Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Geciség lenne megemlíteni, hogy még csak két csapat játszott 3 meccset, így 30 csapatnál alapból 50 százalékkal több meccset játszottatok, így pedig eléggé torz ez a kimutatás? 😀
Wyatt
Ez mind nem számít, Clevelandben a pillanatnak élünk 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Geciség lenne megemlíteni, hogy még csak két csapat játszott 3 meccset, így 30 csapatnál alapból 50 százalékkal több meccset játszottatok, így pedig eléggé torz ez a kimutatás? 😀
Wyatt
Winston S. Churchill: “I only believe in statistics that I doctored myself”
Nomac
 www.urbanlegends.hu/2010/01/churchill-csak-abban-a-statisztikaban-hiszek-amit-en-magam-hamisitok/
Wyatt
Én csak abban a staitsztikában hiszek, amit Churchillnek hamisított mondattal cáfolnak!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Geciség lenne megemlíteni, hogy még csak két csapat játszott 3 meccset, így 30 csapatnál alapból 50 százalékkal több meccset játszottatok, így pedig eléggé torz ez a kimutatás? 😀
Wyatt
Winston S. Churchill: “I only believe in statistics that I doctored myself”
Nomac
 www.urbanlegends.hu/2010/01/churchill-csak-abban-a-statisztikaban-hiszek-amit-en-magam-hamisitok/

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Geciség lenne megemlíteni, hogy még csak két csapat játszott 3 meccset, így 30 csapatnál alapból 50 százalékkal több meccset játszottatok, így pedig eléggé torz ez a kimutatás? 😀
Wyatt
Winston S. Churchill: “I only believe in statistics that I doctored myself”
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Geciség lenne megemlíteni, hogy még csak két csapat játszott 3 meccset, így 30 csapatnál alapból 50 százalékkal több meccset játszottatok, így pedig eléggé torz ez a kimutatás? 😀

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Csak jelzem, nem tudom mikor volt ilyen utoljára és valszeg sokáig nem is fog tartani, de örvendjünk a pillanatnak:
NFL legtöbb futott yard: Carlos Hyde 203y
NFL legtöbb elkapott yard: Jarvis Landry: 278y
NFL legtöbb szerelés 4. helyezett: Joe Schobert 23
NFL legtöbb sack: Myles Garett 4 (Von Millerrel holtversenyben)
NFL legtöbb interception: Denzel Ward 2 (6os holtversenyben az élen)

6 kategóriából 5 ben top 5ben vagyunk, beszarás... és még van esélyünk a PO-ra is 😀
(egyedül a passzolt yardok, qb hiányzik de remélem Mayfield hamarosan ott lesz, na az lenne beszarás)
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
O playeket ki hívja nálatok, Haley vagy Hue?
Abból ahogy beszállt Mayfield, Haleyre tippelnék.
Jan
Haley.
Joey Tribbiani
Van neki egy ilyen gondolkodása, hogy csináljuk azt, amire nem számítanak. Mondjuk 3&1-re hosszú passz, vagy 3&9-re screen, ezek alap hívásai voltak egy időben.

Amikor beszáll egy újonc qb élete első meccsére, arra számítana az ember hogy kezdésnek futás jön, rövid passzok, biztonsági játék, ilyesmi. Mayfield : 2 passz 41 yard. Mindjárt gyanús volt... 😀
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Bocs, ha volt már:

 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1043193631857942530
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Eltelt már több, mint 24 óra és még senki se említette Wardot? Nagyon irigylem a fiút tőletek..
Szokol
abszolut DROY jelolt
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Gratulálok a győzelemhez a nagy böjt után. Lesz élet a csoporton belül.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀
Apex
Hát őőőő...
Speaking after Thursday's win over the Jets, Browns coach Hue Jackson said he would have to "watch the tape" before naming his Week 4 starter.
empty taxi
ezt csak azért mondja (remélhetőleg), mert személyesen akarja elmondani a két QBnak a hírt. Ha nem, akkor lehet venni a fejét.
katonadani
mert enélkül olyan hatalmas lenne a bizalmi tőkéje? 😀
ZERO_L
az a baj, h Jackson magától nem cserélte volna Taylort... az az ember egy loser. persze saját meglátásom szerint...
nhm
Szerintem igen. Csak a félidőt meg akarta várni.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Eltelt már több, mint 24 óra és még senki se említette Wardot? Nagyon irigylem a fiút tőletek..
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
O playeket ki hívja nálatok, Haley vagy Hue?
Abból ahogy beszállt Mayfield, Haleyre tippelnék.
Jan
Haley.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy ilyen katarzist átélni csak egy módon lehet, a titanic zenéjével:

 twitter.com/twitter/statuses/1042982469442699264

Remek belépő volt ez a meccs Bakertől, kíváncsi leszek a folytatásra. Baker egyetemi meccseiből nem láttam sokat, de a pontossága és az önbizalma miatt remek választásnak gondoltam. Ezt a kettőt nem lehet tanítani.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
A győzelemre!


 twitter.com/Gil_Brandt/status/1043188505873080320

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
O playeket ki hívja nálatok, Haley vagy Hue?
Abból ahogy beszállt Mayfield, Haleyre tippelnék.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nagy pacsi a fanoknak, de még nagyobb Bakernek 😊
Csak miatta lettem Oklahoma drukker, amíg ott játszott, akkora király volt.
A legtöbben fáztak tőle, blabla...egyetemen is magasan a legpontosabb QB volt és egy zseni a csóka. Ráadásul igazi vezér!
Én mondtam, hogy faja lesz és vele győzni fog a Browns 😛
Persze fél meccsből nem kell gyorsan leszűrni, hogy akkor PO lesz, de csilliárd év után végre van Fr QB Clevelandben.
Most miatta Browns szurker (is) lettem a draft óta 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.
Janek
Azért ha megfigyeled TT-nél sokkal nagyobb volt a nyomás és a hiba az OL-ben.
Nem megkérdezhető, hogy ki a jobb QB, de ennek ennyire nem szabadott volna látszani. Hiába mondta a Jets HC, hogy készültek belőle, rohadt nagy kamu volt. Szerintem abszolút nem foglalkoztak Mayfield játékával. Persze rövid héten az lett volna a meglepő, ha fel tudnak erre is készülni.
Klaci79
A nagy nyomást az is generalta hogy TT lassan lát és még lassabban dob...
Janek
Teljesen egyetértek, a sport tv-és közvetítés alatt mondták is, hogy a statisztikák szerint Taylor szabadul a legkésőbb a labdától, a labdái meg kb egy döglött bálna sebességével szállnak.

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OTT VAAAAAAN

Legutoljára 28-3-nál voltam ennyire eufórikus állapotban.
shawnka
Ne szomorítsd már el az itteni szurkolókat 😀

több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Baker amint beállt olyan aurát hozott magával, hogy még innen szegedről felvételről nézve is éreztem. Megőrűlt a csapat, megőrűltek a szurkolók és beindult a buli. Ez a srác erre született, hogy vezesse a csapatát. Tebow jutott róla eszembe, de bakert rohadtul komál9m mióta láttam egy-két egyetemi meccsét. Hajrá hajrá. Amúgy hue elég fasza meccset rakott össze miután qb-ja os volt, ezt is illik megemlíteni a sok szídás mellett.
peach
Ez igaz, na de a kérdés felé részemről inkább az lenne, hogy akkor is jött volna-e Baker, ha nem sérül le TT. Sztem nem és akkor most 0-1-2. Sajna sose tudjuk meg a választ.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
OTT VAAAAAAN

Legutoljára 28-3-nál voltam ennyire eufórikus állapotban.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.
Janek
Azért ha megfigyeled TT-nél sokkal nagyobb volt a nyomás és a hiba az OL-ben.
Nem megkérdezhető, hogy ki a jobb QB, de ennek ennyire nem szabadott volna látszani. Hiába mondta a Jets HC, hogy készültek belőle, rohadt nagy kamu volt. Szerintem abszolút nem foglalkoztak Mayfield játékával. Persze rövid héten az lett volna a meglepő, ha fel tudnak erre is készülni.
Klaci79
A nagy nyomást az is generalta hogy TT lassan lát és még lassabban dob...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.
Janek
Azért ha megfigyeled TT-nél sokkal nagyobb volt a nyomás és a hiba az OL-ben.
Nem megkérdezhető, hogy ki a jobb QB, de ennek ennyire nem szabadott volna látszani. Hiába mondta a Jets HC, hogy készültek belőle, rohadt nagy kamu volt. Szerintem abszolút nem foglalkoztak Mayfield játékával. Persze rövid héten az lett volna a meglepő, ha fel tudnak erre is készülni.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Baker amint beállt olyan aurát hozott magával, hogy még innen szegedről felvételről nézve is éreztem. Megőrűlt a csapat, megőrűltek a szurkolók és beindult a buli. Ez a srác erre született, hogy vezesse a csapatát. Tebow jutott róla eszembe, de bakert rohadtul komál9m mióta láttam egy-két egyetemi meccsét. Hajrá hajrá. Amúgy hue elég fasza meccset rakott össze miután qb-ja os volt, ezt is illik megemlíteni a sok szídás mellett.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀
Apex
Hát őőőő...
Speaking after Thursday's win over the Jets, Browns coach Hue Jackson said he would have to "watch the tape" before naming his Week 4 starter.
empty taxi
ezt csak azért mondja (remélhetőleg), mert személyesen akarja elmondani a két QBnak a hírt. Ha nem, akkor lehet venni a fejét.
katonadani
mert enélkül olyan hatalmas lenne a bizalmi tőkéje? 😀
ZERO_L
az a baj, h Jackson magától nem cserélte volna Taylort... az az ember egy loser. persze saját meglátásom szerint...