Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Hatodik számú DE-nek esetleg.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
The Bengals are getting active in free agency. They lead the league with $41 million of cap room.
nem sietjük el..Rush
Jó munkához idő kell. Banta-Cain nem lenne jó?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
The Bengals are getting active in free agency. They lead the league with $41 million of cap room.
nem sietjük el..


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
az Essexet ugye nem gondoltátok komolyan? bárkit mondjatok csak ne a Szászt, ha az utcáról behívnak valakit vagy Kétit beállítjátok akkoris emberformályúbb irányitó fog mögötte állni az első tíz snapp után. KÁTÁSZTRÓFE!sutianap
yahoo sports alapján ő volt az egyetlen G aki elérhető(nem is értem hogy kerülhetett fel arra a listára).. ezért is írtam. de semmi komolyabb szándékom nincs vele megnyugodhatsz 😊


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.Amadeus91
wade (nekem legalábbis) nagyon ügyes... tavaly meccseken is mutatta, és most a campban is volt szép megmozdulása.. én szeretném ha maradna. szurkolok nekiRush
nem is a teljesítményével van "gond", csak nem értem..úgy tudtam, hogy a szezon végéig volt szerződése. Mondjuk nem is értem, hogy a Lions sec-be, hogy nem fért be.Amadeus91
Megpróbálom nagyon egyszerűen megfogalmazni.
Azért mert szar volt.
A gyorsasága rendben volt,csak az a rohadt labda az ne volna...

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
az Essexet ugye nem gondoltátok komolyan? bárkit mondjatok csak ne a Szászt, ha az utcáról behívnak valakit vagy Kétit beállítjátok akkoris emberformályúbb irányitó fog mögötte állni az első tíz snapp után. KÁTÁSZTRÓFE!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
megpróbáltam megkeresni kik jöhetnek még szóba ez alapján
csak egy pár név: Rocky McIntosh, Matt Roth, Ben Leber, Tully Banta-Cain, Pisa Tinoisamoa, Keith Bulluck,
vélemények?Rush
Ha nem Roth és nem Leber, akkor legyen má' B Johnson! Nem értem mi a baj vele. Lényegesen jobb embert úgysem találunk a gyenge oldalra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Reedy szerint nem B Johnsont igazoljuk vissza.

ÉS egy kis adalék a Green hypehoz:
http://proplayerinsiders.com/bengals-aj-green-dominating-in-training-camp/

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
megpróbáltam megkeresni kik jöhetnek még szóba ez alapján
csak egy pár név: Rocky McIntosh, Matt Roth, Ben Leber, Tully Banta-Cain, Pisa Tinoisamoa, Keith Bulluck,
vélemények?Rush
Roth állítólag nem volt rossz Cleveland-ben. Mellesleg nem is lenne neki idegen a környezet. (csak tudnám miért írogatnak róla a Pats topikban)Amadeus91
Roth 3-4-ben akar játszani, ezért nem hosszabbítottunk vele.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Mert inkább pass rusher, mint 4-3as OLB.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
megpróbáltam megkeresni kik jöhetnek még szóba ez alapján
csak egy pár név: Rocky McIntosh, Matt Roth, Ben Leber, Tully Banta-Cain, Pisa Tinoisamoa, Keith Bulluck,
vélemények?Rush
Roth állítólag nem volt rossz Cleveland-ben. Mellesleg nem is lenne neki idegen a környezet. (csak tudnám miért írogatnak róla a Pats topikban)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
megpróbáltam megkeresni kik jöhetnek még szóba ez alapján
csak egy pár név: Rocky McIntosh, Matt Roth, Ben Leber, Tully Banta-Cain, Pisa Tinoisamoa, Keith Bulluck,
vélemények?


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
hobson azt írja, hogy több ember jön még, OG és LB is lesz. talán már ma estére. folynak az egyeztetések. ahogy Fanenevel is.gabtsi
Tatupu?Amadeus91
OLB várható. Tatupu szinte kizárt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
most kezdődött a rey project és más lecserélnéd ?gabtsi
csak kérdem.


Csak aztán nehogy Gholston legyen az a LB.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most kezdődött a rey project és más lecserélnéd ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
hobson azt írja, hogy több ember jön még, OG és LB is lesz. talán már ma estére. folynak az egyeztetések. ahogy Fanenevel is.gabtsi
Tatupu?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hobson azt írja, hogy több ember jön még, OG és LB is lesz. talán már ma estére. folynak az egyeztetések. ahogy Fanenevel is.gabtsi
megelőztél😊 Fanene jó hír, és végre gondolkozunk G-n


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hobson azt írja, hogy több ember jön még, OG és LB is lesz. talán már ma estére. folynak az egyeztetések. ahogy Fanenevel is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.Amadeus91
wade (nekem legalábbis) nagyon ügyes... tavaly meccseken is mutatta, és most a campban is volt szép megmozdulása.. én szeretném ha maradna. szurkolok nekiRush
nem is a teljesítményével van "gond", csak nem értem..úgy tudtam, hogy a szezon végéig volt szerződése. Mondjuk nem is értem, hogy a Lions sec-be, hogy nem fért be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
max 5. corner. a félelmetes lions secondaryből kitették...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.Amadeus91
wade (nekem legalábbis) nagyon ügyes... tavaly meccseken is mutatta, és most a campban is volt szép megmozdulása.. én szeretném ha maradna. szurkolok neki


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó igazolás lawson sztem. amennyire tudom főleg coverageben használták kevésbé pass rushban, ami nálunk amúgy is hiány. én még azért brandon johnsonra számítok. de lawson végre jó igazolás, kár h csak egy évre. zéró kontinuitás megint, pedig sikeres csapatot enélkül nehéz...
3rd downon meg ott lesz moch, támadni az irányítót, igaz egyelőre csak rookiekal küzdött de eddig senki nem tudta megfogni.

whitner viszont nem lesz a miénk, hobson szerint sose volt radaron.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Én is inkább a Predator-t látnám szívesen a kezdőben. Apropó, Wade (CB #26) h-h még rosteren van? Azt hittem, hogy FA lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Végülis inkább LB depth-re költsük a pénzt mint hülyeségekre...Lawsont én bírom, mondjuk nem tudom, hogy nálunk mennyire válik be, mondjuk egy Rivers-Mau-Lawson LB sornak én örülnék, de úgyis rotálva lesznek az emberek, ami nem baj 😊.
A kezdőt elnézve Nelsont szívesen látnám FS poszton, szezon végén eléggé magára talált, eléggé ballhawk...SS poszton meg szeretném ha a Predator lenne a draft egyik meglepetése és BEAST módban gyilkolászna a pályán.
OFF:
amugy nekem lehet van valami fétisem, olyan játékosokat szeretek akiket más nem nagyon 😀 . Benson, Whitehurst, Cassel, Reggie Nelson, Tank Johnson, Fitzpatrick :o 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
So your possible starting #bengals D for Week 1 at Clev. -- M.Johnson,Tank,Peko,Geathers;Lawson,Rey,Howard;Hall,Clements,R.Nelson,Crocker
D line már kivesézve, Hall-Clements várható volt.. de egy Nelson-Crocker kezdő safety.. kicsit meredek nekem.
mindenféleképpen minimum egy G és S kell még a csapatba.Rush
Ja egyenlőre ez papírforma kezdő, de messze még szeptember.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."