Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hat kemeny melo lesz,sokkal nehezebb mint legutóbb.
Pass rush nem várható szinte semmi, vmi mast kell kitalalni. Nyilván futni,futni, rövid passzok Beaslye,Witten fele es 1-2 nagy elkapás Dez,T Will,Butlertől.
D Law kerdeses, 4 meccses eltiltása utan, meg egez evben csak limitaltan edzett,nem tudom mennyit tud játszani majd,illetve újabb műtét utén jövőre is ki tudja mennyire fogja a háta bírni.

Tyron es Mo is edzett ma. Mo nem tudom milyen állapotban lesz félek h nem 100%osan megégetik.,remelem az idei arcat mutatja, és nem az előzőket.
Kroos
Emlékszem amikor Lawrence visszatért az eltiltásból, a Bengals ellen, még azon a kevés snappen is amit kapott, nagyon jol nézett ki, többször is ott volt Daltonon, nem sokon mulott hogy egy 1-2 sackkes meccsel térjen vissza. Aztán rögtön a következő meccsen összeszedte (vagy kiújult, a fene se tudja) ezt a hátsérülését, és azóta alig észre vehető. Én sajnálom a srácot, mert amikor egészséges volt és ki is jött a lépés (tavaly év vége, vagy a 2014es PO) meg meg villant, látszott hogy van benne potenciál, csak nem tudni valaha a pályára is tudja e tenni.
Amugy vágjátok hogy a a végén Mayowa lett a házi savk király 8 sackkel? Én nagyon meglepődtem, oké év végére egész jol játszott de igy fejből 5 sacknél többet biztos nem adtam volna neki a szezonra.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hat kemeny melo lesz,sokkal nehezebb mint legutóbb.
Pass rush nem várható szinte semmi, vmi mast kell kitalalni. Nyilván futni,futni, rövid passzok Beaslye,Witten fele es 1-2 nagy elkapás Dez,T Will,Butlertől.
D Law kerdeses, 4 meccses eltiltása utan, meg egez evben csak limitaltan edzett,nem tudom mennyit tud játszani majd,illetve újabb műtét utén jövőre is ki tudja mennyire fogja a háta bírni.

Tyron es Mo is edzett ma. Mo nem tudom milyen állapotban lesz félek h nem 100%osan megégetik.,remelem az idei arcat mutatja, és nem az előzőket.

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
. Lacy is játszott még, igaz nem tudom mennyire volt egészséges, de hozott egy elfogadható teljesítmény.
100yard
sérülten kezdett, és a második félidőben már nem is nagyon ment fel.
és akkor még nem volt Kriszti sem náluk, szóval a receiver csóka volt a running back.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
Blevi
Benson Mayowa asszem.
gyeek
Anthony Brown 😉
speeedy1
Lebuktam, még bandwagonre se vagyok elég jó. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000772748/article/elliott-on-car-crash-ive-been-in-bigger-collisions?campaign=fb-nf-sf50384156-sf50384156
Szerintem ne üljön autóba vasárnapig! Sőt, maradjon otthon! Az ütő megállt bennem!
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
Blevi
Benson Mayowa asszem.
gyeek
Minden rasszista felhang nélkül Ő szerintem feketébb fekete 😀
Blevi
 bleacherreport.com/articles/2072574-seattle-seahawks-benson-mayowa-primed-for-breakout-year-in-2014
régi cikk, de a képeken látszik amit mondasz 😉
(egyben érdekes is a cikk)
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
Blevi
Jaja Keith Smith 😉
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
Blevi
Benson Mayowa asszem.
gyeek
Anthony Brown 😉
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
Blevi
Benson Mayowa asszem.
gyeek
Minden rasszista felhang nélkül Ő szerintem feketébb fekete 😀
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
Blevi
Benson Mayowa asszem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?
Cowboykarcsi90
Második talan Smith a FB negyediket nem tudom.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169
rva
Mondjuk balról a másodikat én se ismerem meg. Meg a jobb szélsőbe se vagyok biztos. Wilson talán?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ha még nem lett volna...


vpi
nekem nem mutatja, de itt van az eredeti:

 twitter.com/dallascowboys/status/818935714905735169

Szerkesztette: rva
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Ha még nem lett volna...



Szerkesztette: vpi
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Meg az a kulcs ami azon a meccsen is volt hogy 3 pontokon tartottuk a Green Bay-t. Az utolsó öt percben sikerült csak TD-t szerezniük.
Pedig sokat tettünk azon a meccsen hogy ne mi nyerjünk. DAK-nak volt két fumblija ( az egyik amikor futás közben egyszerűen elhagyta a labdát), meg egy INT-je a mi 15 yardunkon.
Meg összeszedtünk vagy 60 yardot büntetésből is.
Rogers egyébként nem volt rossz azon a meccsen. 70%-kal dobált. Az O faluk jó volt megvédték rendesen. Lacy is játszott még, igaz nem tudom mennyire volt egészséges, de hozott egy elfogadható teljesítmény.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-secondaries-this-season/

namost ha a liga második secondary-nek (aminek szintén top5 front sevenje van) Aaron majdnem 40 pontot dobált, akkor sz@rul nézünk ki a hétvégére... 😕 remekül néz ki a PFF szerinti legjobb secondary, de ki van zárva, hogy igaz legyen és izzadni fog a tenyerem végig, hogy Dak győzi e pontokkal azt, amit a másik oldal a táblára tesz.
rva
Giants ellen 14 drive-ot vitt a Green Bay, ellenetek az alapszakaszban 11-et, ráadásul úgy, hogy a ti támadósorotok 3 db 3rd down kísérletet csinált meg 11-ből, vagyis messze nem maxoltátok ki a labdabirtoklás idejét a ti oldalatokon. Ha ezen még tudtok javítani, akkor 10 alatt tudjátok tartani a drive-ok számát Green Bay részről, szerintem ez az egyik kulcs.

több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-secondaries-this-season/

namost ha a liga második secondary-nek (aminek szintén top5 front sevenje van) Aaron majdnem 40 pontot dobált, akkor sz@rul nézünk ki a hétvégére... 😕 remekül néz ki a PFF szerinti legjobb secondary, de ki van zárva, hogy igaz legyen és izzadni fog a tenyerem végig, hogy Dak győzi e pontokkal azt, amit a másik oldal a táblára tesz.

Szerkesztette: rva
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ezt Giants drukkerek csak saját felelősségre nézzék! 😊

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2017/01/08/odell-beckham-left-hands-miami-twitter-hold-back-giants-lose-miss-chance-cowboys-rematch
gyeek
Legszebb öröm a káröröm...

Egyedül azt sajnálom, hogy így soha nem derül ki, hogy egy harmadik meccsen sikerült volna-e visszavágnotok, illetve így már a Pats-nek sincs esélye ugyan erre. No nem baj, majd jövőre, egy resetelés utáni első szezonnak ez egyáltalán nem volt rossz 😊

Sok sikert a Packers-höz, előre az NFC East becsületéért!
Awesome88
reset majd akkor lesz, ha Elishának végre ajtót mutattok 😉 addig max. refurb
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ezt Giants drukkerek csak saját felelősségre nézzék! 😊

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2017/01/08/odell-beckham-left-hands-miami-twitter-hold-back-giants-lose-miss-chance-cowboys-rematch
gyeek
Legszebb öröm a káröröm...

Egyedül azt sajnálom, hogy így soha nem derül ki, hogy egy harmadik meccsen sikerült volna-e visszavágnotok, illetve így már a Pats-nek sincs esélye ugyan erre. No nem baj, majd jövőre, egy resetelés utáni első szezonnak ez egyáltalán nem volt rossz 😊

Sok sikert a Packers-höz, előre az NFC East becsületéért!
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
mondjuk úgy tűnik, hogy a legerősebb, még elméletben az alapszakasz bármelyik felállását felülmúlóan egészséges kerettel megyünk neki a hazai (fedett) mérkőzésnek.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ezt Giants drukkerek csak saját felelősségre nézzék! 😊

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2017/01/08/odell-beckham-left-hands-miami-twitter-hold-back-giants-lose-miss-chance-cowboys-rematch

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Nelson kidűlt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
De jó is lenne ha a Wunderwaffe passrush beindulna... 8]

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
a második negyed közepén úgy feküdtem le, hogy bakker, de jó lenne, ha ezzel a gyenge GB-vel játszanánk akik a képernyőn voltak.
erre egy erős GB-vel játszunk.... 😕
Aaron megint God Mode-ba kapcsolt, kelleni fognak az egészséges és jól játszó cornerek.
rva
Csak azt kell csinálnunk mint eddig,hosszú játékot nem szabad engedni..akkor nyerünk megint.De tudja ezt Marinelli 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
a második negyed közepén úgy feküdtem le, hogy bakker, de jó lenne, ha ezzel a gyenge GB-vel játszanánk akik a képernyőn voltak.
erre egy erős GB-vel játszunk.... 😕
Aaron megint God Mode-ba kapcsolt, kelleni fognak az egészséges és jól játszó cornerek.
rva
Meg a Dline, és az utolsó három meccsen mutatott játékuk, amikor egész éledezett a passrush. Ha az év eleji lepkefing siettetés lesz vasárnap is, nem sok esélyünk lesz.

Amúgy eddig semmi nem utal rá hogy Claiborne ne játszana, Willcox ugye már visszatért(mutatott is egy két szép szájbaverést a Lions meg az Eagles ellen 😊 ), tudtommal most Scandrick se bajlodik semmivel, szóval elvileg ki tudunk állni a teljes értékű secondaryvel.

Ahogy Slow is írta, a Claiborne-Scandrick-Carr-Brown négyes nem rossz, csak tényleg legyen valami passrush.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!