Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Azta, most látom, hogy a Texans lesz a TNF-otok...ott vagy vér fog folyni, vagy Benny Hill Show lesz...
Pari
Mielőtt félreértés lenne, a két O fal hétvégi teljesítményére óhajtottam utalni.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Azta, most látom, hogy a Texans lesz a TNF-otok...ott vagy vér fog folyni, vagy Benny Hill Show lesz...
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy meccs nem sok, de arra pontosan elég hogy temetni kezdjétek a csapatot. 😛 Persze én könnyen magyarázok, mivel nem láttam a meccset. 😀
Mikey
Ha jót akarsz magadnak, ne nézd meg. A fal miatt sötétnek tűnik a szezon, ugyanakkor a D Burfict, Jones és Williams nélkül is jó volt. Különösen Fejedelem, Vigil és egy hibától eltekintve Dennard játéka tetszett. Csütörtökön meg kell b@szni a Texanst, és mindenki megbékül egy kicsit.
megyerikrisz
Azért várjatok a fal megítélésével amíg nem egy olyan csapattal játszotok aki mindent egy oldalra tesz fel. Gyengébb frontok ellen lehet egy elfogadható szintet fognak tudni hozni, a Ravens D nagyon fos matchup volt.
A védelemnél mondjuk pont a másik előjel él szerintem. A Ravens támadósort ne vegyétek indikátornak. Bottom 10 egység függetlenül attól, hogy mennyit tudtak készülni együtt.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Miután Ringo elmondta a Packers playbookról az információit, kirakta a csapat, hogy az eltiltásából visszatérő Jonesnak helyet csináljon.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Sturgis sérülése miatt "loptunk" tőletek egy kickert Elliottot.
dande
Ezúton szeretném sok szeretettel elküldeni az anyjába a stábunk illetékes tagjait.
Menjetek anyátokba!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sturgis sérülése miatt "loptunk" tőletek egy kickert Elliottot.
dande
Fuck. Mi lesz itt, mikor Bullock kihagyja az elsőt 30 yardról...
megyerikrisz
Gyanítom szentségelés 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sturgis sérülése miatt "loptunk" tőletek egy kickert Elliottot.
dande
Fuck. Mi lesz itt, mikor Bullock kihagyja az elsőt 30 yardról...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sturgis sérülése miatt "loptunk" tőletek egy kickert Elliottot.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Felugrik az emberével bazd+, felugrik! 😀😀😀D
megyerikrisz
Ami végülis abból a szempontból nem lenne hülyeség, hogy hátha benne akad el a labda egy lehetséges INT ellenében.
Mikey
Ezt nem mondod komolyan, ugye? 😀
Tolja hátrafelé, akkor az sem bír felugrani.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Felugrik az emberével bazd+, felugrik! 😀😀😀D
megyerikrisz
Ami végülis abból a szempontból nem lenne hülyeség, hogy hátha benne akad el a labda egy lehetséges INT ellenében.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Szerintem Fisher is szar volt. Folyamatosan holdingolt.
nasheem
Volt rajta két holding, abból minimum egy kamu volt. Benne legalább van potenciál, blokkolt is, ami a többiekre nem igaz. Nem szabad átrakni LT-be, belőle jövő szezonra lehet valid kezdő RT, csak hagyjuk a posztján.


Daltont nem is ekézném. Ilyen fal mögött Rogers is szánalom négyzet lenne.
nasheem
Ez meg szimplán nem igaz. Mikor ideje volt, akkor is olyan szarokat dobott, hogy atya úr isten. Az intnél mit akart, amit LaFell irányába dobott? Keresztüldobni 3 védő mellkasán? El kell felejtenie ezt a meccset és jól teljesíteni a Houston ellen.

A falon nagyot javítani idén már nem lehet, adott az anyag. Azt viszont nem bírom felfogni, hogy a blokkolni tudó Hewitt és Kroft miért kapnak összesen 20 snapet, miközben a porcelán Eifertet 50 snapből 30szor blokkolni küldjük, a maradék 20ban is csupán egyszer vesszük célba. Nem láttam a Houston meccsét, de még így is mi vagyunk a favoritok a Vegas szerint, amit nem nagyon tudok elképzelni.

Hogy egy kis felüdülés és vidámság is legyen, hoztam nektek egy Bodine-klasszikust a meccsről:

 twitter.com/RoyleRedlegs/status/907088011602661378

Felugrik az emberével bazd+, felugrik! 😀😀😀D

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Csöcsi olyan jól tolta a TCben egy pozival beljebb, hogy örökre kiírta magát a guard szerepkörből. Egyébként TJ Johnson Bodinehoz képest centerben upgrade lenne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Hopkins és Michael Johnson biztosan nem játszanak csütörtökön. Nem edzett Kirkpatrick. Ugyanakkor azt mondja, csak elővigyázatosságból és játszani fog. A korábbi három sérült -- Ross, Shawn Williams, Uzomah -- teljes edzést végzett.

Csóró Hopkins. Nagy nehezen sikerült bejátszania magát a kezdőbe, erre az első meccs után lehet véget is ért a szezonja. A helyén TJ Johnson fog kezdeni. Húha.
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
A listádra felírhatod Barna bácsit is, ha az öreg With maradt volna, nem néznénk ki ilyen szarul. Az első meccsen 80 pont felett volt a PFF-je, és még Goff is csodás meccst tolt mögötte.
Itt csak új igazolás segíthet, videozással ezt nem fogjuk rendberakni.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az mind, mind elmehet a k anyjába aki ezt az OLt így felépítette. Mi a tököm mehet edzésen? Szerintem Fisher is szar volt. Folyamatosan holdingolt.
A játék alapja a fal. Vagy én tudok vmit rosszul?
Daltont nem is ekézném. Ilyen fal mögött Rogers is szánalom négyzet lenne. Ha a 3. másodpercben még a kezében volt a labda, nem célpontot keresett, hanem imát mormolt. Az elmúlt minimum 6 év legszarabb Bengalsa. És a fal miatt komoly javulás nem is várható. Annyád Marvin, anyád Zampese, anyád Alexander...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Hopkins lehet kidőlt egy időre a szenzációs OL-ből. Mi lesz itt csütörtökön😮 A védelmek esélyesebbek TD-re, mint az offensek.
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Az elmúlt években Yates, meg Schaub vezette Texans-ok ellen rendre elvérzett a Bengals. Valami nagy fordulat kellene itt pár nap alatt jönni, hogy bizakodni lehessen 😕
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Egy meccs nem sok, de arra pontosan elég hogy temetni kezdjétek a csapatot. 😛 Persze én könnyen magyarázok, mivel nem láttam a meccset. 😀
Mikey
Ha jót akarsz magadnak, ne nézd meg. A fal miatt sötétnek tűnik a szezon, ugyanakkor a D Burfict, Jones és Williams nélkül is jó volt. Különösen Fejedelem, Vigil és egy hibától eltekintve Dennard játéka tetszett. Csütörtökön meg kell b@szni a Texanst, és mindenki megbékül egy kicsit.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Egy meccs nem sok, de arra pontosan elég hogy temetni kezdjétek a csapatot. 😛 Persze én könnyen magyarázok, mivel nem láttam a meccset. 😀
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
hosszú lesz ez a szezon így, de kell egy ilyen is, hátha elindít valami változást az FO-ban.
MarioAna
Marvin vagy beviszi a csapatot a PO-ba, vagy nyugdíjba megy. Más alternatíva nem nagyon van, Brown papa eddigi megnyilvánulásai is erre utaltak. A szakírók ezzel magyarázták, hogy az 53-as keretnél rég nem látott bátorsággal vágta ki, a korábbi bust pickeket, és hagyta rosteren a jónak tűnő játékosokat.
Az persze érdekes lesz, hogy mi lesz Daltonnal, mert nekem az látszódott, hogy ő nem bízik a falban, és részben emiatt hozott rossz döntéseket. Ha ezen nem tudnak túllépni, illetve olyan stratégiát kialakítani, ami orvosolja, akkor jövőre Marvin és Dalton sem lesz a csapatnál.
munoz
Marvin lehet hogy megy, de nincs olyan stratégia, ami Dalton jövöjébe kerülne. Brutális volt Fischeren kívül az egész fal, pedig ő sem volt épp kiváló. Ettől függetlenül 5ből 4 Int Dalton hibája, de tudtuk jól, hogy mennyire nem bírja a nyomást. Hosszú lesz ez a szezon...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
hosszú lesz ez a szezon így, de kell egy ilyen is, hátha elindít valami változást az FO-ban.
MarioAna
Marvin vagy beviszi a csapatot a PO-ba, vagy nyugdíjba megy. Más alternatíva nem nagyon van, Brown papa eddigi megnyilvánulásai is erre utaltak. A szakírók ezzel magyarázták, hogy az 53-as keretnél rég nem látott bátorsággal vágta ki, a korábbi bust pickeket, és hagyta rosteren a jónak tűnő játékosokat.
Az persze érdekes lesz, hogy mi lesz Daltonnal, mert nekem az látszódott, hogy ő nem bízik a falban, és részben emiatt hozott rossz döntéseket. Ha ezen nem tudnak túllépni, illetve olyan stratégiát kialakítani, ami orvosolja, akkor jövőre Marvin és Dalton sem lesz a csapatnál.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eifert azt nyilatkozta, hogy a szezon végeztéig nem fognak tárgyalni a hosszabbításról. Nekem ez nagyon a Zeitler-esetre hajaz. Ugyanakkor a szakírók szerint igen nagy a valószínűsége, hogy egy jó szezon után Taget kap.

Más: állítólag Ross mégis játszik ma.

GAMEDAY, fuckyeah!!!

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Shawn Williams és Uzomah biztosan nem játszanak, Ross kérdéses vasárnapra -- a hivatalos sérülés jelentés szerint.

Kíváncsian várom, Fejedelem és Derron Smith milyen arányban fog osztozni a snapeken.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nah ezzel a garantált tartalommal jobban fest a Burfict hosszabbítás. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Megéri nálatok balhés játékosnak lenni 😊 Burfict 3 év 38 milla hosszabbítás.
dande
Akkor íme:
The contract extension for Burfict is said to max out at $38.68 million but knowing the Bengals, and considering Burfict’s injury and suspension history, this isn’t a straightforward deal. In fact, the only guaranteed money in the contract is a signing bonus of $3.3 million.

Per a source with knowledge of the contract, here are the details of the deal:

1. $3.3 million signing bonus.
2. 2017 base salary of $7.936 million.
3. 2018 roster bonus of $2 million, due March 31, 2018.
4. 2018 base salary of $3.81 million.
5. 2019 base salary of $5 million.
6. 2020 base salary of $6.188 million.
7. Annual per-game roster bonuses $2.25 million in 2018, 2019, 2020.
8. Offseason workout bonuses of $500,000 for 2018, 2019, 2020.
9. He also has escalators based on Pro Bowl appearances of $250,000 per year, which doubles for two and triples for three, which can (with three Pro Bowl appearances from 2017 through 2019) add another $1.5 million.Rebecca Toback


Jöhet Eifert, még mielőtt csinál egy brutál 2017-es évet.
Szipeter
...vagy még mielőtt meg nem sérül és megy IR-re. 😕