Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ERRE KELL KELJEK ??????

hát MIKE BROWN A KURVAANYÁDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(elnézést)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
No kiderül hoznak e valakit a helyére.Delonso_
Már hogyne hoznánk. Vagy sérült lesz éveken keresztül, vagy inproduktív, vagy megy a sittre a camp után, úgyhogy van némi bizonytalanság, de az tuti hogy nagyon drága lesz. Ez a specialitásunk. Soroljam?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez szíven ütött.... Érthetetlen.
Kinek adnak itt szerződést ha nem Jojonak?
Pedig a liga tán legjobb CB párosa volt itt.
Ezt nagyon nehéz megérteni, hisz fiatal, szeretett itt játszani, jó motor.
No kiderül hoznak e valakit a helyére.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na erről ennyit. Most már csak arra leszek rohadt kíváncsi, mire költjük a cap-et. Hogyan lesz ez 99%? Majd az LS-t és a Puntert jól megfizetjük? Mi a fasz folyik itt? Vajon Zimmer mit szól ehhez? JoJo kitűnő karakter, tökéletesen illeszkedett a rendszerébe, kulcspozíció és talán még szeretett is nálunk játszani. Ki a tökömet akarunk megfizetni, ha nem az ilyen embereket.
Valószínűleg játékostemető vagyunk. Amatőr klub, kis piac, béna menedzsment. Belülről ezt gondolom még inkább érzik a játékosok. Ha tehetik elmennek. A Palmer-saga ékes bizonyítéka ennek. Nem fog itt változni semmi. Mikor tartottunk meg top FA-t? Soha?
Mondjuk nem is értem miért sírok. Én voltam fasz, amikor ilyen klubot szerettem meg. Ezzel együtt kell élni. Ettől Bengals a Bengals. A szeretett csapatunk...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Igazából az, hogy Palmer visszavonul, és Chad két csomag szotyiért megy, az nem hat meg.
De hogy elengedjék Josephet... hát menjen mindenki a halálba, akinek ehhez köze volt.
5 év, 49 millió, 23 garantált. Nem bírom felfogni, hogy ennyit nem bírt megadni neki Brown.

:mad: :mad: :mad:

Thomas Howard, bár nem ismerem, de gondolom kezdő SLB-nek érkezett, lévén úgy van, Maualuga megy középre.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én így körülbelül kezdek kiakadni.. az egy tény hogy, ocho elment fillérekért de hogy ennyire pofán szarjuk állandóan magunkat szeretett tulajunk miatt (ami évek óta megy).. palmert hagyjuk, elmegy ingyen mikor milliókat kereshetnénk vele, és neki is lenne egy új esélye.. e mellett még most hogy kötelező a költekezés, elengedjük azt az embert akit legfontosabb lenne megtartani, és úgy ahogy van teszünk az FA piacra.. más csapatok bevásárolnak kis/nagy pénzekért és építgetik a csapatot.. mi meg... mind1 nem folytatom.

egyébként ML-re visszatérve. semmi baj nincs vele, próbál a szarból várat építeni, ami nem egyszerű. 2 éve év edzője lett, ami nem kis dolog. évek óta, mióta itt van befolyás alatt tartja brown papát, hogy minél kisebb legyen a káosz... nagyon sok mindent elért. én nem szeretném hogy ő igya meg a levét annak hogy sikertelenek vagyunk. (ha elmegy szerintem még jobban azok lennénk mert nem hinném hogy jobb edző jönne hozzánk) .. játékosokat meg kordába tudja tartani... nem rég mi voltunk a sittes csapat, és egy rossz dolog nem történt, henry is megváltozott, és nem lewis hibája a halála. pályán normális volt. ámen.


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Filed to ESPN: Texans reach agreement with former Bengals CB Johnathan Joseph on a five-year deal. Nnamdi to Jets looking more likely.
ez ugye nem komoly? 😮Rush
Hát nem tudom, nekem annak tűnik...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Wow, nem gondoltam volna, hogy tényleg elengeditek JoJot, főleg, hogy ennyi pénzetek van... Gradkowskin kívül jött már valaki?tenorx
Thomas Howard

am nem tudom mire szándékozik költeni Brown papa...de lassan ideje lesz elkezdeni a költekezést...

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Filed to ESPN: Texans reach agreement with former Bengals CB Johnathan Joseph on a five-year deal. Nnamdi to Jets looking more likely.
ez ugye nem komoly? 😮


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ghee powa'
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wow, nem gondoltam volna, hogy tényleg elengeditek JoJot, főleg, hogy ennyi pénzetek van... Gradkowskin kívül jött már valaki?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A pats nem gyengén boltot ma. Big Al és 85 3 kései pickért. Ilyen nekünk miért nem jön össze soha?nasheem
Mit kezdenétek velük?
Big Alnek rendet kell tenni a csökött agyában. Mi motiválja még? Mert a pénz az már nem.
Fins Jets fal ellen 2x játszani egy évben nem öröm, akkor sem, ha a komrádod Wilf-ork... mind a két falban vannak olyanok, akik nyakon verik úgy hogy tényleg fájjon!
5 ösként nem jó 3 asként jó, de akkor meg a pats D nem jó!

Hidd el vékony jég, nem mindig jön be BB nek sem!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ezek most nem azok az idők. A kultúra pedig nagyon fontos, de sajnos nem a vezetőedző feladata elsősorban. Neki is nagy szerepe van benne, de nem ő a kulcsfigura, ahogy a Brownsnál ez Holmi, úgy a Patsnél valójában Kraft.
Most szakmai munka kell (persze megfelelő környezetben) de elsősorban ez most a szakmáról szól. Szerintem!Helmut Zimmer
ja, csak nálunk ilyen nincs. Mike Brown era sokévi átlagát javítja Lewis, _sokkal_ jobb draftok, és a core group megteremtése. szakmázni ott van zimmer (jól gondolom neked ő el van adva) és reméljük gruden is felnő a feladathoz. az attitűd megvan. de egyetértünk h több kellene, szakmailag is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Palmer visszavonul, 85-ért jön 2 késői pick. Jól sáfárkodtunk az értékeinkkel...
Relaunch van, ezzel egyet is értek. De nem igaz hogy többet nem lehetett kihozni belőlük.
A pats nem gyengén boltot ma. Big Al és 85 3 kései pickért. Ilyen nekünk miért nem jön össze soha?nasheem
Ne felejtsd ki, hogy előbbi 0, azaz nulla, garantáltat fog keresni két év alatt (ma 12 misi) és utóbbi is átstrukturált szerződést kapott. Már csak egy ROLB-t kéne kukázni 😊

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Palmer visszavonul, 85-ért jön 2 késői pick. Jól sáfárkodtunk az értékeinkkel...
Relaunch van, ezzel egyet is értek. De nem igaz hogy többet nem lehetett kihozni belőlük.
A pats nem gyengén boltot ma. Big Al és 85 3 kései pickért. Ilyen nekünk miért nem jön össze soha?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AdamSchefter
More Bengals moves: Former Raiders LB Thomas Howard reached agreement with Cincinnati on a two-year, $6.5 million contract.Rush
Dhani így lehet, hogy nem marad?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
AdamSchefter
More Bengals moves: Former Raiders LB Thomas Howard reached agreement with Cincinnati on a two-year, $6.5 million contract.


több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006 (talán 07) 2. félidő , vs Bills 2010 2. félidő, látványos szakmai kudarc, stb.Helmut Zimmer
nem szívesen vitatkozom veled, mert Te értetted meg velem, hogy mit is jelent a "vállalati kultúra" ebben a sportban és én azt gondolom, hogy marvin ezt valamelyest hozott ide.
persze aláírom, hogy nem a liga legjobb edzője, de legalább a körülményekhez képest próbál valami közösséget építeni. lehet h a továbblépéshez valami/valaki más kellene, de én azt gondolom ő a számunkra elérhető legjobb opció (sajnos?).gabtsi
Nincs gond!
Kellenek a soft skillek, de hegyet nem lehet velük elhúzni.(ezt csak odahaza gondolják másképp a HR szakemberek, ami jó kis melegágy a minent elpusztító szakmai kontraszelekciónak, de ezt majd a gyűlölködjünk topicban)

Ezek most nem azok az idők. A kultúra pedig nagyon fontos, de sajnos nem a vezetőedző feladata elsősorban. Neki is nagy szerepe van benne, de nem ő a kulcsfigura, ahogy a Brownsnál ez Holmi, úgy a Patsnél valójában Kraft.
Most szakmai munka kell (persze megfelelő környezetben) de elsősorban ez most a szakmáról szól. Szerintem!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
visszavonul

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mivel mostanában nemigen voltam net közelben és most hozom be a lemaradásom Palmerrel mi szósz van??? megy - marad?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006 (talán 07) 2. félidő , vs Bills 2010 2. félidő, látványos szakmai kudarc, stb.Helmut Zimmer
nem szívesen vitatkozom veled, mert Te értetted meg velem, hogy mit is jelent a "vállalati kultúra" ebben a sportban és én azt gondolom, hogy marvin ezt valamelyest hozott ide.
persze aláírom, hogy nem a liga legjobb edzője, de legalább a körülményekhez képest próbál valami közösséget építeni. lehet h a továbblépéshez valami/valaki más kellene, de én azt gondolom ő a számunkra elérhető legjobb opció (sajnos?).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
se batman, se robinbraxa88
😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
se batman, se robin
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
2012 és 2013 1-1 kései pick...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Kíváncsian várom, hogy 1 vagy 2 csomag szotyit hozunk-e ki belőle.

Green-Simpson kezdő, yeah.