Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Green nem szabadult meg Hadentől, a Steelershez igazolt. Díjaztam volna, ha valami csoporton kívüli csapatot talál magának.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Közben Peerman IR. Így könnyen bukhatja a helyét a csapatban az öreg.
nasheem
Addig is rezgett a léc, míg egészséges volt.

Egyébként már tudom, hogy a FO-nak van humorérzéke. Will Monday puntert hétfőn tették ki a csapatból. 😀
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Tényleg, a Skins ellen visszajött Carson a sérülése után? A 3. negyedben lebicegett és a meccs végét már nem láttam.
nasheem
Ha jól emlékszem nem, de azt mondták meccs után, hogy még edzést sem kell majd kihagynia, csak elővigyázatosság volt. We'll see.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Tényleg, a Skins ellen visszajött Carson a sérülése után? A 3. negyedben lebicegett és a meccs végét már nem láttam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Közben Peerman IR. Így könnyen bukhatja a helyét a csapatban az öreg.
nasheem
#CarsonTime

Közben az is kiderült, hogy Burfict maradt Cincyben edzeni, telefonon keresztül fogják meghallgatni.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Közben Peerman IR. Így könnyen bukhatja a helyét a csapatban az öreg.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha minden igaz Joe Haden nem keseríti évente kétszer AJ életét. Legalábbis Hue és a Browns FO nagyon ezen van. Tuti ígért neki valamit Green, ha eltünteti a csoportból Hadent 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Egy hetedik körös pickért bajnokot csináltunk Marquis Flowersből. Nem volt nagy karrier, a roster (külső) szélén mozgott, még ez a hetedik kör is ajándék. Állítólag Hardy Nickerson a legesélyesebb, hogy 53-ba kerüljön, Burfict visszatéréséig legalábbis.

James Thrash egykori Eagles/Redskins elkapó fogja vezetni Burfict meghallgatását.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hidd el az. Én is átolvastam tegnap. Jókat röhögtem. 😉

Mai hír, hogy nem Shrek fogja megoldani a TE posztunk mélységét. MCL-lel lepihent idénre. Így még a PS sem jön össze neki. Mondjuk a TE poszt és a mélység szó így együtt elég vicces. Van ugye Eifert a csak kicsit gyulladt térdszalagjával, Uzsi a bokaficamjával, Kroft, aki nevében Eifert, egyébként meg 21 elkapásra volt jó 2 szezon alatt, persze ez is több Hewitt 20-asánál.
nasheem
Igazat kell adnom Mikey-nak, ha ebben a szezonban is a szokásos "strapabíróságát" hozza Eifert, akármekkora király is, tovább kell lépnünk, mert ennek így nincs értelme.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hidd el az. Én is átolvastam tegnap. Jókat röhögtem. 😉

Mai hír, hogy nem Shrek fogja megoldani a TE posztunk mélységét. MCL-lel lepihent idénre. Így még a PS sem jön össze neki. Mondjuk a TE poszt és a mélység szó így együtt elég vicces. Van ugye Eifert a csak kicsit gyulladt térdszalagjával, Uzsi a bokaficamjával, Kroft, aki nevében Eifert, egyébként meg 21 elkapásra volt jó 2 szezon alatt, persze ez is több Hewitt 20-asánál.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
De legalább volt haszna is, nem unatkoznak a szomszéd fórumokban, néhol már azt találgatják, melyik világklasszisligalegjobbja játékosaikat fogja alattomos módon legyalázni. 😀
megyerikrisz
Hmm, újra rá kéne szoknom a többi csapattopik olvasására. Vicces lehet.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Burfict vs Rey. Ha ezen elmegy 1-2 meccs az ötből, akkor bukjuk a home fieldet. Márpedig mi hazai főcsoportdöntővel akarjuk ünnepelni az 50es évfordulót. Ha ez nem jön össze, bukó a szezon. Kemény az élet a dzsungelben 😕
nasheem
Hát ez a play tényleg nem volt 5 meccses eltiltás, az más kérdés, hogy Burfict korábban is rázogatta a pofonfát, most meg úgy nézki kamatostúl kapta a dolgot. Sajnálom mert egy tök jó játékos, de közben meg egy idióta... pontosan tudja hogy ha WC-re menet felökne valakit akkor is kap eltiltást, akkor legalább előszezonban visszafogná magát, érted ... előszezon ... hogy lehet valakinek ennyi esze ???
malkav
Sztem akkor is vicc, hogy lassan életműdíj lesz az eltiltás, bármit csinál, nyolcszorosat kap. Na mindegy, kedden meghallgatás, sok reményt nem fűzök hozzá.
megyerikrisz
Persze érthető hogy felbasz, mert ahogy mondtam ez nem egy 5 meccses ... legrosszabb esetben is mitttomén 18 000-es csek azt pókolom. De itt ő volt az idióta, hogy előszezon mecset olyan megmozdulást csinált mint amilyen ez, sőt tovább megyek, ha én főedző vagyok és tudom, hogy burfict otthon hagyta az egyik agysejtjét a kettő közül akkor be se küldöm. Nem hiszem el, hogy TC-ben is így nyomja a saját csapattársai ellen...
malkav
Mindig így nyomja, ő ilyen. Neki nincs "barátságos meccs", mindig nyerni akar, ha nem mehet el mellette az ember, akkor nem fog elmenni. Így vagy úgy, de megállítja. Természetesen nem akarom mentegetni, mert ismerjük a múltját, de akkor is igazságtalan, hogy ezért nagyítóval figyelik. Nem megölni akarta, a tackle után felsegítette, és maga a KC fullbackje is elismerte a következő playben, hogy szabályos volt.
Egy új szabályról van szó ugyanis, ami pontosan így szól:
"It is illegal to hit that receiver when approaching from the "side or behind... for the hit to be illegal, it must be one of three types: 1) Either a forcible hit to the receiver's head or neck area with a helmet, forearm or shoulder, 2) A hit achieved by lowering the crown of the helmet into the receiver's body or 3) Launching with both feet into air and hitting with the helmet."
Egyik sem teljesül, tehát még inkább érthetetlen. Na mindegy, van egy olyan érzésem, hogy Goodell nem fog tágítani, de a semminél az is jobb lenne, ha mondjuk 2-3 meccsre mérsékelnék. Rey jó kis csere LB, de nem ugyanaz a szint.

De legalább volt haszna is, nem unatkoznak a szomszéd fórumokban, néhol már azt találgatják, melyik világklasszisligalegjobbja játékosaikat fogja alattomos módon legyalázni. 😀

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
. Nem hiszem el, hogy TC-ben is így nyomja a saját csapattársai ellen...
malkav
Bernard sem hitte, aztán rájött hogy értelmezi Tez a non tackling drillt 😊
 www.youtube.com/watch?v=Qoqh2co8LHw

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Burfict vs Rey. Ha ezen elmegy 1-2 meccs az ötből, akkor bukjuk a home fieldet. Márpedig mi hazai főcsoportdöntővel akarjuk ünnepelni az 50es évfordulót. Ha ez nem jön össze, bukó a szezon. Kemény az élet a dzsungelben 😕
nasheem
Hát ez a play tényleg nem volt 5 meccses eltiltás, az más kérdés, hogy Burfict korábban is rázogatta a pofonfát, most meg úgy nézki kamatostúl kapta a dolgot. Sajnálom mert egy tök jó játékos, de közben meg egy idióta... pontosan tudja hogy ha WC-re menet felökne valakit akkor is kap eltiltást, akkor legalább előszezonban visszafogná magát, érted ... előszezon ... hogy lehet valakinek ennyi esze ???
malkav
Sztem akkor is vicc, hogy lassan életműdíj lesz az eltiltás, bármit csinál, nyolcszorosat kap. Na mindegy, kedden meghallgatás, sok reményt nem fűzök hozzá.
megyerikrisz
Persze érthető hogy felbasz, mert ahogy mondtam ez nem egy 5 meccses ... legrosszabb esetben is mitttomén 18 000-es csek azt pókolom. De itt ő volt az idióta, hogy előszezon mecset olyan megmozdulást csinált mint amilyen ez, sőt tovább megyek, ha én főedző vagyok és tudom, hogy burfict otthon hagyta az egyik agysejtjét a kettő közül akkor be se küldöm. Nem hiszem el, hogy TC-ben is így nyomja a saját csapattársai ellen...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Nehogy kapjon Tez +2 meccset azért is mert kiült a FedEx Field lelátójára ünnepeltetni magát az INT TD után...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Burfict vs Rey. Ha ezen elmegy 1-2 meccs az ötből, akkor bukjuk a home fieldet. Márpedig mi hazai főcsoportdöntővel akarjuk ünnepelni az 50es évfordulót. Ha ez nem jön össze, bukó a szezon. Kemény az élet a dzsungelben 😕
nasheem
Hát ez a play tényleg nem volt 5 meccses eltiltás, az más kérdés, hogy Burfict korábban is rázogatta a pofonfát, most meg úgy nézki kamatostúl kapta a dolgot. Sajnálom mert egy tök jó játékos, de közben meg egy idióta... pontosan tudja hogy ha WC-re menet felökne valakit akkor is kap eltiltást, akkor legalább előszezonban visszafogná magát, érted ... előszezon ... hogy lehet valakinek ennyi esze ???
malkav
Sztem akkor is vicc, hogy lassan életműdíj lesz az eltiltás, bármit csinál, nyolcszorosat kap. Na mindegy, kedden meghallgatás, sok reményt nem fűzök hozzá.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Burfict vs Rey. Ha ezen elmegy 1-2 meccs az ötből, akkor bukjuk a home fieldet. Márpedig mi hazai főcsoportdöntővel akarjuk ünnepelni az 50es évfordulót. Ha ez nem jön össze, bukó a szezon. Kemény az élet a dzsungelben 😕
nasheem
Hát ez a play tényleg nem volt 5 meccses eltiltás, az más kérdés, hogy Burfict korábban is rázogatta a pofonfát, most meg úgy nézki kamatostúl kapta a dolgot. Sajnálom mert egy tök jó játékos, de közben meg egy idióta... pontosan tudja hogy ha WC-re menet felökne valakit akkor is kap eltiltást, akkor legalább előszezonban visszafogná magát, érted ... előszezon ... hogy lehet valakinek ennyi esze ???
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Burfict vs Rey. Ha ezen elmegy 1-2 meccs az ötből, akkor bukjuk a home fieldet. Márpedig mi hazai főcsoportdöntővel akarjuk ünnepelni az 50es évfordulót. Ha ez nem jön össze, bukó a szezon. Kemény az élet a dzsungelben 😕

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.
nasheem
Miért 10en állnak majd fel a védelemben?
Értem én, hogy Burfict top játékos de azért csak nem írnám le a szezont egy 5 meccses eltiltás miatt...
gordon
Tudom, hogy Burfict esetében megmosolyogtató kijelentés, a szellemi vezér, de tényleg így van. Rey el fog karistolni a helyén, de sem fizikailag, sem mentálisan nem tudja azt adni a csapatnak, amit Burfict.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.
nasheem
Aztán ki? 😀 Minek..Majd jól elvenné a látogató 1-2. körös pickjét plusz 10 meccses eltiltás lenne belőle 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ross nem játszott a meccsen vagy csak elkapása nem volt?
ervinator
Egy end around és egy mélységi indításban vállalt szerepet, előbbi 8 yard lett, utóbbit meg túldobta dalton.

Szipetert meg sokszor nem értem. Minter jó, MJ-nek meg kábé a tegnapi volt a legjobb meccse. Utóbbinál így is érik a cut, de a most szerződtetett, 1 éves prove it dealt kapó Mintert cutolni? Hmmm....
Kicker poszton se Bullockot akartuk szopatni, hogy ő kapja a távoliakat, a pre meccseken végig felváltva rúgtak.
Ross nem találja a helyét? Naná, hiszen új csapatnál van, sérülés miatt alig edzett, első meccse volt. Ezt még talán nem kéne a fejére olvasni.

A Burfict 5 meccs meg nonszensz, a mértéke legalábbis mindenképp.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.
nasheem
Miért 10en állnak majd fel a védelemben?
Értem én, hogy Burfict top játékos de azért csak nem írnám le a szezont egy 5 meccses eltiltás miatt...
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ross nem játszott a meccsen vagy csak elkapása nem volt?
ervinator
Egy futása volt, de nem volt fent túl sok snapben.
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Godell a kisebb ellenállás felé mozdul mindig, egy ilyen kis csapaton meg csak röhög. Most azt kell mutatni, hogy a liga felelősen viselkedik megvédi a játékosokat, hát kell egy bűnbak, akinek a fejét fel lehet mutatni.
Ha a Dallas esetében, ami nagy piac, minden szempontból, és rendre kimagasló tévés ratingeket hoznak a meccseik nem szívbajoskodtak eltiltani Zeket, akkor Burfict miatt tutira nem lesznek álmatlan éjszakái.
Az viszont tény, hogy az O-nak a szezon első felében valami frenetikusat kellene nyújtania, hogy átvészeljük az eltiltást, mert tényleg rámehet a szezon.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Ross nem játszott a meccsen vagy csak elkapása nem volt?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"