Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Prescott rookie of the year. Gratula neki, megérdemli.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on
Asbee
Miért kérdezed?
sztaking
Hogy hova tegyem a kommentjeid


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Dak to Dez utolsó 8 meccs: 64 targets, 43 rec., 646 yard, 8 TD.
Persze a sérülés is közrejátszott meg ugye a camp nagy része alatt sem vele gyakorolt de a végére azért alakult a kémia, nameg Dak kezdi elhinni, hogy Deznek majdnem mindent lehet 😊
speeedy1
Megfogtál, utána nem néztem, de ez valóban nem rossz. Csak Deztől nem a nem rossz szezonokat vártuk...
Wong
szorozd fel kettővel, és megkapod Dez legjobb szezonját. 16 TD-t nem lehet "nem rossz" szezonban szerezni.
több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Dak to Dez utolsó 8 meccs: 64 targets, 43 rec., 646 yard, 8 TD.
Persze a sérülés is közrejátszott meg ugye a camp nagy része alatt sem vele gyakorolt de a végére azért alakult a kémia, nameg Dak kezdi elhinni, hogy Deznek majdnem mindent lehet 😊
speeedy1
Megfogtál, utána nem néztem, de ez valóban nem rossz. Csak Deztől nem a nem rossz szezonokat vártuk...
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on
Asbee
Miért kérdezed?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Azt más is regisztrálta, hogy Beasley vezette a csapatot elkapásokban és yardokban is?
gyeek
Én jeleztem először,Balti szurker 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Dak to Dez utolsó 8 meccs: 64 targets, 43 rec., 646 yard, 8 TD.
Persze a sérülés is közrejátszott meg ugye a camp nagy része alatt sem vele gyakorolt de a végére azért alakult a kémia, nameg Dak kezdi elhinni, hogy Deznek majdnem mindent lehet 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.
ulpianus
OT-t tud játszani?
Asbee
Erről Houstonban tudnának mesélni:
 www.youtube.com/watch?v=vyNWW4w6p5c
empty taxi
Egyrészt ez egy majd három évvel ezelőtti meccs. Másrészt Ulpi szerintem erősen irónizált 😊
Cowboykarcsi90
Sztem Ulpi, Asbee és a saját hsz-em között a kapcsot iróniának hívják 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.
ulpianus
OT-t tud játszani?
Asbee
Erről Houstonban tudnának mesélni:
 www.youtube.com/watch?v=vyNWW4w6p5c
empty taxi
Egyrészt ez egy majd három évvel ezelőtti meccs. Másrészt Ulpi szerintem erősen irónizált 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.
ulpianus
OT-t tud játszani?
Asbee
Erről Houstonban tudnának mesélni:
 www.youtube.com/watch?v=vyNWW4w6p5c


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.
ulpianus
OT-t tud játszani?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.
ulpianus
Félreértetted, ez nem az a topic 😉
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.
ulpianus
Ilyen túlzásról azért nincs szó. Packers ellen is odatette magát, de az év végi formája is kezdett hasonlítani a 2014eshez.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kiegett mar Dez, el kellene zavarni a Giantsbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
nem lesz gond Dezzel. egyszerűen arról van szó, hogy Dak nagyon sokszor látás alapján dobott, nem várakozás alapján, oda ment a labda, ahol előbb megvolt a szeparáció. Beasley szinte mindenkit meg tud verni a mozgékonyságával, Dez ritkábban veri meg a védőt a gyorsaságával.
amíg Dez Romo alatt rengeteg olyan labdát kapott el, ahol nem verte meg a védőjét, de kiharcolta magának az elkapást, addig Dez alatt ilyen nem volt - az egyetlen fajta passz, ahol nem szeparáció után kapta a labdát az kb a bal oldalon a fly route-ra dobott backshoulder passz volt. az azért nem túl sok 😊

majd ha még jobban összecsiszolódik Dez Dakkal, akkor megint jönnek az 1000+ yardos szezonok.
slowmotion
Dak alatt
összekeveredtél 😀 😀
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
nem lesz gond Dezzel. egyszerűen arról van szó, hogy Dak nagyon sokszor látás alapján dobott, nem várakozás alapján, oda ment a labda, ahol előbb megvolt a szeparáció. Beasley szinte mindenkit meg tud verni a mozgékonyságával, Dez ritkábban veri meg a védőt a gyorsaságával.
amíg Dez Romo alatt rengeteg olyan labdát kapott el, ahol nem verte meg a védőjét, de kiharcolta magának az elkapást, addig Dez alatt ilyen nem volt - az egyetlen fajta passz, ahol nem szeparáció után kapta a labdát az kb a bal oldalon a fly route-ra dobott backshoulder passz volt. az azért nem túl sok 😊

majd ha még jobban összecsiszolódik Dez Dakkal, akkor megint jönnek az 1000+ yardos szezonok.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ne tegezd a királyt.
Janek
korán van még ahhoz, hogy ez legyen az év hozzászólása szerintem, de nagy jelölt lesz év végén is 😊
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Azt más is regisztrálta, hogy Beasley vezette a csapatot elkapásokban és yardokban is?
gyeek
Az elkapásokat tudtam, de a yardokat nem. Ahogy arra szem számított idény előtt senki, hogy Romo nem faktor a továbbiakban...

Dez nálam a nagy kérdés. Romo tette naggyá? Vagy képes lesz Dakkal is visszakerülni a top5-be?

Feleségemnek (aki alkalmankénti meccsnéző) volt egy érdekes mondata, hogy idén a Dallas meccsek nem arról szóltak, hogy vagy Murray futott vagy Dez elkapott meg néha a maci (Witten) is kapott labdát, hanem idén volt végre kreativitás. És Beasley számai is pont ezt mutatják...Ezért nagyon érdekes Dez számomra a jövőben...
Wong
Nekem is ez volt az idei évről az érzésem. Kicsit olyan NYE utánérzés volt. Ha valaki megsérült akkor pótoltuk és nyertük tovább a meccseket, nem úgy mint az elmúlt években mikor kidőlt egy kulcsjátékos akkor összeomlott a csapat. Megsérült Dez akkor hozta más az elkapásokat, megsérült a legjobb korner ( kicsit furcsa ezt MO-ról mondani ) akkor beállt Brown helyére és mentünk tovább, megsérült a fél DLine, nem gond hozta Irving meg Mayova a sackeket, és akkor Romoról még nem is beszéltünk. Sokkal stabilabb lett a teljesítmény nem függött annyira egy embertől.
Dez 800 yardja meg nem annyira gyenge annak fényében, hogy nem játszott három meccset, meg sokszor a futójátékot nyomtuk, meg azért DAK-ot se erőltettük a hosszú passzokkal.
Beasley teljesítménye viszont tényleg megsüvegelendő, korrekt receiverré nőtte ki magát az évek során, akire lehet építeni.
több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Azt más is regisztrálta, hogy Beasley vezette a csapatot elkapásokban és yardokban is?
gyeek
Az elkapásokat tudtam, de a yardokat nem. Ahogy arra szem számított idény előtt senki, hogy Romo nem faktor a továbbiakban...

Dez nálam a nagy kérdés. Romo tette naggyá? Vagy képes lesz Dakkal is visszakerülni a top5-be?

Feleségemnek (aki alkalmankénti meccsnéző) volt egy érdekes mondata, hogy idén a Dallas meccsek nem arról szóltak, hogy vagy Murray futott vagy Dez elkapott meg néha a maci (Witten) is kapott labdát, hanem idén volt végre kreativitás. És Beasley számai is pont ezt mutatják...Ezért nagyon érdekes Dez számomra a jövőben...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Azt más is regisztrálta, hogy Beasley vezette a csapatot elkapásokban és yardokban is?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ne tegezd a királyt.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeretném megfogalmazni,szakadj le rólam,ez gondolom számodra is felfogható..Baltimor szurker.
sztaking
off
Minden kötözködés nélkül te hány éves vagy?
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Persze ez mind ok. Vagy azonnal benyeljük a 19M dead moneyt vagy jun 1 cuttal 2 részletben valamennyivel kevesebbet. Az érdekelne, hogy lehet e paycutolni majd utána kivàgni az új szerződés szerinti dead moneyval ami nyilván kevesebb lenne.
speeedy1
Sima paycutba Romo nem fog belemenni szvsz pusztán azért, hogy a 'Boys jobban járjon a cuttal, inkább az az elképzelhető, hogy egy tradepartnerrel megegyezik a Cowboys viszont neki kisebb fizuval kell Romo (esetleg a mostani szerződésével konkrétan cap fölé menne a cserepartner), ezért még a Dallasnál módosítják a szerződését h kevesebb dead money maradjon a sapkában.

Technikailag egyébként szvsz megvalósítható, hogy a hátralévő garantáltakat mondjuk roster bónusszá alakítják és a roster bónusz dátuma előtt még kivágják az illetőt, de konkrét példa erre nem jut eszembe úgy, hogy még a bónusz előtt kivágták volna a delikvenst. Inkább arra szokták felhasználni, hogy a cap hitet jobban szétkenjék az évek között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Persze ez mind ok. Vagy azonnal benyeljük a 19M dead moneyt vagy jun 1 cuttal 2 részletben valamennyivel kevesebbet. Az érdekelne, hogy lehet e paycutolni majd utána kivàgni az új szerződés szerinti dead moneyval ami nyilván kevesebb lenne. Persze túl szép, hogy igaz legyen úgyhogy tuti nem lehet ilyet 😊

Szerkesztette: speeedy1
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Szerintetek az előfordulhat, hogy Romo szerződését újratárgyalják, paycut majd azután szimplán kivágják? Igazából neki mindegy szerintem mert ha nem akarja tradelni olyan csapat aki átveszi ilyen fizuval és még meg is felel neki akkor FA-n úgyis szabadon tárgyal bárkivel az új fizujáról. Itt meg mondjuk tesz cserébe egy ilyen kedvezményt, hogy szabadon leléphessen. Kérdés, hogy lehet e ilyet csinálni bár úgy rémlik, hogy volt már erre eset korábban.
speeedy1
Post June cut esetében 10 M dead money maradna. Szerintem ez alá semmilyen ügyeskedéssel sem tudunk menni. Nem ismerem annyira a cap szabályokat de ha értelmes emberek csinálták, márpedig feltételezem hogy azok akkor szerintem ez így működik.
100yard
Szerintem úgy fogják alakítani a dolgot, hogy az Romonak kedvezzen. Ha be kell nyelni a dead money-t az öreg simán meglépi. Nagyvonalú és nem Romoval fogja elkezdeni a szívózást. Amúgy most még nagy a csend, senki nem rakja ki a kirakatba, hogy kellene neki egy top QB, de amint komolyra fordulnak a dolgok netán becsúszik egy-két sérülés máris intenzívebb lesz a licit, szóval a június 1. utáni cutot minimum érdemes megvárni ha már cut...
gyeek
Szívózni nem fog de az a 25 M cap space amit foglal az súlyos, pláne úgy hogy backup. És ez már nem mindegy, valamint jövőre már kell a pénz Martin szerződésére is.

Szerintem is Jun 1 cut lesz csak azzal én úgy vagyok hogy kitolás a játékossal, tekintve hogy arra már mindenki kiköltekezi magát. Hacsak nem jelentik be már a free agency kezdetén és akkor aki le akarja szerződtetni az már tud vele számolni.
100yard
Jún 1. előtt is lehet vkit post-June cutként elszámolni kivágásokat, egész pontosan kettőt. Alkalmazzák is a csapatok, mert pl. workout bónuszokat lehet ki kellene fizetni játékosoknak korábban és akk már az is beleszámít a cap hitbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...