Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A tegnapi edzésről röviden:
- Dalton INT (Mau fogta, de rossz dobás volt)
- Gradkowski rövidre és közepesre pontos, távolra nem
- Simpson csillogott
- többek között Dunlap, Scott, Ghee, Caldwell nem edzett és Hudson is lesétált
- Reedy szerint G és S a két gyenge pontunk. Nem meglepő.

Ndukwe 3 csapattal tárgyal, de még senkivel nem állapodott meg.

Szerk.: a fogadóirodáknál 5.5 győzelemre taksálnak minket. Az mondom nem is rossz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ez egy tök mind1 szezon lesz. Élvezzük majd, amit lehet. Legyenek szép drive-jaink, nem roppanjon meg a D senki ellen, Daltont ne zúzzák péppé és igazoljuk már vissza Nedut a büdös picsában... A lényeg, hogy épülgessünk. Sokkal fontosabb lesz hogy Mau váljon vezérré, Boling beépüljön, a Dagi végre pályán legyen, az ifjú WR corp és Gresham igazolja a várakozásokat, stb. Az hogy ez 2-14-gyel vagy 6-10-zel sikerül, szinte teljesen mindegy. (szerk. illetve egy 2-14 után Luck.. akkor is nyam-nyam, ha ezzel Dalton elpazarolt pick lesz)

Dalton messze nem Nfl ready. Nem vagyok egy nagy QB szakértő, de ehhez nem is kell. Még a highlight-okban is sok a szörnyen eldobott labdája, szinte nincs edzés pick nélkül. Amit viszont bírok benne, az az iszonyatos öntudatossága, magabiztossága. Tudja mit akar. Nagyon fontos!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
erre a padoztatásra gondoltam én is.. bár azt hittem hogy ez hülyeség. és már biztosan elmegy palmer. nagyon jó falat kéne építeni, hogy megmaradjon vöröske magabiztossága és ne legyen oylan mint palmer az utóbbi években.. (sérülése óta)


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jónak tűnik nincs ezzel baj, de az hogy volt két highlightba való passza a TC-n, az semmi. Palmer is szenvedett sokat a csoportban, így merem bizton állítani hogy Andy is fog.

DLF jelen állás szerint 4. qb, azaz a szeptembert már nem éli meg, akik látták - szurkolók - a tc-ben nem voltak elájulva és akkor még finom voltam. pontatlan, gyenge kar, az atletikussága figyelemre méltó, de az kevés lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
erős D-t reméljük, én a nagy Dalton várástól óva intenélek titeket, hogy virág elvtársat idézzem: nehéz, nagyon nehéz (lesz).

de a schedule az könnyebb mint tavaly, ez kétségtelen.gabtsi
Mertem remélni, hogy 2. körös picként csak jó lesz már valamire. (nem láttam még a Camp-ben, majd a Lions elleni lesz az első amit róla látok a Bengals-ban/ben)

tényleg, Palmer be is adta a papírokat és már nem több mint történelem?Amadeus91
merheted remélni de ettől még tény, hogy 6 qb-t választottak ki a 36. pickig ebből jó eséllyel Dalton és az Icon fog kezdeni első héten, a többiek elé hoztak vagy van veterán. mert nem rendszer, hogy a rookie qb kezd az első héten, még ha volt néhány ilyen sikerstory az elmúlt pár évben akkor sem.
hogy más ne mondjak Palmer 1/1ként padozott és tanult egy évet, mire kezdő QB-nak nevezték. az ismert okok miatt erre nincs lehetőségünk, így Dalton egyrészt kényszermegoldás de mégis jobb mint a többi opciónk. ez egy teljesen más sport mint amit az egyetemen sikerrel űzött, 2. körtől elvárhatjuk hogy jó legyen (idővel), de én csak arra céloztam, hogy nem kell majd Texasba visszazavarni, ha egy Steelers ellen zavarba jön.

Palmer ügyében semmi hivatalos, állítólag a múlt héten a Natiben járt, tárgyalta a menedzsmenttel de nem közeledtek az álláspontok. sztem a new league year első napja és a draft második napja között lesz a trade.gabtsi
sejtettem, hogy nem egy Bradford vagy Manning lesz az első naptól kezdve, csak ahogy írtad, azt hittem, hogy tűnik jónak a srác.

többi opció..DLF-rel mi a helyzet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erős D-t reméljük, én a nagy Dalton várástól óva intenélek titeket, hogy virág elvtársat idézzem: nehéz, nagyon nehéz (lesz).

de a schedule az könnyebb mint tavaly, ez kétségtelen.gabtsi
Mertem remélni, hogy 2. körös picként csak jó lesz már valamire. (nem láttam még a Camp-ben, majd a Lions elleni lesz az első amit róla látok a Bengals-ban/ben)

tényleg, Palmer be is adta a papírokat és már nem több mint történelem?Amadeus91
merheted remélni de ettől még tény, hogy 6 qb-t választottak ki a 36. pickig ebből jó eséllyel Dalton és az Icon fog kezdeni első héten, a többiek elé hoztak vagy van veterán. mert nem rendszer, hogy a rookie qb kezd az első héten, még ha volt néhány ilyen sikerstory az elmúlt pár évben akkor sem.
hogy más ne mondjak Palmer 1/1ként padozott és tanult egy évet, mire kezdő QB-nak nevezték. az ismert okok miatt erre nincs lehetőségünk, így Dalton egyrészt kényszermegoldás de mégis jobb mint a többi opciónk. ez egy teljesen más sport mint amit az egyetemen sikerrel űzött, 2. körtől elvárhatjuk hogy jó legyen (idővel), de én csak arra céloztam, hogy nem kell majd Texasba visszazavarni, ha egy Steelers ellen zavarba jön.

Palmer ügyében semmi hivatalos, állítólag a múlt héten a Natiben járt, tárgyalta a menedzsmenttel de nem közeledtek az álláspontok. sztem a new league year első napja és a draft második napja között lesz a trade.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Jó lesz Andy, de azt nem szabad elvárni tőle, hogy már az első meccsen úgy játsszon, mint Manning...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
erős D-t reméljük, én a nagy Dalton várástól óva intenélek titeket, hogy virág elvtársat idézzem: nehéz, nagyon nehéz (lesz).

de a schedule az könnyebb mint tavaly, ez kétségtelen.gabtsi
Mertem remélni, hogy 2. körös picként csak jó lesz már valamire. (nem láttam még a Camp-ben, majd a Lions elleni lesz az első amit róla látok a Bengals-ban/ben)

tényleg, Palmer be is adta a papírokat és már nem több mint történelem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
az mondjuk érdekelne h a bomba jó szezont mire alapozod 😀
az égést értem.gabtsi
A meglepetés erejére...volt már, hogy az a csapat (akár más sportágban) amely a szezon elején tök reménytelen volt végül csak szép szezont futott és persze fordítva is, hogy na mindenki várta, hogy itt bajnokság lesz, aztán bukó. (Eagles idén?!) Amolyan babonából is már... egyébként sem bukhatok ezzel a tippel nagyobbat mint anno a Szolnok-Újpest megtippmixelésével. 😀 Amúgy is ha belegondolsz tavaly is voltak olyan eredmények, amelyek totál irreálisak voltak a várakozásokkal szemben...Buffalo itteni sikere, Browns mikor elverte a hazafiakat, Seahawks-Saints.Amadeus91
hozzátenném még, hogy nincs veszteni valónk. ugy állunk neki a szezonnak ellentétbe a többivel, hogy ez egy új csapat, nincsenek elvárások.
illetve nézzük a tendenciát. elmúlt évek alapján egy jó szezont egy rossz követte, most jön a PO 😀


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erős D-t reméljük, én a nagy Dalton várástól óva intenélek titeket, hogy virág elvtársat idézzem: nehéz, nagyon nehéz (lesz).

de a schedule az könnyebb mint tavaly, ez kétségtelen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
videó kellett nagyon😊.. minden nap nézem hátha feldobnak egy ilyet.. uccsó pár nap kimaradt sajnos de most már lényegtelen😊

bomba szezon? dalton-green páros. ehhez egy jól működő O-fal. és egy erős D 😊 illetve tömérdek szerencse és az adott könnyebb schedule.. ->optimizmus kipipálva!


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
az mondjuk érdekelne h a bomba jó szezont mire alapozod 😀
az égést értem.gabtsi
A meglepetés erejére...volt már, hogy az a csapat (akár más sportágban) amely a szezon elején tök reménytelen volt végül csak szép szezont futott és persze fordítva is, hogy na mindenki várta, hogy itt bajnokság lesz, aztán bukó. (Eagles idén?!) Amolyan babonából is már... egyébként sem bukhatok ezzel a tippel nagyobbat mint anno a Szolnok-Újpest megtippmixelésével. 😀 Amúgy is ha belegondolsz tavaly is voltak olyan eredmények, amelyek totál irreálisak voltak a várakozásokkal szemben...Buffalo itteni sikere, Browns mikor elverte a hazafiakat, Seahawks-Saints.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az mondjuk érdekelne h a bomba jó szezont mire alapozod 😀
az égést értem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Továbbra is úgy gondolom, hogy egy ilyen off season után vagy bomba jó szezon lesz, vagy újabb sülés. Szóval maradok 1szem optimista: Super Bowl! 😀 😉 MVP: Dalton

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
ha valakinek még nem állna a bölölő a szezonra:
http://www.youtube.com/watch?v=_1c5yXTZFgogabtsi
1:29!! :cool:
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha valakinek még nem állna a bölölő a szezonra:
http://www.youtube.com/watch?v=_1c5yXTZFgo

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vasast verjük. oda-vissza. 2-14 és elégedett leszek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
sajnos nem a győzelmeket várjuk már nagyon, hanem a játékot hogy lássuk végre a srácokat a pályán és láthassunk végre futballt😊 rohadt hosszúak az offseason-ok.. pláne a mostani volt az.
igazából az sem érdekel ha 16 meccsből 15öt elveszítünk.. de legyen egy olyan mint a chicago elleni még 09ben😊

ezt pont ma láttam: 😀
family guy s05e04 -7:33-tól mindent elárul 😂


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
várom már nagyon a szezont, ...gabtsi
++

Hatalmas móka lesz, néha 1-2 meglepetés győzelemmel. 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
várom már nagyon a szezont, csak kár h szopó lesz végig. ezért is gyűlölöm már most ezt a hype-ot ami megy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Shipley WR2-ben ott van harmadikként pont amiatt, amit gabtsi írt.

MLB-ben pedig nincs semmi gond. Mau, Skuta, Evans. Evvan. Muck IR lesz, azért uccsó.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Nekem Shipley hiánya tűnt fel meg az MLB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a depth chartot mindig így írják. qb-5ol-2wr-1te-1rb-1fb

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Most nézem én is a hivatalos oldalon... nagyjából helyretették már, mert Simpson azóta kezdővé avanzsált.

De pl. csak 2 WR poszt van benne, ami eleve hülyeség.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem persze. azóta kitették a hivatalos oldalra. pl jerome az others kategóriában van, cosby a starter. wilson és sands is 3rd stringer. nem sok értelme ennek így.

ami nem hajlik, az törik!