Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
no viszlek titeket sörözni, ugye mondtam, sose nyerek - bár ahogy pördült a kocka, hááá 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent még rosteren, incorrect report.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
> Bengals Place Carson Palmer On The Reserve/Did Not Report List

> Bengals release CB Morgan Trent and DE Atwan Odom. Sign rookies RB Finley, OG Boling. Adam Jones, Pat Sims, Keith Rivers on PUP at start

Trent a fizikai teszten nem ment át, és ezért... :o
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag zimmer még nálam is frusztráltabb, szegény ember. azt mondja ő a folyó beszélgetések miatt, meg volt győződve h marad józsi. 😕

More Zim on Joseph: "I've been in the tank since 6 last night but I have to get out of it now."
Zim sounded like they d be looking-here other teams street canada

fasza opciók. hihetetlen 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
odom cut, végre egy jó hírgabtsi
Na legalább dolgoznak azon, hogy enyhítsék a fájdalmat...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
odom cut, végre egy jó hír

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is örülnék, ha nem ölt volna ki minden lelkesedést belőlem a ma reggel...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Reedy tweet: The #bengals will re-sign RB Brian Leonard. They have agreed to terms on a two-year deal.

Nagyon örülök.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
teszek rá, mondjuk hat sört - úgyis mindig veszitek. Rendben?
az állitás: aso gyön a bengalsbasutianap
Ha szabad beszállni, akkor állom én is 😊nasheem
persze, ha már lúd...............
még van raktárba két rekesz, amig meg nem jön a fater


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teszek rá, mondjuk hat sört - úgyis mindig veszitek. Rendben?
az állitás: aso gyön a bengalsbasutianap
És illene is ide... qrva jól játszik ember ellen (mondjuk Revisnél mindenképpen jobban)Helmut Zimmer
erre itt van Hall, jó, nem Aso de nem is kategóriákkal gyengébb. épp ezért volt ez jó páros, mert Hall a levakarhatatlan m2m és a zónában sem jön zavarba, illetve a szuperatléta Joseph, aki bármely gyors wr-rel felveszi a futóversenyt, remek labdaérzékkel és solid tacklinggel.

de ez már történelem 😕

Andrew Luck here we come!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
teszek rá, mondjuk hat sört - úgyis mindig veszitek. Rendben?
az állitás: aso gyön a bengalsbasutianap
Ha szabad beszállni, akkor állom én is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
teszek rá, mondjuk hat sört - úgyis mindig veszitek. Rendben?
az állitás: aso gyön a bengalsbasutianap
És illene is ide... qrva jól játszik ember ellen (mondjuk Revisnél mindenképpen jobban)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt olvasom - és gsn is lényegében megerősítette - hogy a csapatoknak a 17. hét végéig kell csak teljesíteni a fizetési minimumkövetelményt. ha nem lesz nagy nevű FA (márpedig nem lesz), akkor imho Hall, Mau és Cook extension várható a szezonban, teljesítménytől függően Pacman, esetleg Rivers.

aztán persze lehet h nem, és inkább Withet eltradeljük Chicagoba egy 7. körért.

süti: állom

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
teszek rá, mondjuk hat sört - úgyis mindig veszitek. Rendben?
az állitás: aso gyön a bengalsba


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ne hergelj süti

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
aso?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
6.5 millióért két évre ?
JJo-ra meg nem volt plusz másfél mi ?gabtsi
Ezért gondolom, hogy JJ nem is akart maradni. Vagy a fasz tudja... Tényleg érthetetlen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
eddig palmer-ocho-JoJo elengedésével inkább nőtt a pénzünk mint csökkent volna.. nem nagyon vesszük ki a részünk az FA piacon. de vagyok annyira naiv még, hogy reméljem, van mind ezek mögött valami.. talán 1-2 nagyobb név?
kit lenne érdemes idehozni, vagy egyáltalán kiknek nincs még csapatuk? és mennyi elköltendő pénz összeg van még a csapat rendelkezésére?


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
6.5 millióért két évre ?
JJo-ra meg nem volt plusz másfél mi ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Thomas Howard, bár nem ismerem, de gondolom kezdő SLB-nek érkezett, lévén úgy van, Maualuga megy középre.Mikey
Ha minden igaz, inkább Rivers mögé hoztuk, illetve amíg Rivres sérült addig a helyére.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Most vagy Brown egy oltári setét, balfasz, aki szarik a saját hírnevére, nulla önbecsülése van és még ennyit sem jelentenek számára a szurkerek, vagy tök nagy kamu a jó öltözői hangulat, a fasza stáb és összetartó banda, Marvin mint pótapa, stb.

Ha Brown nem akarta megtartani JoJo-t, akkor az első fele az igaz, ha meg akarta tartani, akkor a második. Szerintetek?nasheem
ha eddig nem volt kamu a jó öltözői hangulat stb.. akkor majd mostantól egész biztosan. teljes káosz.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teljesen mindegy. erre nincs magyarázat. magyarázhatatlan, hogy a liga egyik legjobb shotdown cornerét nem tartjuk itt évi alig több mint 9 millióért, 23 garantáltért. ilyen nemlétezik!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Abban biztos vagyok, hogy az ideigazolóknál van "Bengals felár". Azt gondolom senki nem vállalja szívesen, hogy éveken keresztül mínuszos szezonokat fusson egy lúzer franchise-ban. Eddig ötös.
De az komolyan elgondolkodtat, hogy a sajátjaink is csak akkor hajlandók maradni, ha milliókkal túlfizetjük őket. Sőt van aki akkor sem (lásd Palmer). JJoe sem gyűrűt nyerni vagy népszerűséget hajhászni ment el valamelyik kirakatklubba, hanem egy rájátszást még sosem látott csapatba.

Most vagy Brown egy oltári setét, balfasz, aki szarik a saját hírnevére, nulla önbecsülése van és még ennyit sem jelentenek számára a szurkerek, vagy tök nagy kamu a jó öltözői hangulat, a fasza stáb és összetartó banda, Marvin mint pótapa, stb.

Ha Brown nem akarta megtartani JoJo-t, akkor az első fele az igaz, ha meg akarta tartani, akkor a második. Szerintetek?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én hiszem hogy nincs rossza csapatunk, EGYETLEN EGY embernek kell(ett volna) ebben a kikúrt offszezonban pénzt adni, őt úgy hívják h Johnatan Joseph. semm más nagynevű FA-ra nincs szükség, ezt az egy embert képtelenek vagyunk megtartani úgy h 10 milliók vannak szabadon. évi 9 millió ? egyszerűen ez egy vicc, nem akarom elhinni. nem tudom megérteni ezt.

feladom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ERRE KELL KELJEK ??????

hát MIKE BROWN A KURVAANYÁDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(elnézést)gabtsi
Mike Brown= x/0= Ralph Wilson Jr-
Annnyira megértelek 😕 Mi (Bills) ott tartunk, hogy konkrétan senkit sem tudunk megszerezni, megtartani.
Akire rámegyünk, annak akárki a fülébe súg, hogy ezt nálunk is megkapnád, és ennyi volt.