Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Kaptok 45 pontot és bíróztok?
Amadeus
Élvezd ki a győzelmet, nagyon sok úgy sem lesz idén.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kaptok 45 pontot és bíróztok?
Amadeus
mondjuk a bírói hiba nem függ össze a kapott pontok számával :d

és amúgy szerintem ennyi "bírózás" belefér, és érthető is, neked se tetszett ha kassai belefúj a bayern-realba. Azt is meg tudtam érteni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Kaptok 45 pontot és bíróztok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egybk. valaki értette miért nem adták meg Hydenak a first downt a meccs végén? Ott megdönthetetlen vizuális bizonyíték biztos nem volt, mégis megfordították a döntést... És ott véget is ért volna a meccs ha marad az eredeti ítélet...
Joey Tribbiani
Egyből meccs után olvastam valami blogon, hogy a bírák valami felvétel alapján úgy ítélték meg, hogy lent volt a könyöke akkor amikor még nem jutott át a labda. Szerintem is meg volt amúgy, tök vigyázott, hogy ne érjen le semmilye, ugye néha mondják közvetítésen, hogy vannak más kamerák is nem csak azok amiket az ismétlésnél mutatni tudnak, aztán, hogy így van e, mindenestre nem értem azokat a felvételeket miért nem lehet bejátszani?!
Bad 31
Igy ehhez a temahoz akkor meg vegyuk hozza a fumble ret TD-t is amibe belefujtak ...

(Csakhogy ne legyek total elfogult Lynchnek is fujtak egy total nonsense-t amikor semmilye sem volt lent...)

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ebből én nekem is úgy tűnik, hogy lent volt már a bal könyöke, amikor a jobb kezében lévő labda még nem érte el a vonalat


több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
deadspin.com/bullshit-overturned-first-down-helps-raiders-beat-brown-1829427404/amp
Joey Tribbiani
Pont erre gondoltam 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egybk. valaki értette miért nem adták meg Hydenak a first downt a meccs végén? Ott megdönthetetlen vizuális bizonyíték biztos nem volt, mégis megfordították a döntést... És ott véget is ért volna a meccs ha marad az eredeti ítélet...
Joey Tribbiani
Egyből meccs után olvastam valami blogon, hogy a bírák valami felvétel alapján úgy ítélték meg, hogy lent volt a könyöke akkor amikor még nem jutott át a labda. Szerintem is meg volt amúgy, tök vigyázott, hogy ne érjen le semmilye, ugye néha mondják közvetítésen, hogy vannak más kamerák is nem csak azok amiket az ismétlésnél mutatni tudnak, aztán, hogy így van e, mindenestre nem értem azokat a felvételeket miért nem lehet bejátszani?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
deadspin.com/bullshit-overturned-first-down-helps-raiders-beat-brown-1829427404/amp

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egybk. valaki értette miért nem adták meg Hydenak a first downt a meccs végén? Ott megdönthetetlen vizuális bizonyíték biztos nem volt, mégis megfordították a döntést... És ott véget is ért volna a meccs ha marad az eredeti ítélet...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Chubbtól mi kell még hogy kapjon legalább 10-12 carryt?

Viszont Garrett nem tudom milyen gradet kap PFFtől, de ahhoz képest hogy draft előtt fikázták hogy futás ellen szar lesz, valami iszonyat run stopper volt tegnap. Lynch élete formájában volt, mondjuk így is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vasas tampa siman hozhato.
Janek
Tampát még nem írnám le azért, vasas ellen meg 1 kezemen megtudom számolni hányszor nyertünk mióta NFL-t nézek...
P@trik
Persze ez igy van.
De
Ha vegre azt jatszana a csapat amit tud es amiben jo akkor realisan ezek hozhatok.

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vasas tampa siman hozhato.
Janek
Tampát még nem írnám le azért, vasas ellen meg 1 kezemen megtudom számolni hányszor nyertünk mióta NFL-t nézek...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vasas tampa siman hozhato.

több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
14 pontos előnynél, de még a Chubb TD után is úgy éreztem végre valami megváltozott. Huenak ez lehetett volna a sorsfordító meccs, idegenben esélyesként nyerni, ráadásul kétszer egymás után. Nem sikerült, most kéne megköszönni neki a munkát és új vizekre evezni, de sajnos Haslam nagyon nem érti ezt az egészet.

Azt azért már látható, h. a Jets igencsak a top5 felé hajt, a Steelers is meglepően gyenge. Ahogy Patrik írta most jön a schedule keményebb része, nem sok jóra számítok. Elvesztegettett idő ez Jacksonnal.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Röviden amit gondolok: A kurva anyánkat de a raidersét is...

Bővebben:
Amit felépítettünk az elmúlt meccseken hogy jó volt a védelem azt sikerült porig rombolni, TE védekezés?! a fogalmat se tudjuk mit jelent, vezetünk 28-14-re mért is ne nyeljünk be 20 pontot és engedjük vissza őket, amikor nagyon kéne a jó játék tessék itt egy fumble, visszajövünk a pokolból megyünk 8 pontal a vége előtt, kéne védekezni ááá ott a td sőt még a két pontos is legyen meg nekik mértne, van még idő meg 3 időkérés persze hogy int(Lelki szemeim előtt láttam a Kizer szindromát)...

(sztem amúgy a meccs vége fele az a 3. kísérlet megvolt amit visszanéztek és elvettek nah mind1)

Negatívumok:
Csomó yardot a Zóna védekezésből szoptunk be, Pepperst elkell felejteni mint visszahordó, Callawayal valamit kezdeni kell mert hol zseniális hol kitépi az ember a haját, Lynchet nem sikerült megfogni a frontsevennek, rengeteg labda vesztés, továbbra is él az ÁTOK nyerni nem tudunk bármekkora előnyt eltudunk adni.

Pozitívum: Sok pontot szereztünk, szar helyzetből is talpra tudtunk állni időlegesen, Mayfield?! hát ő néha zseniális volt, néha nagyon off mondjuk az elkapók se segítették, van még hova fejlődni, de van támadójáték végre, Chubb hihetetlen volt.


Ezen a meccsen mi vertük meg magunkat, és közel sem volt annyira jó ez a raiders...

Így hogy nem sikerült a raiderst se megverni így még nehezebb lesz, kövi meccsek: Ravens, Chargers, Tampa, Steelers, Kansas, Falcons a Bye-ig így első ránézésre sehol se vagyunk esélyesek...

Hue mi lesz veled?!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
1 edzőváltásra vagytok a Playofftól. Ti lesztek jövőre a Jags 3-13 után elküldték asszem Bradleyt , kövi év 10-6. Rátok is ez a sors vár.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sok egyéni hibával játszott a csapat, idén először éreztem azt, hogy most a védelmen ment el a meccs, labda szerzések ide vagy oda, igazából egy híg fos volt a defense, mikor a raidersnek nagyon kellett valami akkor megcsinálták. Igazából ez a vereség most jobban felb@szott mint mikor simán kikapunk, pedig nem kéne, de hát ez van.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 bowl.hu/forum/alairasok/kirakat/1818981


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Itt is megosztom 😀😀 Hosszú évek után elérkezettnek láttam az időt hogy a pokolból való visszaúton kicsit népszerűsítsem kedvelt csapatunkat.

www.facebook.com/hunbelieveland/
#bandwagonrafel
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
És azért ne feledkezzünk meg Greg Josephről sem, aki ha egy kicsit neccesen de berúgott mindent.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
 twitter.com/Browns/status/1044269614706950144
xrace77
Jó döntés. Ez a csapat most rengeteg szimpatizánst szerezhet, nem lehet nem szurkolni neki 😊

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Májusi mező Pékje a kezdő jipííí

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ha ezt is elbaltázzák akkor....

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
 twitter.com/Browns/status/1044269614706950144
xrace77
legjobb döntés Clevelandben az elmúlt 30 évben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
 twitter.com/Browns/status/1044269614706950144