Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006Helmut Zimmer
Mekkora comeback volt, te jó ég 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Gabtsi!

Szerintem most türelem kéne.
Palmer el, 85 el... most kéne azt mondani, hogy OK vége egy korszaknak, nem leszünk többé food for steelers, hanem tudatosan épitkezünk. Persze ehhez kéne egy 3. nagy távozó is. Ez pedig Marvin.
Kapott időt lehetőséget, támogatást! Voltak szép eredmények, volt sok sok csalódás, és Palmer visszavonulása, a sok balhé, sitt, Henry halála mind mind pedagógiai kudarc.
San Diego Chargers at Cincy 2006 (talán 07) 2. félidő , vs Bills 2010 2. félidő, látványos szakmai kudarc, stb.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
a helyi tv csatorna szerint igen, meglátjuk mi igaz ebből.
szerk: azóta már azt is írják 3 éves szerződést kap Bostonban

Helmut: én is ezt gondolom, annak ellenére, hogy én ezzel a két távozó arccal szerettem meg a csapatot. új, remélhetőleg szenvedélyes és kreatív koordinátor mellé kellenek az új arcok. tehetségben nem állunk rosszul a labda egyik oldalán sem, jó lenne kihozni azt ami bennük van.gabtsi
+1! ..palmer-ocho-tj nagy hármas +henry, no meg rudi johnson 😀 jó kis offense volt.
és most egy teljesen új korszak kezdődik dalton-green-simpson-al, reméljük nekik jobban fog menni 😊


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a helyi tv csatorna szerint igen, meglátjuk mi igaz ebből.
szerk: azóta már azt is írják 3 éves szerződést kap Bostonban

Helmut: én is ezt gondolom, annak ellenére, hogy én ezzel a két távozó arccal szerettem meg a csapatot. új, remélhetőleg szenvedélyes és kreatív koordinátor mellé kellenek az új arcok. tehetségben nem állunk rosszul a labda egyik oldalán sem, jó lenne kihozni azt ami bennük van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
állítólag chadet eltradeltük new englandbegabtsi
Múltidő? 😮

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
teljes renováció! end of an era! Lehet jobb is ez így!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag chadet eltradeltük new englandbe

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
jó deal sztem, brown nagyon örülhetett a rookie poolnak 😊
utoljára épp JJo írt alá elsőkörösként a tc előtt (hall 1 napot hagyott ki), úgyh ez mindenképpen örömteli.

kereken 100 embert követek 😀 bengals related: az összes playat, joe reedy, geoff hobson (általában ő adja a legfrissebbet) privát twitterét és ő viszi a hivatalost is. brad johansen, john thorton. meg persze az országos média nagyjait, schefter, mortensen, lombardi, peter king, mike florio (pft), lacanfora,gabtsi
OK, döntöttem. Én majd itt a topikban követlek téged 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
joereedy: Do u think Bengals will use Franchise tag on JJ?>Tag decisions had to be made back in February

szerk: Hobson szerint megsérült dunlap, MJ és Odom.. wtf??????Rush
ad1: azért van ki a bölölőm reedyvel, mert hetek óta ilyen ostoba kérdésekre válaszol érdemi info helyett.

ad2: hol írt ilyet ?gabtsi
twitterjén olvastam
GeoffHobsonCin@Mizrac Not a big surprise, is it? With Dunlap and Michael Johnson and Antwan's injuries?


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
joereedy: Do u think Bengals will use Franchise tag on JJ?>Tag decisions had to be made back in February

szerk: Hobson szerint megsérült dunlap, MJ és Odom.. wtf??????Rush
ad1: azért van ki a bölölőm reedyvel, mert hetek óta ilyen ostoba kérdésekre válaszol érdemi info helyett.

ad2: hol írt ilyet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Thorton nagyon jól lássa:

If this decision for Johnathan Joseph comes down to money, he has consider what Bengals contracts mean. If he really likes playing in Cincy, which I know he does, then get the Bengals offer to be similar to the other teams in the mix. J Joe and his agent have to know that Bengals money is REAL money. Meaning that even if you get less money in the total deal than other players, you will more likely see every penny, as compared to other players on other teams. Those other players will more than likely be released in a few years. Bengals are never up against the cap and they structure deals so that you are never a cap casualty. I told this to another player who will be in a similar situation soon and he agreed. Agents want the biggest deals with the biggest numbers, but players have to look at the best chance to earn that money.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
joereedy: Do u think Bengals will use Franchise tag on JJ?>Tag decisions had to be made back in February

szerk: Hobson szerint megsérült dunlap, MJ és Odom.. wtf??????


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó deal sztem, brown nagyon örülhetett a rookie poolnak 😊
utoljára épp JJo írt alá elsőkörösként a tc előtt (hall 1 napot hagyott ki), úgyh ez mindenképpen örömteli.

kereken 100 embert követek 😀 bengals related: az összes playat, joe reedy, geoff hobson (általában ő adja a legfrissebbet) privát twitterét és ő viszi a hivatalost is. brad johansen, john thorton. meg persze az országos média nagyjait, schefter, mortensen, lombardi, peter king, mike florio (pft), lacanfora,

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
green 4 év 19.6 millió. az egész garantáltgabtsi
win-win, ha tényleg azt tudja a srác, amit sejtenek róla.

JoJo szerződése miatt ma azt hiszem hosszú napunk lesz. Gabtsi, te kinek a tweetjeit olvasod? A hivatalos oldalak tetű lassúak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
green 4 év 19.6 millió. az egész garantált

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hobson: Lindsey és Sands szerződése is megvan. sztem Dalton is meglesz hamarosan, már kedden a PBS-ban volt.

szerk: azt írja hobson, hogy reggel óta megy az egyeztetés Joseph embereivel. (ma van a nap 😀)

közben olvasom a barna topikban hogy ők is tettek ajánlatot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PS: JJot akarom, detroit takarodjon!!! (sorry bazza)gabtsi
😀
Semmi baj.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amikor az egyik legjobb csapat GM-je azon fáradozik, hogy valamilyen tiltott varázslással a liga egyik legjobb cornerét összehozza a másikkal, mert egy passz-orientált ligában nem engedhetsz meg magadnak egy szar cornert se, nemhogy kettőt, akkor számomra értelmezhetetlen ez a hozzáállás. adott két srác akik végtelenül szerényen teszik a dolgukat, egyszerűen jók, zéro sztár allűrrel.

ok hogy Hallt mindenki feljebb értékeli, de Joseph is imád itt játszani, többször elmondta, hogy Marvin a második apja tulajdonképpen, és még tengernyi helyünk van a kötelezően elköltendő pénz mellett és megy a gecizés.

ha dunlap összehoz 40 sacket 3 év alatt őt is elengedjük mert túl drága lesz ?? agyfaszt kapok, de komolyan.
persze a jó cincinnati újságírók megint horgásznak, ami hír volt azt is a seftes közölte.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
érthetetlen. nem tudom kire akarnak költeni, főleg, hogy az összes értelmes FA kimegy, mire a joseph deal eldől.

persze tavaly volt 7 guriga antonio bryantre...........
dögöljek meg ha értem.

elengedtük justin smith és jött odom
elment tj jött coles, majd ab, mikor fogunk ezekből tanulni ?? nem éri meg filléreken gecizni.

a pats meg elviszi egy 5. körért alt. mi hol alszunk ilyenkor ???gabtsi
Általában azzal nyugtatom magam, hogy a kinti menedzsment messze jobban érti a dolgát, mind bármilyen fórumlátogató, rólam nem is beszélve. Sőt papírforma szerint jobban kellene hogy értsenek egy franchise irányításához, mint bármilyen sportújságíró, úgyhogy ha a média hülyézi őket, az sem okvetlenül helytálló. A baj az, hogy rengeteg tény mond ennek ellent. Lehet, hogy Mr. Brown tényleg reménytelenül buta, aki ráadásul másokra sem hallgat?

Szerk és OFF: nem úgy volt, hogy Big Al utálja a 3-4-et? Vagy BBék átállnak 4-3ra? Igazából tök mindegy. Az 5. kör egy vicc érte. Mi ilyen ellenértékért még egy jobb gyúrót sem igazolnánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érthetetlen. nem tudom kire akarnak költeni, főleg, hogy az összes értelmes FA kimegy, mire a joseph deal eldől.

persze tavaly volt 7 guriga antonio bryantre...........
dögöljek meg ha értem.

elengedtük justin smith és jött odom
elment tj jött coles, majd ab, mikor fogunk ezekből tanulni ?? nem éri meg filléreken gecizni.

a pats meg elviszi egy 5. körért alt. mi hol alszunk ilyenkor ???

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
nem akarom elhinni, hogy nem akarunk 8 milliót sem adni józsinak. hát menjenek ezek a picsába. :mad:gabtsi
Ezt most miért??? Nincs hely a cap alatt? Ki a szarra akarjuk költeni? Ha ezt bukjuk... r

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
green aláírt

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem akarom elhinni, hogy nem akarunk 8 milliót sem adni józsinak. hát menjenek ezek a picsába. :mad:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
és még egy alapember gyanús srác:
Neal Dahlman (LS) Bowling Green

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Gradkowski szerintem bőven jó lesz nekünk. Nála jobb alternatíva nem igazán volt. Átmenetileg kezdőként is elviselhető, mentornak meg tök jó lesz.

Jött pár UDF még, hog ykilegyen a tucat:
WR Jamere Holland, Lindenwood College

RB John Griffen, Massachusetts
LB Stephen Franklin, Southern Illinois
WR Lance Cox, Northern Illinois
DT Lolomana Mikaele, Arizona


Illinoist imádjuk idén 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."