Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Lassan ott tartunk, hogy három kezdő szintű QB-nk van, míg a fél liga QB hiányban szenved. Ebből a helyzetből, hogy a csudába nem tudunk profitálni? Valami jó kis tradebe igazán belemehetnénk. 53-as keretbe azért csak nem maradnak mind? Így is durva lesz, ha 7 WR nek kell helyet csinálni.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Felbecsülhetetlen az az érzés, amikor rájössz, hogy
- elfelejtetted a jelszavadat TYT-hez és
- kiderül hogy a már megszüntetett e-mail címeddel regisztráltál és
- jelenleg nem engedélyezett a regisztrálás az oldalra
😕
Mikey
Együttérzésem. Nekem is volt egy fél éves kihagyásom ugyanilyen okból...
Egyébként ha kell vmelyik meccs szólj, leszedem és átküldöm.
nasheem
Oh, köszönöm. 😊
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Felbecsülhetetlen az az érzés, amikor rájössz, hogy
- elfelejtetted a jelszavadat TYT-hez és
- kiderül hogy a már megszüntetett e-mail címeddel regisztráltál és
- jelenleg nem engedélyezett a regisztrálás az oldalra
😕
Mikey
Együttérzésem. Nekem is volt egy fél éves kihagyásom ugyanilyen okból...
Egyébként ha kell vmelyik meccs szólj, leszedem és átküldöm.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Én egyébként Willist és Lawsont kicsit sem láttam jónak.
Chris Smith is jól indult. Ha így folytatja tuti roster hely.

nasheem
Te is ismered Marvinékat, a "viszonylag új játékos" és a "tuti roster hely" náluk ritkán szerepel egy mondatban. Btw csodálkozom azon amit írtál, gyakorlatilag rajtad kívül mindenki jónak látta őket, de hát legyenek még jobbak és győzzenek meg téged is. 😀

Egyébként visszanéztem újra, MJohnson tevékenysége sokszor bohózatba illett, óriási csalódás lenne, ha elvenné a helyet a fiatalok elől.
megyerikrisz
Engem is meglepett, hogy pl a PFF osztályzataik milyen magasak lettek. Valószínűleg túl sokat vártam tőlük, Ogbuehitől meg pont nem. Ezért volt, hogy a passrush nem tetszett a prot meg jobb volt, mint vártam. Nem okvetlenül sackben mérem a passzsiettetés hatékonyságát, de nekem úgy tűnt hogy Winston és Fitzpatrick is különösebb pánik nélkül passzolgatott.

MJ lepörgős összeomlása tényleg szilveszteri összefoglalókba való 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Ross tegnap első alkalommal teljes edzésmunkát végzett. 😊
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Én egyébként Willist és Lawsont kicsit sem láttam jónak.
Chris Smith is jól indult. Ha így folytatja tuti roster hely.

nasheem
Egyébként visszanéztem újra, MJohnson tevékenysége sokszor bohózatba illett, óriási csalódás lenne, ha elvenné a helyet a fiatalok elől.
megyerikrisz
Know system vagy mi...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Én egyébként Willist és Lawsont kicsit sem láttam jónak.
Chris Smith is jól indult. Ha így folytatja tuti roster hely.

nasheem
Te is ismered Marvinékat, a "viszonylag új játékos" és a "tuti roster hely" náluk ritkán szerepel egy mondatban. Btw csodálkozom azon amit írtál, gyakorlatilag rajtad kívül mindenki jónak látta őket, de hát legyenek még jobbak és győzzenek meg téged is. 😀

Egyébként visszanéztem újra, MJohnson tevékenysége sokszor bohózatba illett, óriási csalódás lenne, ha elvenné a helyet a fiatalok elől.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Now, news has emerged that Lawson “dinged his shoulder” in Friday night’s game and “may miss some time” though it “doesn’t look to be serious,” according to Bengals.com. A second article also referenced he “may not play Saturday” when the Bengals take on the Kansas City Chiefs for the second game of the preseason.Rebecca Toback
Az ilyenekből szokott lenni 1-2 hónap kihagyás.

---

Felbecsülhetetlen az az érzés, amikor rájössz, hogy
- elfelejtetted a jelszavadat TYT-hez és
- kiderül hogy a már megszüntetett e-mail címeddel regisztráltál és
- jelenleg nem engedélyezett a regisztrálás az oldalra
😕

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Én egyébként Willist és Lawsont kicsit sem láttam jónak. Hopkins viszont hibátlan volt. Bodine meg szar, szokás szerint. Ogbuehi? 2szer megverték, de egyébként voltak szép játékai futásnál. De ja, lesz vele gond. MAlone nagyon tetszik és Chris Smith is jól indult. Ha így folytatja tuti roster hely.

Mixonra állt a répa. Remélem nem törik el.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
meme, ha mondasz mail címet fájltranszferrel elküldöm holnap.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szal valaki meccslink? Ejj semmi ötlet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Próbálok néhány nem elhamarkodott tanulságot levonni a meccsből:

megyerikrisz
Villám Dzsekszon?
Bazzani
Meccshiány nagyon látszik, de ez nem csoda. Jó lesz, Dennardot már most (Kirk és Pacman hiányában) is sokat küldték slotba, említett urakkal lesz rotációban a szélen, ráadásul Pacmant idén többet akarjuk használni a visszahordásoknál, úgyhogy lesz snapje bőven.
A többi meg rajta múlik, de a potenciál megvan.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Próbálok néhány nem elhamarkodott tanulságot levonni a meccsből:

megyerikrisz
Villám Dzsekszon?

több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
"The Bengals reportedly turned down a second-rounder for AJ McCarron this offseason  wp.me/p14QSB-ameQ" - PFT

SHIT
megyerikrisz
Ha jövő nyáron ingyen elengedik, felköpök és aláállok, amiért egy ilyen ******* csapatnak szurkolok.
Mikey
Mondjuk amilyen áron mennek most a QB-k (lásd Glennon), egy harmadik kört kaphatunk érte, de ez csak jobb lett volna, pláné hogy annyira odáig vannak Driskel fejlődésével.
megyerikrisz
Driskel kifejezetten jól nézett ki a tegnapi meccsen, és amúgy is egy jó játékos (backup QB-nak mindenféleképpen), lehet, hogy jó lett volna AJ-t odadobni egy második körért? 😊
rizanjn
Egye fene, azért a zöld AJ-ért adok egy 2. kört 😊)
Wyatt
A Zöld soha nem lesz eladó, csak a fehér... 😛
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"The Bengals reportedly turned down a second-rounder for AJ McCarron this offseason  wp.me/p14QSB-ameQ" - PFT

SHIT
megyerikrisz
Ha jövő nyáron ingyen elengedik, felköpök és aláállok, amiért egy ilyen ******* csapatnak szurkolok.
Mikey
Mondjuk amilyen áron mennek most a QB-k (lásd Glennon), egy harmadik kört kaphatunk érte, de ez csak jobb lett volna, pláné hogy annyira odáig vannak Driskel fejlődésével.
megyerikrisz
Driskel kifejezetten jól nézett ki a tegnapi meccsen, és amúgy is egy jó játékos (backup QB-nak mindenféleképpen), lehet, hogy jó lett volna AJ-t odadobni egy második körért? 😊
rizanjn
Egye fene, azért a zöld AJ-ért adok egy 2. kört 😊)

több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Tudnátok dobni egy linket hol tudom megnézni a teljes meccset? Köszi
meme
Tenyardról le tudod tölteni torrenten, ha van accountod.
megyerikrisz
Nincs

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Próbálok néhány nem elhamarkodott tanulságot levonni a meccsből:

- Lawson, Mixon és Willis jó lesz, Malone is villogott. Egyáltalán nincs biztonságban Core és Erickson helye.
- Hopkins jó. Nem jött felőle nyomás. Külön pikantéria, hogy Smith edzői döntés miatt hagyta ki a meccset. Persze lehet hogy csak pihentették, ugyanakkor az is érdekes, hogy már pár edzés után minden (fizikális) baja van, hogy marad így bevethető 17 héten keresztül? Szerintem sehogy.
- Chris Smith nagy meccset tolt, de még sokat kell villognia, hogy helyet fogjon. Mindenesetre szívesebben nézném még így is, mint Will Clarke-ot.
- Ogbuehi szar.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
https://i.ytimg.com/vi/khb8DzKJWTQ/maxresdefault.jpg
Every Joe Mixon Touch vs. Tampa Bay | Bucs vs. Bengals | Preseason Wk 1 Player Highlights
Don't miss highlights of Cincinnati Bengals rookie running back Joe Mixon taking on the Tampa Bay Buccaneers in Week 1 of the 2017 NFL Preseason.Watch Live P...


Mixon 😊

Szerkesztette: Miknar
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
"The Bengals reportedly turned down a second-rounder for AJ McCarron this offseason  wp.me/p14QSB-ameQ" - PFT

SHIT
megyerikrisz
Ha jövő nyáron ingyen elengedik, felköpök és aláállok, amiért egy ilyen ******* csapatnak szurkolok.
Mikey
Mondjuk amilyen áron mennek most a QB-k (lásd Glennon), egy harmadik kört kaphatunk érte, de ez csak jobb lett volna, pláné hogy annyira odáig vannak Driskel fejlődésével.
megyerikrisz
Driskel kifejezetten jól nézett ki a tegnapi meccsen, és amúgy is egy jó játékos (backup QB-nak mindenféleképpen), lehet, hogy jó lett volna AJ-t odadobni egy második körért? 😊
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Tudnátok dobni egy linket hol tudom megnézni a teljes meccset? Köszi
meme
Tenyardról le tudod tölteni torrenten, ha van accountod.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Tudnátok dobni egy linket hol tudom megnézni a teljes meccset? Köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Az első pre-season meccs alapján Ogbuehi továbbra sem tűnik megnyugtató megoldásnak. Időnként még back-upok ellen is fogalmatlan volt. Más kérdés, hogy Marvinénak nincs igazán mozgástere T poszton.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
 twitter.com/jake_elliott22/status/896088755928309760
😂😂😂
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
"The Bengals reportedly turned down a second-rounder for AJ McCarron this offseason  wp.me/p14QSB-ameQ" - PFT

SHIT
megyerikrisz
Ha jövő nyáron ingyen elengedik, felköpök és aláállok, amiért egy ilyen ******* csapatnak szurkolok.
Mikey
Jobb ötletem van, mi köpünk, te állod😂 úgy még hülyébbnek tűnsz. A szurkertársért mindent 😚

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Yaaay!
 twitter.com/Bengals/status/896009309989081088