Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hobson azt írja, hogy több ember jön még, OG és LB is lesz. talán már ma estére. folynak az egyeztetések. ahogy Fanenevel is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.Amadeus91
wade (nekem legalábbis) nagyon ügyes... tavaly meccseken is mutatta, és most a campban is volt szép megmozdulása.. én szeretném ha maradna. szurkolok nekiRush
nem is a teljesítményével van "gond", csak nem értem..úgy tudtam, hogy a szezon végéig volt szerződése. Mondjuk nem is értem, hogy a Lions sec-be, hogy nem fért be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
max 5. corner. a félelmetes lions secondaryből kitették...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.Amadeus91
wade (nekem legalábbis) nagyon ügyes... tavaly meccseken is mutatta, és most a campban is volt szép megmozdulása.. én szeretném ha maradna. szurkolok neki


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó igazolás lawson sztem. amennyire tudom főleg coverageben használták kevésbé pass rushban, ami nálunk amúgy is hiány. én még azért brandon johnsonra számítok. de lawson végre jó igazolás, kár h csak egy évre. zéró kontinuitás megint, pedig sikeres csapatot enélkül nehéz...
3rd downon meg ott lesz moch, támadni az irányítót, igaz egyelőre csak rookiekal küzdött de eddig senki nem tudta megfogni.

whitner viszont nem lesz a miénk, hobson szerint sose volt radaron.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Végülis inkább LB depth-re költsük a pénzt mint hülyeségekre...Lawsont én bírom, mondjuk nem tudom, hogy nálunk mennyire válik be, mondjuk egy Rivers-Mau-Lawson LB sornak én örülnék, de úgyis rotálva lesznek az emberek, ami nem baj 😊.
A kezdőt elnézve Nelsont szívesen látnám FS poszton, szezon végén eléggé magára talált, eléggé ballhawk...SS poszton meg szeretném ha a Predator lenne a draft egyik meglepetése és BEAST módban gyilkolászna a pályán.
OFF:
amugy nekem lehet van valami fétisem, olyan játékosokat szeretek akiket más nem nagyon 😀 . Benson, Whitehurst, Cassel, Reggie Nelson, Tank Johnson, Fitzpatrick :o 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
So your possible starting #bengals D for Week 1 at Clev. -- M.Johnson,Tank,Peko,Geathers;Lawson,Rey,Howard;Hall,Clements,R.Nelson,Crocker
D line már kivesézve, Hall-Clements várható volt.. de egy Nelson-Crocker kezdő safety.. kicsit meredek nekem.
mindenféleképpen minimum egy G és S kell még a csapatba.Rush
Ja egyenlőre ez papírforma kezdő, de messze még szeptember.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kicsit utána néztem... yahoo sports top 100as FA-i alapján S: Donte Whitner, Dashon Goldson, Abram Elam, Jarrad Page, George Wilson illetve G: Trai Essex akik még elérhetőek lennének e két poszton.


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
So your possible starting #bengals D for Week 1 at Clev. -- M.Johnson,Tank,Peko,Geathers;Lawson,Rey,Howard;Hall,Clements,R.Nelson,Crocker
D line már kivesézve, Hall-Clements várható volt.. de egy Nelson-Crocker kezdő safety.. kicsit meredek nekem.
mindenféleképpen minimum egy G és S kell még a csapatba.


több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó választás, szerintem 4-3ban jobb lesz.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem bánom, pass rushban nem oldotta volna meg a problémáinkat, és legalább nem veszi el a helyet Cunningham elől

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Whitner úszni látszik, bár leginkább arról írnak, hogy most az LB poszt volt a fő prioritás, azért lassult be az egyeztetés. Sajnos mások is akarják Whitnert, ami sok jót nem szokott jelenteni.
Azt jól hallottam, hogy Lawsont a Pats elől hoztuk el? Létezhet ez?nasheem
nehéz lenne elhinni :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Whitner úszni látszik, bár leginkább arról írnak, hogy most az LB poszt volt a fő prioritás, azért lassult be az egyeztetés. Sajnos mások is akarják Whitnert, ami sok jót nem szokott jelenteni.
Azt jól hallottam, hogy Lawsont a Pats elől hoztuk el? Létezhet ez?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"According to Pro Football Talk, the Cincinnati Bengals have (shockingly) agreed to terms with outside linebacker Manny Lawson.

The contract, per PFT, is a one-year deal worth $3 million. Lawson, the 22nd overall pick during the 2006 NFL Draft, posted nine quarterback sacks in the past two seasons, starting every game for the San Francisco 49ers as an outside linebacker in their 3-4 defense.

Over the course of the past three seasons, Lawson graded favorably against the run, pass rush and above average in pass coverage." - Cincy Jungle

Érdekes lépés 3-4-es OLB-t hozni, ámbár jellemző...Mikey
Lawsont én bírom, de tényleg furcsa választás. Zimmer biztos tudja mit akar. Szerintem jó lesz.

szerk: Most olvasom, hogy 2006ban őt akartuk az első körben, de elvitte a 49ers 2 pickkel előttünk. Így lett JJoe a miénk. Úgy tűnik ML vele vigasztalódik. Mondjuk ha jól rémlik akkoriban terveztünk átállni 3-4-re.
Úgy tűnik LBben meg vagyunk. Lawson-Mau-Howard kezdő várható Rivers felépüléséig. B Johnson-ról ezzel lemondhatunk. 😕nasheem
A '49 ,ha jól emlékszek 2 éve állt at a 3-4-re,előtte Lawson is 4-3 DE-ként tolta.
Gratulálok,reméltem Baltimore-ban köt ki.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
lehet tippelni vajon melyik lesz.gabtsi
Szerintem várjuk meg amíg süti tippel vagy fogadást ajánl 😊nasheem
ez így előre bemondva torzíthattya az eredményeket 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
"According to Pro Football Talk, the Cincinnati Bengals have (shockingly) agreed to terms with outside linebacker Manny Lawson.

The contract, per PFT, is a one-year deal worth $3 million. Lawson, the 22nd overall pick during the 2006 NFL Draft, posted nine quarterback sacks in the past two seasons, starting every game for the San Francisco 49ers as an outside linebacker in their 3-4 defense.

Over the course of the past three seasons, Lawson graded favorably against the run, pass rush and above average in pass coverage." - Cincy Jungle

Érdekes lépés 3-4-es OLB-t hozni, ámbár jellemző...Mikey
Lawsont én bírom, de tényleg furcsa választás. Zimmer biztos tudja mit akar. Szerintem jó lesz.

szerk: Most olvasom, hogy 2006ban őt akartuk az első körben, de elvitte a 49ers 2 pickkel előttünk. Így lett JJoe a miénk. Úgy tűnik ML vele vigasztalódik. Mondjuk ha jól rémlik akkoriban terveztünk átállni 3-4-re.
Úgy tűnik LBben meg vagyunk. Lawson-Mau-Howard kezdő várható Rivers felépüléséig. B Johnson-ról ezzel lemondhatunk. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
lehet tippelni vajon melyik lesz.gabtsi
Szerintem várjuk meg amíg süti tippel vagy fogadást ajánl 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
"According to Pro Football Talk, the Cincinnati Bengals have (shockingly) agreed to terms with outside linebacker Manny Lawson.

The contract, per PFT, is a one-year deal worth $3 million. Lawson, the 22nd overall pick during the 2006 NFL Draft, posted nine quarterback sacks in the past two seasons, starting every game for the San Francisco 49ers as an outside linebacker in their 3-4 defense.

Over the course of the past three seasons, Lawson graded favorably against the run, pass rush and above average in pass coverage." - Cincy Jungle

Érdekes lépés 3-4-es OLB-t hozni, ámbár jellemző...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
"According to Ken Weinman from Baltimore 105.7 The Fan, Center Casey Rabach is deciding whether to sign with the Cincinnati Bengals or Baltimore Ravens.

Drafted by the Ravens in the third round of the 2001 NFL Draft, Rabach played four seasons in Baltimore before signing with the Redskins, starting 95 games in six seasons in Washington." - Cincy Jungle

Úgy gondolom, fölösleges lenne idehozni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lehet tippelni vajon melyik lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
ahogy ez az off-season kinéz, jövőre vagy Super Bowl-t nyerünk vagy még az előző évinél is nagyobbat égünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
170 centi nem egy receiver méret... videók alapján gyors, robbanékony, és labdát is szépen kap el.. csak semmi értelme sincs hogy hozzánk került..


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Per @hbalzer721 Former Rams WR Andrew Hawkins claimed off waivers by #bengals. Saints also put in a claim

fogalmam sincs ki ő, de nyilván nagyon kellett.gabtsi
ST-be? elég nyeszlett, Alouette , zsantil ( gentile ) alouette du le Montreal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Per @hbalzer721 Former Rams WR Andrew Hawkins claimed off waivers by #bengals. Saints also put in a claim

fogalmam sincs ki ő, de nyilván nagyon kellett.

ami nem hajlik, az törik!