Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
nem bírjuk ki balhé nélkül. ha nem játékos csinálja, akkor egy edző (vagy GM...)

Nate Ulrich ‏ @ NateUlrichABJ now 7 seconds ago
Statement from # Browns: “Browns offensive line coach Andy Moeller has been suspended indefinitely by the team effective immediately. ...
Joey
mint niners fan, már megszoktam az efféle híreket, szerencsére edzőt talán könnyebb találni mint egy jó játékost.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
nem bírjuk ki balhé nélkül. ha nem játékos csinálja, akkor egy edző (vagy GM...)

Nate Ulrich ‏ @ NateUlrichABJ now 7 seconds ago
Statement from # Browns: “Browns offensive line coach Andy Moeller has been suspended indefinitely by the team effective immediately. ...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Austin Davis megjött, Gaines ment visszatérős IR-re és a PS kész, DL Dylan Wynn (jól tolta a preseasonben, nem lepne meg ha a szezon során az 53-ban is lehetőséget kapna) és OL Garth Gerhart csatlakozott a csapathoz. Toby tesója.

Gerhart is 6-1, 310 pounds and officially in his second NFL season out of Arizona State. He re-joins the Browns after initially signing with the club as an undrafted free agent in 2012 and spent that season on the club’s practice squad. He appeared in two games with the Packers last season. His brother, Toby, is a running back for the Jaguars. A native of Corona, Calif., Gerhart graduated from Norco High School.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Vince Mayle sehova sem kellett ! A többi csapat valszeg már a draftkor látta, h. UDFA-szint a csávó... Azért kemény.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Igen, valszeg az a helyzet amit Csiribá felvázolt. Az OTAkon és a minicampeken elég rossz kondiban jelent meg, majd a TC-re sem sokat javult a hozzáállása Montgomery kirohanása alapján. Persze így is kevés ez az ellenérték...

Austin Davis ex-Rams QB lehet a következő érkező, én örülnék neki, ideális 3. számú.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
BEREA, Ohio – The Cleveland Browns on Sunday signed the following eight players to their practice squad. All eight were waived by the Browns on Saturday.

Name Pos. HT WT EXP College Hometown
Draughn, Shaun RB 5-11 205 3 North Carolina Tarboro, N.C.
James, Kendall DB 5-11 180 1 Maine Scotch Plains, N.J.
Jennings, Darius WR 5-10 169 R Virginia Baltimore, Md.
Ladson, Erle OL 6-6 350 1 Delaware New York City, N.Y.
McDonald, Andrew OL 6-6 310 2 Indiana Indianapolis, Ind.
Miller, Darrian OL 6-5 307 R Kentucky Lexington, Ky.
Pullard III, Hayes LB 6-1 240 R Southern California Inglewood, Calif.
Saunders, De'Ante DB 5-9 187 R Tennessee State DeLand, Fla.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Uff, újabb kib@szott draft pick. Nem gondoltam volna, h. ennyiért odaadjuk, bleh. Csak ne Rice jöjjön.
Joey
Ez nálam irtó rossz bolt a részetekről. Egy tehetséges játékos, akiért tavaly feltradeltek a 3. körbe lett elpasszolva kvázi nem is 2, hanem csak 1 zacskó szotyiért cserébe 1 szezonnal később...
iktriad
Én se nagyon értem, szarér hugyért oda adtuk a Titans-nek, legalább megvárhattuk volna, hogy muzsikál a szezonban.... nem értem a logikát ebben, valakit pedig tuti hozni kell a helyére, Johnson elég sérülékenynek tűnik!
Bad31
Nos valóban a csere ellenértéke számunkra több mint kevés (másik oldalról meg biztos majdnem sok 😀 ), ugyanakkor viszont ha visszagondolunk lehetett elégedetlen hangokat hallani Pettine részéről, hogy a futók nem eléggé motiváltak, senki sem akar kezdeni (legalábbis úgy csinálnak), valószínűleg ezért volt ez a csere mert még most kaptunk valamit a futónkért, lehet jövőre csak simán cut lett volna miután végigpadozza a szezont. Remélem Westet felrázza a csere és majd fog mutatni valamit, hogy azt mondhassák, na ennyit legalább megért. Ugyanakkor viszont, hogy mennyire nincs meg iránta a bizalom, a pick is csak kondicionalis...

Most már jöhet Ray Rice..
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy felvillanyozzalak valamivel titeket, Austin Pasztor izgatottan várja, hogy itt is bizonyítson:
 twitter.com/APsixseven/status/640618968768749568
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Uff, újabb kib@szott draft pick. Nem gondoltam volna, h. ennyiért odaadjuk, bleh. Csak ne Rice jöjjön.
Joey
Ez nálam irtó rossz bolt a részetekről. Egy tehetséges játékos, akiért tavaly feltradeltek a 3. körbe lett elpasszolva kvázi nem is 2, hanem csak 1 zacskó szotyiért cserébe 1 szezonnal később...
iktriad
Én se nagyon értem, szarér hugyért oda adtuk a Titans-nek, legalább megvárhattuk volna, hogy muzsikál a szezonban.... nem értem a logikát ebben, valakit pedig tuti hozni kell a helyére, Johnson elég sérülékenynek tűnik!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sankey jöhetett volna cserébe ...
#agyfasz

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uff, újabb kib@szott draft pick. Nem gondoltam volna, h. ennyiért odaadjuk, bleh. Csak ne Rice jöjjön.
Joey
Ez nálam irtó rossz bolt a részetekről. Egy tehetséges játékos, akiért tavaly feltradeltek a 3. körbe lett elpasszolva kvázi nem is 2, hanem csak 1 zacskó szotyiért cserébe 1 szezonnal később...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Uff, újabb kib@szott draft pick. Nem gondoltam volna, h. ennyiért odaadjuk, bleh. Csak ne Rice jöjjön.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Terrence West -> Titans. Egy jövő évi kondíciós 7. körös pickért cserébe. Ez szerintem nem volt épp a legjobb üzlet a részetekről. Elvégre egy tavalyi 3. körös pickről van szó, aki szerintem nem is játszott annyira rosszul itt (vagy igen?).

Nem örülök, hogy a divizónkba került

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
A mi ex- RTnk, a jó nevű (de kanadai) Austin Pasztor érkezett waiverről. Guardot is tud játszani, ideális csereember.
iktriad
wow, ez fasza, amikor láttam, h. kivágtátok meg is fordult a fejemben, h. jó lenne behúzni 😊 Pont egy ilyen játékosra volt szükségünk, várható volt, h. nem 6 falemberrel vágunk neki a szezonnak.

Joey
Clevelandben legalább nem fogják "Frenchy"-nek hívni, mint nálunk Gus 😉
Szerintem jól jártatok vele, nekem meg van egy olyan rossz érzésem, hogy nálunk viszont hiányozni fog. Remélem beválik a Brownsnál.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A mi ex- RTnk, a jó nevű (de kanadai) Austin Pasztor érkezett waiverről. Guardot is tud játszani, ideális csereember.
iktriad
wow, ez fasza, amikor láttam, h. kivágtátok meg is fordult a fejemben, h. jó lenne behúzni 😊 Pont egy ilyen játékosra volt szükségünk, várható volt, h. nem 6 falemberrel vágunk neki a szezonnak.

szerk.

McDonaldot is visszahozzuk.

Brett Tessler ‏ @ TesslerSports 9s 10 seconds ago
Andrew McDonald has cleared waivers and is signing to the Cleveland Browns practice squad. The plan is for him to be back on 53 by mid-week.

A Dallas meg egy 7. körösért elvitte Michaelt (2013-as 2. körös...) a Seahawkstól, kb. nekünk is ennyit ajánlhattak Westért.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mi ex- RTnk, a jó nevű (de kanadai) Austin Pasztor érkezett waiverről. Guardot is tud játszani, ideális csereember.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
állítólag Westet tradelni akarjuk, a helyére pedig egy veterán futót hoznánk.
Joey
Erről azóta nincs semmi hír? Így hogy Jackson ment a Seahawksba, Rice-on kívül van egyáltalán elfogadható veterán futó aki szabad?
Bad31
Nincs új hír, szerintem elfelejthetjük a dolgot. Állítólag a Cowboys érdeklődött, de túl sokat kértünk. Gondolom egy tavalyi 3. köröst nem egy hatodikért akarunk továbbadni.
Nem nagyon látok olyan veterán futót akit Crow v. Duke előtt küldenék a pályára.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
állítólag Westet tradelni akarjuk, a helyére pedig egy veterán futót hoznánk.
Joey
Erről azóta nincs semmi hír? Így hogy Jackson ment a Seahawksba, Rice-on kívül van egyáltalán elfogadható veterán futó aki szabad?
Bad31
Steven Jackson
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
állítólag Westet tradelni akarjuk, a helyére pedig egy veterán futót hoznánk.
Joey
Erről azóta nincs semmi hír? Így hogy Jackson ment a Seahawksba, Rice-on kívül van egyáltalán elfogadható veterán futó aki szabad?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Duke Johnson bent maradt?
Coolearie
Nem volt veszélyben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Duke Johnson bent maradt?

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Az ilyen 4. körös pickekkel jobban kéne gazdálkodni, eléggé felbasz a dolog. Nem kell az első szezonban villogni, de azért az 53-ba illene beférnie egy középső körös rookienak.

Mozgás még biztos lesz, ahogy az lenni szokott, a 6 OL nagyon kevés (állítólag McDonaldot visszahozzuk). Jelenleg 27 védő és 23 támadó játékos van a keretben, a D-ből repülhet vki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mayle tényleg fakezű

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Lenz és Mayle repült, Pryor maradt, most már baromi kíváncsi vagyok mit tudhat amit mi nem?! 😊 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pryor megmaradt, 4 TE is, Bibbsnek örülök én is.
Mayle és Pullard ide draftok is repültek, mondjuk nem is voltak eget rengetők.
7 WR maradt végül.