Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
sima BPA, nem kell kapkodni, építsük fel a jövő csapatát.gabtsi
Az utóbbi két meccset látva ezt mondom én is.

Gondolkoztam elkapóban, de Simpson megmutatta, hogy ha megkapja az esélyt, akkor produkál is. (Caldwell szintén.) Pipa.
Gondolkoztam DE-ben, de Dunlap nagggyon komolyat játszik, és Mike Johnson is "solid". Szintén pipa.
Gondolkoztam QB-ban, de a legutóbbi két meccsen Palmer max. ratinget hozott a fiatalokkal. Adjuk meg az esélyt neki.

LG és RB az, ami nálam prioritást élvez, de egyébként az előbbi annyira nem vészes (ha Mathisben gondolkozom), utóbbi meg megoldható akár free agencyről is.


Tegnap olvastam Höri mock draftját, amiben ezt írta:
"Hol is kezdjem? A Bengals az a csapat, ahová egyszerre minden kéne és semmi. Mert elvileg ez egy tökéletesen kialakított roster, de mégis kikapnak folyamatosan. Dunlap elfoglalhatja az egyik DE posztot, a másikon pedig Michael Johnson helyett az idei év sack királya költözhet."

Mennyire igaz... egyébként a DE Da'Quan Bowerst írta hozzánk 1/3-ra. (Ami már tudjuk, hogy 1/4 azóta.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sima BPA, nem kell kapkodni, építsük fel a jövő csapatát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
CB szerintem nem kell. Jojo-t kell megtartani. Safety kéne szerintem, a többi meg erősen függ a távozóktól. O falba is...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Szokásos CincyJungle szavazás:
Would you bring Chad Ochocinco back for 2011?

57% Yes 92 votes
42% No 67 votes
Az arány mindenképpen érdekes.Mikey
A fiatalok tegnapi játéka ellenére továbbra is állítom, iszonyatos hiba lenne elengedni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.bengals.com/media-lounge/videos/Jerome-Simpson-in-the-Locker-Room-122610/7fa1fe42-429a-4385-bb73-5322bc05f268gabtsi
Szörnyű idegesítően beszél 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Szokásos CincyJungle szavazás:
Would you bring Chad Ochocinco back for 2011?

57% Yes 92 votes
42% No 67 votes
Az arány mindenképpen érdekes.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ez az 1/4 még mindig azt jelenti, hogy a QBk, a CBk, Green vagy valamelyik elit DE kivételével bárkit vihetünk. Ha OL embert akarunk, akkor még mindig a letréd lenne a legjobb. Szóval semmit nem veszítettünk, viszont visszajövőben az önbecsülésünk.
Luck délibáb volt, így én jövőre is Palmert szeretném a fal mögött látni, de ha Locker tényleg csúszik, akkor őt bepróbálnám a második pickünkre.

Ingram? Szerintem ne, de akár be is jöhetne. Ő pl simán kicsúszik az 5-ből, de lehet a 10ből is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.bengals.com/media-lounge/videos/Jerome-Simpson-in-the-Locker-Room-122610/7fa1fe42-429a-4385-bb73-5322bc05f268

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
A bal lábfejében eltört egy csont, amelletti, amely tavaly tört el neki. IR már régen.

Egyébként pont a sérülése előtt 3 héttel lett kezdő RT, és nagyon biztatóan is játszott, legyen szó futásblokkolásról vagy pass protectionről.

Remélhetőleg most nem lesz elsietve a visszatérése az edzésekhez, és nem lesz több sérülése. Nagy jövő lenne előtte, ha egészséges tudna maradni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Idén egy LG draftról, jövőre egy RG free agencyről. Mondjuk. 😊

A többi nekem elég.Mikey
Andrével mivan amúgy? Azon kívül hogy dagadék.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Idén egy LG draftról, jövőre egy RG free agencyről. Mondjuk. 😊

A többi nekem elég.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
run first csapathoz még néhány elit falember is kellene.

btw, 1/4-en vagyunk jelenleg, ha jól értelmezem a tie breakert akkor a liga rangsorban a h2h, de a drafthelynél a strenght-of-schedule számít, az meg nekünk a legerősebb, így a Buffalo az 1/3.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Ingram mondjuk nagyon nem hangzana rosszul.

Run first csapathoz valóban kell egy jó FB. Akár Pressley, akár Vakapuna jó lenne szerintem.
Pressley abban a nagyon limitált szerepében is tol rendesen, amit kap, Vakapuna pedig már idén is kezdő lett volna, ha nem sérül meg a válla.

Szóval szerintem a FB poszt megoldott lenne akármelyikükkel.


Érdemes elolvasni: Palmer lights up torch passing.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Run First csapathoz viszont sztár futó kell és egy állandó jó FB. (Pressley?) Szóval lehet egy első körös RB kéne. Van most nagyágyú a RB-k közt drafton?
Amadeus91
Mark Ingram,tavalyi Heisman győztes futó. (bár még csak junior,így elméletileg maradhatna még egy évet egyetemen)
Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? 😀

több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
Run First csapathoz viszont sztár futó kell és egy állandó jó FB. (Pressley?) Szóval lehet egy első körös RB kéne. Van most nagyágyú a RB-k közt drafton?

FB: Vakapuna-val most mi van? Fog valaha nálunk játszani vagy cut vagy mi van vele? Én elégedett vagyok Pressley játékával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Szerintem, most hagyjuk, hogy milyen változások kellenének, főleg edzői fronton, mert annyiszor kibeszéltük már...
Inkább örömködjön mindenki a fiatalok teljesítménye miatt.

Azt viszont én tartom, hogy egy run first csapatnak elég az avataromon is látható négyes.
Fiatalok? Na és. Egy játékos sem lenne jó 'öreg korára', ha fiatalon nem kapná meg a lehetőséget.
Azt pedig láthattuk idén, hogy idősebb játékosokkal sem megyünk semmire.
Akkor pedig már inkább nézzük a fiatalokat, mert bennük van fejlődési lehetőség.
Persze, ez eddig csak két meccs volt. De megmutatták, hogy tudnak. Akkor miről beszélünk?
Hogy esetleg jövőre sem kéne nagy eredményt várni? Hát aztán.
Majd 2 év múlva a fiatalokkal. 1 év tanulóidőt kibírnánk.

Próbáltam megkeresni de nem találom, nem volt valamelyikőtöktől, talán Mikeytól egy olyan hozzászólás hogy Simpson 100+ yard és TD - ha már álmodunk akkor álmodjunk nagyot? big_smile Hát 100+ és 2 TD lett85
Én írtam, igen. 😊
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Palmer 157,2 passer rating..

Próbáltam megkeresni de nem találom, nem volt valamelyikőtöktől, talán Mikeytól egy olyan hozzászólás hogy Simpson 100+ yard és TD - ha már álmodunk akkor álmodjunk nagyot? 😀 Hát 100+ és 2 TD lett


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Palmer fantasztikus volt, szerintem maradni fog jövőre (nem emiatt a meccs miatt), istenem ha tudná ezt hozni minden héten...
Most megkérdezném azért Marvint hogy Simpson például miért is nem játszott eddig? Ha nincsenek a sérülések most sem játszott volna és jövőre mehet arénafocizni, uh ez minősíti az edzői stábot is számomra. Viszont a Caldwell Simpson Shipley Gresham (Cosby) elkapósor kicsit kevésnek tűnik még így is, szerintem egy már tapasztaltabb még kéne bár nem tudom ki. Csak velük nekivágni a szezonnak bátor dolog lenne, főleg hogy Cosby annyira nem tündököl elkapó szerepkörben meg sérülések is jöhetnek szóval még valaki kéne szerintem.

Benson viszlát, Scott mellé kell valami nagy buta erőfutó aztán meglátjuk mire elég.

Eltörpül Simpson meccse mellett, de az egész csapat nagyon jó volt. Rivers, Mau, M.Johnson, Dunlap, a secondary, még a playhívás is néhol 😮

Mikey, azt hiszem már hivatalosan is Dunlap az én "Mau"-m 😀

Mindennek ellenére jövő évre továbbra is jelentős edzői változásokat szeretnék


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Néhány idézet a meccs utáni interjúkból, hátha valaki a hosszú cikket nem olvasná el a hiv. oldalon, de néhány gondolat érdekelné.
Természetesen a központban #87 és #89. 😊


Marvin:
"Young guys like Jerome (Simpson) and Andre (Caldwell) done a great job today making plays. I think the quarterback has been outstanding in working with those guys. It has kind of given him (Carson Palmer) new life, and that’s fun to see. I think that’s as fine a game as Carson (Palmer) has ever played here."

Why didn’t Jerome Simpson play earlier?
"We don’t get to suit everybody up. The times we’ve had him suited up, we just didn’t get him into the plan until late, and it’s my fault."

Not only from Jerome (Simpson) and Andre (Caldwell) today, but Jermaine (Gresham) and Jordan (Shipley):
"They’re going to be good players. Jermaine (Gresham) played a very good ball game today. He blocked well. He and ‘Ship’ are going to be fine, fine football players. They made big plays today. Big third down touchdowns by both of them, which is outstanding."

Palmer:

How rewarding is it to see Jerome Simpson have a game like that today?
"It was great. Jerome has been waiting in the wings for a long time. He’s been extremely patient, and he’s been working really hard. He’s just been waiting for his opportunity. It’s easy to think that your opportunity isn’t going to come. But, to see Jerome work every day in practice, to study film, to meet with coaches later, to work on stuff after practice in weeks where he’s not even suiting up for games, it just shows how bad he wanted it and how much he believed in himself. He just needed an opportunity. I’m happy for him to get it."

Caldwell:

On his friend and teammate, Jerome Simpson, having a breakout game:
"I’m just so proud of him. I’ve been here three years with him and he’s worked so hard. He’s so hungry for it, and he’s always been so humble and has always just kept working. I’m just so proud of him. He deserves everything he’s going to get today."

Is there is a “changing of the guard” on the team, from veterans to younger guys like yourself, or is that just how the NFL works?
"Yeah, that’s just how it works. We’ve got that little feeling, but we just want to take advantage of our opportunities with some young guys, and we play behind some great receivers. But whenever we need to fill in, we don’t want the production to fall off."

Simpson:

On his career-best game:
"Like my mother always told me: Keep the faith. It was just determination, and my teammates supporting me."

You had six catches, 124 yards and two touchdowns. Merry Christmas, right?
"Yeah (laughs). It’s a blessing. God was with me today. My teammates helped me out a lot. We came this week and just worked hard, and just executed."

On his first touchdown — a fade to the corner of the endzone:
"I tell my teammates that every day — that’s the ’Rome Zone. Anything that’s in that area, I’m going to go get it. I don’t really know why they challenged it. I knew it was a touchdown from the beginning. I just went out there, executed for my teammates and made plays."


Régen örültem ennyire őszintén bárminek is, mint a fiatalok tegnapi teljesítményének.
Simpson, Caldwell, Shipley, Gresham, Scott, Dunlap, Mike Johnson... Mau és Rivers is nagyot játszott...

Kit érdekel a 4-11, ha a csapatban vannak ennyire szerethető fiatalok?!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Szeretem, amikor még jól is alakulnak az eredmények. A W ellenére maradtunk az 1/3-as picknél.

Ennek fényében is végtelenül örülök a tegnapi W-nek.
Mert én szeretem Chadet is, de Simpson és Caldwell sokkal inkább szerethetőek számomra.

Nagyszerű volt látni, hogy mindketten éltek a lehetőséggel a liga legjobb passzvédelme ellen.

Simpson miatt pedig vigyorgok, mint a tejbe tök. Lesz_rom, hogy 3 évig jegelték, mert lehet, ez kellett ahhoz, hogy így "robbanjon be".
Akkor pedig megérte.

Azt hiszem, ez a meccs is bizonyította a korábbi véleményem helyességét. 😊

Annyi más csapat mer bízni a fiatal elkapóikban. Bízzunk mi is, ha egyszer megérdemlik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azért remélem megajándékozzuk kansasi barátainkat egy Chargers-veréssel.gabtsi
és micsoda előadás.

kár, hogy csak akkor játszunk jól ha semmi tétje nincs, de ez akkor is egy jó csapat és még évekig az lesz.

és legfőképpen nagyon szerethető.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
"Jerome Simpson and Andre Caldwell, the two receivers starting for Chad Ochocinco and Terrell Owens, caught 10 passes for 211 yards receiving and two touchdowns."

Kérdés? Óhaj? Sóhaj?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kösz szépen skacok 😊ender1112
Szivesen 😛szaba
Neked kösz amit a Chiefs topicban írtál. Nem írok oda külön.

A Bengalsnak meg köszi a tökös játékot! És főleg a győzelmet!

Nagyon sokat segítettetek a Chiefsnek ezzel. És nekem meg még pár embernek nagyon jó kedvem van ettől, az is valami.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 055 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Kösz szépen skacok 😊ender1112
Szivesen 😛szaba
Igaz 😊 , minnyá megyekis a Bolts-topicba megköszönni 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Akár hiszitek, akár nem. Nem provokálni akarok, de se Ocho, se TO és lám-lám egy igazi "hot" csapatot győztetek le. Ugyanaz, mint a Pats és Moss esete. Semmi szükségetek a paprikajancsikra és a bohócokra. Nélkülük sokkal kreatívabb volt a playhívás, sokkal jobb volt az offense.

Grat! Szép győzelem! Bengals, én így szeretlek! (ezt őszintén mondom)Soldados
Hatalmas +1.