Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ja igen, Jeff Heath? Két Int, a másodikkal lehet meccset nyert volna, meg az ominózus sack Rodgersen. Karrier meccset tolt ő is, sajna nem volt elég.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Igazából nagy vonalakban az bizonyosodott be amit egész évben tudtunk. A védelem még nem csempjönsip kaliber, még a rájátszás kaliber is igazából attól függ kivel kerülnénk össze. Ráadásul, ezt a hiányosságot most még jobban kidomborították a körülmények(impotens támadósor másfél negyeden keresztül + a liga jelenleg legjobb irányítójával kerültek szembe), míg az alapszakaszban pont hogy nagyon hatékonyan lepleztük. Pont az a plusz egy playmaker "sztár" játékos kéne, a sok jómunkás ember közé, aki miatt mondjuk ma pont nem 34et kapunk, csak 31et vagy 28at.
Voltak vitatható hívások, a többségét Ti már említették is, de szerintem ilyenek minden meccsen vannak. Amiket így UTÓLAG meg lehet mondani hogy szar playcall volt, de szvsz nem ezen múlt. Az első 20 percben a csapatnak nem volt válasza a Green Bayre, a labda egyik oldalán se, ha ott csak az egyik egység eldöcög, kvázi meccsben tartja a csapatot, talán más lett volna az eredmény. Közhely, de egy hasonló erejű csapatnak nem adhatsz 18 pont előnyt, mert onnan kb. vakszerencse hogy nyersz e. Ezen ment el.
A meccshez még annyit, ezt már a pozitívumokhoz, hogy azért egy full rookie backfieldel, nem szégyen így kikapni. 21-3nál nagyon kinézett egy komoly blowout, amit azért sokkal nehezebb lett volna lenyelni. Prescott ehhez képest elképesztő jó volt, első PO meccsén, alig volt rosszabb a future HoFer Rodgersnél, hatalmasat játszott. Az NFLben soha nem mondj biztosat senkiről, egyetlen szezon alapján, de jelenleg baromi jol mutat a srác! Elliott meg... nem tudom, van még olyan, aki azt gondolja, hogy nem érte meg az 1/4et? Bryanttől is nagyon tetszett, hogy pont most hozta magasan a szezon legjobb meccsét. Talán Ő volt a legnagyobb vezér ma.
Titkon szerintem itt mindannyian tudtuk, hogy a bajnoki címre, vagy a Super Bowlra még nincs kész a csapat. Talán emiatt is, nekem most ez a "one and done" korántsem fáj annyira, mint mondjuk a 2007es.
Ha a támadósort többé kevésbé sikerül együtt tartani, a két rookie továbbra is így játszik, akkor nagyon eredményes évek állhatnak a csapat előtt. Csak a védelembe kellene az az egy két hiányzó kirakós darab. Most már meg van a PO "tűzkeresztség" is, ami talán pont hiányzott a meccs elején.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerintem óriási hiba volt hogy 3&2-nél egy időkéréssel nem futottunk, opt 1. megfutjuk és megyünk tovább, opt. 2. nem futjuk meg, lepörgetjük az órát, időkérés és ugyanúgy berúgtuk volna a field goalt, csak nem marad 35 mp
tamas424
Túl gyors volt az a drive. Picit mintha JG türelmetlen lett volna.
Amadeus91
Jo
Volt az csak vegig kellett volna vinni.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Szerintem óriási hiba volt hogy 3&2-nél egy időkéréssel nem futottunk, opt 1. megfutjuk és megyünk tovább, opt. 2. nem futjuk meg, lepörgetjük az órát, időkérés és ugyanúgy berúgtuk volna a field goalt, csak nem marad 35 mp
tamas424
Túl gyors volt az a drive. Picit mintha JG türelmetlen lett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Szerintem óriási hiba volt hogy 3&2-nél egy időkéréssel nem futottunk, opt 1. megfutjuk és megyünk tovább, opt. 2. nem futjuk meg, lepörgetjük az órát, időkérés és ugyanúgy berúgtuk volna a field goalt, csak nem marad 35 mp
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
le a kalappal srácok, iszonyatos volt ahogy kapaszkodtatok.
Biztosítva van a jövő, nem remegtek meg az ifjoncok.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem volt ez rossz teljesítmény, csak a meccs közepén mintha megijedt volna a csapat a nagy hátránytól, és eltért a futásorientált játéktól, pedig az láthatóan működött. Ezzel együtt a támadósor jövőre is hasonlóan jó lesz, a PO-ra ismét jó eséllyel. Aztán csak azért kell szurkolni, hogy az ellenfelet ne segítsék ki mindig 3rd downokon, meg kamu flagekkel, úgy ahogy ma a GB-t.

Draft mehet a védelembe.

Btw: Romo miatt sajnálom, érte milyen picket vártok?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
csak annyit mondok, hogy valaki égesse már el a prevent defense lapjait a defensive playbookból.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Csodás szezon volt. 😊 Prescott végérvényesen bebizonyította, hogy lehet rá építeni, Zeke meg Bryant meg nem normálisak.

A védelmen van még mit javítani, a falat meg tartsuk egyben és jövőre visszavágunk. 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
ez most fájt.
kb egy-másfél hét múlva újra benézek.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fel a fejjel srácok, borzasztó jó ez a csapat, minden haternek bebizonyították, hogy nem gyenge schedule meg egyéb apámfasza miatt tartottok itt.
Zeke + Dak tényleg a real deal, évekig számolni kell veletek mostantól.
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem akarom elhinni higy ekkora hibát el tudott a D követni. Egyébként izgalmas offseason lesz es h jol építkezunk tényező leszünk az NFC-ben. Atlanta O szerintem jobb mint a GB szóval a D-re kell költeni aztan jövőre jok lehetünk.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Majd jövőre.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na igy az igazan fajo..Ilyen vedekezest....Byron is elmehet ótvar szar volt ma (is)

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez igy nagyon faj harmadikra ilyen playt beszopni 😕
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
tudtuk h ilyen védelemmel super bowl nem lehet, de az O is ideges, hívasok meg...
Vege,milyen hivas, 3&2 hosszu passz, 2&1 passz

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Sajnos Rodgers szétdobál minket...
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az első negyed vállalhatatlan volt, mind offense mind deffense részről(bár talán ez kevésbé volt meglepő).
A második negyed már valamivel jobb, de ez még mindig kevés lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hat igen ilyen védelemmel( sérültek is) playoff más kávéház

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az év legfontsabb meccse, hajrá Cowboys, előre a győzelembe! 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Hat nagyon kemény meccs várható. De bármi is lesz ez a szezon annyit pluszt adott szerintem mindenkinek ami leírhatatlan. Fényes a jövő,D-be kellenek a tehetségek.

Ha Daknak nem menne, es megyünk az eredmény utan vajon Romo bejön e megfordítani?

 www.youtube.com/watch?v=sQOGzwnhqME


FinisThisFight ÉsMégKettőt!!!!
Kroos
Irvin nyomja alatta? Mert olyan a stíl.

Csak idegekkel bírjuk majd...Dzsokival kiszurkoljuk ma is.
Charlie Firpo
Les Brown, motivational speaker.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bármi lesz ma elégedettek lehetünk az igénnyel es a draftal is. Persze eves kozben jon meg 😊
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Reméljük nem szakítjuk meg ebben a play off-ban már jól bejáratott hagyományt, hogy eddig még csak az otthon játszó csapat nyert.
Go Boys !
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
ma véletlenül Tony számait hagytam bent a hatoslottóban Dak helyett (múlt héten elfelejtettem játszani, Eagles ellen meg arra számítottam, jól tolja)
szóval kihúzták, meg Zeke és Carr számait is. ez most mit jelent? hogy Tony pályára lép, és megnyeri, vagy hogy Tony-t kellene játszatni? 😀
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hat nagyon kemény meccs várható. De bármi is lesz ez a szezon annyit pluszt adott szerintem mindenkinek ami leírhatatlan. Fényes a jövő,D-be kellenek a tehetségek.

Ha Daknak nem menne, es megyünk az eredmény utan vajon Romo bejön e megfordítani?

 www.youtube.com/watch?v=sQOGzwnhqME


FinisThisFight ÉsMégKettőt!!!!
Kroos
jo kerdes, a csapat erdeke miatt ha tuti veszve van a meccs es bizonyithatoan csak miatta, akkor szerintem igen. Marmint ha az idegesseg, meg a rookie mistake eket kovetne el. De amugy meg nem. Mert az nagyon demoralizalo lenne barkinek. Hacsak nem azt mondjak, hogy leserult es azert hozzak le. Mert ugyebar eddig ugy volt, amit en kulso szemlelokent lattam, hogy milyen elet lesz tony romo utan.

Hat egy nagyon jo huzassal 4 koros qb vel fenyeset latok. Nem is ertem hogy tudtatok ilyen jo qbt talalni ilyen hatso korben? Es eddig jobb jovot latok vele mint a mar sajnos serulekenyebb es sajnos oregebb nfl szintjen merve persze romoval lenne. De ez meg csak az elso eve. Es utana szoktak agyonelemezni a qb ket. Szoval ezutan kell megnezni, hogy lesz e jovore visszaeses a szintjen. Amit nem hiszek.

Mas, itt a meccs nem csak rajta, hanem a ket rookien fog fokent mulni, dallas oldalarol. Hogy ok az rb tek es a qb tek mennyire marad tokos. Es fejben tiszta. Ez a kerdes. Green bay oldalarol nezve meg hogy aaron rogers mennyire tud majd passzolni, mozogni stb a zsebben, es ti mennyire tudjatok megfogni zseben kivul. Jo meccsnek igerkezik. Jo szurkolast.
gabistar
Az emberi oldala, a viselkedése, a tanulékonysága eddig fontosabb volt, mint a hozott tudása (bár alapból az is volt neki). Mindenhol szerették, mindenhol vezér volt.
És egy elég jó csapathoz került, khm...



Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.