Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom, attól még, hogy nem jó az O-Line, néhány játékot meg kéne tudni csinálni. Például az endzone felé tök üresen szaladó LaFellt eltalálni. Daltonnál is nagyon szétcsúszott vmi, mert ő is katasztrofális volt, amit csak részben magyaráz az okádék fal. Pedig a fegyverek elvileg megvannak, Green, Eifert, Ross (nyilván a padról nehéz hozzátenni), Mixon, szóval papíron nem kéne ennyire kilátástalan legyen. Aztán mégis. Ez a Packers meccs nem ígérkezik túl örömteli kirándulásnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Csak nehogy Zap kerüljön M helyére...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hát ez a szezon nem hosszú, hanem nagyon rövid lesz. Marvin és Zamp' nem tudom, hogy mégis miben hittek az OL kapcsán, de ezt nagyon elbaltázták. Csak remélni tudom, hogy mindketten lapátra kerülnek és az új rezsim nagyon gyorsan elküldi Bodint és Ogbuehit is.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nem tudom ti hogy vagytok vele, sokan optimisták, de én ebben az offenseben semmit nem látok, és ez szerintem egyertelműen Cordinator probléma, Hue után estünk ennyire vissza. A Browns ellen sem látom az esélyt, nemhogy a GB, vagy valamelyik igazán komoly ellenfél ellen... 😕 Szerintem edzőgarnitúra csere lesz, csak az a baj, hogy ez a szar pont az 50. szezonra jön össze.
rizanjn
Én már tavaly sírtam miatta...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Huhhh, gyerekek, ez nagyon siralmas volt. És ezen Burfict-visszatérése sem fog segíteni, mert ez az O elképesztően gyenge az OL miatt. Az első két meccs alapján kinéz egy TOP5-ös pick és ez bizony sztem Marvin állásába fog kerülni.

Ami ebben pozitívum, hogy valószínűleg itt volt az ideje, hogy új éra kezdődjön nálatok, de ez nagyon hosszú szezon lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/Local12Skinny/status/908542097342517248
Höri
És ezen most Colts drukkerként meg vagy sértődve? 😊
Jakehomer
via Imgflip Meme Generator

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Local12Skinny/status/908542097342517248
Höri
Khm Jets khm.

(Mellesleg ha a legrosszabtól kikapsz akkor te vagy a legrosszabb.)

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 twitter.com/Local12Skinny/status/908542097342517248
Höri
És ezen most Colts drukkerként meg vagy sértődve? 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Amikor sír a labda egész nap, nem biztos, hogy John Ross-t mindenképp haza kellett volna küldeni a fumble után. Rendes fiú Erickson, de biztos nem veszélyesebb.
Höri
Ráadásul nem is az volt, hogy nem vigyázott eléggé, teljesen jól fogta Ross a labdát, sisakkal ütötte ki a kezéből a corner, ez benne van a pakliban.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/Local12Skinny/status/908542097342517248

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor sír a labda egész nap, nem biztos, hogy John Ross-t mindenképp haza kellett volna küldeni a fumble után. Rendes fiú Erickson, de biztos nem veszélyesebb.
Höri
Kiesik a Texansból a két kezdő corner, van egy Greened meg egy Eiferted erre Ericksonra dobáltatsz. Nem okos.

több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Amikor sír a labda egész nap, nem biztos, hogy John Ross-t mindenképp haza kellett volna küldeni a fumble után. Rendes fiú Erickson, de biztos nem veszélyesebb.
Höri
Egyetértek, simán lehetett volna használni, a rookie mistake benne van. Ettől még nem kellett volna padoztatni, csak ez a hülye konzervatív edzői felfogás ne lenne nálunk...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amikor sír a labda egész nap, nem biztos, hogy John Ross-t mindenképp haza kellett volna küldeni a fumble után. Rendes fiú Erickson, de biztos nem veszélyesebb.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
8 negyed alatt 9 szerzett pont, haza pályán. Teljes csőd az offense.
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Nem tudom ti hogy vagytok vele, sokan optimisták, de én ebben az offenseben semmit nem látok, és ez szerintem egyertelműen Cordinator probléma, Hue után estünk ennyire vissza. A Browns ellen sem látom az esélyt, nemhogy a GB, vagy valamelyik igazán komoly ellenfél ellen... 😕 Szerintem edzőgarnitúra csere lesz, csak az a baj, hogy ez a szar pont az 50. szezonra jön össze.

Szerkesztette: rizanjn
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Dielmant hamar kirakta a St. Louis Rams, és ha már így alakult, akkor vissza is hoztuk practice squadba.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Kár, hogy a fal gondjait nem tudja megoldani. 😕
 twitter.com/RapSheet/status/908337465982943233
Mikey
Ha nem félteném a térdét, simán mehetne LT-be, Ogbuehinél sokkal rosszabb nem lehet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Kár, hogy a fal gondjait nem tudja megoldani. 😕
 twitter.com/RapSheet/status/908337465982943233
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Ennyit még a témához :

 twitter.com/PFF_Zoltan/status/908324365300912128
megyerikrisz
Mintha én játszanék a falban.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ennyit még a témához :

 twitter.com/PFF_Zoltan/status/908324365300912128

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mixonite! BOOM! Méghoty Berni Hill Só


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Azta, most látom, hogy a Texans lesz a TNF-otok...ott vagy vér fog folyni, vagy Benny Hill Show lesz...
Pari
Mielőtt félreértés lenne, a két O fal hétvégi teljesítményére óhajtottam utalni.
Pari
Bengals részről tuti a Benny Hill Show, elvégre főműsoridős meccs. 😊
Mikey
de ha beindul a futás, lehet Bernard-Hill show
Höri
Ezzel kiharcoltál magadnak egy AP vesszőzést, a szó minden értelmében!😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Azta, most látom, hogy a Texans lesz a TNF-otok...ott vagy vér fog folyni, vagy Benny Hill Show lesz...
Pari
Mielőtt félreértés lenne, a két O fal hétvégi teljesítményére óhajtottam utalni.
Pari
Bengals részről tuti a Benny Hill Show, elvégre főműsoridős meccs. 😊
Mikey
de ha beindul a futás, lehet Bernard-Hill show
Höri
😀😀
Mondjuk ennek a valószínűsége konvergál a 0-hoz. 😥
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azta, most látom, hogy a Texans lesz a TNF-otok...ott vagy vér fog folyni, vagy Benny Hill Show lesz...
Pari
Mielőtt félreértés lenne, a két O fal hétvégi teljesítményére óhajtottam utalni.
Pari
Bengals részről tuti a Benny Hill Show, elvégre főműsoridős meccs. 😊
Mikey
de ha beindul a futás, lehet Bernard-Hill show

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Azta, most látom, hogy a Texans lesz a TNF-otok...ott vagy vér fog folyni, vagy Benny Hill Show lesz...
Pari
Mielőtt félreértés lenne, a két O fal hétvégi teljesítményére óhajtottam utalni.
Pari
Bengals részről tuti a Benny Hill Show, elvégre főműsoridős meccs. 😊