Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ha már T.O.

http://www.youtube.com/watch?v=xLJhG_0OtAc&feature=related

T.O. Bengals Highlights (HD)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
meg TO nem ?!gabtsi
meg T.O. imádom azt a palit, mikor fociztam egy rövid ideig elkapót játszogattam vagy cornert és kb minden este ültem a YouTube előtt és néztem a T.O. videókat (meccs, edzés) illetve mellette még 85-t dettó. Gyakorlatilag a legtöbb elit WR work outját végig néztem, mégis T.O. maradt az NO 1... pedig Megatron is nagyon profin csinálja a szakmát, de mondhatnám Wes Welkert, Brandon Marshallt, D-Jax vagy épp (nem elit) Golden Tate. Fájt is a szívem olykor, hogy ND Campuson milyen körülmények közt edzenek, Magyarországon meg totál kőkorszaki szinten megy a dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meg TO nem ?!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
nekem 94ben washinton redskins dzsekim volt az általános 5. osztályban. persze akkor még fogalmam sem volt 😊gabtsi
szóval a szived mélyén te is ősredskin vagy 😉 :cool:, mondjuk 94-ben egészen nagy visszaesés volt a 3 SB győzelem után, szegény Gibbs..., ja ezt az időszakot én is letagadnám 😛sapka
egyébként nem lőttél nagyon mellé, szimpatizálok egyrészt az emlék miatt (oszt társam akkor szerzett eredeti dolphins sapkát) másrészt a város miatt a skinsszel, meg oroszlánságom miatt a lionsszal, meg még a raiders ötvös csöpi miatt (hamis a baba rlz).

aztán persze a bengals lett a nagy szerelem.gabtsi
nekem csak a Bayern München és a Bengals, orosz kint létem alatt megkedveltem a CSKA Moszkvát...de az csak egy kaland volt. 😀 😉 A szerelem maradt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem 94ben washinton redskins dzsekim volt az általános 5. osztályban. persze akkor még fogalmam sem volt 😊gabtsi
szóval a szived mélyén te is ősredskin vagy 😉 :cool:, mondjuk 94-ben egészen nagy visszaesés volt a 3 SB győzelem után, szegény Gibbs..., ja ezt az időszakot én is letagadnám 😛sapka
egyébként nem lőttél nagyon mellé, szimpatizálok egyrészt az emlék miatt (oszt társam akkor szerzett eredeti dolphins sapkát) másrészt a város miatt a skinsszel, meg oroszlánságom miatt a lionsszal, meg még a raiders ötvös csöpi miatt (hamis a baba rlz).

aztán persze a bengals lett a nagy szerelem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
OK, akkor én is coming out-olok. Az én múltamat egy 9ers-es piros kötött pulcsi nyomja. Már minden fellelhető fényképet megsemmisítettem a családi almanachban, de egy-két szemét haver még emlékszik rá 😕

nhm, a '94 az az eleje vagy a vége a középsulinak? Csak, hogy eldöntsük ki kinek köszön csókolomot 😊

Ja és amivel kezdeni illett volna: Welcome in the jungle!nasheem
77 az évjáratom... 😀nhm
Szervusz kisfiam 😊 '75 😕nasheem
csók! 😀
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
OK, akkor én is coming out-olok. Az én múltamat egy 9ers-es piros kötött pulcsi nyomja. Már minden fellelhető fényképet megsemmisítettem a családi almanachban, de egy-két szemét haver még emlékszik rá 😕

nhm, a '94 az az eleje vagy a vége a középsulinak? Csak, hogy eldöntsük ki kinek köszön csókolomot 😊

Ja és amivel kezdeni illett volna: Welcome in the jungle!nasheem
77 az évjáratom... 😀nhm
Szervusz kisfiam 😊 '75 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
OK, akkor én is coming out-olok. Az én múltamat egy 9ers-es piros kötött pulcsi nyomja. Már minden fellelhető fényképet megsemmisítettem a családi almanachban, de egy-két szemét haver még emlékszik rá 😕

nhm, a '94 az az eleje vagy a vége a középsulinak? Csak, hogy eldöntsük ki kinek köszön csókolomot 😊

Ja és amivel kezdeni illett volna: Welcome in the jungle!nasheem
77 az évjáratom... 😀
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
OK, akkor én is coming out-olok. Az én múltamat egy 9ers-es piros kötött pulcsi nyomja. Már minden fellelhető fényképet megsemmisítettem a családi almanachban, de egy-két szemét haver még emlékszik rá 😕

nhm, a '94 az az eleje vagy a vége a középsulinak? Csak, hogy eldöntsük ki kinek köszön csókolomot 😊

Ja és amivel kezdeni illett volna: Welcome in the jungle!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
rangidős bengals fan 😊

welcome!gabtsi
😀
még kabátom is volt... 😀nhm
üdv itt😊
kár hogy csak volt. kíváncsi lettem volna rá😊Rush
most már én is sajnálom, h nincs meg, ki is nőttem amúgy... 😀 kívűl fekete, hátul bengals sisak, belül narancs vagy piros steppelt anyag... majd megpróbálok képet keresni... de vissza a szakmához: Palmer (volt?) a kedvencem, plusz tavaly Shipley, sztem Ő óriási játékos lesz... remélem 'nati-ben! 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nekem 94ben washinton redskins dzsekim volt az általános 5. osztályban. persze akkor még fogalmam sem volt 😊gabtsi
szóval a szived mélyén te is ősredskin vagy 😉 :cool:, mondjuk 94-ben egészen nagy visszaesés volt a 3 SB győzelem után, szegény Gibbs..., ja ezt az időszakot én is letagadnám 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem 94ben washinton redskins dzsekim volt az általános 5. osztályban. persze akkor még fogalmam sem volt 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
rangidős bengals fan 😊

welcome!gabtsi
😀
még kabátom is volt... 😀nhm
üdv itt😊
kár hogy csak volt. kíváncsi lettem volna rá😊


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
rangidős bengals fan 😊

welcome!gabtsi
😀
még kabátom is volt... 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rangidős bengals fan 😊

welcome!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
http://www.youtube.com/watch?v=g_enNmzWn6Y 😉
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
sziasztok! bár csak most írok először erre a fórumra, kb 2-3 éve olvaslak benneteket, és meg kell mondjam élmény volt minden egyes perc, amit ezzel foglalkoztam! magam a cincinek szurkolok középsulis korom óta, ami sajna nem ma volt... '94 körül... 😀 profi sportoló voltam (kézilabda) de mára már jobban szeretem nézni az amerikai focit! szeretnék csatlakozni hozzátok, beszélgetni, értékelni... bocs a hosszért, szombat hajnalba jövök meccset nézni! ccsá!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Hogy meglegyen a 90:

@Bengals: #Bengals sign free agent WR John Standeford, a 2-year vet who has played 11 NFL games with 16 receptions for the Lions.

@joereedy: Guess I should also note that Gruden coached Standeford last year with Florida in the UFLMikey
gondolom csak Szeptemberig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Hogy meglegyen a 90:

@Bengals: #Bengals sign free agent WR John Standeford, a 2-year vet who has played 11 NFL games with 16 receptions for the Lions.

@joereedy: Guess I should also note that Gruden coached Standeford last year with Florida in the UFL
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem kapja meg. de ahhoz, hogy ne tudjon megszívatni minket az kell, hogy az ő fizetésének helyét megtartsuk a sapka alatt. máskülönben ha úgy dönt, hogy visszatér, akkor túllépjük a fizetési sapkát, és egy napon belül rendeznünk kell a kérdést. vagy eltradeljük, vagy cutoljuk, vagy másokat rakunk ki. így kierőszakolhatná amit akar, és belekényszerítene minket az akaratába.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nézitek majd az első pre meccset (ellenünk)? Vagy egyedül "izgulom" végig.Bazzani
naná! péntek-szombat éjjel ott leszünk 😀


Remélem Hall nem jut majd később JoJo sorsára. Egyébként az hogy van, hogy Palmer nem akar itt játszani, visszavonulással fenyegetőzik, de azért kapja a 10 és fél milláját? Ehhez nem kell egy pofa?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
On Friday, [Bobbie] Williams is going to be head-to-head against one of the best young defensive linemen in the NFL, Ndamukong Suh. He's not nervous about it and he's not looking to get it over with. Williams is excited to go up against the best because he wants to see how he measures up.

"Tough? It's an excellent way to start if you ask me," Williams said. "What better measuring rod is there by going up against one of the premier defensive tackles in the game? That's what a man would want. He plays hard, he has good hands, he plays with good leverage. Yes, I would say it is power vs. power."


34 év kontra 24 év.
Nem lesz egyszerű napja az öregnek, de remélhetőleg lehozza szépen.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nézitek majd az első pre meccset (ellenünk)? Vagy egyedül "izgulom" végig.Bazzani
Ne hülyéskedj már. Nyolc hónapja másra se várunk! Öröm lesz nézni, ahogy Suh-t eltiporja a Dagi 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
alap!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézitek majd az első pre meccset (ellenünk)? Vagy egyedül "izgulom" végig.