Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 14 éve
ez szerintem semmit nem jelent.mai meccsen esélyesebb a ravens, green se játszik, idegenben is vagyunk, szerintem bukó.RushIdegenben 4-1 a csapat W-L mutatója.Mikey
illetve azért egy browns, jaguars, seahawks, titans nem egyenlő egy baltimore-al.
több mint 14 éve
mai meccsen esélyesebb a ravens, green se játszik, idegenben is vagyunk, szerintem bukó.RushIdegenben 4-1 a csapat W-L mutatója.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
mert ráértem: korábban beszéltük, hogy 9-7el nem, de egy 10-6-os mérleggel már po-ban lehetnénk. most 6-3al állunk, azaz, az elkövetkező 7 mérkőzésen 3szor kaphatunk ki.
ezalatt a 7 mérkőzésen (természetesen a mait is belevéve) ravens, brown, pitts, texans, rams, cardinals és ravens csapatokkal találkozunk.
mai meccsen esélyesebb a ravens, green se játszik, idegenben is vagyunk, szerintem bukó.
clevelandet verjük abból kiindulva hogy 1. héten idegenben nyertünk. (1-1), pittsburgh heinz fielden pokol lesz, 2. vereség.(1-2)
texans hozható meccs, de úgy gondolom ki ki mérkőzést fogunk játszani.
cardinals, rams kötelezőnek kéne hogy legyen.
és végül baltimore hazai pályán.
nagyon úgy néz ki, hogy ezen a texans-ravens meccseken fog eldőlni, hogy folytathatjuk e januárban.. persze nagyon sok tényező játszhat fontos szerepet amik persze csak rontják az esélyünket, de azért így figyelve nem álom kategória a play off. vélemények?
több mint 14 éve
Én nagyon nyugodt vagyok. Még úgy is, hogy már csak 3,5 óra van a meccsig.én is , de máááárrr kezdőőődjön! 😊
Nagyon bízom Simpsonban és Caldwellben.Mikey
több mint 14 éve
Én nagyon nyugodt vagyok. Még úgy is, hogy már csak 3,5 óra van a meccsig.Nagyon bízom Simpsonban és Caldwellben.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Arra inkább sose kerüljön sor.Mikeynyugi ezt csak egy blogban olvastam, nem mondott ilyet ML, csak tetszett a szöveg! 😀
több mint 14 éve
Soha ne mond hogy soha 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Arra inkább sose kerüljön sor.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
óriási duma... ez mekkora már? 😊)))Mit gondol arról, hogy az újoncot sokan már jobb irányítónak tartják, mint amilyen Carson Palmer valaha volt?
Marvin Lewis (HC): Majd ha érte is kapunk két első körös picket, akkor igazat adok nekik.
több mint 14 éve
Baby hawk nagyon ígéretes és persze a 2 TE is megbízható, sőt Gresham több is. Kiemelkedő WR teljesítmény és legalább középszar futójáték nélkül nem lesz esélyünk. Valahol itt fog eldőlni illetve a passzvédekezésünkön. Egyik meccs sem nekünk áll, de ettől még összejöhet. Who dey! POra fel!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Azért Hawkinst és Lee-t ugyan ne tegyük már Simpson és Caldwell elé... Lee egyébként nem is játszik majd.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
vagy ha ő nem, akkor majd Caldwell most már tényleg de megmutatja....Na akkor Simpson most megmutathatja, hogy több, mint egy inkonzisztens no. 2 receiver.MikeyLesz honnan javulni:
Five worst catch percentages (min 50) per Pro Football Focus: D.Moore 45.1%, J.Simpson 46.4%, Plaxico 47.6%, Decker 51.5%, V.Jackson 52.2%
Remélem nem basz át a srác és végre összekapja magát amikor nagyon kell!nasheem
kicsit vékonynak érzem minőségben Green és Shipley nélkül ezt a WR corpot. Nagyon úgy fest, hogy vasárnap Gresham és Hawkins meg talán Lee lesznek Dalton legértelmesebb célpontjai. 2 TE+ 5'7 -s WR...
több mint 14 éve
Na akkor Simpson most megmutathatja, hogy több, mint egy inkonzisztens no. 2 receiver.MikeyLesz honnan javulni:
Five worst catch percentages (min 50) per Pro Football Focus: D.Moore 45.1%, J.Simpson 46.4%, Plaxico 47.6%, Decker 51.5%, V.Jackson 52.2%
Remélem nem basz át a srác és végre összekapja magát amikor nagyon kell!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Na akkor Simpson most megmutathatja, hogy több, mint egy inkonzisztens no. 2 receiver.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Green is doubtful (aka 20%) már.remélem nem lesz hosszabb.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Lewis nem lesz ott vasárnap ellenünk.
több mint 14 éve
Tim Tebow is the reason I still believe I can play in the NBA.Andrew Hawkins (5'7 "magas")
😀
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Evans meg kokszolt a camp alatt? Fasza, pedig szimpatikus volt a csávó. 😕nasheemnyugi az NFL-ben mindenki kokszol! ... 😊)) (már Cole is megmondta😊
több mint 14 éve
Evans meg kokszolt a camp alatt? Fasza, pedig szimpatikus volt a csávó. 😕
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Na a túloldalon is lesz komoly hiányzó:http://www.abc2news.com/dpp/news/region/baltimore_city/report-says-ray-lewis-will-not-play-against-the-bengals
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
ha már hawkins, népnemzeti figyelem van:http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/17/another-fourth-and-long-graduate-is-making-noise/
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Hát WR nélkül nehéz... Bízunk egy Greshamben....Delonso_Hawkins. (Miért ne?)
több mint 14 éve
Hát WR nélkül nehéz... Bízunk egy Greshamben....
több mint 14 éve
semmi hírt nem láttam még ma, toljátok a jókat 😀
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Adam Jones viszont legalább limitált ma.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."

