Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
grat, a jobb gyozott
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Hue Time 😀
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ki baszik be ma velem? 😀
zsutu
en. | miert csak ma? |
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A 60 perc lanyoknak valo. Igy kell ezt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ki baszik be ma velem? 😀
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
MEGVAN ! AGYFASZ 😀

BAKER MAYFIELD !!!!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Nagyon szimpatikus az idei Browns.
Azzal pedig,hogy Hue nem vezetőedzőnek való én a Hard Knocks alatt szembesultem. Egy igazi vezető sosem mond olyat,hogy én ülök ebben a székben ezért én döntök mert nekem van igazam. Legalábbis én ezt a fajta mentalitást nem érzem celravezetonek,kivéve olyan zseniket mint Steve Jobs vagy Jeff Bezos, de szerintem Hue nem ez a kategoria.

Plusz amikor rajta viccelődtek a jatekosai az első részben plusz erre a reakciója szerintem beszédes volt,mert azt mutatja hogy nincs meg a kellő tisztelet irányába anélkül meg ezen szinten nem lehet létezni. Pont elég hogy nehanyan kétségbe vonják a taktikát és már csak 90% a megvalósítás mert nem hisznek benne teljesen akik csináljak.
Szurkolok nektek továbbra is az első ilyen csapat a Browns számomra 15 éve. Úgy hogy egy játékosok sincs a csapatból fantasyben. 😀
Witchdoctor
egész HK-ban a kedvenc jelenetem az volt, amikor a - faszom tudja melyik - előszezon meccs után GW és TH üvöltöttek az öltözőben, hogy ez volt szar, az volt szar, majd bejött Hue és azt mondta, hogy "egész jó volt srácok, dolgozunk tovább". Csoda, hogy le merték adni a jelenetet, mert kb ott lett világos mindenkinek, hogy ez az ember nem tudja, hogy merre van az előre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy igazi vezető sosem mond olyat,hogy én ülök ebben a székben ezért én döntök mert nekem van igazam. Witchdoctor
Többek között ez a különbség a vezető (leader) és a főnök (boss) között
 content.wisestep.com/difference-boss-leader/

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799


Vereség esetén véget érhet a Hue éra?!
P@trik
Elnézve a névsorunkat,akik nem játszanak holnap, könnyen lehet, hogy szopni megyünk Clevelandbe.Bár nektek szerintem az még rosszabb,ha nyertek,mert akkor tuti marad ez a nyomi.Szal mindenkinek jobb lenne, ha inkább mégis mi nyernénk 😛
több mint 5 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nagyon szimpatikus az idei Browns.
Azzal pedig,hogy Hue nem vezetőedzőnek való én a Hard Knocks alatt szembesultem. Egy igazi vezető sosem mond olyat,hogy én ülök ebben a székben ezért én döntök mert nekem van igazam. Legalábbis én ezt a fajta mentalitást nem érzem celravezetonek,kivéve olyan zseniket mint Steve Jobs vagy Jeff Bezos, de szerintem Hue nem ez a kategoria.

Plusz amikor rajta viccelődtek a jatekosai az első részben plusz erre a reakciója szerintem beszédes volt,mert azt mutatja hogy nincs meg a kellő tisztelet irányába anélkül meg ezen szinten nem lehet létezni. Pont elég hogy nehanyan kétségbe vonják a taktikát és már csak 90% a megvalósítás mert nem hisznek benne teljesen akik csináljak.
Szurkolok nektek továbbra is az első ilyen csapat a Browns számomra 15 éve. Úgy hogy egy játékosok sincs a csapatból fantasyben. 😀

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097


Vereség esetén véget érhet a Hue éra?!
P@trik
Derítsék ki a fiúk holnap ezt. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Vereség esetén véget érhet a Hue éra?!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Most hallgattam Márkék podcastjét 😀 Ez a Hue mekkora egy idióta buta ember 😀 Eléri Irsay szintjét, amikor úgy istenesen be volt szívva, meg elázva 😀
Igazán feltűnhetne már a GM-nek, hogy minden szinten hátráltatja a csapatot és mellé egy marha
Chargers LT
mi volt a podcastben ?
Drip
A meccs utáni sajtótájékoztatója alapján lett joggal megkritizálva, azon egyrészt kinevettette magát, főleg utólag, mivel Haley teljesen ellentétes dolgokat mondott a sajtónak 😀 és a játékhívás/taktika is elég logikátlan volt Hue oldaláról.
Zoliéktól függetlenül én is úgy érzem, hogy Hue nem tudja kihasználni azt a tehetséget, ami a csapatban van. Ezt az Oaklandet verni kellett volna, de ez nem a játékosok hibája. Csak attól tartok, Mayfield zsenije megmenti majd a seggét....de ne legyen igazam. A legtöbb csapattal szemben simán tehetségfölényben van a jelenlegi Browns.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most hallgattam Márkék podcastjét 😀 Ez a Hue mekkora egy idióta buta ember 😀 Eléri Irsay szintjét, amikor úgy istenesen be volt szívva, meg elázva 😀
Igazán feltűnhetne már a GM-nek, hogy minden szinten hátráltatja a csapatot és mellé egy marha
Chargers LT
mi volt a podcastben ?

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Most hallgattam Márkék podcastjét 😀 Ez a Hue mekkora egy idióta buta ember 😀 Eléri Irsay szintjét, amikor úgy istenesen be volt szívva, meg elázva 😀
Igazán feltűnhetne már a GM-nek, hogy minden szinten hátráltatja a csapatot és mellé egy marha

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem finomkodok, kimondom: egyszerűen egy teljesen dilettáns brigád vezette a meccset. Ha a helyi állatkertből béreltem volna 7 zebrát, kevesebbet tévednek. Az meg van, hogy ahányszor visszanéztek egy kérdéses esetet mindig változott a pályán hozott döntés? A közvetítésben elhangzott, hogy ez annyira tapasztalt gárda, hogy 139 idény van összesen mögöttük. Tanulság? Fel kell tenni azt a kib.szott szemüveget ha ilyen öregek vagyunk!!!

A sárga vonalas képet nem linkelem mert túl sok helyet foglal, de az a sárga vonal csak a tv nézők kedvéért van ott, senki más nem látja, és ne ahhoz viszonyítsatok, mert a down markert ebben az esetben is a yardokhoz rakják. Ahhoz a yard jelzéshez ami a sárga vonalnak a bal, szóval a labdához közelebbi oldalon van. A spot teljesen rendben volt. Az ítélet is. A Fox stúdiójában a bírói szakértő és a kommentátorok nem jutottak szóhoz, amikor visszavonták a first downt.

DE! Ettől még nem kell 42 pontot kapni! Láttam már így működő zóna védelmet mint tegnap, a junior csapatom első edzésén. Aztán átálltunk ember fogásra, fél óra múlva. A Browns secondarynak és LB-knek fogalmuk nem volt hogy kinek mikor hová kell váltania, Carr szétszedett minket és még csak nehéz dolga sem volt. A blitzeink alig működtek, párszor megkergettük a csókát meg volt 3 sack is, de ennyi blitzel ez kevés. Ennyit erről a defenseről, ma köpnivaló volt az lb sor és a secondary teljesítménye. A DL hozta a szokásost, keményen erőszakosan játszottak, bár sokszor elszabadult Lynch de futott TD-t azért nem engedtek.

Bakernek le kell higgadnia. Ha 1200 fokon ég akkor úgy odab.ssza a labdákat, hogy elpattan az elkapó kezéből. Hihetetlen lehetőségek vannak a srácban, ha lenne egy jó qb mágusunk (igen Hue rád nézek, csak te nem vagy az) akkor szerintem lehetne belőle egy franchise qb kaliberű játékos.

Egyébként az is kijött a csapaton, hogy a kulcs pozíciókon elég fiatalok, rutintalanok vagyunk, kivéve Chubb mert az egy ufó volt ma. Kritikus helyzetekben hibázunk, lásd rendes játékidő utsó passza. Értem én, hogy közel kell menni de még volt időnk, két passzból tuti meg lett volna.

Ja és ha nem mondtam volna még, a bírók ott vakuljanak meg ahol vannak.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt bírom ezen a fórumon, a SAJÁT csapatunk topikjába beteszünk egy kibaszott véleményes és nem mellesleg meccset eldöntő ítéletet, és így is jönnek okoskodni. Hadd beszéljünk már itt ezekről, senki nem ment a Raiders topikba fröcsögni.
Joey Tribbiani
En az orosz robotokat birom a forumon, de hat kinek mi. XD

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ebből én nekem is úgy tűnik, hogy lent volt már a bal könyöke, amikor a jobb kezében lévő labda még nem érte el a vonalat


Wyatt
Értem, tehát ezen minden kétséget kizáróan látszik a könyöke, a labda és a sárga vonal, ami - mint közismert - gyakorlatilag az etalon.........
csi77
Nem, én csak azt mondtam a belinkelt cikk kapcsán, hogy innen nekem is úgy tűnik, hogy lent volt 😊

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Mondjuk ebből én nekem is úgy tűnik, hogy lent volt már a bal könyöke, amikor a jobb kezében lévő labda még nem érte el a vonalat


Wyatt
Értem, tehát ezen minden kétséget kizáróan látszik a könyöke, a labda és a sárga vonal, ami - mint közismert - gyakorlatilag az etalon.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kaptok 45 pontot és bíróztok?
Amadeus
Látod-látod, ha minden rendben van, akkor csak 34 pontot kaptak volna és nincs bírózás........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ezt bírom ezen a fórumon, a SAJÁT csapatunk topikjába beteszünk egy kibaszott véleményes és nem mellesleg meccset eldöntő ítéletet, és így is jönnek okoskodni. Hadd beszéljünk már itt ezekről, senki nem ment a Raiders topikba fröcsögni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kaptok 45 pontot és bíróztok?
Amadeus
Ez egy elég fontos, a meccs kimenetelét is befolyásoló döntés volt ami igen véleményes, remélem elnézed nekünk, hogy megbeszéljük az esetet.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahh, amikor egy Browns-fan aláz egy csapatot a gyengesége/sikertelensége miatt