Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
A legszörnyűbb amúgy csak az és ezzel én zárom mára az estét, hogy felnőtt egy Cowboys szurkolói generáció, aki teljesen ezen szocializálódott már.

Én 2006 óta követem a csapatot. Annyiszor de annyiszor volt már ez a “nagy remények aztán pofára esés a POban” mókuskerék, hogy igazából már meg se tudom számolni. Én már csak felvételről láttam hallottam a kilencvenes évek dinasztiájáról, a hetvenes évek Staubach-Landry aranykorszakról nem is beszélve. Ha őszinte akarok lenni, igazából már az lenne furcsa, ha egyszer a Dallas végig menne. Komolyan, olyan elképzelhetetlennek tűnik. Ez a világ rendje. Az ég kék, a fű zöld a Dallas meg úgyis a földbe áll januárba.

Ez a tragédiája az elmúlt 30 évnek, nem más.
Cowboykarcsi90
Talán még annyit fűznék ide, higy most volt hosszú ideje a legkompletteb a csapat mind O, D és ST-t is tekintve, és mégsem jött össze. Nem tudom mennyire tudják egyben tartani ezt a roostert…
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.
Cowboykarcsi90
Pats-t megvertuk
Needa
Igen akkor az jól is mutatott és emlékszem én is azt gondoltam, hogy az a csapat amúgy jobb mint amit a mérlege mutat. Bár szezon közben szépen felzárkóztak azért az év vége náluk is megmutatta, hogy bőven vannak még korlátai ennek a Patsnek. Na és ezt a csapatot vertük hangyafasznyival, hosszabbításban.

Igazából érdekes is, most hogy így felhozod, hogy a támadósornak az volt az utolsó értékelhető meccse idén. Mikor is volt? Október végén?
Cowboykarcsi90
Elo kell venni a tamadofalat is szerintem. Sok buntetes, de cserebe futas nem megy es sok nyomast engednek.
Blevi
Martinban van még pár jó év, Steeleből még lehet valami, de a többinek leáldozott (vagy el se igazán kezdődött, Tyler Miafasz). Tyron már csak foltozásra elég. Érdekelne mi lenne Josh Ballból és Farniokból. Collins se éri meg a pénzét.
gyeek
Kene egy jo es stabil center sokat lenditene a csapaton.
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A legszörnyűbb amúgy csak az és ezzel én zárom mára az estét, hogy felnőtt egy Cowboys szurkolói generáció, aki teljesen ezen szocializálódott már.

Én 2006 óta követem a csapatot. Annyiszor de annyiszor volt már ez a “nagy remények aztán pofára esés a POban” mókuskerék, hogy igazából már meg se tudom számolni. Én már csak felvételről láttam hallottam a kilencvenes évek dinasztiájáról, a hetvenes évek Staubach-Landry aranykorszakról nem is beszélve. Ha őszinte akarok lenni, igazából már az lenne furcsa, ha egyszer a Dallas végig menne. Komolyan, olyan elképzelhetetlennek tűnik. Ez a világ rendje. Az ég kék, a fű zöld a Dallas meg úgyis a földbe áll januárba.

Ez a tragédiája az elmúlt 30 évnek, nem más.
Cowboykarcsi90
Amugy ezt nagyon adom. Wilson elcsuszasa az utolso elotti driveban klasszikus peldaja annak amit irsz.

Nekem az elso meccsem a Romo muffed puntja volt a Po-ban a Seattle ellen, azota is kiserti a csapatot kb.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.
Cowboykarcsi90
Pats-t megvertuk
Needa
Igen akkor az jól is mutatott és emlékszem én is azt gondoltam, hogy az a csapat amúgy jobb mint amit a mérlege mutat. Bár szezon közben szépen felzárkóztak azért az év vége náluk is megmutatta, hogy bőven vannak még korlátai ennek a Patsnek. Na és ezt a csapatot vertük hangyafasznyival, hosszabbításban.

Igazából érdekes is, most hogy így felhozod, hogy a támadósornak az volt az utolsó értékelhető meccse idén. Mikor is volt? Október végén?
Cowboykarcsi90
Elo kell venni a tamadofalat is szerintem. Sok buntetes, de cserebe futas nem megy es sok nyomast engednek.
Blevi
Martinban van még pár jó év, Steeleből még lehet valami, de a többinek leáldozott (vagy el se igazán kezdődött, Tyler Miafasz). Tyron már csak foltozásra elég. Érdekelne mi lenne Josh Ballból és Farniokból. Collins se éri meg a pénzét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A legszörnyűbb amúgy csak az és ezzel én zárom mára az estét, hogy felnőtt egy Cowboys szurkolói generáció, aki teljesen ezen szocializálódott már.

Én 2006 óta követem a csapatot. Annyiszor de annyiszor volt már ez a “nagy remények aztán pofára esés a POban” mókuskerék, hogy igazából már meg se tudom számolni. Én már csak felvételről láttam hallottam a kilencvenes évek dinasztiájáról, a hetvenes évek Staubach-Landry aranykorszakról nem is beszélve. Ha őszinte akarok lenni, igazából már az lenne furcsa, ha egyszer a Dallas végig menne. Komolyan, olyan elképzelhetetlennek tűnik. Ez a világ rendje. Az ég kék, a fű zöld a Dallas meg úgyis a földbe áll januárba.

Ez a tragédiája az elmúlt 30 évnek, nem más.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 233
A sok büntetés vert meg minket. Az meg szerintem mentális felkészülés kérdése, az pedig McCarthy felelőssége, én megválnék tőle, Quinn-t tenném meg HC-nek. Zeke és Dak is hatalmas kérdőjel…
tamas424
Nekem nem volt bajom most kettojukel.
Tudtuk, hogy fizikalis pofanbaszos csapattal mint 49ers meg nem talakoztunk.
Nem birta a fal (foleg az offense oldalon) ezert volt a sok buntetes.
Kielezet talalkozo volt, siman nyerhettuk volna mi is.
Egyebkent nincs nagy baj, jo a defense, a receiver corps, van atlag feletti qb es rb.
Jovore rendbe kell rakni a falat, pont ugy ahogy a defense-t iden
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.
Cowboykarcsi90
Pats-t megvertuk
Needa
Igen akkor az jól is mutatott és emlékszem én is azt gondoltam, hogy az a csapat amúgy jobb mint amit a mérlege mutat. Bár szezon közben szépen felzárkóztak azért az év vége náluk is megmutatta, hogy bőven vannak még korlátai ennek a Patsnek. Na és ezt a csapatot vertük hangyafasznyival, hosszabbításban.

Igazából érdekes is, most hogy így felhozod, hogy a támadósornak az volt az utolsó értékelhető meccse idén. Mikor is volt? Október végén?
Cowboykarcsi90
Elo kell venni a tamadofalat is szerintem. Sok buntetes, de cserebe futas nem megy es sok nyomast engednek.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.
Cowboykarcsi90
Pats-t megvertuk
Needa
Igen akkor az jól is mutatott és emlékszem én is azt gondoltam, hogy az a csapat amúgy jobb mint amit a mérlege mutat. Bár szezon közben szépen felzárkóztak azért az év vége náluk is megmutatta, hogy bőven vannak még korlátai ennek a Patsnek. Na és ezt a csapatot vertük hangyafasznyival, hosszabbításban.

Igazából érdekes is, most hogy így felhozod, hogy a támadósornak az volt az utolsó értékelhető meccse idén. Mikor is volt? Október végén?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
A sok büntetés vert meg minket. Az meg szerintem mentális felkészülés kérdése, az pedig McCarthy felelőssége, én megválnék tőle, Quinn-t tenném meg HC-nek. Zeke és Dak is hatalmas kérdőjel…
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.
Cowboykarcsi90
Pats-t megvertuk
Needa
Mi csak oda keveredtunk😔

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Regular seasonban elmult 2 szezonban 31. a csapat penalty yardokban (iden utolsok).

Ma franchise PO rekordot allitottak be darabszamra.

Ez azert durva, mert a Packerssel top10ben volt mindig (mmint h keveset szabalytalankodtak).
Mondjuk lehet az organizaciokrol mond tobbet, mint magarol a foedzorol.

Ettol fuggetlenul en elkuldenem, mert alultelejsitett, es nem vegtelen az SB window.
Borbinho
Szerintem alapvetoen az organizacioval nincs nagy baj evek ota. Jok a draftok van par ertelmetlen szerzodes (Zeke es Jaylon), de alapvetoen GM oldalrol nem rosszul menedzselt csapat. Jo itt jatekosnak lenni van kontinuitas.
Ennyi buntetes pedig nem veletlen ez edzokerdes erosen szerintem
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.
Cowboykarcsi90
Pats-t megvertuk
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Regular seasonban elmult 2 szezonban 31. a csapat penalty yardokban (iden utolsok).

Ma franchise PO rekordot allitottak be darabszamra.

Ez azert durva, mert a Packerssel top10ben volt mindig (mmint h keveset szabalytalankodtak).
Mondjuk lehet az organizaciokrol mond tobbet, mint magarol a foedzorol.

Ettol fuggetlenul en elkuldenem, mert alultelejsitett, es nem vegtelen az SB window.

Kerdes kit hoznanak a helyere, vagy Moore eleg erett, meg egyaltalan megfelelo szemelyiseg-e HCnek.

Mooret meg mindig le lehet valtani 1 ev utan ha besul, de egyebkent valszeg elviszik iden.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.
Blevi
Ha most visszanézed a teljes szezont, az összes olyan meccset buktuk, ahol tényleg valós PO csapattal találkoztunk. Az ÖSSZESET!

Igazából nem is kérdés hogy ez coaching.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Én kibasznam McM-et. Egy nagyon rosszul coacholt csapat benyomasat keltjuk. A sok buntetesek a fos gameplanek.

Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én egyedül a védelmet sajnálom, mert egyrészt ma is ember felettit hoztak, másrészt ha a szezon egészét nézem akkor is ők emelkedtek ki. Amúgy is, ki tudja mikor tudnak összerakni még egy ilyen szezont. Ilyen beteg labdaszerzés számokat szinte biztos hogy nem. Ki tudja Quinn marad e egyáltalán?

A támadósor totál csődje nem tudom még most, hogy milyen következményekkel fog járni. McCarthytszerintem nem küldi el JJ két szezon után, bár nem mondom , hogy feltétlen én is marasztalnám. Mi lesz Mooreval? Egyáltalán tényleg akkora guru e mint ahogy a szezon közepéig hittük?

Amúgy a támadófal is botrány szar volt ma. Na meg persze mi van Prescottal?

Lesz egy pár kérdés meg elintézni való az offseasonban.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Felkészületlen, fantázitátlan, puha játék a támadóktól. Ennyire futotta ettől a csapattól a rájátszásra! Hogy a kurva életbe lehet ENNYIRE összeszedetlenül kiállni hazai pályán a rájátszás első meccsére?! Hülyének néztem volna azt aki azt mondja nekem év elején, hogy idén a védelem fogja meccsben tartani a Cowboyst. Hiába, egy olyan csoportban ahol a második legerősebb csapat egy ócska Eagles, a legjobbtól is maximum ennyire futja. Rég volt már 2014, ilyen pofánköpést akkor éreztem utoljára. McCarthy egész évben tehetetlen volt a zászlókkal, amikor megpróbált lépni ellenük a csapat egy igazi kupac trágyát produkált játék gyanánt. Jó lenne ha ezek után megköszönnék a munkáját, de egy évet még szerintem elpazarolnak vele. Mooreból kifogyott a szufla év végére, bár inkább hibáztatnám a játékosokat mint őt. Ettől függetlenül mehet nyugodtan Jacksonvillebe, nekem nem fog különösebben hiányozni. Dan Quinnből főedző lesz valahol, igazából nem bánnám első blikkre ha az Dallasban lenne, de úgyse lesz, erre is tojok igazából. Szégyenteljes szereplés volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Eleg sok kerdesre kell majd az offseasonben valaszolni.
- edzokerdes az elso szerintem McCarthytol bucsut kell venni
- offense szenvedesei es a rengeteg buntetes raadasul otthon
- Elliot fizuja
- Tyron jovoje
- Dak inkonzisztens jateka

Sokmindent ossze kell rakni jovore es nem vagyok biztos benne hogy a megfelelo emberek vannak ehhez a megfelelo helyeken.

Az utolso deiveban minden benne volt ami miatt szerintem edzocserere van szukseg. Az offense megint nem tudott elni azzal amit a D adott

Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Nagyon csalódott vagyok eddig, innentől kezdve egy 180as fordulat kell a támadóktól. A fal eddig 50% kokkolínó, frissesség nélkül.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Ugyanazt a szar, inkonzisztens támadójátékot látjuk megint, mint a szezon 2. felében végig. Sokszor láttuk, hogy képesek vagyunk lehengerlő offense teljesítményre, de b.szhatjuk, ha ezt nem tudjuk kihozni magunkból, amikor kell. És egyre ritkábban tudjuk kihozni.
Én részemről mentem aludni, semmi kedvem újra végignézni azt, amit már annyiszor a szezonban. Egész meccses szenvedés, majd a 4. negyedben kozmetikázzuk az eredményt és a végén jön majd a szokásos off betli újra.
Még annyit, hogy Kellen Moore-t remélem elviszik a picsába valahová főedzőnek.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Loptam ezt a brekitet az általános témából, alább vázolom a leányálmom. Viszont sajnos az idei Cowboys veszte sárga színű és semmi köze egy másik csapat színeihez. A 49ers ellen még győzelmet várok, de utána már véget ér a móka, idén sem lesz még konferencia döntő sem. Pedig nagyon jól mutatna amit linkeltem... 😕

 toys.playtronics.net/nfl/bracket/#1585466
gyeek
Egy nagyon fizikális, jól összerakott csapat ez a 49ers. Nagyon is valós forgatókönyvnek látom, hogy a támadósor beragad megint, Samuelék meg szépen lassan kivéreztetik a védelmet. A végére akár egész csúnya végeredménnyel.

Nálam jelenleg a one and done sem földtől elrugaszkodott elképzelés. Sajnos.
Cowboykarcsi90
Eddig sajnos pontosan ez történik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Egyenlőre felmossák velünk a padlót, az offense 20 perc alatt haladt 7 yardot, ezt nehéz lesz kimagyarázni…
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Na harcra fel! Legyen egy izgalmas meccs, az nem lenne jó ha simán kikapnánk. Minden más eredménnyel azt hiszem együtt tudok már élni.

Go Cowboys!
Cowboykarcsi90
Én pont mostnra fáradtam el, ugyhogy most átmegyek mormota üzemmódba.
A meçcshez jó szórakozást, jövő héten csatlakozom (ha még lesz miért)
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na harcra fel! Legyen egy izgalmas meccs, az nem lenne jó ha simán kikapnánk. Minden más eredménnyel azt hiszem együtt tudok már élni.

Go Cowboys!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
@rva, halkan jegyzem meg számodra, hogy bizonyos Raiders drukker kifogásolt bizonyos csíkos tényezőket a wild card meccsen. 😉
gyeek
gondolom az a drukker, akinek semmi baja nem volt a bíráskodással a Cowboys Raiders meccsen?
rva
miért, mi volt ott a baj? teljesen szokásos, mondhatni átlagos színvonalat hoztak
slowmotion
Kiugróan paraszt módon reagált rva-nak, egyáltalán nem érdekelte a gyalázatos bírói tevékenység, elvégre akkor haszonélvezője volt annak. Ironikus, hogy most egy teljesen megérdemelt Bengals TD okán tette szóvá a zebrák balfaszkodását! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.