Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
A döntők után. Azért az az Atlanta most kicsit komplettebb csapat mint a Dallas. Azért Matty-nek ez a kilencedik szezonja a ligában és ez látszott is.
Sajnos a múlt héten a mienken látszott kicsit a rutintalanság. DAK-nak, Zekének kell még egy kicsit szokni a rájátszás hangulatát, igaz nem igazán rajtuk ment el, talán csak annyiban ha az első félidőben nem ragadunk be akkor talán meg lett volna a meccs.
Ha nem is feltételen a jövő évben, de az elkövetkező pár évben valamikor, az is lehet nem is egyszer szerintem benn leszünk a döntőben.
100yard
Az Atlanta nem kicsit komplettebb mint mi. Átfogalmazom, az Atlanta offense sokkal komplettebb mint a Dallas D#. Szétszórták a GB-t, minket is legalább ennyire osztottak volna. A támadósorunk képtelen lett volna tartani a lépést ezzel a pontgyártással.

Ha valahogy mégis kiütöttük volna az Atlantát biztos, hogy jó pár sérülttel gazdagodunk és egy olyan nyomi Patsel találkozunk a SB-on akiknek 9x több tapasztalatuk van.
Ha így lett volna, Dak egy akkora pofont kap mint anno Kaepernick. Ettől megkímélném, a hosszú távú tervek miatt.

Szép szezon volt ez, és pontosan addig tartott amíg kellett.
Wong
Lehet,hogy igazad van,azonban,a mi O falunkat nem tudták volna szétszedni,a sokszor lesajnált D-énk meg futás ellen kiváló(Lee) és a hosszú játékokat sem engedtük..A véleményem nyugodtan felállhattunk volna ellenük is.Persze ezt már soha nem tudjuk meg..egy Kaepernick-el meg ne hasonlítsuk már össze Dak-ot,nekem aki a Himnusz alatt ülve marad,nem komoly Ember.Csak egy hulladék...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim tudja valaki a konferenciák közti győzelmi arányokat? Gyeek szurkertárs nagyon jó stat oldalakat osztott meg velünk .Kíváncsi lennék így az SB előtt 😊 előre is köszi.
sztaking
 www.pro-football-reference.com/super-bowl/
Számolgatni neked kell.
tomi-tomi
Bocsi nem az SB-re voltam kíváncsi,hanem az idei csoportkörös eredményekre 😊
sztaking
Vazze.
 www.nfl.com/standings

Mielőtt még valamit kitalálnál. AFC-NFC 33-30-1
tomi-tomi
thx,Vazze 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Uraim tudja valaki a konferenciák közti győzelmi arányokat? Gyeek szurkertárs nagyon jó stat oldalakat osztott meg velünk .Kíváncsi lennék így az SB előtt 😊 előre is köszi.
sztaking
 www.pro-football-reference.com/super-bowl/
Számolgatni neked kell.
tomi-tomi
Bocsi nem az SB-re voltam kíváncsi,hanem az idei csoportkörös eredményekre 😊
sztaking
Vazze.
 www.nfl.com/standings

Mielőtt még valamit kitalálnál. AFC-NFC 33-30-1

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim tudja valaki a konferenciák közti győzelmi arányokat? Gyeek szurkertárs nagyon jó stat oldalakat osztott meg velünk .Kíváncsi lennék így az SB előtt 😊 előre is köszi.
sztaking
 www.pro-football-reference.com/super-bowl/
Számolgatni neked kell.
tomi-tomi
Bocsi nem az SB-re voltam kíváncsi,hanem az idei csoportkörös eredményekre 😊

Szerkesztette: sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Ezt a videót Empty Taxi linkelte az Atlanta topikba, nekem nagyon tetszik. De elfogult vagyok, mert az én farkam keményedik a jó D# játékra.
Ha másért nem, megnéztem volna a támadósor/védősor csatáját.

 www.youtube.com/watch?list=PLBQQIE4ZTvS_TF20AuWTsZzBXGE_IOxZe&v=M1USlpIPoYM
Wong
Nagyon kemény ahogy a kereszteket csinálják,köszi a videót 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Uraim tudja valaki a konferenciák közti győzelmi arányokat? Gyeek szurkertárs nagyon jó stat oldalakat osztott meg velünk .Kíváncsi lennék így az SB előtt 😊 előre is köszi.
sztaking
 www.pro-football-reference.com/super-bowl/
Számolgatni neked kell.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim tudja valaki a konferenciák közti győzelmi arányokat? Gyeek szurkertárs nagyon jó stat oldalakat osztott meg velünk .Kíváncsi lennék így az SB előtt 😊 előre is köszi.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Sztaking.
Ő teremtette itt meg a winning coulture-t, ez az egész csapat az Ő(és Stephenék) műve, a pratice squad játékosoktól, a sztárokig. Tehát az a csapat, amiért Te, én, a többi Dallas drukker szorít, nélküle nem lenne.
Nincs olyan (értelmes) tulaj, aki most kirakná. Ha 4-5 év múlva, 2-3 PO szerepléssel a háta mögött, az látszik, hogy vele nem tudja meglépni a következő szintet a csapat, akkor lehet gondolkodni. Jelenleg, minden hibájával együtt, Garrett az egyik legmeghatározóbb faktor a Cowboys sikerességében.
Cowboykarcsi90
Én multinál szociálizódtam ahol,mindennek volt felelőse .A legjobb Csapat pihen,amatőr hibák miatt...Nem tudom mikor leszünk megint a legjobbak,de most nem is érdekel ,a winning coulture-meg semmit nem ér sima marketing,fogás be ne kajold.Bár,hogy Mi mit írogatunk a kutyát nem érdekli ...Csak szomorú vagyok,hogy kutyaütőket kell látnom szenvedni....mondjuk megérdemli a köz.
sztaking
Kár hogy nincs minuszolási lehetőség itt a fórumon, csak plusszolni lehet....
Cowboykarcsi90
Engem is zavar,minden fórumon eltűnt a minuszolás,ez hiba,jobb lenne ha lenne.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Sztaking.
Ő teremtette itt meg a winning coulture-t, ez az egész csapat az Ő(és Stephenék) műve, a pratice squad játékosoktól, a sztárokig. Tehát az a csapat, amiért Te, én, a többi Dallas drukker szorít, nélküle nem lenne.
Nincs olyan (értelmes) tulaj, aki most kirakná. Ha 4-5 év múlva, 2-3 PO szerepléssel a háta mögött, az látszik, hogy vele nem tudja meglépni a következő szintet a csapat, akkor lehet gondolkodni. Jelenleg, minden hibájával együtt, Garrett az egyik legmeghatározóbb faktor a Cowboys sikerességében.
Cowboykarcsi90
Én multinál szociálizódtam ahol,mindennek volt felelőse .A legjobb Csapat pihen,amatőr hibák miatt...Nem tudom mikor leszünk megint a legjobbak,de most nem is érdekel ,a winning coulture-meg semmit nem ér sima marketing,fogás be ne kajold.Bár,hogy Mi mit írogatunk a kutyát nem érdekli ...Csak szomorú vagyok,hogy kutyaütőket kell látnom szenvedni....mondjuk megérdemli a köz.
sztaking
akkor a liga vezetőedzőinek felét ki kellene rúgni, minden évben - lévén ennyi csapattal játszik a Packers évente, és Rodgers karja után a második legjobb támadó fegyverük az ilyen ingyen játék.

ami meg a multit illeti: vannak olyan multik, ahol van szervezeti kultúra, a hibák okát elemzik, hogy levonják a tanulságokat, és legközelebb ne fussanak bele. meg vannak olyanok is, ahol a hiba elkövetőjét kibasszák, hogy példát statuáljanak, aztán csodálkoznak, amikor a következő jelölt ugyanazt a hibát elköveti. az egyik a csapatmunkás multi, a másik a nyakátvágós multi. az egyik helyen szeretnek az emberek dolgozni, a másikon meg félnek, hogy holnap kell-e dolgozni. nem ugyanaz.
és még mielőtt találnál erre valami magyarázatot: én is multikban szocializálódtam, és mindkét típust megtapasztaltam. hidd el, a csapatmunkásban jobb dolgozni. a rettegés a hibáktól egyébként is kiöli a kreativitást.

ja, és ha mindenáron felelősöket keresel a rossz cserék miatt, akkor rúgasd ki Marinellit és Linehant. az ő felelősségük, hogy mindenki tudja, mikor kinek kell felmennie, és hogy időben cseréljenek. ez nem Garrett dolga.
slowmotion
Én mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét,semmi mást nem akartam csak jelezni az enyémet..nyilvánvalóan JJ véleménye a döntő. Marinelli és Linehan páros meg a legjobb dolog ami mostanában történt nálunk Edző fronton,remélem sikerül megtartani Őket..Adja Isten,hogy folyamatosan tudjuk hozni a legjobb csoport körös státuszt ami most volt,és nevezzenek ki egy cserefelelőst aki csak erre figyel 😊Aztán figyeljen be a gyűrű vagy háromszor egymásután 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Sztaking.
Ő teremtette itt meg a winning coulture-t, ez az egész csapat az Ő(és Stephenék) műve, a pratice squad játékosoktól, a sztárokig. Tehát az a csapat, amiért Te, én, a többi Dallas drukker szorít, nélküle nem lenne.
Nincs olyan (értelmes) tulaj, aki most kirakná. Ha 4-5 év múlva, 2-3 PO szerepléssel a háta mögött, az látszik, hogy vele nem tudja meglépni a következő szintet a csapat, akkor lehet gondolkodni. Jelenleg, minden hibájával együtt, Garrett az egyik legmeghatározóbb faktor a Cowboys sikerességében.
Cowboykarcsi90
Én multinál szociálizódtam ahol,mindennek volt felelőse .A legjobb Csapat pihen,amatőr hibák miatt...Nem tudom mikor leszünk megint a legjobbak,de most nem is érdekel ,a winning coulture-meg semmit nem ér sima marketing,fogás be ne kajold.Bár,hogy Mi mit írogatunk a kutyát nem érdekli ...Csak szomorú vagyok,hogy kutyaütőket kell látnom szenvedni....mondjuk megérdemli a köz.
sztaking
akkor a liga vezetőedzőinek felét ki kellene rúgni, minden évben - lévén ennyi csapattal játszik a Packers évente, és Rodgers karja után a második legjobb támadó fegyverük az ilyen ingyen játék.

ami meg a multit illeti: vannak olyan multik, ahol van szervezeti kultúra, a hibák okát elemzik, hogy levonják a tanulságokat, és legközelebb ne fussanak bele. meg vannak olyanok is, ahol a hiba elkövetőjét kibasszák, hogy példát statuáljanak, aztán csodálkoznak, amikor a következő jelölt ugyanazt a hibát elköveti. az egyik a csapatmunkás multi, a másik a nyakátvágós multi. az egyik helyen szeretnek az emberek dolgozni, a másikon meg félnek, hogy holnap kell-e dolgozni. nem ugyanaz.
és még mielőtt találnál erre valami magyarázatot: én is multikban szocializálódtam, és mindkét típust megtapasztaltam. hidd el, a csapatmunkásban jobb dolgozni. a rettegés a hibáktól egyébként is kiöli a kreativitást.

ja, és ha mindenáron felelősöket keresel a rossz cserék miatt, akkor rúgasd ki Marinellit és Linehant. az ő felelősségük, hogy mindenki tudja, mikor kinek kell felmennie, és hogy időben cseréljenek. ez nem Garrett dolga.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sztaking.
Ő teremtette itt meg a winning coulture-t, ez az egész csapat az Ő(és Stephenék) műve, a pratice squad játékosoktól, a sztárokig. Tehát az a csapat, amiért Te, én, a többi Dallas drukker szorít, nélküle nem lenne.
Nincs olyan (értelmes) tulaj, aki most kirakná. Ha 4-5 év múlva, 2-3 PO szerepléssel a háta mögött, az látszik, hogy vele nem tudja meglépni a következő szintet a csapat, akkor lehet gondolkodni. Jelenleg, minden hibájával együtt, Garrett az egyik legmeghatározóbb faktor a Cowboys sikerességében.
Cowboykarcsi90
Én multinál szociálizódtam ahol,mindennek volt felelőse .A legjobb Csapat pihen,amatőr hibák miatt...Nem tudom mikor leszünk megint a legjobbak,de most nem is érdekel ,a winning coulture-meg semmit nem ér sima marketing,fogás be ne kajold.Bár,hogy Mi mit írogatunk a kutyát nem érdekli ...Csak szomorú vagyok,hogy kutyaütőket kell látnom szenvedni....mondjuk megérdemli a köz.
sztaking
Kár hogy nincs minuszolási lehetőség itt a fórumon, csak plusszolni lehet....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ezt a videót Empty Taxi linkelte az Atlanta topikba, nekem nagyon tetszik. De elfogult vagyok, mert az én farkam keményedik a jó D# játékra.
Ha másért nem, megnéztem volna a támadósor/védősor csatáját.

több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A döntők után. Azért az az Atlanta most kicsit komplettebb csapat mint a Dallas. Azért Matty-nek ez a kilencedik szezonja a ligában és ez látszott is.
Sajnos a múlt héten a mienken látszott kicsit a rutintalanság. DAK-nak, Zekének kell még egy kicsit szokni a rájátszás hangulatát, igaz nem igazán rajtuk ment el, talán csak annyiban ha az első félidőben nem ragadunk be akkor talán meg lett volna a meccs.
Ha nem is feltételen a jövő évben, de az elkövetkező pár évben valamikor, az is lehet nem is egyszer szerintem benn leszünk a döntőben.
100yard
Az Atlanta nem kicsit komplettebb mint mi. Átfogalmazom, az Atlanta offense sokkal komplettebb mint a Dallas D#. Szétszórták a GB-t, minket is legalább ennyire osztottak volna. A támadósorunk képtelen lett volna tartani a lépést ezzel a pontgyártással.

Ha valahogy mégis kiütöttük volna az Atlantát biztos, hogy jó pár sérülttel gazdagodunk és egy olyan nyomi Patsel találkozunk a SB-on akiknek 9x több tapasztalatuk van.
Ha így lett volna, Dak egy akkora pofont kap mint anno Kaepernick. Ettől megkímélném, a hosszú távú tervek miatt.

Szép szezon volt ez, és pontosan addig tartott amíg kellett.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim,sok éve szopunk,majd mikor Linehan +Marinelli párosnak és JJ pénzének köszönhetően össze áll a legjobb Csapat,akkor nem értem ezeket a 15yardos büntiket csere hiba miatt,ez gyakorlatilag két drive mínusz,ezt magyarázni minek?A minimum az Edzőnek menni kell..Bár ez JJ dolga,de nem értem..Ti értitek,Én nem tudom.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
A döntők után. Azért az az Atlanta most kicsit komplettebb csapat mint a Dallas. Azért Matty-nek ez a kilencedik szezonja a ligában és ez látszott is.
Sajnos a múlt héten a mienken látszott kicsit a rutintalanság. DAK-nak, Zekének kell még egy kicsit szokni a rájátszás hangulatát, igaz nem igazán rajtuk ment el, talán csak annyiban ha az első félidőben nem ragadunk be akkor talán meg lett volna a meccs.
Ha nem is feltételen a jövő évben, de az elkövetkező pár évben valamikor, az is lehet nem is egyszer szerintem benn leszünk a döntőben.
100yard
Nem osztom a véleményedet,ha valakikeken,akkor rajtuk nem múlt...Én már nagyon régen Vezetőedző cserét csináltam volna,most a helyzet jobb Marinelli és Linehan érkezésével,de az,hogy csere!! hiba miatt adunk gyakorlatilag két drive-ot...amatörizmus. Én kedvelem JJ-t,de nem értem a ragaszkodását Garrett-hez.
sztaking
Garrett:
1. Simán lehet h ő veszi át az Év Edzője díjat jövő szombaton.
2. Ha lehet hinni a híreknek, a csapat jelenlegi rendszere az ő víziója azaz ha más lenne HC más elképzelésekkel, lehet a csapat nem draftolja Zeke-et és Prescottot.

Nem mondom, hogy egy Belichick a csávó, de amit elképzelt, az működik, ezzel simán jobb a jelenleg regnáló NFL HC-k 2/3-ánál.
empty taxi
Vegye meg is érdemeljük 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Sztaking.
Ő teremtette itt meg a winning coulture-t, ez az egész csapat az Ő(és Stephenék) műve, a pratice squad játékosoktól, a sztárokig. Tehát az a csapat, amiért Te, én, a többi Dallas drukker szorít, nélküle nem lenne.
Nincs olyan (értelmes) tulaj, aki most kirakná. Ha 4-5 év múlva, 2-3 PO szerepléssel a háta mögött, az látszik, hogy vele nem tudja meglépni a következő szintet a csapat, akkor lehet gondolkodni. Jelenleg, minden hibájával együtt, Garrett az egyik legmeghatározóbb faktor a Cowboys sikerességében.
Cowboykarcsi90
Én multinál szociálizódtam ahol,mindennek volt felelőse .A legjobb Csapat pihen,amatőr hibák miatt...Nem tudom mikor leszünk megint a legjobbak,de most nem is érdekel ,a winning coulture-meg semmit nem ér sima marketing,fogás be ne kajold.Bár,hogy Mi mit írogatunk a kutyát nem érdekli ...Csak szomorú vagyok,hogy kutyaütőket kell látnom szenvedni....mondjuk megérdemli a köz.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sztaking.
Ő teremtette itt meg a winning coulture-t, ez az egész csapat az Ő(és Stephenék) műve, a pratice squad játékosoktól, a sztárokig. Tehát az a csapat, amiért Te, én, a többi Dallas drukker szorít, nélküle nem lenne.
Nincs olyan (értelmes) tulaj, aki most kirakná. Ha 4-5 év múlva, 2-3 PO szerepléssel a háta mögött, az látszik, hogy vele nem tudja meglépni a következő szintet a csapat, akkor lehet gondolkodni. Jelenleg, minden hibájával együtt, Garrett az egyik legmeghatározóbb faktor a Cowboys sikerességében.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A döntők után. Azért az az Atlanta most kicsit komplettebb csapat mint a Dallas. Azért Matty-nek ez a kilencedik szezonja a ligában és ez látszott is.
Sajnos a múlt héten a mienken látszott kicsit a rutintalanság. DAK-nak, Zekének kell még egy kicsit szokni a rájátszás hangulatát, igaz nem igazán rajtuk ment el, talán csak annyiban ha az első félidőben nem ragadunk be akkor talán meg lett volna a meccs.
Ha nem is feltételen a jövő évben, de az elkövetkező pár évben valamikor, az is lehet nem is egyszer szerintem benn leszünk a döntőben.
100yard
Nem osztom a véleményedet,ha valakikeken,akkor rajtuk nem múlt...Én már nagyon régen Vezetőedző cserét csináltam volna,most a helyzet jobb Marinelli és Linehan érkezésével,de az,hogy csere!! hiba miatt adunk gyakorlatilag két drive-ot...amatörizmus. Én kedvelem JJ-t,de nem értem a ragaszkodását Garrett-hez.
sztaking
Garrett:
1. Simán lehet h ő veszi át az Év Edzője díjat jövő szombaton.
2. Ha lehet hinni a híreknek, a csapat jelenlegi rendszere az ő víziója azaz ha más lenne HC más elképzelésekkel, lehet a csapat nem draftolja Zeke-et és Prescottot.

Nem mondom, hogy egy Belichick a csávó, de amit elképzelt, az működik, ezzel simán jobb a jelenleg regnáló NFL HC-k 2/3-ánál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
A döntők után. Azért az az Atlanta most kicsit komplettebb csapat mint a Dallas. Azért Matty-nek ez a kilencedik szezonja a ligában és ez látszott is.
Sajnos a múlt héten a mienken látszott kicsit a rutintalanság. DAK-nak, Zekének kell még egy kicsit szokni a rájátszás hangulatát, igaz nem igazán rajtuk ment el, talán csak annyiban ha az első félidőben nem ragadunk be akkor talán meg lett volna a meccs.
Ha nem is feltételen a jövő évben, de az elkövetkező pár évben valamikor, az is lehet nem is egyszer szerintem benn leszünk a döntőben.
100yard
Nem osztom a véleményedet,ha valakikeken,akkor rajtuk nem múlt...Én már nagyon régen Vezetőedző cserét csináltam volna,most a helyzet jobb Marinelli és Linehan érkezésével,de az,hogy csere!! hiba miatt adunk gyakorlatilag két drive-ot...amatörizmus. Én kedvelem JJ-t,de nem értem a ragaszkodását Garrett-hez.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
A döntők után. Azért az az Atlanta most kicsit komplettebb csapat mint a Dallas. Azért Matty-nek ez a kilencedik szezonja a ligában és ez látszott is.
Sajnos a múlt héten a mienken látszott kicsit a rutintalanság. DAK-nak, Zekének kell még egy kicsit szokni a rájátszás hangulatát, igaz nem igazán rajtuk ment el, talán csak annyiban ha az első félidőben nem ragadunk be akkor talán meg lett volna a meccs.
Ha nem is feltételen a jövő évben, de az elkövetkező pár évben valamikor, az is lehet nem is egyszer szerintem benn leszünk a döntőben.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Akkor most a döntők után,szomorú nézni,hogy simán! menetelhettünk volna..ugyanakkor aki a "majd jövőre" híve néhány adalék: Mikor volt Leenek sérülés mentes szezonja?Ki tudja mikor lesz Martinnak stb sérülés mentes szezonja?Szomorú volt néznem a GB vergődését..ezért jegyzem meg szerényen,magunkat vertük meg és a többiek pezsgőt bontottak beleértve a Pats-et is.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Minek vitatkozni,nem mindig a jobb győz,buta hibákat követtünk el és igen Rodgers klasszis ,de Mi voltunk a legjobbak idén,ez meg nem vitatható.
sztaking
nem a jobb nyer, hanem aki jobban hajtja végre a saját feladatát.
az első hat drive-ból (3-3) öt és felet elrontottunk (védekezésben ugye a büntetések, meg a lemaradások, támadásban az első drive-ban legalább sikerült pontokat szerezni, de a Butler penalty és Terence páncélmellénye is kinyírta a második-harmadik labdabirtoklást). az akkora hátrány lett, hogy hiába játszottunk utána jobban a meccs hatvan százalékában, ha negyvenben nagyon rosszul hajtottuk végre a feladatot.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hogy egy kicsit jobb kedvünk is legyen, álljanak itt a szezon dallas-i rekordjai (álá sportsday):

Csapatrekordok
-- 13-3 regular season tied franchise record for most wins.
-- 9-game difference from 4-12 and 13-3 marked largest one-season turnaround in franchise history.
-- 11-game winning streak is longest in single season in franchise history.
-- Cowboys' 7-1 regular-season home record and 7-game home winning streak are best in franchise history.
-- Offense registered franchise-best 9 games with 400-plus total net yards, including in eight consecutive games to tie longest single-season streak in NFL history.

Rayne Dakota Prescott
-- Prescott tied record for most wins (13) by a rookie QB in NFL history.
-- Became first rookie in league history drafted in fourth round or later to start all16 games.
-- Threw the most pass attempts (176) without an interception to start an NFL career.
-- Set club rookie records with 311 of 459 passing, 3,6667 yards and 23 touchdowns and 4 INTs.
-- Set NFL rookie records in QB rating (104.9), completion percentage (67.8), fewest interceptions thrown (4), most games with 70.0 completion percentage (9) and most games with a 100.0 rating (11). The 11 games with a 100.0 rating is also a franchise record.
-- Set team rookie records with 300-plus passing yard games (2) and games with two-plus passing touchdowns (7), games with three-plus passing TDs (4).
-- Finished second on team in rushing and his six rushing TDs are the most by a QB in a single season in team history.
-- Set NFL rookie single game record with an 88.9 completion percentage vs. Tampa Bay.
-- Set team rookie records for completions (32 vs. Tampa Bay), attempts (45 vs. NYG), long pass (83t at Pittsburgh), passing touchdowns (three, four times) and rating (148.3 vs. Detroit).
-- Became ninth rookie QB in NFL history to pass for 3,000 yards and 20 touchdowns.
-- Streak of five consecutive multi-touchdown games tied longest streak by rookie in NFL history.
-- First Cowboys rookie QB to be named to Pro Bowl.

Ezekiel Elliott
-- Elliott surpassed Tony Dorsett (1,007) for the most rushing yards by a Cowboy rookie with 1,631 and set rookie records for carries (322), rushing touchdowns (15) and total touchdowns (16).
-- Elliott's 7 100-yard games are a franchise rookie record.
-- Elliott's five games with 130-plus rushing yards tied for most by a rookie in NFL history. Four consecutive games with 130-plus rushing yards is an NFL rookie record.
-- Set team rookie records with 12 games with 20-plus carries and five multi-touchdown games.
-- His 11 games with a100-plus yards from scrimmage is a team rookie record.

Többiek
-- Elliott and Prescott are first rookie QB/RB duo in NFL history with at least 3,500 passing yards and 1,500 rushing yards.
-- They became first rookie pair in NFL history with 20-plus TD passes and 15-plus TD runs.
-- Prescott's 83-yard touchdown pass to Elliott at Pittsburgh was longest connection by rookies in team history.
-- Jason Garrett tied Jimmy Johnson and Wade Phillips for most wins and best record in regular season by Cowboys head coach.
-- K Dan Bailey surpassed Rafael Septien (162) for most career field goals made in franchise history.
-- WR Dez Bryant surpassed Michael Irvin (65) for second in receiving touchdowns in franchise history (67) and tied Bob Hayes (15) for most multi-touchdown receiving games in team history.
-- DL David Irving's three forced fumbles at Green Bay tied for most in team history.
-- LB Sean Lee set franchise record with 22 tackles at NY Giants.
-- TE Jason Witten became the club's leader in games started (213) and consecutive games started (163). He snapped a franchise-record 130-game streak with at least one catch by failing to make a reception at Minnesota.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Aki egy kicsit is reálisan nézte a dolgokat, legyen akármekkora drukker, tudta hogy ez a csapat még nem SB matéria.
Cowboykarcsi90
Ezzel tudok egyedül vitatkozni. Példának fel tudom hozni akármelyik SB győztes Giants csapatot vagy a Cardinalst, esetleg még az első SB-n játszó Steelerst. Mindegyik csapatban vannak kérdőjelek, de még a "tökéletes" 2007es Patset is meg tudta verni az underdog Giants. Ezért szerintem simán SB esélyes volt a Cowboys, viszont nem az esélyek döntenek, hanem az a négy negyed két adott csapat közt. Az elmaradhatatlan közhely: "Any given Sunday, anything can happen." Muszáj elfogadni ha a realitások mezején akarunk maradni.


Ezt meg szép csendben illesztem ide pl. harras-nak és másoknak akikben dolgozik valamiféle kisebbségi komplexus. Bizony elég sok csapat lesz műhiba áldozata minden évben. Ezek nem "elcsalások", hanem emberi hibák.
 www.wkyc.com/sports/nfl/cowboys-packers-brice-butler-unsportsmanlike-conduct-penalty/388469791
gyeek
Minek vitatkozni,nem mindig a jobb győz,buta hibákat követtünk el és igen Rodgers klasszis ,de Mi voltunk a legjobbak idén,ez meg nem vitatható.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Tisztelettel,de nem értem a szurker társakat..beszélgetünk a jövőről,fontos persze de kibuktunk a po-ban,ez már senkit nem érdekel?
sztaking
Talán ott keresendő az elásott kutya, hogy nem mindenki állt úgy hozzá a csapathoz már november végén, hogy biztos SB-t nyerünk, meg "tiszta küzdelemben" senki nem győzhet le minket. Ne vedd sértésnek, de azt is csak Te tudtad leírni közülünk, hogy a GB elleni vereséget "csak magunkank köszönhetjük". Ez a a "nem az ellenfél nyerte meg a meccset, hanem mi buktuk el" skizofrén szurkolói hozzáállás manifesztácioja, amelyen én csak mosolyogni tudok (már bocs).
Aki egy kicsit is reálisan nézte a dolgokat, legyen akármekkora drukker, tudta hogy ez a csapat még nem SB matéria. Az is látható volt, hogy az is a reális szkenáriók között van, hogy kiesünk a divizió körben.
De nem történt tragédia, lassan eltelt egy hét, tovább lehet lépni. A csapat fiatal, és a csapat megharozónak szánt játékosai bebizonyították, hogy rájátszásban is megvan a "magic".
Persze ez az NFL, itt semmi sem garantált, de ha tanulsz az idei szezonból, akkor a következő PO vereségnél (ami reméljük hogy jó sokál lesz, és nem azért mert nem jutunk be) neked is könnyebb lesz feldolgozni 😉
De szerintem nem sok csapat van a ligában, akiknek jelenleg biztatóbbnak tűnik a közeli jövő, mint itt nálunk 😊 .
Cowboykarcsi90
Én csak így tudok hozzá állni és ez a Csapat igenis a legjobb..most Rodgers,klasszisával nem bírtunk...de Te a csoport meccsen is a GB-favorizáltad akkor nekem lett igazam..most igenis buta hibák miatt nyert a gyengébb Csapat,a mindig jövőre szlogent Én meg nem szeretem!Azért kedvellek ,ne vedd személyeskedésnek😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)