Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
esetleg ha elfogytak a gyakorlóbábuk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Reedy blog:

Bolster the offensive line: HALFWAY DONE. Got a big body in Deuce Lutui. There have also been indications that the Bengals have talked to Stacy Andrews.

Hmm... szerintetek kell ide Andrews? (Szerintem nem, bár ezt kicsit félve írom le.)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
tenornak van nagy pff fétise, ott nagyon oda vannak érte. nem rossz playa sztem se.

ami viszont érdekes, hogy Geathers a bal oldali end, Dunlap (egyelőre ?) továbbra is csak sub package-ekben szerepel.gabtsi
Nem véletlenül van a Lionsban GM gameben. Tényleg nagyon csípik ott, csak hát ugye idén kikerült a kezdőből, de szerintem egy kezdő szintet az Eaglesben hozhatna, bár nyilván csere lesz, mert ott van Herremans meg Watkins.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tenornak van nagy pff fétise, ott nagyon oda vannak érte. nem rossz playa sztem se.

ami viszont érdekes, hogy Geathers a bal oldali end, Dunlap (egyelőre ?) továbbra is csak sub package-ekben szerepel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Nehéz kérdés, mert tavaly előtt kezdőnek indult, egészen jól is játszott, aztán megsérült, és kikerült a képből a nem túl acélos Livings ellenében, az itteni Bengals fanek nagy bánatára.
Ha azt tudná hozni, amit a 2009-es szezon első felében, akkor egy erős közepes kezdő szintre képes lehetne, és akkor jól járna vele az Eagles.
Ha nem, akkor nyilván nem. 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Evan Mathis 1 évre aláírt hozzánk. (Eagles)
Jól jártunk vele?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
El is kell, csak éppen a szezon végéig. Azaz várhatóan/remélhetőleg jó sok contract extension lesz majd szezon közben.
Mondjuk 40+ milliót összeszedni komoly feladat lesz...

Én elhiszem és át is érzem, hogy ennyire kilátástalan offseason még nem igen volt, de nem lehet mást tenni, előre kell tekinteni, és bízni kell azokban, akik itt vannak. A múltban élés és a múlt miatti kesergés még nem vezetett sokszor eredményre. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Homály csak nem lesz. Akit draftolnak az tuti, hogy pontos rövid és közepes passzoknál. A kérdés csak az, hogy mennyi a hatótávolsága, milyen a feje és a mentalitás. Az előbbi elvileg nem annyira lényeges a Gruden sémában, a feje is tuti jó. Kérdés mennyire tud vezér lenni. Ez rövidesen kiderül.
Az egyetlen gond az lehet, ha a sikertelenség (és/vagy a szar fal) megtöri az önbizalmát, hitét. Ennek azért reális veszélye van. Rohadt erősnek kell lennie, hogy elbírja a nyomást, ami rajta lesz.

Én sem akarok ám károgni, csak ennyire nem volt még kilátástalan a holtszezonunk (vagy csak én nem éreztem annak), illetve a komplett jövőképünk. Nem valószínű, hogy bármikor, bármelyik más csapattal történt már olyan, hogy a vezér, az alappillér, akiről az elmúlt 5 éve szól a klubnak, annyira megcsömörlik a kilátástalanságtól, hogy inkább nyugdíjazza magát. Mi lehetünk most az utolsó franchise, akihez egy játékos vágyik. Amikor indult a Palmer balhé, még nem tűnt ez ilyen vészesnek. Most meg azért orrbabaszós a felismerés, mert azt hittem király FA vár ránk, mert sok a hely a cap alatt (ráadásul tévesen azt hittem, el is kell költenünk).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Jah oké, valamiért úgy gondoltam, hogy nem teljesen érted a szöveget, amit másoltam. 😊

Egyértelmű, hogy ez ilyenkor nagyrészt elsőnapos hurráoptimizmus, meg miegyéb, de azért ha Andy nagyon homály lett volna, csak nem mondta volna ezt Gruden.

Persze aztán ki tudja. 😊

Merthogy olvastam, Lewis nem volt hajlandó kimondani, hogy az idei év a rebuildé. Hát pedig mi másé lenne...?! A vak is látja, hogy ez az év arra fog elmenni. (Ami nem baj, sőt, én nagy fanje vagyok a rebuildnek, csak a vetítés nem tetszik.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Kezdésnek jól hangzik. 😊Mikey
Ja, állítólag egész jól dobált Szmöre is.nasheem
Öö, az idézett részt Szmöréről mondta Gruden.Mikey
Ja, tudom. A kluboldalon volt egy Hobson írás post training vagy mi témában. Clementsnek örömködtünk, Green szépen kap el, Dalton pontosan dob, az öregek befogadták, stb. Szóval a szokásos.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Kezdésnek jól hangzik. 😊Mikey
Ja, állítólag egész jól dobált Szmöre is.nasheem
Öö, az idézett részt Szmöréről mondta Gruden.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Kezdésnek jól hangzik. 😊Mikey
Ja, állítólag egész jól dobált Szmöre is. Bár ilyenkor még minden szép és jó.

Kik az elérhető LB FAk? Mármint Dhani és B Johnson kivételével.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
"I like watching those big tall guys run with it," Gruden said. "Overall, for (Dalton's) first time in a professional uniform with different receivers he's never thrown to and a different tempo, new plays, it was impressive I thought.

He spit out all the plays correctly. He didn't have any trouble in the huddle. No panicking, broke the huddle. That's a feat in itself with all new terminology and looking at veteran guys like Whitworth and Bernard Scott and there was no issue with him. He was calm, confident. He missed a few throws but for the most part he ran the show."

Kezdésnek jól hangzik. 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A Colts capjére a Peyton szerződés nem negatívan hat idénre nézve. Körülbelül 10-11 milliót nyertek azzal, hogy nem a tag szám szerepel majd a capben. Eredetileg 23,12 millió lett volna a cap number, a franchise tag értelmében, de az új szerződés értelmében, az aláírási pénzek 5 évre való elosztása miatt kb. 13 millió lesz a cap number. Magyarul, innentől ők is bekapcsolódhatnak a szabadügynök-piaci mókába (bár saját FA-ken kívül nem nagyon szoktak), illetve az újoncok szerződései is megszülethetnek.gsn
Köszi a kiegészítést. Ennyire nem mélyültem el a témában, csak a 90M/5évett láttam. Ez így tényleg jó deal volt a Coltsnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gsn 3 548
B Johnson nem nagyon fog visszajönni😕
Józsi meg nem igazán akart. Tuti eltaktikáztuk magunkat. Azt hittük elég ha annyit kínálunk, mint bárki más, az elég a megtartásához. Hogy a picsába nem lehet érezni egy tárgyaláson, hogy a másik komolyan gondol-e valamit vagy sem?

Most hogy a Colts letudta PMet kiderül maradt-e elég lé Addaira. Ha nem akkor esetleg képbe kerülhetünk. Mondjuk Bradshawnak jobban örülnék, ha váltunk. Nem fogunk.nasheem
A Colts capjére a Peyton szerződés nem negatívan hat idénre nézve. Körülbelül 10-11 milliót nyertek azzal, hogy nem a tag szám szerepel majd a capben. Eredetileg 23,12 millió lett volna a cap number, a franchise tag értelmében, de az új szerződés értelmében, az aláírási pénzek 5 évre való elosztása miatt kb. 13 millió lesz a cap number. Magyarul, innentől ők is bekapcsolódhatnak a szabadügynök-piaci mókába (bár saját FA-ken kívül nem nagyon szoktak), illetve az újoncok szerződései is megszülethetnek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Óó édes faszom, hogy pont LB poszton kell kiesnie valakinek, ahol egyébként is elég nagy a felfordulás...

Most olvastam, hogy Rivers "likely" kihagyja a szezon első felét.

Brandon Johnsont qrva fontos lenne visszahozni.

Clements meg... na hagyjuk. Cserének OK, de kezdőnek nem szeretném látni. Akkor már inkább Trent vagy Ghee.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Clements tipikus bengals reakció JoJo elvesztésére, amivel a szurkereket akarják etetni. Remélem nem lesz Coles belőle, de ha a jelenlegi önmagához képest jól is teljesít majd, akkor is visszalépés.
Gondolom faszán túl fizetjük.

Muckelroy nagyon gáz. Durván gyengül a depth(?) és a spec team. A szituációs lehetőségeink is szűkülnek. Gondolom ezzel középre is érkezik valaki. Legyen mondjuk Dhani.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
muckelroy achilles szakadás. season ending. überfasza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Meg van JoJo ideiglenes helyettese...
Former 49ers CB Nate Clements reaches agreement with Bengals. - SchefterNewman
nem ismerem, de statisztikái, és videó alapján nem rossz! bár benne van már a korban.Rush
Has been játékos.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Meg van JoJo ideiglenes helyettese...
Former 49ers CB Nate Clements reaches agreement with Bengals. - SchefterNewman
nem ismerem, de statisztikái, és videó alapján nem rossz! bár benne van már a korban.


több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Inkább Ghee 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meg van JoJo ideiglenes helyettese...
Former 49ers CB Nate Clements reaches agreement with Bengals. - Schefter

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Addai maradt már.Höri
Azt hiszem jobb ez így mindenkinek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addai maradt már.

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
B Johnson nem nagyon fog visszajönni😕
Józsi meg nem igazán akart. Tuti eltaktikáztuk magunkat. Azt hittük elég ha annyit kínálunk, mint bárki más, az elég a megtartásához. Hogy a picsába nem lehet érezni egy tárgyaláson, hogy a másik komolyan gondol-e valamit vagy sem?

Most hogy a Colts letudta PMet kiderül maradt-e elég lé Addaira. Ha nem akkor esetleg képbe kerülhetünk. Mondjuk Bradshawnak jobban örülnék, ha váltunk. Nem fogunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."