Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
A részletek ismeretében, ez egy nagyon korrekt hosszabbítás. Burfict ML fogadott fia, a csapatunk motorja, nélküle ez a védelem bőven csak átlagos. Ha nem tudtunk volna vele megegyezni sokan bejelentkeztek volna érte, főleg a csoportunkból. Jöhet Eifert, még mielőtt csinál egy brutál 2017-es évet.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megéri nálatok balhés játékosnak lenni 😊 Burfict 3 év 38 milla hosszabbítás.
dande
Aha, nálunk ezért osztják a pénzt. Ha tahó vagy, adunk.
megyerikrisz
Azért remélem ezt is láttad: "😊" nekem nincs bajom vele, a játéka miatt megérdemli.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem tudom. Azt írtátok itt, hogy 3 év 38 milla, ami viszont a legjobb átlag. Ennyit írtam, hogy ez sok. Persze, ha az akkor jön létre, hogy három SB-MVP-cím kell hozzá, akkor megéri nyilván 😀
Wyatt
Dalton 100 misijéből nagyjából 40 garantált, nem hiszem, hogy százalékosan Burfict szerződése nagyobb garantáltat tartalmazna. Ilyenkor a maxot szokták kiírni, jobban ismered te annál a ligát, mint hogy ez alapján ilyen "liga legtöbbet kereső LB-je" - je kijelentéseket tegyél. 😀
Nálunk mindig viszonylag alacsony a garantált, viszont idejét nem tudom, mikor volt utoljára paycut.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom. Azt írtátok itt, hogy 3 év 38 milla, ami viszont a legjobb átlag. Ennyit írtam, hogy ez sok. Persze, ha az akkor jön létre, hogy három SB-MVP-cím kell hozzá, akkor megéri nyilván 😀

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Burfict jó, amikor épp játszhat, de ezzel konkrétan a legjobb átlagot kapó LB lett. Na azt viszont messze nem mondanám rá
Wyatt
Te már tudod a garantált tartalmat? Mert akkor megoszthatnád velünk. Dalton is "100 milliós" irányító, a valós átlag viszont 24. a ligában.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Burfict jó, amikor épp játszhat, de ezzel konkrétan a legjobb átlagot kapó LB lett. Na azt viszont messze nem mondanám rá

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Megéri nálatok balhés játékosnak lenni 😊 Burfict 3 év 38 milla hosszabbítás.
dande
Aha, nálunk ezért osztják a pénzt. Ha tahó vagy, adunk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát még a védelem vezérének.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megéri nálatok balhés játékosnak lenni 😊 Burfict 3 év 38 milla hosszabbítás.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Driskel ment IR-re, egyelőre maradt üresen a helye az ötvenhármak között.

szerk.: nem is lesz szerződtetve senki Driskel helyére, majd Jones lesz aktiválva jövő héten.
Mikey
Vagy mégse.
The Bengals got that 53rd man Wednesday when they claimed defensive tackle Christian Ringo off waivers from Green Bay. They view the 6-1, 298-pound Ringo, the Packers' second of two sixth-round picks in 2015 out of Louisiana-Lafayette, as a guy that can play both nose tackle and the three-technique. He's classified as a second-year player after spending his entire rookie season on the Green Bay practice squad and playing eight games last year with seven tackles (three solos) and a forced fumble. No doubt he'll ge inactive Sunday.Geoff Hobson
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Ross várhatón a harmadik hétig off.
nasheem
Úgy legyen... | ...hogy csak az első két meccset hagyja ki. |
Az első két meccset nélküle is hozni kell. 😊
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ross várhatón a harmadik hétig off.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Egy csalódott ember szavai. Érthetően nehezen emészti meg, hogy nekünk nem kellett.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Never shy with a quote, former Bengals linebacker Marquis Flowers, upon his arrival in New England via trade last week, promptly weighed in when Mark Farinella of the Sun Chronicle in Attleboro, Mass., asked him about the difference in the Bengals and Patriots.

“Well, it’s definitely a different culture, you know,” Flowers said. “Cincinnati, you know, we’re still in the NFL and we still have to be a professional.

“We still have rules to follow. But it’s just certain things that, here, it’s more strict than Cincinnati.”Geoff Hobson
Ki gondolta volna.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Shelton mellett érkezett még practice squadba OG Cole Toner, szintén a Cardinalstól. Tavalyi 5/170-es pick a Harvardról, szóval ha más nem is, legalább biztosan okos.

Driskel ment IR-re, egyelőre maradt üresen a helye az ötvenhármak között.

szerk.: nem is lesz szerződtetve senki Driskel helyére, majd Jones lesz aktiválva jövő héten.

Ross, Shawn Williams és Uzomah nem edzettek, ami azt jelenti hogy Eifert igen. F*sz kivan, hogy megint ott tartunk, hogy lehet miatta aggódni.

Willis és Billings mezszámot cserélt, így előbbi fog 75-ösben, utóbbi 99-esben játszani. Glasgow is váltott, 67-esről 98-asra.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Éljen Bodine!
nasheem
Azért ezt így, ebben a formában erősnek érzem.

Jön egy CB a practice squadba, mert CB-ből sosem lehet elég a keretben.
 twitter.com/JakeKocoB5Q/status/904404846803116035
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja, hogy Dielman kos lett? Egy reménnyel kevesebb. Éljen Bodine!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
A practice squadba eddig szerződtetett nyolcak:

HB Jarveon Williams
WR Kermit Whitfield
OT Kent Perkins
DT Josh Tupou
DT DeShawn Williams
LB Brandon Bell
S Brandon Wilson
K Jake Elliott

Remélem Bullock nagyon béna lesz, és mihamarabb rosterre kerül Elliott, mert meglepődnék, ha egyébként Cincinnatiben fejezné be a szezont. Egyébként lényegében papírforma a nyolc név.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Mi a fenének hoznánk el? A CB után a S a legmélyebb pozíciónk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Azt várhatod míg Wardot claimelitek az örökkévalóságig, oda táska pénzzel kell kopogni.
sutianap
Nálunk a Táska és a Pénz is megvan 😊 Az más kérdés, hogy az öreg sóher, és sosem rakja össze a kettőt....Pláne nem kopog a kettővel együtt másnál 😛

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Azt várhatod míg Wardot claimelitek az örökkévalóságig, oda táska pénzzel kell kopogni.
sutianap
Jogos, ő azonnal FA lett. Akkor majd ti elhozzátok, most úgyis ráállt a Steelers a hullócsillagokra 😉
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Benwikere-ben vajon mit lát a Boys? A legszarabb CBnk volt az előszezonban. Oké, a késői condi pick nem egy nagy ügy, de akkor is több a semminél.
nasheem
Három olyan CB van a rosteren aki látott már közelről NFL meccset, abból is az egyiket el fogját valószínű tiltani. Gondolom veterán azért kellett hogy kegyen még egy veterán aki szerepelt NFL meccsen. Olcsóért gondolom ezt volt. 😕
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A TC-k és pre-season négy meccse alapján nagy bombameglepetés nem volt az 53-as keretben. Az, hogy végre a fogatlan vén rókákhoz, meg a bust húzásokhoz is hozzá mertek nyúlni az én szemeben pozitív. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy Cethan Carter és Nick Hardison meddig marad rosteren. Meg, hogy mondjuk TE-t próbálunk-e kukázni a mostani cutok után.
De az is jelzés értékű lesz a S állapotát illetően, hogy claimeljük-e TJ. Wardot. A holnapi nap ilyen szempontból legalább érdekes lesz 😊
munoz
Azt várhatod míg Wardot claimelitek az örökkévalóságig, oda táska pénzzel kell kopogni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Cethan Carter... bezárás. Redmond is totál homály. Hogy lehetnek 53ban? 27-23 a támadók - védők arány. Az azért elég szokatlan.
nasheem
Uzomah sérült, azért van ott Carter. Redmond állítólag jobb volt mint Westerman, szóval inkább utóbbi a kérdés, ha már.

De bennem még van pár kérdés, amit próbálok megválaszolni magamnak. 😊
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A kirakottak közül a két Williams, Dielman, Elliott és Tupou jó lenne ha Ps-ben kötne ki. A többitől könnyes búcsú.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."