Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Gresham, Coffman + majd valakit, valami blokkolót kukáznak az 53-as keretszűkítéskor, gondolom.

(Vagy Mills vagy Cochart akkorát játszik a preseasonben, hogy mégse.)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
TE poszton mi lesz? Gresham szép és jó, de mellette lesz még 1 Coffman?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha jól értelmezem Casey Rabach-al tárgyaltunk, de elvitte a ravens.


több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szerintem Davis nem lenne egy rossz választás. Nagyon jól illene ebbe a falba, olcsó is és a hírek szerint nincs rossz súlyban:
Free agent OG Leonard Davis is reportedly down to under 350 pounds and "said to be primed to go," for any interested teams.
The 33-year-old Davis should be willing to settle for a veteran's minimum kind of deal after being benched for Montrae Holland in Dallas last year. Still a powerful run blocker, Davis could at least be a versatile backup for a power-running team. He's made starts at right guard and both tackle spots in his career.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
marvin mitchell után érdeklődünk, cover lb fétis ütötte fel a fejét kentuckyban.

szerk: no way süti, viszont ochonak én nagyon szurkolok h járja be a dillon utat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ha netán Ovenszt valami utradelláért szerződtetitek megint, akkor azt kívánom, hogy Nyolcöt nyerjen gyűrűt, aztán buszozzon haza, azt addig csillogtassa míg az Mike agyhúgykövet nem kap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
waters tetszene, jó mentora lenne bolingnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
+ Seubert, részemről.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Gárd témában
Brian Waters, G, Chiefs
Leonard Davis, G, Cowboys
Derrick Dockery, G, Redskins
Rich Seubert, G/C, Giants
Mike Pollak, G, Colts

ebbűl Vótersz, mongyuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
http://bleacherreport.com/articles/788662-terrell-owens-rumors-latest-on-to-to-browns-bengals-and-other-nfl-teams


T.O. : Bengals, Browns vagy Eagles? ha jól értem, akkor ez a 3 csapat érdeklődik utána.Amadeus91
1, bleacherreportról ne linkelj,benne van a szabályzatban,hogy tilos 😛
2, az Eagles biztos nem hozza vissza Owenst,azok után,ami Philyben történt a SB után
3, Már nem is Heckert az Eagles GM 😀Newman
bocsi még1szer

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
nehogy komolyan vegyed, jobb időkben ban járt ezen oldal linkeléséért.gabtsi
sry ezt nem tudtam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://bleacherreport.com/articles/788662-terrell-owens-rumors-latest-on-to-to-browns-bengals-and-other-nfl-teams


T.O. : Bengals, Browns vagy Eagles? ha jól értem, akkor ez a 3 csapat érdeklődik utána.Amadeus91
1, bleacherreportról ne linkelj,benne van a szabályzatban,hogy tilos 😛
2, az Eagles biztos nem hozza vissza Owenst,azok után,ami Philyben történt a SB után
3, Már nem is Heckert az Eagles GM 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nehogy komolyan vegyed, jobb időkben ban járt ezen oldal linkeléséért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
http://bleacherreport.com/articles/788662-terrell-owens-rumors-latest-on-to-to-browns-bengals-and-other-nfl-teams


T.O. : Bengals, Browns vagy Eagles? ha jól értem, akkor ez a 3 csapat érdeklődik utána.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ne hogy azt hidd h én nem fogok arcolni a vasas topikban, hogy miként lesznek megfaszozva, de ettől ez egy más jellegű szezon lesz. amit nagyon várok én is. a szezon végén meg majd örülünk a fasza drafthelynek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
és trenthez v pacmenhez képest clements upgrade. hogy valami pozitívat is kisajtoljak magamból.gabtsi
Ez olyan szinten "minden rosszban keresni valami jót" hozzáállás, hogy még tőlem is erős lenne. 😀

Mert hát upgrade, csak mekkora és honnan.

De igazából mindegy, én így is qrvára várom a szezont, lesz annyi érdekes látnivaló. Dalton, kölyök WR corp, Fisher-Price Package, MLB Mau... a számszerű eredményeket pont le fogom szarni. 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha józsit itt tartjuk, tapsikolok h micsoda offszezon. de így egy kalap szar.

hozzá kell tenni, hogy sokat játszottunk jjo nélkül, és trenthez v pacmenhez képest clements upgrade. hogy valami pozitívat is kisajtoljak magamból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Amíg Mike Brown a tulajdonos, inkább ne is akarj/próbálj megérteni semmit. Néhány átalvatlan éjszakát megúszol. 😊

Én legalábbis nem keresek semmiféle logikát abban, mi miért történik.

Érkezik FA-ről egy nagyszerű* QB, egy nagyszerű* LB, ellenben elengedik a legfontosabb saját FA-t... ezt nem lehet megmagyarázni sem.

...

* értsd: a kívánt szerepkörre tán a legmegfelelőbb játékos.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mert itt Mike Brownnak hívják a tulajt. azért.

amúgy az a 41 nem teljesen korrekt imho, pláne hogy palmer fizetése ugyan nem számít bele, de mégis.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Hatodik számú DE-nek esetleg.Mikey
eh..most mi vunk ilyen ad hoc, vagy a vezetőség? Vagy both? 😀

Azt nem értem, hogy, ha nekünk van a legtöbbünk a Cap alatt, akkor miért nem nyitottuk ki a buxát és tartottuk meg JoJo-t, hoztunk sztár FA-t stb... most komolyan középszerű játékosokra fog elmenni ez a rakás pénz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Hatodik számú DE-nek esetleg.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
The Bengals are getting active in free agency. They lead the league with $41 million of cap room.
nem sietjük el..Rush
Jó munkához idő kell. Banta-Cain nem lenne jó?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
The Bengals are getting active in free agency. They lead the league with $41 million of cap room.
nem sietjük el..


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
az Essexet ugye nem gondoltátok komolyan? bárkit mondjatok csak ne a Szászt, ha az utcáról behívnak valakit vagy Kétit beállítjátok akkoris emberformályúbb irányitó fog mögötte állni az első tíz snapp után. KÁTÁSZTRÓFE!sutianap
yahoo sports alapján ő volt az egyetlen G aki elérhető(nem is értem hogy kerülhetett fel arra a listára).. ezért is írtam. de semmi komolyabb szándékom nincs vele megnyugodhatsz 😊


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.Amadeus91
wade (nekem legalábbis) nagyon ügyes... tavaly meccseken is mutatta, és most a campban is volt szép megmozdulása.. én szeretném ha maradna. szurkolok nekiRush
nem is a teljesítményével van "gond", csak nem értem..úgy tudtam, hogy a szezon végéig volt szerződése. Mondjuk nem is értem, hogy a Lions sec-be, hogy nem fért be.Amadeus91
Megpróbálom nagyon egyszerűen megfogalmazni.
Azért mert szar volt.
A gyorsasága rendben volt,csak az a rohadt labda az ne volna...