Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Komolyra fordítva a szót: 3 prioritást állítanék fel, ez vonatkozik a FA-piacra és a draftra is.
1. Tony - Mit választ (ennek kicsi esélye), mikor küldjük el (ennek nagyobb). Ebben a pillanatban a csere QB szerintem megint téma lesz.
2. Safety vagy LB mindenképpen kell. Ehhez vagy Church vissza (ez nálam alap), vagy FA vagy draft. LB pedig Jaylon-függő, sok jót olvastam, kíváncsi vagyok rá, mennyire bízunk a teljes felépülésében, főleg a játékérzékelés visszatérésében, ahogy olvasom, ő gamechanger plaja, jó lenne, ha megint így lenne. Lee-vel meg is oldanák.
3. Támadófal Itt tán a lényeg, Free mit bír. La'el mehet bal guard-ba, Ha nem úgy alakul, akkor jobb T-be átmehet (Smith is cserélt, be is jött).

Tán még lehet a CB kérdés, de elvileg a visszaigazolásokkal, Scan-Brown tengelyen, vagy egy új S-en és Byron módosított szerepén állva marad.

Véleményetek?

(U.i.: a szezon három legjobb meccséből kettőn szerepeltünk, azért az sem rossz, bár csak egyszer nyertünk.)
Charlie Firpo
D-line?
Blevi
Pont ezért írtam, mert szerintem nem. Főleg, ha vagy-vagy. Persze ettől még jöhet oda játékos (RE), meg vissza Terrell, de első köröket nem lőnék el, elég mély idén a felhozatal. Mindent nem lehet, sajna.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Komolyra fordítva a szót: 3 prioritást állítanék fel, ez vonatkozik a FA-piacra és a draftra is.
1. Tony - Mit választ (ennek kicsi esélye), mikor küldjük el (ennek nagyobb). Ebben a pillanatban a csere QB szerintem megint téma lesz.
2. Safety vagy LB mindenképpen kell. Ehhez vagy Church vissza (ez nálam alap), vagy FA vagy draft. LB pedig Jaylon-függő, sok jót olvastam, kíváncsi vagyok rá, mennyire bízunk a teljes felépülésében, főleg a játékérzékelés visszatérésében, ahogy olvasom, ő gamechanger plaja, jó lenne, ha megint így lenne. Lee-vel meg is oldanák.
3. Támadófal Itt tán a lényeg, Free mit bír. La'el mehet bal guard-ba, Ha nem úgy alakul, akkor jobb T-be átmehet (Smith is cserélt, be is jött).

Tán még lehet a CB kérdés, de elvileg a visszaigazolásokkal, Scan-Brown tengelyen, vagy egy új S-en és Byron módosított szerepén állva marad.

Véleményetek?

(U.i.: a szezon három legjobb meccséből kettőn szerepeltünk, azért az sem rossz, bár csak egyszer nyertünk.)
Charlie Firpo
D-line?
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Sziasztok! Volt szerencsém élőben megnézni ezt a történelmi Super Bowlt, azóta sem térek magamhoz, egyszerűen hihetetlen ami történt és az is, hogy ott voltam! Nagyon sajnálom, hogy nem kerültünk be de ami késik nem múlik és talán azon is ott lehetek. Mindenkinek kívánom, hogy élje át ezt mert ez valami csoda egy NFL szurkolónak! Rengeteg képet és videót csináltunk, ha hazaértem rakok fel nektek párat. Ui.: Nem arcoskodásból írtam ezt be ide, csak meg szerettem volna Veletek osztani az örömöm. 😉
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Komolyra fordítva a szót: 3 prioritást állítanék fel, ez vonatkozik a FA-piacra és a draftra is.
1. Tony - Mit választ (ennek kicsi esélye), mikor küldjük el (ennek nagyobb). Ebben a pillanatban a csere QB szerintem megint téma lesz.
2. Safety vagy LB mindenképpen kell. Ehhez vagy Church vissza (ez nálam alap), vagy FA vagy draft. LB pedig Jaylon-függő, sok jót olvastam, kíváncsi vagyok rá, mennyire bízunk a teljes felépülésében, főleg a játékérzékelés visszatérésében, ahogy olvasom, ő gamechanger plaja, jó lenne, ha megint így lenne. Lee-vel meg is oldanák.
3. Támadófal Itt tán a lényeg, Free mit bír. La'el mehet bal guard-ba, Ha nem úgy alakul, akkor jobb T-be átmehet (Smith is cserélt, be is jött).

Tán még lehet a CB kérdés, de elvileg a visszaigazolásokkal, Scan-Brown tengelyen, vagy egy új S-en és Byron módosított szerepén állva marad.

Véleményetek?

(U.i.: a szezon három legjobb meccséből kettőn szerepeltünk, azért az sem rossz, bár csak egyszer nyertünk.)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Legyen már vége... -_-



Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
ide már csak Fluor Tomi örökbecsűje hiányozhat: Irónia, mi az, egy tablet?
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on
Asbee
Miért kérdezed?
sztaking
Hogy hova tegyem a kommentjeid
Asbee
OK 52 ,Hollandiában láttam először NFL-t,mikor nálunk ilyen még láthatatlan volt, Montana Rice duó volt az ami akkor megszerettette velem,mégis a Boys mellett tettem le a voksom..most már tudod?
sztaking
growing old is mandatory growing up is optional
Black_Adder
Na most ezzel mi a célod?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on
Asbee
Miért kérdezed?
sztaking
Hogy hova tegyem a kommentjeid
Asbee
OK 52 ,Hollandiában láttam először NFL-t,mikor nálunk ilyen még láthatatlan volt, Montana Rice duó volt az ami akkor megszerettette velem,mégis a Boys mellett tettem le a voksom..most már tudod?
sztaking
growing old is mandatory growing up is optional

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Haver, engedd el.... itt nincs olyan hogy ha. A két legjobb csapat játsza a Super Bowlt, és a szezon legjobb csapata nyeri azt. Ezért ők a Bajnokok, mint most a Patriots.
Egyébként van szerkesztési lehetőség a hozzászólásnál és akkor nem kell három olyan hsz-t beirnod egymás után, amit egyben is le lehetett volna írni. Ez nem eredménykövető.
Cowboykarcsi90
Ezért javasoltam a számonkérést,mert nincs "ha",mert ez komoly hiba volt!Köszi a javaslatot a beírásra ,"haver"-mondjuk ezt a megszólítást felénk nem szokták használni,személyesen nem ismert Emberek esetén.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Haver, engedd el.... itt nincs olyan hogy ha. A két legjobb csapat játsza a Super Bowlt, és a szezon legjobb csapata nyeri azt. Ezért ők a Bajnokok, mint most a Patriots.
Egyébként van szerkesztési lehetőség a hozzászólásnál és akkor nem kell három olyan hsz-t beirnod egymás után, amit egyben is le lehetett volna írni. Ez nem eredménykövető.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Most eladtuk a gyűrűt,aztán ki tudja ,megint lesz Lee-nek sérülés mentes szezonja? Ki tudja? grat Pets bár nem kedvellek benneteket ,de a tiszteletet meg kell adni.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Véleményem,az Atlanta nem tudja megállítani a Pets-et..
sztaking
Sokan nem gondolták volna,de megtörtént és ugyanígy megtörtént volna ha Mi vagyunk bent Mi győzünk,csak Mi lettünk volna képesek verni a Pats-et...és bátran kijelenthető,hogy nem biztos,hogy a legjobb Csapatot össze tudja hozni JJ megint.Ezért jeleztem csak a Boys verhetné,őket.Pillanatig nem hittem ,hogy itt győzhet az Atlanta.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Véleményem,az Atlanta nem tudja megállítani a Pets-et..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Elliott napszemcsiben ült a gálán 😀 nagyon kellett oda 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Potyognak a díjak. Az emlitett Prescott ORoY mellett, Elliott Fedex Ground Player of The Year, Fredbeardék best Oline in Football, Garrett Coach of The Year. Mindegyiköjüknek tiszta szívemböl gratulálok, és köszönöm nekik ezt a szezont!
És! JJ Cantonban! 😉 😊 A kilencvenes évek végi, kétezres évek eleji mélyrepülésben bőven benne volt ő is, de ezt leszámítva, bőven tett annyit a csapatérr hogy a HoFben legyen a helye. Föleg az elmúlt 5 évben. Gratulálok neki is. Remélem Stephen Jonesal, McClayyel és Coach Garrettel karöltve, sokáig vezetik(sikerre) a csapatot még.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Prescott az OROY

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Dak Prescotnak volt a legkevesebb zsebben eltöltött ideje ami alatt passzolnia kellett és ezzel együtt körülbelül 90%os pass ratingje volt. Ezt mutatják a statok kisfiam szerint. Vélemény?
sztaking
Azért sok QB összetenné a két kezét egy ilyen 90-es passer ratingért.
Egyébként meg sose volt zseb irányító, az első szezonjában ne várjunk tőle ebben a tekintetben nagy csodát, ezt még meg kell tanulja. Azért azt hiszem minden QB kicsit gyengébben passzol a zseben kívülről mert ott már gyakran futásból menekülés közben kell dobni. Dak-ról azt mondják viszont hogy jól dob mozgásból és elég jól mindkét irányba. Állítólag ez ritkaság.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dak Prescotnak volt a legkevesebb zsebben eltöltött ideje ami alatt passzolnia kellett és ezzel együtt körülbelül 90%os pass ratingje volt. Ezt mutatják a statok kisfiam szerint. Vélemény?
sztaking
Ha majd egy fél évig rá és főleg vele építik fel a támadósémákat, akkor ő is jobban fogja tudni, mi következik 2-3 másodperc múlva. Biztosabban maradhat a zsebben vagy léphet ki belőle, jobban fogja tudni, merre induljon meg. Idén talán (nem tudhatom) a kezdő bizonytalansága, a biztos apaljáték jó végigvitele és a relatív alacsonysága miatt mocoroghatott. Bár azt olvastam, a szezon második felében már tudatosabban lőtt ki a zsebből, több ilyen játékot hívtak be neki.
Charlie Firpo
Dak 6'2" pont mint Romo 😊 188 centi azért nem kicsi
mert ha Bridgewater, Manziel, vagy Wilson vagy Brees alacsony, az oké
6'2" szerintem tökre átlagos irányító méret, Rodgers, Carr vagy Stafford is elkaristol ugyanezzel a magassággal 😊
jó értem, 6'4" körül több irányító van... de szerencsére nincs egyenes arányban a magasság a sikerrel, mert akkor Osweiler azonnal HOF lenne..
rva
Miér, nem az?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Dak Prescotnak volt a legkevesebb zsebben eltöltött ideje ami alatt passzolnia kellett és ezzel együtt körülbelül 90%os pass ratingje volt. Ezt mutatják a statok kisfiam szerint. Vélemény?
sztaking
Ha majd egy fél évig rá és főleg vele építik fel a támadósémákat, akkor ő is jobban fogja tudni, mi következik 2-3 másodperc múlva. Biztosabban maradhat a zsebben vagy léphet ki belőle, jobban fogja tudni, merre induljon meg. Idén talán (nem tudhatom) a kezdő bizonytalansága, a biztos apaljáték jó végigvitele és a relatív alacsonysága miatt mocoroghatott. Bár azt olvastam, a szezon második felében már tudatosabban lőtt ki a zsebből, több ilyen játékot hívtak be neki.
Charlie Firpo
Dak 6'2" pont mint Romo 😊 188 centi azért nem kicsi
mert ha Bridgewater, Manziel, vagy Wilson vagy Brees alacsony, az oké
6'2" szerintem tökre átlagos irányító méret, Rodgers, Carr vagy Stafford is elkaristol ugyanezzel a magassággal 😊
jó értem, 6'4" körül több irányító van... de szerencsére nincs egyenes arányban a magasság a sikerrel, mert akkor Osweiler azonnal HOF lenne..
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dak Prescotnak volt a legkevesebb zsebben eltöltött ideje ami alatt passzolnia kellett és ezzel együtt körülbelül 90%os pass ratingje volt. Ezt mutatják a statok kisfiam szerint. Vélemény?
sztaking
Ha majd egy fél évig rá és főleg vele építik fel a támadósémákat, akkor ő is jobban fogja tudni, mi következik 2-3 másodperc múlva. Biztosabban maradhat a zsebben vagy léphet ki belőle, jobban fogja tudni, merre induljon meg. Idén talán (nem tudhatom) a kezdő bizonytalansága, a biztos apaljáték jó végigvitele és a relatív alacsonysága miatt mocoroghatott. Bár azt olvastam, a szezon második felében már tudatosabban lőtt ki a zsebből, több ilyen játékot hívtak be neki.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Dak Prescotnak volt a legkevesebb zsebben eltöltött ideje ami alatt passzolnia kellett és ezzel együtt körülbelül 90%os pass ratingje volt. Ezt mutatják a statok kisfiam szerint. Vélemény?
sztaking
Jobban meg kell tanulnia zsebből irányítani, nem kilépni belőle mindig ha veszélyt érez, ez összefügg azzal, hogy a lábmunkáján is van még mit csiszolni.

Ebből ennyit tudok kiolvasni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Dak Prescotnak volt a legkevesebb zsebben eltöltött ideje ami alatt passzolnia kellett és ezzel együtt körülbelül 90%os pass ratingje volt. Ezt mutatják a statok kisfiam szerint. Vélemény?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on
Asbee
Miért kérdezed?
sztaking
Hogy hova tegyem a kommentjeid
Asbee
OK 52 ,Hollandiában láttam először NFL-t,mikor nálunk ilyen még láthatatlan volt, Montana Rice duó volt az ami akkor megszerettette velem,mégis a Boys mellett tettem le a voksom..most már tudod?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Prescott rookie of the year. Gratula neki, megérdemli.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on
Asbee
Miért kérdezed?
sztaking
Hogy hova tegyem a kommentjeid


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER