Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 15 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.Blevi
vagy pedig Giants-t és az Eagles -t oda vissza verni kell. A Bears elleni meccsen én sack parádét várok.beltazor
A 2007es Giants 0-2vel kezdett. Persze én is szeretném ha győzne a Cowboys.gyeek
Igazából lesznek ennél húzósabb meccsek csak a PO-hoz a kötelezőket hozni kell vsz. Nem ásom el magunkat ha kikapunk de azért jó lenne nyerni.
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.Blevi
vagy pedig Giants-t és az Eagles -t oda vissza verni kell. A Bears elleni meccsen én sack parádét várok.beltazor
A 2007es Giants 0-2vel kezdett. Persze én is szeretném ha győzne a Cowboys.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.Blevi
vagy pedig Giants-t és az Eagles -t oda vissza verni kell. A Bears elleni meccsen én sack parádét várok.

több mint 15 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Week 2 egy must-win game, ha nem verjük a Bearst nincs miről beszélni.
több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
megnéztem a meccs összefoglalóját, és azért Bryant szépeket kapott el 😊patf1
nem azzal volt a baj, amit 5 yarnál mélyebben kapott el, hanem azzal, amikor egymás után 3 passzt dobtak neki LOS +/- 2 yardra :/
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
megnéztem a meccs összefoglalóját, és azért Bryant szépeket kapott el 😊
több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Nézegetem a Dallas draft történetét, és ahogy látom a 7. körben elég jó játékosokat szoktunk választani: 2007 Alan Ball 2005 Jay Ratliff 2004 Patrick Craytonbeltazor
de undrafted rookie-ként még jobb embereket szoktunk szerezni 😊
(Romo, Austin, talán az idei termésből Church)
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
Nézegetem a Dallas draft történetét, és ahogy látom a 7. körben elég jó játékosokat szoktunk választani: 2007 Alan Ball 2005 Jay Ratliff 2004 Patrick Crayton

több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
hát gyerekek, lekopogom, hogy eddig azért elég szerencsések vagyunk.
Ryan Grant (GB) >> IR
Kris Jenkins (Jets) >> IR
Dumervil, Stokley (DEN) >> IR
Bob Sanders (Indy) >> valszeg IR
Hillenmeyer (Bears) >> IR
Unger (SEA) >> IR
Leonard Weaver, Jamaal Jackson (PHI) >> IR
Kawika Mitchell (Bills) >> IR
Will Allen (Miami) >>IR
Bodden, McGowan (Pats) >>IR
Avery (Rams) >>IR

és ez a lista bőven nem teljes.
nekünk meg a backup TE van egyelőre csak IR-en, me két kezdő OL volt sérült, de legkésőbb jövő hét végére sztem már játszani fognak, úgy néz ki...
több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Nekem nagyon tetszett Bryant, magabiztos volt, semmi rookie baromság, a végén amikor éles volt a helyzet akkor is neki dobálta Romo, azért ez már jelenthet valamit.Tomeee
Dez nagy elkapó lesz, ez már az első meccsén látszott, biztos keze van és fizikálisan az összes szituban a védők fölé kerekedett.Dzsokijuing
igen, csak nem kellett volna ilyen quick pass szarokat tolni neki -1 és +2 yard közé.
bár akkor nem lett volna meg az ipponja 😀😀😀
valaki szólt neki, hogy pont akkor volt a cselgáncs-vb?
több mint 15 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Nekem nagyon tetszett Bryant, magabiztos volt, semmi rookie baromság, a végén amikor éles volt a helyzet akkor is neki dobálta Romo, azért ez már jelenthet valamit.Tomeee
Dez nagy elkapó lesz, ez már az első meccsén látszott, biztos keze van és fizikálisan az összes szituban a védők fölé kerekedett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
Tomeee 753
Nekem nagyon tetszett Bryant, magabiztos volt, semmi rookie baromság, a végén amikor éles volt a helyzet akkor is neki dobálta Romo, azért ez már jelenthet valamit.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Nem láttam a teljes meccset mik a vélemények Bryantről?
Már az ipponal felérő válldobást leszámítva 😛Blevi
ami felé ment, azt kb mind megfogta, ha volt is valami, amit nem, az nagyon csínbe ment.
punt return egyelőre felejtős, nem váltotta me a világot plusz nem is mindig ítélte meg jól a szitut, de kb első meccse az NFL-ben (talán TC-t is beleértve), na

egyébként tavaly emlékeim szerint Crabtree is vagy 5/50-nel kezdett
több mint 15 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem láttam a teljes meccset mik a vélemények Bryantről?
Már az ipponal felérő válldobást leszámítva 😛
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
ezzel a meccsel egyértelműen a Dallas lett a most lúzer team ever 😀
az a fumble return TD-re nincsenek szavak 😀Hurka
Az irodalom- és nyelvtan tanárod most forog a sírjában. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Crayton nem volt egy elkapása sem az nfl.com szerint 😕 egyáltalán játszott? 😊 nem lesz így 6kör 😡beltazor
biztos mert még csak tanulja a playbookot.

Roy Williams se játszott sokat, amikor leszerződtettük, mert nem akarták túlterhelni a szürkeállományát.
mondjuk ami felé ment, azt se nagyon kapta el :/

egyébként úgy olvastam, hogy "nem lesz így 6ökör". most akkor hülye-e vagyok?
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
Crayton nem volt egy elkapása sem az nfl.com szerint 😕 egyáltalán játszott? 😊 nem lesz így 6kör 😡

több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
ezzel a meccsel egyértelműen a Dallas lett a most lúzer team ever 😀
az a fumble return TD-re nincsenek szavak 😀Hurka
de van, idézem:
"két kézzel fogd, b+!"
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként lehet idén mi is azt fogjuk játszani mint a steelers 2008ba,a D meccsben tartja a csapatot,mi meg imádkozunk hogy Romoék beerőltessenek legalább egy TD-t,nekik mondjuk bejött.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.gyeek
Nehogy nekem valami baja legyen... Mert nélküle a D# azért nem ugyanaz.
Jó Butler sokat fejlődött de Dware >>>>>> Bármelyik OLB 😉Blevi
ööööööö
azért a Bármelyik OLB = Spencer behelyettesítésnél pár kacsacsőrt illene levenni 😊
a következő meccs legnagyobb pozitívuma így előre, hogy emberi időpontban (este hétkor) lesz. remélem, meghálálják a fiúk valami pofás kis győzelemmel, hogy megnézem a meccset 😀slowmotion
Ligaszinten gondoltam 😊 elfogult vagyok vele szemben. 😊
Az a fumle az valóban rohadt nagy lúzerség volt :S
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
ezzel a meccsel egyértelműen a Dallas lett a most lúzer team ever 😀
az a fumble return TD-re nincsenek szavak 😀
több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?beltazor
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.gyeek
Nehogy nekem valami baja legyen... Mert nélküle a D# azért nem ugyanaz.
Jó Butler sokat fejlődött de Dware >>>>>> Bármelyik OLB 😉Blevi
ööööööö
azért a Bármelyik OLB = Spencer behelyettesítésnél pár kacsacsőrt illene levenni 😊
a következő meccs legnagyobb pozitívuma így előre, hogy emberi időpontban (este hétkor) lesz. remélem, meghálálják a fiúk valami pofás kis győzelemmel, hogy megnézem a meccset 😀
több mint 15 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?beltazor
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.gyeek
Nehogy nekem valami baja legyen... Mert nélküle a D# azért nem ugyanaz.
Jó Butler sokat fejlődött de Dware >>>>>> Bármelyik OLB 😉
több mint 15 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nem úgy van hogy büntetéssel nem ér véget meccs?beltazor
NFL RULES:
If there is a foul by the offense, there shall be no extension of the period. If the foul
occurs on the last play of the half, a score by the offense is not counted. However,
the period may be extended for an untimed down, upon the request of the defense,
if the offensive team’s foul is for:
(1) illegal touching of a kick;
(2) fair-catch interference;
(3) a palpably unfair act;
(4) a personal foul or unsportsmanlike conduct foul committed prior to an interception of a forward pass or the recovery of a backward pass or fumble; or
(5) a foul by the kicking team prior to a player of the receiving team securing possession
of the ball during a down in which there is a safety kick, a scrimmage kick, or a free kick.

Kicsit más, mint az egyetemi szabályozás, ahol valóban nem érhet véget a játékrész élő-labda szabálytalanság miatt elfogadott büntetéssel. (Ha nem kérik a büntit, akkor a játék eredményét fogadják el, ami jelen esetbe TD lenne és nyílvánvalóan hülyeség...😊

It az első két mondat a fontos.
1. Offense szabálytalanság miatt nem hosszabbítunk időntúli play-re
2. Az elért pontokat törlik.

Sajnos ennek a klasszikus iskolapéldáját láttuk...😕(((((((((((((((
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
Köszi a válaszokat! Egy fontosabb kérdés: Demarcus Ware-ről van hír? Kihagyás vagy jól van?beltazor
Még vizsgálni fogják ma gondolom. Nyak húzódás. Személy szerint az nyilatkozta, hogy jól van. Ismerve őt 70%ra tippelem, hogy játszik a Bears ellen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass