Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvileg amikor Bitonio kilett mozgatva az LT pozícióra azt hitték hogy mekkora ötlet, de aztán nem úgy ment neki mint amilyen jó Guardként. Garrett ellen edzett végig és jó párszor megverte Garrett.
Utána lett tovább gondolva hogy ki is legyen az LT?!

Mondjuk Garrett formáját elnézve kb akárki állhatna vele szembe neki mind1.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Mondjuk Corbettet is igazan megprobalhatnank, ha mar a 2. korben draftoltuk. Eleg meglepo volt, hogy mind a negy PS meccsen kezdett aztan hopp inactive. Harrison meg kezdo LT, Watford meg csere G
Drip
Nem is tudom Harrison, hogy került a kezdőbe, ha jól tudom a TC alatt is második csapatos volt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk Corbettet is igazan megprobalhatnank, ha mar a 2. korben draftoltuk. Eleg meglepo volt, hogy mind a negy PS meccsen kezdett aztan hopp inactive. Harrison meg kezdo LT, Watford meg csere G

Szerkesztette: Drip

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Van valakinek pff statja Desmond Harrisonról? Kíváncsi vagyo a teljesítményére
Csiriba
Grade-en túl: 58 pass block snap, 6 nyomás (5 hurry, 1 sack). Plusz három bünti.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
40 meg 35? Azért na, az konkrétan pocsék, sőt

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Van valakinek pff statja Desmond Harrisonról? Kíváncsi vagyo a teljesítményére
Csiriba
40,4 az átlaga, passz 68,1 futás ellen 35,8-at kapott. Van mit javítani a futás elleni dolgokon, de a passz védekezése az már elfogadható. Mindezt egy udfa-tól első meccsén. Sokkal jobb nem igazán lehetett volna más sem...
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Van valakinek pff statja Desmond Harrisonról? Kíváncsi vagyo a teljesítményére
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
1-2 érdekesség: Harrison a hibái ellenére is végig játszott, Njoku sokat játszott de nagyon keveset volt bevonva passz játékba, (mondjuk Taylor nem is volt hajlandó passzolni), Callaway látványosan keveset volt pályán, Chubbot hanyagolták egyenlőre, Kindredet jobban preferálta Gregg mint Pepperst, TJ Carrie semmi játéka is fejvakarós.
P@trik
Ahogy a mi oldalunkról, úgy a tiétekről is tartom, hogy erről a meccsről nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Következő meccsetek a NO-ban lesz, dome, minden esély adott Taylornak és a többieknek, hogy "normális" időjárási körülmények között megmutassák, mire képesek. Szerintem Taylorral is meg lesz idén a 3-5 győzelmetek.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Kindredet jobban preferálta Gregg mint Pepperst, TJ Carrie semmi játéka is fejvakarós.
P@trik
engem az érdekelne, mikor rakják be végre JP-t SS-be, nem igaz hogy 2 év alatt nem jöttek rá, hogy nem a posztján nyomja

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Offensive snap counts (89 total plays):

Kevin Zeitler G 89 (100 percent)
Chris Hubbard T 89 (100 percent)
Joel Bitonio G 89 (100 percent)
Desmond Harrison T 89 (100 percent)
JC Tretter C 89 (100 percent)
Tyrod Taylor QB 89 (100 percent)
Jarvis Landry WR 81 (91percent)
David Njoku TE 78 (88 percent)
Josh Gordon WR 69 (78 percent)
Rashard Higgins WR 54 (61 percent)
Carlos Hyde RB 47 (53 percent)
Duke Johnson RB 41 (46 percent)
Darren Fells TE 38 (43 percent)
Antonio Callaway WR 15 (17 percent)
Orson Charles TE 8 (9 percent)
Seth DeValve TE 6 (7 percent)
Nick Chubb RB 4 (4 percent)
Earl Watford G 3 (3 percent)
Derrick Willies WR 1 (1 percent)

Defensive snap counts (84 total plays):

Joe Schobert LB 84 (100 percent)
Myles Garrett DE 84 (100 percent)
Denzel Ward DB 84 (100 percent)
Damarious Randall CB 83 (99 percent)
Larry Ogunjobi DT 79 (94 percent)
Terrance Mitchell CB 67 (80 percent)
Derrick Kindred SS 62 (74 percent)
Briean Boddy-Calhoun CB 62 (74 percent)
Christian Kirksey LB 61 (73 percent)
Chris Smith DE 57 (68 percent)
Jamie Collins LB 51 (61 percent)
Genard Avery LB 43 (51 percent)
Trevon Coley DT 42 (50 percent)
Jabrill Peppers FS 35 (42 percent)
Emmanuel Ogbah DE 27 (32 percent)
Devaroe Lawrence DT 2 (2 percent)
T.J. Carrie CB 1 (1 percent)

1-2 érdekesség: Harrison a hibái ellenére is végig játszott, Njoku sokat játszott de nagyon keveset volt bevonva passz játékba, (mondjuk Taylor nem is volt hajlandó passzolni), Callaway látványosan keveset volt pályán, Chubbot hanyagolták egyenlőre, Kindredet jobban preferálta Gregg mint Pepperst, TJ Carrie semmi játéka is fejvakarós.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Jöttem gratulálni, hogy nem lesz 0-16 ...gyorsan megoldották 😊
Persze Hue menjen...
Chargers LT
Segítek neki pakolni is.

Az első félidő végén két időkéréssel a tarsolyban lepörgetjük az órát mikor az ellenfél térfelén vagyunk... Ha sikerült volna fg távba kerülni, nincs hosszabbítás... De sportban nincs ha.

Ünnepeljünk, hogy az elmúlt 13 év legjobb idénykezdését láthattuk, és még mindig veretlen a csapat! Hue a király! Ja, várjunk csak...
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Magunk ellen beszélek, de ha lenne egy vezetőedzőtök, akkor bajba lehetne itt mindenki a csoportban. Nem igaz ,hogy nem látják, hogy teljesen alkalmatlan a feladatra.

Steelers fan
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jöttem gratulálni, hogy nem lesz 0-16 ...gyorsan megoldották 😊
Persze Hue menjen...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyrod Tayloron vitatkozni? Inkább az a felelős, aki őt egy NFL-csapathoz viszi irányítani. Mondjuk Mayfieldre kíváncsi vagyok, mennyire esik vele vissza a csapat
Wyatt
Mai tippmixtuti megvan?
zsutu
Meg meg, mondjam, mivel lehet bármennyit bukni?

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Tyrod Tayloron vitatkozni? Inkább az a felelős, aki őt egy NFL-csapathoz viszi irányítani. Mondjuk Mayfieldre kíváncsi vagyok, mennyire esik vele vissza a csapat
Wyatt
Mai tippmixtuti megvan?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyrod Tayloron vitatkozni? Inkább az a felelős, aki őt egy NFL-csapathoz viszi irányítani. Mondjuk Mayfieldre kíváncsi vagyok, mennyire esik vele vissza a csapat

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
értem hogy TTnek is lehetne több esze de mi a f***nak ott keménykedni egy hosszú passzal, helyette inkább megpróbálok középen kicsit előrehaladni pörgetem az órát is hogy ne tudjon az ellenfél még egyet támadni aztán jöhet egy utolsó másodperces FG, persze én nem vagyok NFL edző főleg nem olyan jó mint Hue Jackson

örültem volna ha behúzzátok a meccset, amit láttam belőle az alapján komoly védelmetek van, de a támadósor valahogy nem az igazi /szerintem a stáb és nem a tehetség hiánya miatt/
Cuchulain82
A PIT 43-on volt a labda, tehát a néhány yardos futással jöhetett volna egy 55-58 yardos FG azon a talajon azzal a kickerrel. Szóval az a playcall hibátlan volt, Gordonnak volt is egy lépés előnye, egyszerűen egy kibaszott amatőr qb hiba azt a passzt aluldobni.
Jakehomer
szerintem kisebb kockázat lett volna rövid passzokkal és futásokkal középen haladni, de elfogadom a te érveidet is /ha bejön akkor egy játékkal megvan a FG táv/, abban egyetértünk hogy TT valami botrányosan szarul dobta meg a passzt
Cuchulain82
Kockázatmentesebb, de nem volt már időkérés és 25 másodperccel a vége előtt a pálya közepére egynél több play nem fért volna bele. Amúgy nem volt az igazi a time management sem, értem, hogy nem akartak időt hagyni, de a saját térfélen akkor is jobban kell sietni, hogy aztán a túloldalon tudj játszani az idővel. És akkor belefért volna a futás/underneath passz is.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
értem hogy TTnek is lehetne több esze de mi a f***nak ott keménykedni egy hosszú passzal, helyette inkább megpróbálok középen kicsit előrehaladni pörgetem az órát is hogy ne tudjon az ellenfél még egyet támadni aztán jöhet egy utolsó másodperces FG, persze én nem vagyok NFL edző főleg nem olyan jó mint Hue Jackson

örültem volna ha behúzzátok a meccset, amit láttam belőle az alapján komoly védelmetek van, de a támadósor valahogy nem az igazi /szerintem a stáb és nem a tehetség hiánya miatt/
Cuchulain82
A PIT 43-on volt a labda, tehát a néhány yardos futással jöhetett volna egy 55-58 yardos FG azon a talajon azzal a kickerrel. Szóval az a playcall hibátlan volt, Gordonnak volt is egy lépés előnye, egyszerűen egy kibaszott amatőr qb hiba azt a passzt aluldobni.
Jakehomer
szerintem kisebb kockázat lett volna rövid passzokkal és futásokkal középen haladni, de elfogadom a te érveidet is /ha bejön akkor egy játékkal megvan a FG táv/, abban egyetértünk hogy TT valami botrányosan szarul dobta meg a passzt
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
értem hogy TTnek is lehetne több esze de mi a f***nak ott keménykedni egy hosszú passzal, helyette inkább megpróbálok középen kicsit előrehaladni pörgetem az órát is hogy ne tudjon az ellenfél még egyet támadni aztán jöhet egy utolsó másodperces FG, persze én nem vagyok NFL edző főleg nem olyan jó mint Hue Jackson

örültem volna ha behúzzátok a meccset, amit láttam belőle az alapján komoly védelmetek van, de a támadósor valahogy nem az igazi /szerintem a stáb és nem a tehetség hiánya miatt/
Cuchulain82
A PIT 43-on volt a labda, tehát a néhány yardos futással jöhetett volna egy 55-58 yardos FG azon a talajon azzal a kickerrel. Szóval az a playcall hibátlan volt, Gordonnak volt is egy lépés előnye, egyszerűen egy kibaszott amatőr qb hiba azt a passzt aluldobni.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
értem hogy TTnek is lehetne több esze de mi a f***nak ott keménykedni egy hosszú passzal, helyette inkább megpróbálok középen kicsit előrehaladni pörgetem az órát is hogy ne tudjon az ellenfél még egyet támadni aztán jöhet egy utolsó másodperces FG, persze én nem vagyok NFL edző főleg nem olyan jó mint Hue Jackson

örültem volna ha behúzzátok a meccset, amit láttam belőle az alapján komoly védelmetek van, de a támadósor valahogy nem az igazi /szerintem a stáb és nem a tehetség hiánya miatt/
Cuchulain82
A Haley playbookban kiemelt helyen szerepel, hogy (kulcs szituációban) csináld azt amire az ellenfél senki se számít, még akkor is, ha kockázatos, vagy hülyeség.
3rd &long-ra sok screent láttunk az elmúlt években, ami besült.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvagyunk átkozva egyszerűen nem tudunk nyerni, beszarás kategória... viszont legalább nem zacskó.
Lehet itt anyázni Gregg Williamst de az öreg összerakta a védelmet akárki akármit mond.
Pedig nonstop a pályán voltak 40 percig, a nulla támadó játék miatt.
Taylor egyszerűen nem hajlandó dobni, ha meg igen halál homály, két elit elkapónk van, egyszerűen nem tudta őket megjátszani rendesen.
Nagyon kérdéses az edzői stáb, támadó játékkal valamit kezdeni kell.

Küzdésből viszont ötös megvolt a tűz harcolt a védelem foggal körömmel.
Ward egy állat, Garrettnek meglehet a 20 sack idén!!
P@trik
TT nem nem hajlandó dobni, hanem nem tud.
Amadeus
Megse próbálta az a legrosszabb, vagy elkezdett rohanni vagy megvárta míg kapja a sacket...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Elvagyunk átkozva egyszerűen nem tudunk nyerni, beszarás kategória... viszont legalább nem zacskó.
Lehet itt anyázni Gregg Williamst de az öreg összerakta a védelmet akárki akármit mond.
Pedig nonstop a pályán voltak 40 percig, a nulla támadó játék miatt.
Taylor egyszerűen nem hajlandó dobni, ha meg igen halál homály, két elit elkapónk van, egyszerűen nem tudta őket megjátszani rendesen.
Nagyon kérdéses az edzői stáb, támadó játékkal valamit kezdeni kell.

Küzdésből viszont ötös megvolt a tűz harcolt a védelem foggal körömmel.
Ward egy állat, Garrettnek meglehet a 20 sack idén!!
P@trik
TT nem nem hajlandó dobni, hanem nem tud.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
6 turnoverből csináltunk 7 pontot vagy mennyit?
Joey Tribbiani
Pontosan. És volt még 116 bünti yardjuk amit megint nem tudtunk kihasználni. Az offense sehol se volt, legjobb futónk TT volt 77 yarddal...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvagyunk átkozva egyszerűen nem tudunk nyerni, beszarás kategória... viszont legalább nem zacskó.
Lehet itt anyázni Gregg Williamst de az öreg összerakta a védelmet akárki akármit mond.
Pedig nonstop a pályán voltak 40 percig, a nulla támadó játék miatt.
Taylor egyszerűen nem hajlandó dobni, ha meg igen halál homály, két elit elkapónk van, egyszerűen nem tudta őket megjátszani rendesen.
Nagyon kérdéses az edzői stáb, támadó játékkal valamit kezdeni kell.

Küzdésből viszont ötös megvolt a tűz harcolt a védelem foggal körömmel.
Ward egy állat, Garrettnek meglehet a 20 sack idén!!
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
6 turnoverből csináltunk 7 pontot vagy mennyit?

De nem 0-1 a mérleg!

Nem voltak elvárásaim, Garrett és Ward előtt le a kalappal, volt már rosszabb nyitó meccsünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964