Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 383 — Bengals fan
Pedig Tobint bírom. A dzsungelklíma okozhatja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
@JReidDraftScout: #Bengals: Duke Tobin says that Marvin Lewis gives them the best chance to bounce back and win because he knows the team and the division.

Jahogyúgy!
Bazzani
He knows the team. Fuck you Duke.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JReidDraftScout: #Bengals: Duke Tobin says that Marvin Lewis gives them the best chance to bounce back and win because he knows the team and the division.

Jahogyúgy!

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/AdamSchefter/status/968099870585344000

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem értem miért gyűjtjük görcsösen a comp pick-ket. Megint 11 draft cetli, és vélhetően pont annyit fogunk előre lépni mint tavaly.
K.J. Malone-t elhozhatnánk a 7. körben, az apját nagyon bírtam. Olyan Fejedelem szintű húzás lenne, és nem kizárt, hogy ez is bejön.
Szipeter
Akkor is adják, ha nem gyűjtjük. Az átigazolási (pontosabban a hosszabbítási) politikánk miatt van mindig sok. Lásd Whit, Zeitler. Ingyé van, örülni kell, nem értetlenkedni. 😀
megyerikrisz
Szerintem pont erre gondolt a kolléga, hogy az FA-policy nem jó nálatok (inkább megtartaná a saját FA-ket, hozna jobbakat piacról). Aztán lehet, én értem félre
Wyatt
Ezzel mind így vagyunk, de így megy már marha régóta.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem miért gyűjtjük görcsösen a comp pick-ket. Megint 11 draft cetli, és vélhetően pont annyit fogunk előre lépni mint tavaly.
K.J. Malone-t elhozhatnánk a 7. körben, az apját nagyon bírtam. Olyan Fejedelem szintű húzás lenne, és nem kizárt, hogy ez is bejön.
Szipeter
Akkor is adják, ha nem gyűjtjük. Az átigazolási (pontosabban a hosszabbítási) politikánk miatt van mindig sok. Lásd Whit, Zeitler. Ingyé van, örülni kell, nem értetlenkedni. 😀
megyerikrisz
Szerintem pont erre gondolt a kolléga, hogy az FA-policy nem jó nálatok (inkább megtartaná a saját FA-ket, hozna jobbakat piacról). Aztán lehet, én értem félre

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem értem miért gyűjtjük görcsösen a comp pick-ket. Megint 11 draft cetli, és vélhetően pont annyit fogunk előre lépni mint tavaly.
K.J. Malone-t elhozhatnánk a 7. körben, az apját nagyon bírtam. Olyan Fejedelem szintű húzás lenne, és nem kizárt, hogy ez is bejön.
Szipeter
Akkor is adják, ha nem gyűjtjük. Az átigazolási (pontosabban a hosszabbítási) politikánk miatt van mindig sok. Lásd Whit, Zeitler. Ingyé van, örülni kell, nem értetlenkedni. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nem értem miért gyűjtjük görcsösen a comp pick-ket. Megint 11 draft cetli, és vélhetően pont annyit fogunk előre lépni mint tavaly.
K.J. Malone-t elhozhatnánk a 7. körben, az apját nagyon bírtam. Olyan Fejedelem szintű húzás lenne, és nem kizárt, hogy ez is bejön.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Egy kis jóság is jusson:

 twitter.com/Chris_Roling/status/967023251842060288
megyerikrisz
Juj de jó.
Még mindig bízom abban hogy hosszútávú megoldás lehet RT poszton.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Egy kis jóság is jusson:

 twitter.com/Chris_Roling/status/967023251842060288

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Lelki szemeim előtt látom ahogy edzésen Mixon passzol Driskelnek, Ross meg szereli 5 yardon. Csodálatos.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Idén MVP lesz.
Mikey
Szerintem meg WR...
gordon
Ross meg CB 😉
Rush
Ez a totális futball, a holland stílus, mindenki támad és mindenki védekezik.
empty taxi
mindig ugyanaz a 11 ember, 5 emberes védőfal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Idén MVP lesz.
Mikey
Szerintem meg WR...
gordon
Ross meg CB 😉
Rush
Ez a totális futball, a holland stílus, mindenki támad és mindenki védekezik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Idén MVP lesz.
Mikey
Szerintem meg WR...
gordon
Ross meg CB 😉


több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Idén MVP lesz.
Mikey
Szerintem meg WR...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Idén MVP lesz.
Mikey
No way. Nem díjazzák az igazán jókat itt.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Rugjuk ki Adam Jones-t és igazoljuk le Talib-ot. A lenti statisztika alapján a liga két legjobb CB vel vágnánk neki a szezonnak és még a csapat IQ se nőne drasztikusan.
Szipeter
Nem, mert ha Pekkman elvégzi a metakommunikáció szakot rögtön assistant coach lesz. Cincinatti verball destroying ass. C and menthal condition.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Idén MVP lesz.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1
Bazzani
Rúgjuk ki Adam Jones-t és igazoljuk le Talib-ot. A lenti statisztika alapján a liga két legjobb CB vel vágnánk neki a szezonnak és még a csapat IQ se nőne drasztikusan.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/PFF/status/965681419854012419/photo/1

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
"After losing a grievance case with quarterback AJ McCarron, the Cincinnati Bengals would probably love to find out whether Jeff Driskel can replace him.

One problem — Driskel’s arm is in a sling because he broke it on a fall in practice.

While playing wide receiver."

😀😀😀D Bohóc egy banda ez.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
OFF: @megyerikrisz , Te az a megyerikrisz vagy, aki szabadidejében a The Ranch sorozathoz is készítette a feliratot? Mert akkor hatalmas nagy köszönöm részemről 😊
Miknar
Így van, nagyon szívesen! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Ugyan már, most amiatt a + 2. körös draft cetli miatt keseregtek. Amúgy is sok van és az FO nem tud vele mit kezdeni. Viszont McCarron durván szét fog minket szivatni a Barnákkal😕
Szipeter
Jól jött volna az a plusz cetli, de azért ez nem a világ vége. És attól még, hogy ezt elbalfaszkodta a vezetés, ne csináljunk úgy, mintha Manning hagyott volna itt minket. Ha a Brownsba megy McCarron, ugyanúgy be fog szopódni, ahogy előtte gyakorlatilag mindenki az elmúlt tizenvalahány évben. Mérgező az a közeg.
megyerikrisz
Igazából nekem is az fordult a meg a fejemben miközben olvastam a hírt, hogy vajon az a gyönyörű tendencia folytatódik, hogy aki tőlünk elmegy szinte rögtön egy PO esélyes csapatba kerül, vagy a Browns átok eléri McCarron-t is ?

Én egyébként baromira sajnálom és szurkolni fogok neki ha a Brownsba megy, hogy ő legyen a megváltó.
... Ahogyan magunkat is baromira sajnálom, hogy ennyire nem látni, hogyan akarna fejlődni a franchise...

(A Brownshoz meg... régebben olvastam valahol, de nagyon tetszett: Egyszer az élet mindent visszaad a Brownsnak, és 16-0val nyerik meg a szezont, miközben az aktuális ellenfeleik összes irányítója és rúgója lesérül!!)

OFF: @megyerikrisz , Te az a megyerikrisz vagy, aki szabadidejében a The Ranch sorozathoz is készítette a feliratot? Mert akkor hatalmas nagy köszönöm részemről 😊

Szerkesztette: Miknar
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 638
Nyáron azt mondta magáról, hogy ő a legjobb RT a ligában
Asbee
Akkor mar csak at kell rakni a meccseket nyarra.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Az agyfelb_szó része a történetnek inkább az, amiért végül McCarron free agent lesz és nem az, hogy miért nem cserélték el. Na az nettó amatőrség volt.