Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Úgy néz ki Lutui visszatér hozzánk. Hogyan lehetséges? Megbukott a Bengals felmérőn, így nem érvényes a szerződése. Fucu a Cards topikba
pedig nálunk még tonio bryant is átment...gabtsi
Valaki nem tudja pontosan hány font volt? Tavaly tudom, hogy belekarcolt a 400-ba (396 😀 ), kiváncsi vagyok ezt sikerült-e idén elérnie..
Kinti fórumon ezt találtam, fel is visítottam így ébredés után:
"he’s not fat… he’s fluffy." 😂 😂
Benson resignnek meg örülök (mondjuk fórumon szerintem én vagyok a legnagyobb Cedric fan, szóval ez érthető), Clements szerződésétől viszont agyfaszt kaptam :/ . Nembaj, hátha Pacman önmagára talál és még felülmúlja azt is. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
joereedy Joe Reedy
RT @M23David: @joereedy Scale of 1-10 chances we get Whitner? or will we lose him like every time we break in the evening with a player.>9.5


Ez csak összejön 😊

Azért egy Hall-Nelson-Whitner-Clements DB sor A Jones-szal kiegészülve egész pofás. Csupa elsőkörös pick.
Igaz Ndukwe a maga hetedik körével majd azért elfoglalja a helyét a kezdőben 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Reedy megerősítette, hogy a csapat tárgyal a safety Donte Whitnerrel.

Részemről jöhet.Mikey
Na egy újabb reménysugár. Nagyon jó lenne!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Reedy megerősítette, hogy a csapat tárgyal a safety Donte Whitnerrel.

Részemről jöhet.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez nagyon kemeny ez az offseason, senkit nem hoztunk, a fontos jatekosokat nem tartottuk meg, aki megis itt maradt az megserul.. Hihetetlen. Szegeny ember meg az ag is huzza.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
According to Geoff Hobson of the mothership, Bengals running back Bernard Scott is out for Sunday's practice while resting soreness, forcing the team to use all undrafted free agents signed last week.

Now soreness isn't the same as an injury, especially after the first practice of the season. - CJ


Ez alapján egyszerű fájdalom az edzések miatt, és nem szó szerint értendő sérülés.Mikey
Geoff Hobson
BScott tight hamstring out a few days, Lewis said after practice

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ez tök jó, csak most már Mathis sincs...tenorx
Gond egy szál se. Boling egyszemélyben lesz kezdő és depth. Teher alatt nő a pálma...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
előtte se volt. Boling kezdhet is akár.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ez tök jó, csak most már Mathis sincs...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
@AdamSchefter
After G Deuce Lutui flunked his physical in Cincinnati for being overweight, he has decided to return to the Cardinals. Big pickup.

...és tényleg. Nahát. Kereshetünk új kezdő LG-t. [Megj.: az azért örömteli, hogy immár Lewisék sem Livings barátunkban látták a megoldást.]

BTW, Bensonnal szakmailag nincs bajom. Csak emberileg, de úgy legalább nagyon, szóval csak emiatt nem örülök neki. Mert jól írod, egy jó fal mögött rajta nem múlik semmi.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
+ new owner

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Vajon lesz olyan is, hogy valami jól alakul ebben a tetves off-szezonban? Alig kezdek el örülni Bradshawnak 2 kommenttel lejjebb jön a cáfolat. Ehhez képest Lutui 2 napos sajátunknak érzése maga volt a tartós mámor. Isten hozott ismét a kezdőben Mr. Livings.
Benson ... inkább kitöröltem. Legalább van 3 futónk.

Fogynak a napok és a nevek, de kellene még OG, CB, LB, S.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem megette André Smith-t 😀

annyira én se örülök, de annyira nagyon szar se volt azért. ha a fal összeáll, megoldja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nem.

@ClaytonESPN
Here's how fast things are moving. Cancel the A. Bradshaw trip to Cincy. The Bengals reached a one-year deal with Cedric Benson.


Hát nem örülök Bensonnak, és akkor még finom voltam.

Lutui vajon mit csinált, hogy nem ment át az orvosin? Megjelent 425 fontosan?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
5millió, melyből 3 garantált.

kíváncsi vagyok ezek után jön e még bradshaw

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Bengals bring back Benson on one-year deal


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Úgy néz ki Lutui visszatér hozzánk. Hogyan lehetséges? Megbukott a Bengals felmérőn, így nem érvényes a szerződése. Fucu a Cards topikba
pedig nálunk még tonio bryant is átment...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zimmer said he plans to play the newly signed Thomas Howard at WILL and in nickel, but the SAM spot is in play with Dan Skuta, rookie Dontay Moch, or that free agent they seek. He couldn't talk about Seattle middle linebacker Lofa Tatupu because he had not been officially released.
Mikey
hát ezt nagyon sajnálom,remélem azért sok lehetőséget fog kapni,nagyon bírom a játékát
más
Schefter szerint Benson 1 évre aláírt.Newman
ez azt jelenti, hogy sokat fog játszatni, mert a kezdő will Kieth Rivers csukló-sérülésből (törésből ?) lábadozik, még az is lehet hogy a fél szezont kihagyja. emellett fog fent maradni (vszleg mauval) a nickel package-ben, ami eddig a csere will Brandon Johnson oldott meg, dhanival.

bensonnak nem örülök, de akkor se örültem mielőtt jól ment neki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
majd ha eltöri a lábát a 4. preszezon meccsen

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Zimmer said he plans to play the newly signed Thomas Howard at WILL and in nickel, but the SAM spot is in play with Dan Skuta, rookie Dontay Moch, or that free agent they seek. He couldn't talk about Seattle middle linebacker Lofa Tatupu because he had not been officially released.
Mikey
hát ezt nagyon sajnálom,remélem azért sok lehetőséget fog kapni,nagyon bírom a játékát
más
Schefter szerint Benson 1 évre aláírt.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
clements: 2 év 10.5 millió, 6 millió garantált.gabtsi
Sírok.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
clements: 2 év 10.5 millió, 6 millió garantált. jövőre elsőkörös cb. mostszólok.

szerk: hopp, bradshow jön kuffervizitre. gondolom csak féltékenységi jelenet a giants-szel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
According to Geoff Hobson of the mothership, Bengals running back Bernard Scott is out for Sunday's practice while resting soreness, forcing the team to use all undrafted free agents signed last week.

Now soreness isn't the same as an injury, especially after the first practice of the season. - CJ


Ez alapján egyszerű fájdalom az edzések miatt, és nem szó szerint értendő sérülés.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
McClain +1. Jó kis igazolás lenne. Bensont mi jegeljük, vála tuti nem állnak sorban a csapatok. Ennyi flaggel nagyon nem ugrálhat. Scott-tal mi történt?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
udfa show megy rb poszton, mert scott is megsérült. überfasza ismét, de hát nem is kell a stabil futójáték a rookie qb mellé szerencsére.

amúgy azzal hogy leach raven lett, sztem rápróbálhatnánk McClainre. jó kis thunder & lightning páros lennének Scottal, és azért már az AFC Northban is bizonyította, hogy képes a sok cipelésre. bassza meg benson az anyját, sztem nála jobb hammer lenne McClain.

clements pénzéről óriási csönd van. remélem véletlenül. rb, lb és cb még a bevásárló-lista élén.

ami nem hajlik, az törik!