Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Ezt meg szép csendben illesztem ide pl. harras-nak és másoknak akikben dolgozik valamiféle kisebbségi komplexus. Bizony elég sok csapat lesz műhiba áldozata minden évben. Ezek nem "elcsalások", hanem emberi hibák.
 www.wkyc.com/sports/nfl/cowboys-packers-brice-butler-unsportsmanlike-conduct-penalty/388469791
gyeek
2-3 éve a Dallas - Washington meccsen is volt ilyen fújás, csak akkor a Dallasnak kedvezett.
A szabály oké, de az értelmezés itt szerintem is mellé ment, Butler valóban nem kommunikált a csapattársakkal, és a hagyományos értelemben huddle sem volt. Ha a pályán marad, akkor 12 men on the field és 5 yard büntetés...
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Dallas Cowboys LB Jaylon Smith: 'I'm getting my 4.4 speed back'
azért ez jól néz ki. ha visszatér a régi formája akkor ezzel a sebességgel a WR-ekkel is lépést fog tudni tartani adott esetben.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Aki egy kicsit is reálisan nézte a dolgokat, legyen akármekkora drukker, tudta hogy ez a csapat még nem SB matéria.
Cowboykarcsi90
Ezzel tudok egyedül vitatkozni. Példának fel tudom hozni akármelyik SB győztes Giants csapatot vagy a Cardinalst, esetleg még az első SB-n játszó Steelerst. Mindegyik csapatban vannak kérdőjelek, de még a "tökéletes" 2007es Patset is meg tudta verni az underdog Giants. Ezért szerintem simán SB esélyes volt a Cowboys, viszont nem az esélyek döntenek, hanem az a négy negyed két adott csapat közt. Az elmaradhatatlan közhely: "Any given Sunday, anything can happen." Muszáj elfogadni ha a realitások mezején akarunk maradni.


Ezt meg szép csendben illesztem ide pl. harras-nak és másoknak akikben dolgozik valamiféle kisebbségi komplexus. Bizony elég sok csapat lesz műhiba áldozata minden évben. Ezek nem "elcsalások", hanem emberi hibák.
 www.wkyc.com/sports/nfl/cowboys-packers-brice-butler-unsportsmanlike-conduct-penalty/388469791
gyeek
Ezzel én is egyetértek. Hazai pályán minimum egyenlő esélyünk volt/lett volna mindkét meccsen. Az SB-ben meg bármi történhetett volna.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Aki egy kicsit is reálisan nézte a dolgokat, legyen akármekkora drukker, tudta hogy ez a csapat még nem SB matéria.
Cowboykarcsi90
Ezzel tudok egyedül vitatkozni. Példának fel tudom hozni akármelyik SB győztes Giants csapatot vagy a Cardinalst, esetleg még az első SB-n játszó Steelerst. Mindegyik csapatban vannak kérdőjelek, de még a "tökéletes" 2007es Patset is meg tudta verni az underdog Giants. Ezért szerintem simán SB esélyes volt a Cowboys, viszont nem az esélyek döntenek, hanem az a négy negyed két adott csapat közt. Az elmaradhatatlan közhely: "Any given Sunday, anything can happen." Muszáj elfogadni ha a realitások mezején akarunk maradni.


Ezt meg szép csendben illesztem ide pl. harras-nak és másoknak akikben dolgozik valamiféle kisebbségi komplexus. Bizony elég sok csapat lesz műhiba áldozata minden évben. Ezek nem "elcsalások", hanem emberi hibák.
 www.wkyc.com/sports/nfl/cowboys-packers-brice-butler-unsportsmanlike-conduct-penalty/388469791

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Tisztelettel,de nem értem a szurker társakat..beszélgetünk a jövőről,fontos persze de kibuktunk a po-ban,ez már senkit nem érdekel?
sztaking
Én téged nem értelek. minek rágódjunk még azon, hogy kikapott a csapat? Ez van, kész. Megváltoztatni már nem lehet, és a rágódás nem fog segíteni. Tovább kell lépni, a jövőbe tekinteni.

Üdvözlégy. Én csak aztat úgy kérdezem, hogy ebbő a Ríkó gyerekből lesz valamikó valamiféle TE féleség??!! Köszönöm.
Medvepapa
52 ember volt az aktív keretben a GB előtti meccs napján, azaz dönthettek volna, hogy Collins tér vissza IR-ről, vagy Rico jön PS-ből. Egyik sem jött, de Rico kapott január 17-én egy reserve/futures contractot. Valami biztos lesz belőle, és ha minden jól megy, akkor már 2017-ben látszódni fog. Annyi fejlődést nyilván mutatott, hogy a PS tagsága megmaradjon, sőt annyit is, hogy komolyan fontolóra vegyék azt, hogy akár a PO-ban aktív keretbe kerüljön.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Tisztelettel,de nem értem a szurker társakat..beszélgetünk a jövőről,fontos persze de kibuktunk a po-ban,ez már senkit nem érdekel?
sztaking
"aki a múltban él annak nincs jövője"
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Üdvözlégy. Én csak aztat úgy kérdezem, hogy ebbő a Ríkó gyerekből lesz valamikó valamiféle TE féleség??!! Köszönöm.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tisztelettel,de nem értem a szurker társakat..beszélgetünk a jövőről,fontos persze de kibuktunk a po-ban,ez már senkit nem érdekel?
sztaking
Talán ott keresendő az elásott kutya, hogy nem mindenki állt úgy hozzá a csapathoz már november végén, hogy biztos SB-t nyerünk, meg "tiszta küzdelemben" senki nem győzhet le minket. Ne vedd sértésnek, de azt is csak Te tudtad leírni közülünk, hogy a GB elleni vereséget "csak magunkank köszönhetjük". Ez a a "nem az ellenfél nyerte meg a meccset, hanem mi buktuk el" skizofrén szurkolói hozzáállás manifesztácioja, amelyen én csak mosolyogni tudok (már bocs).
Aki egy kicsit is reálisan nézte a dolgokat, legyen akármekkora drukker, tudta hogy ez a csapat még nem SB matéria. Az is látható volt, hogy az is a reális szkenáriók között van, hogy kiesünk a divizió körben.
De nem történt tragédia, lassan eltelt egy hét, tovább lehet lépni. A csapat fiatal, és a csapat megharozónak szánt játékosai bebizonyították, hogy rájátszásban is megvan a "magic".
Persze ez az NFL, itt semmi sem garantált, de ha tanulsz az idei szezonból, akkor a következő PO vereségnél (ami reméljük hogy jó sokál lesz, és nem azért mert nem jutunk be) neked is könnyebb lesz feldolgozni 😉
De szerintem nem sok csapat van a ligában, akiknek jelenleg biztatóbbnak tűnik a közeli jövő, mint itt nálunk 😊 .

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nem vagyok a téma nagy szakértője, ha butaságot írok ,akkor elnézést. Tehát ha idén kötik meg Martin megaszerződését mondjuk 5 évre , a menedzsment az idei cap összeggel számol végig.Ha közben emelkedik a fiz. sapka összege - márpedig fog,jobb esetben akár kétszer is - az az elkövetkező években növeli JJ-ék pénzügyi mozgásterét az emelés összegével.
Pox
szerintem JJ benne van annyira a dologban, hogy nagyjából képben van a fizetési sapka várható mozgásáról, nem az idei cap összeggel számol végig (pár éve mindenki rajtuk nevetett, hogy tíz millával vannak a cap felett, aztán egyszer csak a liga bejelentette, hogy 10+ millióval emelkedik a sapi. csak annyi volt a különbség, hogy JJ-ék nem tosztak ki a játékosaikkal, hanem előre megadták nekik a nagy dellát, az olyanok meg, mint Kraft, a szűk capre fogták az alacsonyabb ígért fizukat, aztán meg játszották a meglepődöttet, amikor kaptak még 10 milla mozgásteret)

valószínű az van benne, hogy ha most lekötik mondjuk évenként 8 millióval, akkor ezzel erősítik a játékosok lojalitását, ellenben ha kicentizik a 4+1 év opciót, akkor a játékos bedurcizik, és esetleg le talál lépni a highest bidderhez.
slowmotion
Most 3 órája a szólásod és Wyatt még nem figyelt fel a Pats témára... Sic transit...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Tisztelettel,de nem értem a szurker társakat..beszélgetünk a jövőről,fontos persze de kibuktunk a po-ban,ez már senkit nem érdekel?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Ha az LB-sort nézzük darabra és minőségre többé-kevésbé megvagyunk Durant nélkül is ,főleg egy jó Smith-szel, de egy esetleges vészforgatókönyvben nálam lenne helye.
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Tény hogy lassul, a 11.idényére készül. Az is igaz hogy én olyan mélységeiben nem követtem az idei játékait mint Te , csak az LB -k között nézelődtem hogy ki maradhatna és ki menjen.Inkább Ő maradjon inkább mint Gachkar .Jaylon meg épüljön fel aztán majd meglátjuk (remélem) hogy mit tud.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 748 — Cowboys fan
Nekem is tetszik Durant játéka , igaz nem az LB-sor királya, de ha beáll korrekt játékot mutat.
Pox
Durant... róla mindig az fog megmaradni nekem, hogy a megkopott sebességét pont annyival kompenzálta túl, hogy 3rd down stop helyett büntis first-öt adott az elenfélnek, nem is egyszer.

na jó, egyszer ő védekezett ki egy 4th downt.

de ha Jaylon felépül és hadra fogható, akkor jöjjenek a fiatalok a depth-ben - eleve úgysem állunk fel három linebackerrel az idő jelentős részében.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 748 — Cowboys fan
Nem vagyok a téma nagy szakértője, ha butaságot írok ,akkor elnézést. Tehát ha idén kötik meg Martin megaszerződését mondjuk 5 évre , a menedzsment az idei cap összeggel számol végig.Ha közben emelkedik a fiz. sapka összege - márpedig fog,jobb esetben akár kétszer is - az az elkövetkező években növeli JJ-ék pénzügyi mozgásterét az emelés összegével.
Pox
szerintem JJ benne van annyira a dologban, hogy nagyjából képben van a fizetési sapka várható mozgásáról, nem az idei cap összeggel számol végig (pár éve mindenki rajtuk nevetett, hogy tíz millával vannak a cap felett, aztán egyszer csak a liga bejelentette, hogy 10+ millióval emelkedik a sapi. csak annyi volt a különbség, hogy JJ-ék nem tosztak ki a játékosaikkal, hanem előre megadták nekik a nagy dellát, az olyanok meg, mint Kraft, a szűk capre fogták az alacsonyabb ígért fizukat, aztán meg játszották a meglepődöttet, amikor kaptak még 10 milla mozgásteret)

valószínű az van benne, hogy ha most lekötik mondjuk évenként 8 millióval, akkor ezzel erősítik a játékosok lojalitását, ellenben ha kicentizik a 4+1 év opciót, akkor a játékos bedurcizik, és esetleg le talál lépni a highest bidderhez.
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Nem vagyok a téma nagy szakértője, ha butaságot írok ,akkor elnézést. Tehát ha idén kötik meg Martin megaszerződését mondjuk 5 évre , a menedzsment az idei cap összeggel számol végig.Ha közben emelkedik a fiz. sapka összege - márpedig fog,jobb esetben akár kétszer is - az az elkövetkező években növeli JJ-ék pénzügyi mozgásterét az emelés összegével.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
a véleményem a következő:
rva
én még mindig nem értem, hova kell sietni a falemberek újraszerződtetésével, de hát úgy tűnik, hogy Tyron meg Travis is a harmadik év után kaptak hosszabbítást. én csak azt nem értem, hogy Y4 után ennyivel magasabb lehetne a követelésük?
slowmotion
Én is ezen agyaltam és talán az lehet az oka, hogy ha hamarabb betömik a száját egy viszonylag nagy szerződéssel - ergo hamarabb jön a big money - így jobban belemennek a csapatbarát üzletbe és a cap-be is jobban el tudják osztani a dellát. Aztán lehet, hogy faszság...
speeedy1
Hát én Tysonnál és Fredricknél se láttam azt a nagyon cspatbarát pénzt.
100yard
Természetes a csapatbarát szerződés egy top játékos esetében nem azt jelenti, hogy középmezőnyös fizut kap mert ő nagy Cowboy! Hanem ahogy SBalázs is írta a struktúra a lényeg. Ha visszaemlékszel pl Tyron szerződése után egyből megkapta a FO, hogy mennyire átbaszták szegényt. A legjobb játékosokat meg kell és mindenhol meg is fizetik (ahol tudják) de a struktúra a lényeg!!! Ez nem csak az átstruktúrálási lehetőséget jelenti hanem az egész felépítését.

Attól meg nem félek, hogy mi lesz majd a sok átstrutúrálásból mert eddig is megoldották. Legkevesebb halott pénz nálunk volt a szezonban, persze ez Romo miatt jövőre nem így lesz. Witten sem annyiért fog játszani az 1000%
Viszonylag kevés a need, az is főleg D-ben van. Én light FA-t várok, rengeteg saját játékos visszaigazolásával és egy agresszív draftot, feltrad(ek)el. A mennyiség megvan most jöhet a minőség DE, CB posztokon.
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
a véleményem a következő:
rva
én még mindig nem értem, hova kell sietni a falemberek újraszerződtetésével, de hát úgy tűnik, hogy Tyron meg Travis is a harmadik év után kaptak hosszabbítást. én csak azt nem értem, hogy Y4 után ennyivel magasabb lehetne a követelésük?
slowmotion
Én is ezen agyaltam és talán az lehet az oka, hogy ha hamarabb betömik a száját egy viszonylag nagy szerződéssel - ergo hamarabb jön a big money - így jobban belemennek a csapatbarát üzletbe és a cap-be is jobban el tudják osztani a dellát. Aztán lehet, hogy faszság...
speeedy1
Hát én Tysonnál és Fredricknél se láttam azt a nagyon cspatbarát pénzt.
100yard
Nem a pénz a csapatbarát, hanem maga a szerződés felépítése. Martin, Frederick, Smith mind benne vannak a TOP3-ban a posztjukon (tudom, ez lehet elfogultság is), de az ilyen embereket ebben a ligában meg kell fizetni. A trükk szerintem a könnyű átstruktúrálásban van, ami viszont a garantált tartalom eltolásával jár, és félő, hogy minden évben a Carr-féle szerződés fog kísérteni, vagyis szerződés nélkül is súlyos milliókat fognak elvinni a capből. Ezért nem értettem az idei Witten szerződésmódosítást, főleg így, hogy gyaníthatóan a következő lesz az utolsó szezonja. Jövőre ő 12 M-val fogja nyomni a sapkát, amin csak úgy lehetne javítani ha megtoldanák a szerződését egy évvel, ami nem biztos, hogy meg fog történni. Martinnak most még nem kell szerződést adni, elég lehívni az 5. éves opcióját. A sietség max amiatt lehet, hogy 18-ban neki, és Collinsnak is szerződést kell adni, bár ha ilyen szezonja lesz utóbbinak jövőre is, mint most, nagyon nem kell erőlködni a megtartásával. Akinek nincs csapatbarát szerződése, az inkább Tyrone, őt nagyon fölélötték Jones-ék.
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
DL - Rod Marinelli's "Rush Men" are versatile. DE roll call: Tyrone Crawford and David Irving on the strong side and Demarcus Lawrence, Benson Mayowa, and Charles Tapper on the weak side. Crawford and Irving spell 2016 RD3 pick Maliek Collins at the 3-technique DT. Richard Ash and Cedric Thornton will man the 1-technique. Jack Crawford and Terrell McClain are 2017 FA's and Randy Gregory is suspended for 2017. Another EDGE rusher should be added to this group.

LB - The exciting news out of Dallas is 2016 RD2 selection Jaylon Smith is experiencing nerve regeneration in his knee and should be ready to participate in off-season activities. This provides the defense with 2 players: Smith and All-Pro Sean Lee to navigate sideline-to-sideline and close offensive lanes. Depth includes former RD4 picks Anthony Hitchens and Damien Wilson. Justin Durant and Andrew Gachkar are 2017 FA's and Mark Nzeocha and Kyle Wilbur are ST players. Dallas may address LB in the late rounds.

CB - Brandon Carr has 1 more year on his contract, Morris Claiborne is a 2017 FA, Orlando Scandrick still shows effects from his injury; thank the stars 2016 RD6 pick Anthony Brown played above his pedigree. The CB position should be addressed early and often in 2017!

S - Byron Jones has proven to be the CF Dallas has needed and also excels at shutting down premier TE's. Barry Church and J.J. Wilcox are 2017 FA's (at least one should be re-signed), and Jeff Heath is best on ST. S should be addressed in the mid-rounds.


Vélemények?
Kroos
a véleményem a következő:
- már most lesz egy Martin szerződés, valahol a Tyron szerződése alatt de Frederick szerződése felett, az első évben cap barát összeggel, a másodikban egy csúccsal amit jövőre szépen át lehet majd strukturálni úgy, ahogy a Tyron-é lesz most, vagy a Frederick-é, vagy Dez-é.
- csak az átstrukturálásokkal és a Romo post June 1 designation-el való elküldésével (igen, szerintem ez fog történni) 25-30 millió cap space-t lehet elérni, ami bőven elég lesz egy-két közepes képességű FA játékos igazolására, de első körben inkább az ismert játékosok vissza igazolására lehet számítani az FO-tól.
- ez azt jelenti, hogy Mo, Carr, a D-line rotáció tagjai és a safety-k is visszatérnek jó eséllyel (idén új safety coach-unk volt, Jerome Hendersont Joe Baker váltotta 2016-ra és a megüresedő safety edző poszta jött Greg Jackson ezt ne feledjétek, talán Wilcox feléledése is neki köszönhető) ahogy olcsón WR3-nak Butler is alá fog írni. Akit szeretnék, hogy visszatérjen (és nem azért mert kiemelkedőt alkotott, hanem mert csak) az Durant.
- akire nem számítok, hogy visszatér az DMC mert neki ugye lejár a szerződése, míg a hasonló szerepkörű Morrisé nem, Leary aki sok lóvét fog kapni valahol - ha engem kérdeztek akkor a Jags, arrafelé szeretik a volt dallasi offensive linemeneket - nem tér vissza Escobar sem mert 4 éven át nem találtak neki szerepet és jött egy sokadik körös újonc tavaly Swaim személyében aki jobban blokkol de ugyan olyan jól kap el, nem tér vissza Dunbar sem, mert a change-of-pace futónak nem jutott szerep Lucky Whitehead meg Beasley mellett, meg Zeke is jó screen passzokban.
Sancho is abban a reményben írt alá ide backup-nak, hogy Dak mégis csak egy rookie és 2-3 hét múlva úgyis a kezdőben találja magát, csak nem jött be, szóval szerintem ő pattanna kezdeni valahová. Moore inkább asszisztens edzői munkát kellene végezzen, backup-nak alacsony és töketlen, akkor inkább Sancho akit én mondjuk értelmes pénzért megtartanék veterán backup-nak.

itt amúgy a teljes lista:
Unrestricted:
QB Kellen Moore
QB Mark Sanchez
RB Lance Dunbar
RB Darren McFadden
WR Brice Butler
WR Terrance Williams
TE Gavin Escobar
G Jonathan Cooper
G Ronald Leary
DT Richard Ash
DT Jack Crawford
DE Ryan Davis
DT Terrell McClain
LB Andrew Gachkar
LB Justin Durant
LB Rolando McClain
CB Brandon Carr
S Barry Church
CB Morris Claiborne
S J.J. Wilcox
Exclusive Rights:
DE David Irving

draft prioritásokat az FO már igyekszik a free agency alatt csökkenteni (lásd Mayowa igazolás) ez nem hiszem, hogy alapvetően változni fog, szóval a "közepes" need-eket simán lehet, hogy házon belülről vagy olcsón FA piacról pótolják, és az égető (drága) need-eket hozzák draftról. Ha jól értem 28-ik lesz a sorban a Dallas a drafton, az első kör végén kérdés kikből lehet majd válogatni, de egy CB kinéz még akkor is, ha a QB után a legnagyobb esélye a bust-nak a cornerek között van szerintem, utána meg hoznak még rotációs embereket a defensive frontba, mert Marinelli rendszerében nem jellemzőek a 10+ sack-es játékosok akik a snapek 90%-át végigtolják , inkább a 6-8 sack-es emberek akik sűrűbben rotálódnak, meg eleve arra számítok, hogy a mostaniak nagy részét vissza igazolják jövőre is. Második körben talán egy újabb próba egy edge rusherrel (Gregory replacement) harmadikban egy swing tackle miután a tavalyelőtt swing tackle-nek draftolt Chaz Green-nek megadják az esélyt, hogy kezdő OT pozícióból kijátssza Free-t, negyedik körtől meg rámegyünk az atletikus LB-kre. Nem lesz kompenzációs pick-ünk, szóval azzal kell főzni, ami rendesen jár. (kivéve, ha Romo-t el lehetne tradelni pick-ért, de ennek nagyon kis esélyét látom)
rva
Nekem is tetszik Durant játéka , igaz nem az LB-sor királya, de ha beáll korrekt játékot mutat.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
biztos van oka a harmadik évben történő szerződésnek, talán tényleg az, hogy most még kisebb igénnyel léphet fel, illetve, hogy hamarabb tudhatja biztonságban magát és a családot a másik oldal.
Mondjuk Martin pont All Pro minden évben mióta draftolták, még két ilyen év és visszavonulása után azonnal beiktatják a Hall of Fame-be 😊
rva
Biztos. Smith harmadik a fizetési listán a T-k között, Frederick meg tök első.
Viszont nem is ezt sajnálom, hanem Carr-t a 11. helyével, meg TCrawfordot a 10.-kel.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
biztos van oka a harmadik évben történő szerződésnek, talán tényleg az, hogy most még kisebb igénnyel léphet fel, illetve, hogy hamarabb tudhatja biztonságban magát és a családot a másik oldal.
Mondjuk Martin pont All Pro minden évben mióta draftolták, még két ilyen év és visszavonulása után azonnal beiktatják a Hall of Fame-be 😊
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
a véleményem a következő:
rva
én még mindig nem értem, hova kell sietni a falemberek újraszerződtetésével, de hát úgy tűnik, hogy Tyron meg Travis is a harmadik év után kaptak hosszabbítást. én csak azt nem értem, hogy Y4 után ennyivel magasabb lehetne a követelésük?
slowmotion
Én is ezen agyaltam és talán az lehet az oka, hogy ha hamarabb betömik a száját egy viszonylag nagy szerződéssel - ergo hamarabb jön a big money - így jobban belemennek a csapatbarát üzletbe és a cap-be is jobban el tudják osztani a dellát. Aztán lehet, hogy faszság...
speeedy1
Hát én Tysonnál és Fredricknél se láttam azt a nagyon cspatbarát pénzt.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
a véleményem a következő:
rva
én még mindig nem értem, hova kell sietni a falemberek újraszerződtetésével, de hát úgy tűnik, hogy Tyron meg Travis is a harmadik év után kaptak hosszabbítást. én csak azt nem értem, hogy Y4 után ennyivel magasabb lehetne a követelésük?
slowmotion
Én is ezen agyaltam és talán az lehet az oka, hogy ha hamarabb betömik a száját egy viszonylag nagy szerződéssel - ergo hamarabb jön a big money - így jobban belemennek a csapatbarát üzletbe és a cap-be is jobban el tudják osztani a dellát. Aztán lehet, hogy faszság...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 748 — Cowboys fan
a véleményem a következő:
rva
én még mindig nem értem, hova kell sietni a falemberek újraszerződtetésével, de hát úgy tűnik, hogy Tyron meg Travis is a harmadik év után kaptak hosszabbítást. én csak azt nem értem, hogy Y4 után ennyivel magasabb lehetne a követelésük?
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
DL - Rod Marinelli's "Rush Men" are versatile. DE roll call: Tyrone Crawford and David Irving on the strong side and Demarcus Lawrence, Benson Mayowa, and Charles Tapper on the weak side. Crawford and Irving spell 2016 RD3 pick Maliek Collins at the 3-technique DT. Richard Ash and Cedric Thornton will man the 1-technique. Jack Crawford and Terrell McClain are 2017 FA's and Randy Gregory is suspended for 2017. Another EDGE rusher should be added to this group.

LB - The exciting news out of Dallas is 2016 RD2 selection Jaylon Smith is experiencing nerve regeneration in his knee and should be ready to participate in off-season activities. This provides the defense with 2 players: Smith and All-Pro Sean Lee to navigate sideline-to-sideline and close offensive lanes. Depth includes former RD4 picks Anthony Hitchens and Damien Wilson. Justin Durant and Andrew Gachkar are 2017 FA's and Mark Nzeocha and Kyle Wilbur are ST players. Dallas may address LB in the late rounds.

CB - Brandon Carr has 1 more year on his contract, Morris Claiborne is a 2017 FA, Orlando Scandrick still shows effects from his injury; thank the stars 2016 RD6 pick Anthony Brown played above his pedigree. The CB position should be addressed early and often in 2017!

S - Byron Jones has proven to be the CF Dallas has needed and also excels at shutting down premier TE's. Barry Church and J.J. Wilcox are 2017 FA's (at least one should be re-signed), and Jeff Heath is best on ST. S should be addressed in the mid-rounds.


Vélemények?
Kroos
a véleményem a következő:
- már most lesz egy Martin szerződés, valahol a Tyron szerződése alatt de Frederick szerződése felett, az első évben cap barát összeggel, a másodikban egy csúccsal amit jövőre szépen át lehet majd strukturálni úgy, ahogy a Tyron-é lesz most, vagy a Frederick-é, vagy Dez-é.
- csak az átstrukturálásokkal és a Romo post June 1 designation-el való elküldésével (igen, szerintem ez fog történni) 25-30 millió cap space-t lehet elérni, ami bőven elég lesz egy-két közepes képességű FA játékos igazolására, de első körben inkább az ismert játékosok vissza igazolására lehet számítani az FO-tól.
- ez azt jelenti, hogy Mo, Carr, a D-line rotáció tagjai és a safety-k is visszatérnek jó eséllyel (idén új safety coach-unk volt, Jerome Hendersont Joe Baker váltotta 2016-ra és a megüresedő safety edző poszta jött Greg Jackson ezt ne feledjétek, talán Wilcox feléledése is neki köszönhető) ahogy olcsón WR3-nak Butler is alá fog írni. Akit szeretnék, hogy visszatérjen (és nem azért mert kiemelkedőt alkotott, hanem mert csak) az Durant.
- akire nem számítok, hogy visszatér az DMC mert neki ugye lejár a szerződése, míg a hasonló szerepkörű Morrisé nem, Leary aki sok lóvét fog kapni valahol - ha engem kérdeztek akkor a Jags, arrafelé szeretik a volt dallasi offensive linemeneket - nem tér vissza Escobar sem mert 4 éven át nem találtak neki szerepet és jött egy sokadik körös újonc tavaly Swaim személyében aki jobban blokkol de ugyan olyan jól kap el, nem tér vissza Dunbar sem, mert a change-of-pace futónak nem jutott szerep Lucky Whitehead meg Beasley mellett, meg Zeke is jó screen passzokban.
Sancho is abban a reményben írt alá ide backup-nak, hogy Dak mégis csak egy rookie és 2-3 hét múlva úgyis a kezdőben találja magát, csak nem jött be, szóval szerintem ő pattanna kezdeni valahová. Moore inkább asszisztens edzői munkát kellene végezzen, backup-nak alacsony és töketlen, akkor inkább Sancho akit én mondjuk értelmes pénzért megtartanék veterán backup-nak.

itt amúgy a teljes lista:
Unrestricted:
QB Kellen Moore
QB Mark Sanchez
RB Lance Dunbar
RB Darren McFadden
WR Brice Butler
WR Terrance Williams
TE Gavin Escobar
G Jonathan Cooper
G Ronald Leary
DT Richard Ash
DT Jack Crawford
DE Ryan Davis
DT Terrell McClain
LB Andrew Gachkar
LB Justin Durant
LB Rolando McClain
CB Brandon Carr
S Barry Church
CB Morris Claiborne
S J.J. Wilcox
Exclusive Rights:
DE David Irving

draft prioritásokat az FO már igyekszik a free agency alatt csökkenteni (lásd Mayowa igazolás) ez nem hiszem, hogy alapvetően változni fog, szóval a "közepes" need-eket simán lehet, hogy házon belülről vagy olcsón FA piacról pótolják, és az égető (drága) need-eket hozzák draftról. Ha jól értem 28-ik lesz a sorban a Dallas a drafton, az első kör végén kérdés kikből lehet majd válogatni, de egy CB kinéz még akkor is, ha a QB után a legnagyobb esélye a bust-nak a cornerek között van szerintem, utána meg hoznak még rotációs embereket a defensive frontba, mert Marinelli rendszerében nem jellemzőek a 10+ sack-es játékosok akik a snapek 90%-át végigtolják , inkább a 6-8 sack-es emberek akik sűrűbben rotálódnak, meg eleve arra számítok, hogy a mostaniak nagy részét vissza igazolják jövőre is. Második körben talán egy újabb próba egy edge rusherrel (Gregory replacement) harmadikban egy swing tackle miután a tavalyelőtt swing tackle-nek draftolt Chaz Green-nek megadják az esélyt, hogy kezdő OT pozícióból kijátssza Free-t, negyedik körtől meg rámegyünk az atletikus LB-kre. Nem lesz kompenzációs pick-ünk, szóval azzal kell főzni, ami rendesen jár. (kivéve, ha Romo-t el lehetne tradelni pick-ért, de ennek nagyon kis esélyét látom)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
JPP-t én akkor sem szeretném, ha emberi áron jönne. A képességeit nem vitatom, de nálam ő Giants játékos, és ha el is menne tőlük, akkor ne a Divizion belül váltson.
Bár láttunk már ilyet D.Jacksontól
beltazor
Én mondjuk ilyen szentimentális dolgokat nem kevernék bele 😀 😛
Ha normális áron elérhető lenne(amúgy ha jol tudom 27 éves, szóval 2-3 jó év még benne lehet), én zokszó nélkül hoznám. Mert a jelenlegi falembereinknél, még így "fél kézzel" is, jobb játékos.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!