Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Legújabb pletykák szerint Carr visszavonulna. Felemás érzések, egyrészt sose tudott a kapott pénznek megfelelően játszani, másrészt egy megbízható közepes teljesítményt mindig hozott, sose volt sérült. És ahogy most állunk, biza egy ilyen játékos jól jönne majd a secondarybe. Csak hát nyilván nem ennyi pénzért.....
Cowboykarcsi90
Szerződése lejárt? Úgy rémlik 5 éve jött a KC-től. Most néztem , csak 30 éves sztem viszonylag kevés pénzért meg lehetne tartani. Én Mo-tól ˝fázom˝, ráadásul sokkal több lóvét akarna,pedig csak ebben az évben villantott,aztán mire megkedveltem volna menetrendszerűen megsérül.Néha ligaelit teljesítmény,de legtöbbször a sokadik körös Brown is hozza ugyanazt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ja igen, Jeff Heath? Két Int, a másodikkal lehet meccset nyert volna, meg az ominózus sack Rodgersen. Karrier meccset tolt ő is, sajna nem volt elég.
Cowboykarcsi90
Ő volt aki hátba fejelte AR-t ? Sztem a labdát is leüthette volna,olyan ütemben érkezett,ráadásul Áron egy kézzel tartotta csak, mert nem számitott rá.Persze fotelből könnyű okoskodni.
Pox
a jobb kezével próbálta kiütni, nem jött össze, ezt szvsz nem nagyon lehet rajta számonkérni. Eleve akkorát ütött Rodgersre, hogy szerintem ő maga sem tudja, azóta se, hogy hogy nem ejtette el.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Ja igen, Jeff Heath? Két Int, a másodikkal lehet meccset nyert volna, meg az ominózus sack Rodgersen. Karrier meccset tolt ő is, sajna nem volt elég.
Cowboykarcsi90
Ő volt aki hátba fejelte AR-t ? Sztem a labdát is leüthette volna,olyan ütemben érkezett,ráadásul Áron egy kézzel tartotta csak, mert nem számitott rá.Persze fotelből könnyű okoskodni.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Legújabb pletykák szerint Carr visszavonulna. Felemás érzések, egyrészt sose tudott a kapott pénznek megfelelően játszani, másrészt egy megbízható közepes teljesítményt mindig hozott, sose volt sérült. És ahogy most állunk, biza egy ilyen játékos jól jönne majd a secondarybe. Csak hát nyilván nem ennyi pénzért.....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Állítólag Romo legszívesebben Denverbe menne, de ők meg nem akarnak tradelni:  www.sportingnews.com/nfl/news/tony-romo-trade-rumors-contract-salary-cowboys-broncos-texans-bears-bills/175lcdxj2j26n1hzmyiezxwue7?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Végignézve még egyszer,mindenki hozta az elvárhatót,mindkét félidőben a második felére fölénybe kerültünk,két profi szinten nem elfogadható hibáért 30 yardot kaptunk!!és Rogers ezért büntetett,Butler sikertelen elkapása nevezhető még komoly hibának amit a csoportkörben simán hozott .

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Texans-Broncos páros a legvalószínűbb szerintem is. Esetleg még az Arizona, bár ők nem tudom hogy állnak cap space-el.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
A Houston úgy működhetne, ha Ti benyelitek a cap hitet, de cserébe kaptok valami ellenértéket. Denver sztem dettó. Nem nagyon van olyan csapat, amelyik erős kerettel és nagy capspace-szel bír, viszont QB az nincs. Viszont nektek is kéne a hely a sapka alatt. Nehéz dolog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Romoval kapcsolatban kérdezném, hogy van valahonnan érdeklődés érte vagy csak ő menne másik csapathoz?
Cuchulain82
Gondolom konkrét még nincs. Ahová igazán jó lenne az a Houston, ott tényleg csak egy jó irányítóra vannak az SB-től, de ott cap nem hiszem hogy elbír két méregdrága irányítót.
Aztán gondolom még szóba jöhet a Denver, Chicago, Frisco, Jets. Ott két-három évet még el tudna jó szinten játszani, és mögötte fel lehetne építeni egy projekt irányítót. Kérdés persze a sérülékenysége, és hogy mennyit kérne, bár ez lehet nem lesz annyira sok, tekintve hogy mi még fizetjük egy darabig. 😊 Romó szerintem gyűrűt akar meg bizonyítani a többi már másodlagos neki.
100yard
kösz a választ, én is a Texansra gondoltam, hogy azzal a csapattal kb SB esélyes lenne, feltéve ha egészséges tud maradni. Viszont a Bears, 49ers, Jets vonalat nem igazán látom hogy jó lenne neki, ezeknek a csapatoknak azért még kell 1-2 év hogy összekapják magukat, azt pedig nem tudom hogy Romoban az egyre gyakoribb sérülések miatt hány év van még. A Denvernél van két fiatal irányító /meg egy szar OL/ nem tudom mennyire kellene nekik Romo.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Romoval kapcsolatban kérdezném, hogy van valahonnan érdeklődés érte vagy csak ő menne másik csapathoz?
Cuchulain82
Gondolom konkrét még nincs. Ahová igazán jó lenne az a Houston, ott tényleg csak egy jó irányítóra vannak az SB-től, de ott cap nem hiszem hogy elbír két méregdrága irányítót.
Aztán gondolom még szóba jöhet a Denver, Chicago, Frisco, Jets. Ott két-három évet még el tudna jó szinten játszani, és mögötte fel lehetne építeni egy projekt irányítót. Kérdés persze a sérülékenysége, és hogy mennyit kérne, bár ez lehet nem lesz annyira sok, tekintve hogy mi még fizetjük egy darabig. 😊 Romó szerintem gyűrűt akar meg bizonyítani a többi már másodlagos neki.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
A WR2-es poszt nagy kérdés mert TWill-t nem hiszem hogy meg tudjuk tartani. Oda draftolni kellene valakit. Erre jó lehet a Tony-ért kapott ellenérték ha lesz olyan.
Backup futónak ott van Morris, őt két évre szerződtettük.
Mo kuka, nem tud egészséges maradni. Tegnap a változatosság kedvéért a bokája sérült meg. Talán kevés pénzért egy éves szerződéssel backup-nak meg lehetne tartani.
Ami viszont elég égető az a Dline.
Gregory-t nem hiszem hogy látjuk még a pályán. DLaw jó lenne de a tavalyi hátműtétje után az idén is a hátával bajlódott. Lehet megint műteni kell. Akkor pedig rá nem nagyon építhetünk. T Crawfordot túlfizettük, és ő sem tud egészséges maradni. Thorton nem kezdő szint. McClain szabad ügynök lesz nem hiszem hogy marad. Egyedül az újonc Collins a fix pont, meg esetleg Irving. Szép feladat lesz a holtszezonban ebből várat építeni.
100yard
tudom, hogy ez nem Madden, de TWill-t én sem tartanám meg, oda valóban draftolni kellene valakit (kell majd a lóvé, és egy közepes elkapót szvsz bármikor lehet találni)
a Claiborne dologgal is egyet értek, olcsón maradhat, de mindenképpen kell ember oda is drafton (érdekes, de szerintem jó cornert lehet találni későbbi körökben is plusz CB-knél első körben a legnagyobb a boom-or-bust esélye)
amivel nem értek egyet az a McClain elengedése, nagy szükség van rá, sokkal nagyobb, mint gondoljuk. a szezon elején miatta volt liga eleje a futás védekezés (meg azért, mert Lee egészséges maradt) szerintem egy kifejezetten jó nosetackle én mindenképpen megtartanám 1-2 évre még.
Collins és Irving ugye fix, TCrawford is 2020-ig van szerződve, DLaw is hátha egészséges lenne... kezdőbe való potenciálú (Gregory szintű atletikussággal, de run stopban jobb) DE kell első körben, ez egyre inkább egyértelmű.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Romoval kapcsolatban kérdezném, hogy van valahonnan érdeklődés érte vagy csak ő menne másik csapathoz?
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Nagy jövő előtt áll ez a csapat. Prescott hihetetlenül érett játékos, ha jönne is nála jövőre egy sophomore slump, az sem feltétlenül tragédia, mert PO meccsen is bizonyította most már, hogy higgadt, pontos, fejben nagyon ott van, nem remeg meg, le a kalappal előtte!

Sean Lee meg nem normális, elképesztő az az ember.

A jövőt én fényesen látom, nagyon kevés kell egy SB-hez a jövőben.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Azt én sem állítom, vagy várom a csapattól hogy lesz megintt 11 meccses győzelmi sorozat, meg 13-3(meg NFC 1st seed). Már csak a "nagy számok törvénye" alapján is, az a valószínű hogy ezek a számok csökkennek majd.
Én amitől a legjobban tartok az a sérülések, illetve hogy a védelemmel mi lesz.
Persze Prescottnál is beüthet egy sophomore slump, de jelenleg rzt tűnik a kevésbé valószínűnek.
Cowboykarcsi90
De azért hasznára is válhat, hogy egy teljes offseasont kap majd, mint #1 irányító.

Szerintem nagyon jó helyzetben van a Dallas: Úgy tűnik megvan a fr. irányító, szerencsés esetben 10+ évre, a fr running back, jó a fal, ott van Dez. Romo-t el lehet tradelni, aztán lehet a védelembe invesztálni amit kaptok, plusz még ami belefér. Nyilván nem lesz mindig 13-3, de nem is álltok letolt gatyával.

Tegnapi meccs meg az év meccse volt, nagyon tetszett ez a comeback, grat.
winston
a Romo trade-hez annyit, hogy a jelen szerződés esetén nem lesz trade, mert 19,6 millióval nyomná a sapkát és 5,1 milliót lehetne spórolni rajta (ez igaz a június 1 előtti cut-ra is)

ami lehetséges, az egy post jun1 designation cut mert akkor ilyen dead money-k lennének:
2017 10,7 millió
2018 5,7 millió
2019 3,2 millió

vagy egy évet hozzá csapnak a szerződéséhez, kicsit át strukturálják és reménykednek, hogy a Denver hajlandó egy harmadik körös kondicionális picket adni érte (fognak kapni legalább egyed, de lehet kettőt is.)
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
mégis visszanéztem.
nekem a jövő évvel nem az a bajom, hogy lehet-e tartani ezt a szintet, mert igen, lehet. a fal is szokhat Prescotthoz, meg ő is a falhoz, kérdésesek a sérülések, de ugye miután Dez fél szezonban használhatatlan volt, meg is volt az egy kulcsember mínusz. elvileg Hanna és Swaim is jön vissza, mivel Escobar nem volt megoldás TE2 posztra, viszont mindkét előbbi tud elkapni is, ezért ebből jól jöhetünk ki. Martinnak még ne adjunk hosszabbítást, mert korai még, ez lesz a negyedik éve, és van lehetőség egy ötödik éves opcióra is - az tesók között is még két éves coverage.
ami kérdéses, az a kettes outside WR spot, meg hogy mi lesz backup RB-ben. meg hogy mi legyen Free-vel, Chaz Green egészséges tud-e marandni, próbáljuk meg oda Collinst, megtartsuk-e Leary-t.

védelmet erősíteni kell, bár Jaylon lehet az aduász, mert ha lenne még egy Lee kaliberű védőnk, akkor lényegében egy gyengébb strongside linebackerrel is partiban lennénk. DL erősítés kell, CB erősítésen kell gondolkozni. Carr szerződése lejár, Mo az év első felében karrier évet tolt, tegnap viszont megint visszatért a korábbi évekbeli önmagához. safety poszton meglehetünk, a Jones-Church-Heath-Wilcox négyes szódával elmegy, Frazier meg ott van prospectként.

no igen, a salary cap. a salary cap az csúnya lesz. kulcskérdés, mi lesz Tonyval, át lehet-e, át tudjuk-e strukturálni a szerződését, hogy egy contenderhez mehessen. nem hiszem, hogy backupnak marad, Prescottnak meg kell a workload, hogy megszerezhese a tapasztalatot. amit tegnap mutatott, az több, mint ígéretes, csak az INT-et sajnálom, de majd legközelebb be kell venni a repertoárba egy fake screent, mint amit Tony tolt az Iggles ellen. ha tegnap Hyde elszáll a fake-re, mint egy győzelmi falevél, akkor Dez vagy Beasley simán ki tudta volna nyírni az emberhátrányos Packers védelmet. persze: késő bánat, eb gondolat.

a meccset úgy néztem végig, hogy attól paráztam, nincs-e vakbelem, azért jobb lett volna, ha nyerünk. de legalább nincs több éjszakázás idén.
ja, a GamePass-szal meg idén kifejezetten megjártam, annyi primetime meccset nyomtunk, hogy idén kétszer többet volt madzsar tévében a csapat, nem tudtam kihasználni a GP-t. na majd visszanézem a 2014-es és a 2016-os szezon legjobb meccseit, hogy ne vesszen kárba...
slowmotion
A WR2-es poszt nagy kérdés mert TWill-t nem hiszem hogy meg tudjuk tartani. Oda draftolni kellene valakit. Erre jó lehet a Tony-ért kapott ellenérték ha lesz olyan.
Backup futónak ott van Morris, őt két évre szerződtettük.
Mo kuka, nem tud egészséges maradni. Tegnap a változatosság kedvéért a bokája sérült meg. Talán kevés pénzért egy éves szerződéssel backup-nak meg lehetne tartani.
Ami viszont elég égető az a Dline.
Gregory-t nem hiszem hogy látjuk még a pályán. DLaw jó lenne de a tavalyi hátműtétje után az idén is a hátával bajlódott. Lehet megint műteni kell. Akkor pedig rá nem nagyon építhetünk. T Crawfordot túlfizettük, és ő sem tud egészséges maradni. Thorton nem kezdő szint. McClain szabad ügynök lesz nem hiszem hogy marad. Egyedül az újonc Collins a fix pont, meg esetleg Irving. Szép feladat lesz a holtszezonban ebből várat építeni.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Jó meccs volt,Rogers most megnyerte.A buta cserés büntiért kár volt.

Szerkesztette: sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azt én sem állítom, vagy várom a csapattól hogy lesz megintt 11 meccses győzelmi sorozat, meg 13-3(meg NFC 1st seed). Már csak a "nagy számok törvénye" alapján is, az a valószínű hogy ezek a számok csökkennek majd.
Én amitől a legjobban tartok az a sérülések, illetve hogy a védelemmel mi lesz.
Persze Prescottnál is beüthet egy sophomore slump, de jelenleg rzt tűnik a kevésbé valószínűnek.
Cowboykarcsi90
De azért hasznára is válhat, hogy egy teljes offseasont kap majd, mint #1 irányító.

Szerintem nagyon jó helyzetben van a Dallas: Úgy tűnik megvan a fr. irányító, szerencsés esetben 10+ évre, a fr running back, jó a fal, ott van Dez. Romo-t el lehet tradelni, aztán lehet a védelembe invesztálni amit kaptok, plusz még ami belefér. Nyilván nem lesz mindig 13-3, de nem is álltok letolt gatyával.

Tegnapi meccs meg az év meccse volt, nagyon tetszett ez a comeback, grat.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
mégis visszanéztem.
nekem a jövő évvel nem az a bajom, hogy lehet-e tartani ezt a szintet, mert igen, lehet. a fal is szokhat Prescotthoz, meg ő is a falhoz, kérdésesek a sérülések, de ugye miután Dez fél szezonban használhatatlan volt, meg is volt az egy kulcsember mínusz. elvileg Hanna és Swaim is jön vissza, mivel Escobar nem volt megoldás TE2 posztra, viszont mindkét előbbi tud elkapni is, ezért ebből jól jöhetünk ki. Martinnak még ne adjunk hosszabbítást, mert korai még, ez lesz a negyedik éve, és van lehetőség egy ötödik éves opcióra is - az tesók között is még két éves coverage.
ami kérdéses, az a kettes outside WR spot, meg hogy mi lesz backup RB-ben. meg hogy mi legyen Free-vel, Chaz Green egészséges tud-e marandni, próbáljuk meg oda Collinst, megtartsuk-e Leary-t.

védelmet erősíteni kell, bár Jaylon lehet az aduász, mert ha lenne még egy Lee kaliberű védőnk, akkor lényegében egy gyengébb strongside linebackerrel is partiban lennénk. DL erősítés kell, CB erősítésen kell gondolkozni. Carr szerződése lejár, Mo az év első felében karrier évet tolt, tegnap viszont megint visszatért a korábbi évekbeli önmagához. safety poszton meglehetünk, a Jones-Church-Heath-Wilcox négyes szódával elmegy, Frazier meg ott van prospectként.

no igen, a salary cap. a salary cap az csúnya lesz. kulcskérdés, mi lesz Tonyval, át lehet-e, át tudjuk-e strukturálni a szerződését, hogy egy contenderhez mehessen. nem hiszem, hogy backupnak marad, Prescottnak meg kell a workload, hogy megszerezhese a tapasztalatot. amit tegnap mutatott, az több, mint ígéretes, csak az INT-et sajnálom, de majd legközelebb be kell venni a repertoárba egy fake screent, mint amit Tony tolt az Iggles ellen. ha tegnap Hyde elszáll a fake-re, mint egy győzelmi falevél, akkor Dez vagy Beasley simán ki tudta volna nyírni az emberhátrányos Packers védelmet. persze: késő bánat, eb gondolat.

a meccset úgy néztem végig, hogy attól paráztam, nincs-e vakbelem, azért jobb lett volna, ha nyerünk. de legalább nincs több éjszakázás idén.
ja, a GamePass-szal meg idén kifejezetten megjártam, annyi primetime meccset nyomtunk, hogy idén kétszer többet volt madzsar tévében a csapat, nem tudtam kihasználni a GP-t. na majd visszanézem a 2014-es és a 2016-os szezon legjobb meccseit, hogy ne vesszen kárba...
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Jó meccs volt a tegnapi. Megtettek mindent a fiúk, küzdöttek rendesen. Van ilyen hogy néha az ellenfél jön ki győztesen egy ilyen szoros meccsből. Végre egy nézhető és élvezhető szezon volt.
Az elején látszott sajnos kicsit a megilletődöttség és a play off rutin hiánya. Ott elment a GB és csak futottunk az eredmény után. Kisebb csoda lett volna ha ennek ellenére behúzzuk ezt a meccset.
Én optimista vagyok a jövőre nézve. Az edzői stáb jó, bár tegnap azért ők is követtek el kisebb hibákat, de alapvetően a szakmai oldal rendben van.
A csapat is egyben van, néhány kérdést meg kell oldani a holt szezonban, főleg a védelem terén, illetve a Romo kérdést kell megoldani mert így hogy nem játszik nagy teher a cap-et tekintve, de ha a csapat építés így folytatódik tovább akkor szerintem nincs ok a pánikra. Azért figyelem jó pár éve az NFL-t és azok a csapatok szoktak jól szerepelni ahol a draft munka kiemelkedő, ahol a hátsó körökben is tudnak jó játékosokat hozni, ami nálunk most úgy tűnik adott. Azért az idei draft nagyon jó volt, és az elmúlt évek draftjai sem voltak rosszak.
DAK gyakorlatilag az összes rookie csúcsot megdöntötte, azért ez jót szokott jelenteni. Gondoljatok bele projekt irányítónak hoztuk, ahhoz képest lehozott egy 13-3-as szezont és a rájátszásban is abszolút versenyképes volt vele a csapat.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azt én sem állítom, vagy várom a csapattól hogy lesz megintt 11 meccses győzelmi sorozat, meg 13-3(meg NFC 1st seed). Már csak a "nagy számok törvénye" alapján is, az a valószínű hogy ezek a számok csökkennek majd.
Én amitől a legjobban tartok az a sérülések, illetve hogy a védelemmel mi lesz.
Persze Prescottnál is beüthet egy sophomore slump, de jelenleg rzt tűnik a kevésbé valószínűnek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
kéne egy kicsit bírózni, és akkor olyanok lehetnénk, mint a Lions topic 😀
a harmadik negyedben a Dak INT után kikapcsoltam, de nem bírtam ki és vissza kapcsoltam a végére 😊 körmöm nem maradt.

igazából erre számítottam, mert hiába írta minden szakértő, hogy gyakorlatilag minden csapategységben a Dallas jobb kivéve a legfontosabbat a QB-t ez csak akkor lett volna elég, ha
a) van elegendő passrush, és Rodgers futkorászását és időhúzását limitálni tudtuk volna földön
b) nem verjük agyon magunkat hülye - amúgy helyesen bedobott - zászlókkal (Brown DPI a Heath INT helyett elég bosszantó hiba...)

sőt, igazából mind a két rookie annyira jól játszott, hogy kezdtük elhinni, hogy a bab is hús.
Amikor Romo letérdelt az előszezonban, akkor - tegye mindenki a szívére a kezét - lemondtunk a szezonról, én is egy 4-12-t vizionáltam megint, erre csináltak nekünk ide egy remek szezont. élvezzük, ami eddig jött belőle és nézzünk pozitívabban a következő szezonok elé.

(végre elkezdhetek a drafttal foglalkozni, tavaly ilyenkor már a teljes első kört ismertem 😀 😀 )

Szerkesztette: rva
több mint 7 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Én is inkább a pesszimista állásponton vagyok.

Ebben a szezonban elégé kijött a lépés. Úgy vághatunk neki a PO-nak hogy nem volt sok sérültünk. Túl sokszor mondtuk már, hogy jövőre. Élni kéne már a lehetőséggel.

+ A csoport sem lesz jövőre gyengébb, ha mi nem is gyengülünk, csop ellenfelek bőven erősödhetnek, vagy nekik jöhet ki jól a lépés.

több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A kovetkezo szezonban nem jutunk PO-ba. Jon a szokasos rookie visszaeses, illetve ez most nem a minden bejon ev lesz. De 2-3 ev mulva, ha O line marad realis lehet egy NFC final
Needa
Wow.Ezt most komolyan?
Tehenész
Pedig sajnos igaza lehet...
több mint 7 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
A kovetkezo szezonban nem jutunk PO-ba. Jon a szokasos rookie visszaeses, illetve ez most nem a minden bejon ev lesz. De 2-3 ev mulva, ha O line marad realis lehet egy NFC final
Needa
Wow.Ezt most komolyan?
több mint 7 éve
Needa Dallas Cowboys 233
A kovetkezo szezonban nem jutunk PO-ba. Jon a szokasos rookie visszaeses, illetve ez most nem a minden bejon ev lesz. De 2-3 ev mulva, ha O line marad realis lehet egy NFC final