Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én WInn-t megtartanám
Desirnek örülök,már tavaly vártam volna, hogy több szerephez jusson, Gilbertel viszont nem tudom mi a baj ...
Bibbs mindenképp maradjon, kis fun fact vele kapcsolatban: "According to PFF, Browns tight end E.J. Bibbs has forced six missed tackles on his receptions, ranking him first in the league in the category." 😀

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Véget ért a camp, nagyon csendesen. Valahogy az egész három hét meglepően nyugis volt és nem csak azért, mert ezúttal elmaradt a már-már kötelező clevelandi QB-battle.
A várt pozíciós csaták langyosan folytak, pár helyen nem is volt igazi harc (pl. RT/RG), máshol sérülés szólt közbe (OLB), vagy annyira gyenge volt a konkurencia, h. nagyon hamar eldőlt a dolog (CB).
A 12 rookie közül is csak kettő tolta kiemelkedő szinten (azért az edzőtáborban többen szoktak brillírozni), engem az UDFA-k sem győztek meg, egyedül Bibbsnek lehet komoly esélye. A Wynn-Jennings sztoriban nem hiszek.

Ezek fényében egy 53-as tipp:

QB - McCown, Manziel (2) - Shaw sérüléséről nincs új hír, csak annyi, h. hosszabb időt kell kihagynia. Thad Lewis semmit sem mutatott, így két irányítóval kezdhetjük a szezont

RB - Crow, West, Duke, Draughn (4) - Johnsonra nagyon kíváncsi leszek a Tampa ellen, ha jól játszik nem kizárt, h. övé lesz a kezdő poszt, annak ellenére, h. majdnem az egész TC-t kihagyta. Ez mindent el is mond a játékosok eddigi teljesítményéről

FB - Malcolm Johnson (1) - hiába sérült hosszabb ideje, nincs más a posztra, miután Lundy is kidőlt agyrázkódással

WR - Bowe, Hawk, Hartline, Gabriel, Benjamin, Marlon Moore, Mayle (7) - elsőre sok a hét WR, de az első 5 helye biztos (Benji lesz az elsőszámú punt returner), Moore-t nagyon dícsérte Pet ("Marlon, I know, will be more involved with the offense this year," Pettine said. "He has proven that he can take some reps off of guys, as being whether it's the fourth or fifth wideout up in however many we have up in a game."), Mayle pedig hiába fakezű, mégiscsak 4. körös volt. Az elején inaktív lesz meccsnapokon.

TE - Barnidge, Dray, Bibbs (3) - a tight endeket nagyon kell majd figyelni az utolsó két meccsen, bőven lehet még változás. Barnidge kezdő helye tuti, de ami mögötte van... Bibbsnek szurkolok, FB-ként is bevethető, ez adu ász lehet.

OL - Thomas, Bitonio, Mack, Greco, Schwartz, Erving, Bowie, Seymour (8) - az utolsó úriember ugye az első 4 meccsen nem játszhat eltiltás miatt, ha valaki villant a hátralévő pre-meccseken még beelőzheti

DL - Desmond Bryant, Taylor, Starks, Hughes, Shelton, Armonty Bryant, Cooper (7) - annyira mély a poszt, h. 8 játékos sem lenne meglepő, de inkább a PS-be viszünk valakit vészesetre. Meder, Winn és McDaniel jöhetnek szóba, ha mégis nyolcan lennének.

LB - Kruger, Solomon, Orchard, Mingo, Dansby, Kirksey, Robertson, Carder (8) - Kruger állat, Solomontól viszont a hype után többet vártam. Talán a Tampa ellen. Mingonak mindig van vmi baja, lesznek gondok pass rushban. Orchard eddig szürke (vagy inkább alig van róla hír). Középen jók vagyunk.

CB - Haden, Tramon, K'Waun, Desir, Gilbert, Gaines (6) - a camp meglepetése (és egyben csalódása), h. Desir megelőzte Gilbertet. Csúnyán fest az a tavalyi első kör. Gaines sok lehetőséget nem fog kapni, de Peti szerelmes a CBkbe.

S - Whitner, Gipson, Bademosi, Campbell (4) - Poyer vs. Bademosi a kérdés, de utóbbi CB-poszton is bevethető, ez pedig elég is lehet

K - Coons - teljesen nyitott a csata, szerencsére nem azért, mert mindketten szarok. Eddig Coons rúgott többet az első csapatban.
P - Lee
LS - Hughlett

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Jancsinak megint fájt a könyöke, 30 perccel az edzés vége előtt leült sörözni. Peti egyelőre nem aggódik, valszeg csak túlterhelte, de 1-2 napot pihenni fog. Remélhetőleg a Tampa ellen már játszhat, nem lennék nyugodt, ha Thad Lewis lenne az egyetlen egészséges irányító McCown mellett.

Ulpinak van a nagyot mondó rovata a Chiefs topikban, Bowe érkezésével ez hozzánk is beköltözött 😊

“I’m very, very confident,” Bowe said. “We have a talented core, our group. All it takes is time. We’ll let the doubters doubt. When we get on this field and work, we know what we’ve got as a team, the chemistry. When Week 1 comes around, we’re going to show a lot of doubters how a high-powered offense really moves.Bowe
Joey
Az semmi, ha Ulpival ugyanazt megmondjuk előre, akkor az be szokott következni. See: Dallas & Panthers

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jancsinak megint fájt a könyöke, 30 perccel az edzés vége előtt leült sörözni. Peti egyelőre nem aggódik, valszeg csak túlterhelte, de 1-2 napot pihenni fog. Remélhetőleg a Tampa ellen már játszhat, nem lennék nyugodt, ha Thad Lewis lenne az egyetlen egészséges irányító McCown mellett.

Ulpinak van a nagyot mondó rovata a Chiefs topikban, Bowe érkezésével ez hozzánk is beköltözött 😊

“I’m very, very confident,” Bowe said. “We have a talented core, our group. All it takes is time. We’ll let the doubters doubt. When we get on this field and work, we know what we’ve got as a team, the chemistry. When Week 1 comes around, we’re going to show a lot of doubters how a high-powered offense really moves.Bowe

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Bocsánat, Pryor mégsem edzett, csak bicajozott.

 twitter.com/NateUlrichABJ/status/635105091826151424

És erre mondta az edzés után Peti, h. az 53-hoz a pályán kéne lennie lassan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Befosni szerintem sem kell, főleg, h. Peti elmondta nagyon vanilla volt a playcalling és az első két pre meccsre nincs is nagyon game-planning.

“The natural tendency is, you don’t want to show a lot. You stay pretty vanilla with concepts and the things that we do. There was not a lot of heavy game-planning done for these first two.”Pettine
No meg ez a Bills DL is brutális, minden OL (és QB) meg fog ellenük szenvedni. Emellett két nap közös edzés után az egyetlen cél az lehetett, h. ne legyen sérülés, ütötték egymást eleget a játékosok.

Patrik meglátásai jók, Mayle valóban aggasztó, bár lehet még mindig nem 100%-os a hüvelyujj-törés miatt. Cooper tényleg faxa, tavaly nagyon hiányzott egy ilyen játékos a DL-ből, kiváncsi leszek hány snapet kap az éles meccseken. Kruger is készen áll a szezonra, 21 játék alatt ilyen statokat lehozni nem semmi: 3 tackles, 2 assists (5 combined). 1 sack, 2 tackles for loss, 1 quarterback hit.
Johnny bíztató, de 3. és 4. számúak ellen nagyon csalóka a dolog. A lényeg, h. edz, tanul, játszik és nem részeg. A többit meglátjuk.

A mai edzésre elég sok hiányzó visszatérhetett, Pryor, Bowe, Desir, Duke Johnson és Draughn is a pályán voltak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megnéztem én is a mérkőzés ismétlését. Hát nem az évtized meccse volt 😀
Észrevétel:
Futás elleni védekezésünk jobb volt egy fokkal mint múltkor, habár étkézláb Bills futók nem voltak.
DE közül voltak szép villanásai Coppernek és Bryantnek, Cooper kifejezetten pozitív eddig.
Futásaink továbbra is siralmasok , 1-2 kivételt leszámítva, de én továbbra is bizakodok.
McCown-al kapcsolatba fogalmazzunk úgy hogy túl szép volt az az 5/5 az előző meccsen, Láthattuk most egy várhatóbb arcát. Manziel játéka tetszett viszont, jól mozgott, voltak jó dobások.
TE dolog továbbra is homály nem vagyok elájulva Houslertől, EJ Bibbs jobban mozgott, voltak jó elkapásai is.
WR meg hatalmas csata lesz, Jenningsnek is volt szép elkapása, Wynn TD, vérezni fog az ember szíve bármelyik fiatalért.
Mayle viszont egyáltalán nem volt jó.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
most miért, ezek azért elég retro feelinget adtak 😊



több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
nem nagyon ment az alvás, bele-bele néztem a meccsbe, van munka bőven a szezonnyitóig. Sok új szurkolót nem szereztünk, az tuti.
Joey
Hát idén se az offensere leszünk büszkék szerintem 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
nem nagyon ment az alvás, bele-bele néztem a meccsbe, van munka bőven a szezonnyitóig. Sok új szurkolót nem szereztünk, az tuti.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 DB ... lol
Drip
8 az a 7...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
7 DB ... lol

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Várhatóan ők nem játszhatnak :

QB Connor Shaw (right thumb)
RB Duke Johnson Jr. (hamstring)
RB Shaun Draughn (hand)
RB Glenn Winston (knee)
RB Luke Lundy (concussion)
WR Dwayne Bowe (hamstring)
WR Terrelle Pryor (hamstring)
WR Marlon Moore (ribs)
TE Randall Telfer (foot)

OLB Barkevious Mingo (knee)
CB Joe Haden (hamstring)
CB K’Waun Williams (abdominal)
CB Justin Gilbert (hip flexor)
CB Pierre Desir (hamstring)
CB Robert Nelson Jr. (hamstring)
DB De’Ante Saunders (calf)
CB Ifo Ekpre-Olomu (knee)
FS Tashaun Gipson (calf)

Kb az egész secondary, nem is tudom van e elég emberünk oda...

Shawt gondolom olvastátok, nagyon sajnálom, így sztem 2 QB lesz az 53ason. Lewis nagyon fos.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szívesen megnézném a meccset, de egy preseason miatt kizárt h felkeljek 7h vezetés után 😊 annak örülök h jó kezekbe kerültünk Hörivel.

Hajrá Shelton!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Éjjel látjuk Manzit a tévében? 2kor.
dande
2-kor nem, de 2:15-kor már biztos 😊 legalábbis a gyepen.

Amúgy Shelton ma 22 éves, szóval nagyot kell játszania.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Éjjel látjuk Manzit a tévében? 2kor.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Uraim, félre a negatívumokkal, mert az idei első körösünk, becenevén a Zúzó, nagyon hasít:



kíváncsian várom milyen lesz a szezonban, élesben.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Majd jövőre a Colts elviszi egy 2. körért, és életre kel, mint Vontae Davis.
Törölt
vagy 1.körért és mint TRIch

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd jövőre a Colts elviszi egy 2. körért, és életre kel, mint Vontae Davis.

több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Gilbert a tegnapi edzésen megsérült, így gyakorlatilag a teljes CB sor sérült, de inkább most,mint szezon közben legyen ilyen gondunk.
Valóban nincs szerencsénk az első körösökkel, gyanítom, ha Gilbert nem első körös lett volna akkor már rég nem lenne ilyen teljesítménnyel kerettag.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Gilbertről az a hír járta, hogy nagyon készül nagyon akar, megváltozott a mentalitása és végre azt akarja hozni amit egy top10 draftolttól elvárnak. Na ehhez képest a Bills ellen 11szer passzoltak felé az egész edzésen amiből csak 11 elkapás lett és 0 drop, 0 levédekezett passz. Tulajdonképpen szénné verték a gyereket szóval lesz még hova fejlődnie. Pettine mester természetesen nem aggódik, inkább azt hangsúlyozta, hogy minden segítséget megad neki, hogy a saját eszközeivel a saját frazeológiája szerint védekezze le ezentúl a passzokat. Ettől még az is csak jobb lehet.
Csiriba
Nekünk valahogy ezekkel az első körös választottakkal nem szokott szerencsénk lenni, az esetek többségében legalábbis 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Gilbertről az a hír járta, hogy nagyon készül nagyon akar, megváltozott a mentalitása és végre azt akarja hozni amit egy top10 draftolttól elvárnak. Na ehhez képest a Bills ellen 11szer passzoltak felé az egész edzésen amiből csak 11 elkapás lett és 0 drop, 0 levédekezett passz. Tulajdonképpen szénné verték a gyereket szóval lesz még hova fejlődnie. Pettine mester természetesen nem aggódik, inkább azt hangsúlyozta, hogy minden segítséget megad neki, hogy a saját eszközeivel a saját frazeológiája szerint védekezze le ezentúl a passzokat. Ettől még az is csak jobb lehet.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pont ma néztem vissza a meccset, nagyon szar volt Gilbert...
Viszont én nem voltam elájulva ettől a futás elleni védelemtől se Morrist hagytuk többször elfutni, nagyon látszott mikor játszik Shelton, mikor Kitchen . Cooper játéka viszont tetszett.
Ez a TE poszt nagy homály lesz idén, nem tudom mi lesz ezzel.
Elkapóktól többet vártam volna, Hartline kivételével szürke volt.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Gilbert szerint egy rossz playtől eltekintve hibátlanul játszott.

Pet reakciója:

Mary Kay Cabot ‏ @ MaryKayCabot
# Browns Pett on Gilbert saying he was flawless except for blown coverage on Garcon: "he made that statement without having seen the film.'

lol.

Nem tetszik ami Justin-fronton folyik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Erdélyben most elég nehéz követni a dolgokat, de mi ez a Rice pletyka ?Drip
Megszellőztették, hogy gondolkodunk Ray Rice leigazolásán mivel a csoda futó tandemünk nem úgy muzsikál ahogy várják. (sérülések, nem akarok játszani, stb miatt). De rögtön hozzá is tették, hogy ha leigazolnánk is csak akkor ha a végső lehetőségünk után vagyunk két megállóval, merthogy csak megverte a kedves nejét. Ami rendkívül csúnya dolog! Sztem két dolog volt a célja a szivárogtatásnak, A., munkára serkentség az ellustult futó párosunkat, mivel rohadtul tudják, hogy a többiek fényévekre vannak tőlük, ezért a takarék takarékjával üzemelnek. B., letesztelni a közvéleményt, hogy mennyire zúdulnának fel akkor ha leigazolnánk (már elfelejtették neki vagy még mindig közellenség) Mert ugye a PR ugye fontos.