Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
ez nekem is eszembe jutott 😊 (tavalyit is meg kellett volna nézni hogy ki nyert 😛)

1. 4
2. nem, nem
3. igen
4. Green
5. yard: Shipley, td: Shipley
6. Dunlap
7. Hall
8. Maualuga
9. senki
10. Skuta
11. Green (gondolom wr-ekre szólt..)

szerk: Ha! Dalton lesz egész végig a kezdő.. eldobálgat 2000 yardotRush
A tavalyira ráadásul fel is dobtam valami üveg piát, ha x pont felett teljesít valaki. Volt is eszemben szezon végén megnézni, de annyira esélytelen volt, hogy hagytam. Este megpróbálok utánabogarászni és összesíteni. Szomorú szembesítése lesz a tavalyi várakozásainknak és a valóságnak 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ez nekem is eszembe jutott 😊 (tavalyit is meg kellett volna nézni hogy ki nyert 😛)

1. 4
2. nem, nem
3. igen
4. Green
5. yard: Shipley, td: Shipley
6. Dunlap
7. Hall
8. Maualuga
9. senki
10. Skuta
11. Green (gondolom wr-ekre szólt..)

szerk: Ha! Dalton lesz egész végig a kezdő.. eldobálgat 2000 yardot


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Daltonnál írd át a limitet szerintem 1500-raHöri
1500 TD? :o :o


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Daltonnál írd át a limitet szerintem 1500-ra

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
gabtsi írta ezeket a kérdéseket majd kerek egy éve: (sztem tippeljünk idén is, ötletet a Phins fanoktól loptam)
módosítva egy két helyen

1, hány győzelmet szerzünk a szezonban ?
2, Dalton átlépi a 3500 passzolt yardot és 25 TD-t?
3, Ced több yardot fut mint tavaly ?
4, Mely WR(ek) lépi(k) át az 1000 yardot ?
5, Kinek lesz több yardja ill td-je, Gresham v Shipley ?
6, Kinek lesz a legtöbb sackje ?
7, Kinek lesz a legtöbb intje ?
8, Ki zár a legtöbb tackle-lel ?
9, Ki(k) kerül(nek) a Pro Bowlra (ha egyáltalán) ?
10. Ki lesz a meglepetésember ?
11. Kinek lesz a legtöbb TD-je ?


1, 3
2, nem
3, igen
4, Green, talán
5, Shipley
6, Dunlap
7, Hall
8, Sands, a Predator 😛
9, Green, talán
10, Sands, a Predator
11, Simpson (na mibe?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Tudom, hogy Coyle sajtója tök jó, de nem érzem a csapaton a munkáját. Kapott két elsőkörös picket, akik Zim rendszerében elkezdtek csillogni. Ezen felül? Nem várom én, hogy pl Trentből zsenit faragjon, de könyörgöm rajtuk kívül találjon vagy neveljen már egy olyan srácot, aki legalább megnehezíti az embere dolgát. Bennett, Pender, Trent, Murray meg a tököm tudja ki volt még pályán tegnap, egy járókeretes nyugdíjast sem fogott volna meg. Rebuilding meg előszezon, de akkor is. HA jól tudom a O áll generáljavítás alatt, nem a D. NFL szemüvegen keresztül durva volt a tegnapi meccs és durva lesz a szezon is.
Az támadok viszont tényleg okoznak majd örömöt is jónéhányszor. Green nagyon jól mozog, de Simpson is nagy lesz.

Na nem sírni akartam, csak eszembe jutott ez a Coyle dolog.nasheem
meglehetősen szar volt a védelem tegnap. Semmi ellenálló erő nem volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Tudom, hogy Coyle sajtója tök jó, de nem érzem a csapaton a munkáját. Kapott két elsőkörös picket, akik Zim rendszerében elkezdtek csillogni. Ezen felül? Nem várom én, hogy pl Trentből zsenit faragjon, de könyörgöm rajtuk kívül találjon vagy neveljen már egy olyan srácot, aki legalább megnehezíti az embere dolgát. Bennett, Pender, Trent, Murray meg a tököm tudja ki volt még pályán tegnap, egy járókeretes nyugdíjast sem fogott volna meg. Rebuilding meg előszezon, de akkor is. HA jól tudom a O áll generáljavítás alatt, nem a D. NFL szemüvegen keresztül durva volt a tegnapi meccs és durva lesz a szezon is.
Az támadok viszont tényleg okoznak majd örömöt is jónéhányszor. Green nagyon jól mozog, de Simpson is nagy lesz.

Na nem sírni akartam, csak eszembe jutott ez a Coyle dolog.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gsn 3 548
Bensonnak örülök, hogy jó volt, reméljük szezon közben is megtartja ezt a formáját 😛 . Igazából Dalton is, ha egy megfelelő game-manager QB lesz egész szezonban akkor nagy baj csak nem lehet az offense-el. Sokat én sem várok a csapattól, főleg ezek a sok 1éves igazolások amik aggasztanak, szezon végén félek, hogy nagyon szét fogunk esni, ha az eredmény is olyan lesz.
A Defense nagyobb probléma lesz szerintem, reméljük a pass rush összeáll majd szezonkezdésre, na meg ugye IN ZIMMER WE TRUST!
Sands egyébként gondolom még csak csere volt, meg nem hiszem hogy a passzvédekezés lehet az erőssége, futás ellen várok tőle nagyot, bár egyetemi focit nem nézek és nem is nagyon ismerem a játékát, ez csak ilyen vak találgatás 😊 .MarioAna
szinte minden csapat, minden sztár, 1 éves papírt kapott. Mondjuk 85 pont 3 évest... szerintem tuti valami CBA izé miatt. Jövőre lesz majd nagy aláírogatás.Amadeus91
Ez így több dolog miatt sem igaz. Volt több nagy szerződés a jobb FA-knek, és több jelentős szerződéshosszabbítás, de az is igaz, hogy a szokásosnál több volt az egyéves szerződés. Ennek oka többrétű, egyrészt csökkent a salary cap nagysága, a 2009-es szinthez képest, és ne feledjük, tavaly cap sem volt. Ehhez hozzájön az a tény, hogy az élő szerződések többsége úgy van strukturálva, hogy az értelmükben kereshető összegek a szerződés hosszában növekednek évről évre. Ezen tényezők összhangjának köszönhetően a piac a szokásosnál hamarabb ért el abba a fázisába, amikor már a csapatok nem tudták/nem merték magukat hosszú távon és nagy összegben elkötelezni magukat egy-egy játékos mellett, így az egyéves szerződések osztogatása hamarabb beindult, mint a korábbi években. Jövőre minden attól függ, hogy a salary cap hogyan alakul. A nagy pénzköltés azonban kérdéses. Ennek elsődleges oka, hogy az idei elbocsátások után számított salary cap büntetések nem idén jelentkeznek, hanem jövőre. Példának okáért a Cowboys 2012-es capjében már szerepel 22 millió dollárnyi dead money az idei cutok miatt. Ez annyit jelent, hogyha feltételezzük, hogy a cap 120,4 millióról mondjuk 125 millióra nő, akkor ebből 22 millió dollárt (a cap közel ötödét!) nem költheti el a Cowboys a játékosaira.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
"Kevin Goheen of the Cincinnati Enquirer writes that [linebacker Dontay] Moch told teammates that he broke his "fifth metatarsal bone" in his right foot during Detroit's first series." - Cincy Jungle

Persze bazmeg.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MarioAna-nak szeretettel. 😉

Bengals' Robert Sands, right, tackles Lions running back Aaron Brown in the first half.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Bensonnak örülök, hogy jó volt, reméljük szezon közben is megtartja ezt a formáját 😛 . Igazából Dalton is, ha egy megfelelő game-manager QB lesz egész szezonban akkor nagy baj csak nem lehet az offense-el. Sokat én sem várok a csapattól, főleg ezek a sok 1éves igazolások amik aggasztanak, szezon végén félek, hogy nagyon szét fogunk esni, ha az eredmény is olyan lesz.
A Defense nagyobb probléma lesz szerintem, reméljük a pass rush összeáll majd szezonkezdésre, na meg ugye IN ZIMMER WE TRUST!
Sands egyébként gondolom még csak csere volt, meg nem hiszem hogy a passzvédekezés lehet az erőssége, futás ellen várok tőle nagyot, bár egyetemi focit nem nézek és nem is nagyon ismerem a játékát, ez csak ilyen vak találgatás 😊 .MarioAna
szinte minden csapat, minden sztár, 1 éves papírt kapott. Mondjuk 85 pont 3 évest... szerintem tuti valami CBA izé miatt. Jövőre lesz majd nagy aláírogatás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Bensonnak örülök, hogy jó volt, reméljük szezon közben is megtartja ezt a formáját 😛 . Igazából Dalton is, ha egy megfelelő game-manager QB lesz egész szezonban akkor nagy baj csak nem lehet az offense-el. Sokat én sem várok a csapattól, főleg ezek a sok 1éves igazolások amik aggasztanak, szezon végén félek, hogy nagyon szét fogunk esni, ha az eredmény is olyan lesz.
A Defense nagyobb probléma lesz szerintem, reméljük a pass rush összeáll majd szezonkezdésre, na meg ugye IN ZIMMER WE TRUST!
Sands egyébként gondolom még csak csere volt, meg nem hiszem hogy a passzvédekezés lehet az erőssége, futás ellen várok tőle nagyot, bár egyetemi focit nem nézek és nem is nagyon ismerem a játékát, ez csak ilyen vak találgatás 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hm ha nem nézem meg a statokat akkor azt mondom hogy Dalton nagyon szar volt ("highlightokba" csak az int-et tudták belerakni, de a 11/14 az jó. Benson úgy látom elég jól futott, Sands-nek pedig 2tak+2assistja volt, aki nézte a meccset mondjon valamit a Predatorról, jó volt?MarioAna
Ha elmondod,hogy ki a Predator akkor tudok segíteni. Talán. 😉
Dalton átlagos volt amúgy,igazi game manager QB akit nem kell nagy dobásokba belehajszolni. Green nagyon jó, Benson meg a csapat legjobbja volt.Bazzani
Rookie S a West-Virgina egyetemről, 47, Robert? Sand allias Predator. Valami irdatlanul magas és erős testalkatú, onnan a név.Amadeus91
Ja hát mondjuk őt nem figyeltem.
Abból ítélve,hogy remek volt a passzjátékunk túl nagyot nem játszhatott.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Hm ha nem nézem meg a statokat akkor azt mondom hogy Dalton nagyon szar volt ("highlightokba" csak az int-et tudták belerakni, de a 11/14 az jó. Benson úgy látom elég jól futott, Sands-nek pedig 2tak+2assistja volt, aki nézte a meccset mondjon valamit a Predatorról, jó volt?MarioAna
Ha elmondod,hogy ki a Predator akkor tudok segíteni. Talán. 😉
Dalton átlagos volt amúgy,igazi game manager QB akit nem kell nagy dobásokba belehajszolni. Green nagyon jó, Benson meg a csapat legjobbja volt.Bazzani
Rookie S a West-Virgina egyetemről, 47, Robert? Sand allias Predator. Valami irdatlanul magas és erős testalkatú, onnan a név.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hm ha nem nézem meg a statokat akkor azt mondom hogy Dalton nagyon szar volt ("highlightokba" csak az int-et tudták belerakni, de a 11/14 az jó. Benson úgy látom elég jól futott, Sands-nek pedig 2tak+2assistja volt, aki nézte a meccset mondjon valamit a Predatorról, jó volt?MarioAna
Ha elmondod,hogy ki a Predator akkor tudok segíteni. Talán. 😉
Dalton átlagos volt amúgy,igazi game manager QB akit nem kell nagy dobásokba belehajszolni. Green nagyon jó, Benson meg a csapat legjobbja volt.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Hm ha nem nézem meg a statokat akkor azt mondom hogy Dalton nagyon szar volt ("highlightokba" csak az int-et tudták belerakni, de a 11/14 az jó. Benson úgy látom elég jól futott, Sands-nek pedig 2tak+2assistja volt, aki nézte a meccset mondjon valamit a Predatorról, jó volt?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
én elmentem a 2. negyed után, össze tudná valaki foglalni, hogy mi volt még?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
A 4. negyedre már nem maradt energiám éjjel, talán nem is maradtam le sok érdekességről.

Finoman fogalmazok, ha azt mondom, nem volt látványos a játék, de nem is számítottam nagyon másra. A körülmények a legkevésbé sem adottak a látványos játékhoz. Haljak meg, azt az első O-playt még most sem értem, azon kívül Dalton 11/14, legalább ennyi. Az idei év kőkemény tanulás lesz. A védelem viszont konkrétan botrány volt. Hogy a LB-ek keresték a helyüket, azt még megértem, de hogy a többiek miért voltak ekkora nullák?! Egy-az-egyben tavalyi év feelingje volt a dolognak, ugyanazokkal a hibákkal, csak sokkal jobban.

Azért pár megmozdulásból látszódott, hogy IDŐVEL ez az offense jó lehet. Green, Simpson, Shipley, Benson, Finley mutatott pár jelet, ellenben jellemző volt, hogy az első sacket Livings engedte. A védelemben Skuta tetszett nekem, jó MLB-hez hűen mindenhova odaért. Hall mekkora homály volt, atyaég.

De persze ez csak egy pre meccs volt, mindössze 3 hét edzés után, nulla minicamppel és OTA-vel. Szóval a negatívumoknak túl nagy jelentőséget nem tulajdonítok, egyelőre.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Gruden hangos belépőt tervezett koronánk ifjú ékköveinek. Hangos is lett...

Igazi bengalsos kezdés volt: TD, Fumbli, TD, INT...

Pozitívumok?
1. Nem sérült meg senki
2. mindenki egészséges maradt
3. ..

Na jó a 3 top WRünk jó lesz. Finley is tetszett, a Dagi is jó volt.
Sajnos Dalton nagyon vékonynak tűnt. Atom futójáték kellene mellé.

A passzvédekezésünk mindenhol szar. Nulla nyomást tettünk a QBkre. Az LBk nagyon keresték a helyüket, a DBinket meg végig verték az éppen szembejövők. Az első 2 TDt Hallon csinálták...
A 3 csinált pont ellenére a D messze szarabban tűnt.

Tök felesleges következtetéseket levonni, de az Oban azért van potenciál. Daltonon múlik, hogy mi jön ki belőlük.
Tényleg, ti láttatok TE passzt? Én talán 2-t. Hiányzott.nasheem
nekem meg pont vastagnak tűnt! haha

na de a viccet félretéve, csak annyit mondok:

PIT : 7pont
BAL : 6 pont
CIN : 3 pont
CLE : nem számítok sokra... 😊

= tipikus...

össze fog ez állni.... 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Gruden hangos belépőt tervezett koronánk ifjú ékköveinek. Hangos is lett...

Igazi bengalsos kezdés volt: TD, Fumbli, TD, INT...

Pozitívumok?
1. Nem sérült meg senki
2. mindenki egészséges maradt
3. ...

Na jó a 3 top WRünk jó lesz. Finley is tetszett, a Dagi is jó volt.
Sajnos Dalton nagyon vékonynak tűnt. Atom futójáték kellene mellé.

A passzvédekezésünk mindenhol szar. Nulla nyomást tettünk a QBkre. Az LBk nagyon keresték a helyüket, a DBinket meg végig verték az éppen szembejövők. Az első 2 TDt Hallon csinálták...
A 3 csinált pont ellenére a D messze szarabban tűnt.

Tök felesleges következtetéseket levonni, de az Oban azért van potenciál. Daltonon múlik, hogy mi jön ki belőlük.
Tényleg, ti láttatok TE passzt? Én talán 2-t. Hiányzott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ghee, Wade, Wilson, Cox, Holland, Hawkins, Cosby, Scott, Peerman, T. Johnson, Dunlap, Hudson, Mikaele, Mills, Jones, Rivers, Sims.

Ők biztosan nem játszanak ma.
Ha jól nézem, ezzel gyakorlatilag a top5 WR (Simpson, Green, Caldwell, Shipley, Whalen), valamint Bart Johnson, Dalton TCU-s játszótársa lesz aktív. Jól hangzik.
Viszont futóknál Benson mögött lesz Finley, Griffin és Jonathan Williams, azaz várhatóan sokat láthatjuk azt a hármast, amely küzd a 4. RB spotért.
A többi igazából nem oszt, nem szoroz, mert tudjuk mire képesek, bár Ghee-t azért sajnálom, hogy nem játszhat.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Remélem, hogy Green a mai nappal elkezdi a "Váljunk olyan kiváló WR-ré mint T.O." című hadjáratot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
What's Dalton's expectations tonight?

"Just to do what I have been coached to do," Dalton said. "And not make mental mistakes and not turn the ball over."

In other words, manage the game; a completely reasonable task for a rookie quarterback making his first preseason start. Let Dalton manage the game, with high percentage passes that not only develops his understanding of the National Football League, it enhances his confidence down the road. Fact of the matter is, this is how we expect Dalton to play in 2011. Manage the game. Don't turn the ball over and with the rushing offense's help, sustain drives to put the team in scoring position. Are we expecting Dalton to unleash rockets 50 yards downfield? No (although that would be totally badass). This isn't a well-oiled machine. The components are still being built and it will take time for the team's chemistry to cohesively gel into that machine.Cincy Jungle
De qrva kiváncsian és végtelen izgatottsággal várom úgy a mai meccset, mint az egész szezont. Nem győzöm elégszer mondani. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
sztem jobb OL-unk van mint DL-ja a Detroitnak, már ha van bármi értelme efféle összehasonlításnak. Suh-t kell megfogni a többi gyerekjáték.

illetve Lewis elmondta, hogy a szokásosnál többet lesz a pályán a first unit.gabtsi
Hehe.
Gyerekjáték,persze.
Értem én a viccet. 😉
Amúgy egy negyedet lesznek fenn a kezdőink.
(remélem ti nyertek,sőt azt is,hogy az összes premeccset elbukjuk. A 0-16nál mindet megnyertük. 😀 )

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
USA-ban éltek?Amadeus91
Részemről csak szeretnék, de már az sem biztos 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."