Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Régen vártam ennyire egy meccset,remélem idén még legalább kétszer le kell írjam ezt 😀
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bródusz szerint inaktív lesz:
Sanchez. L McFadden. Morris. Nzeocha. Cooper. Ash.

Akkor a futás Zeke-vel és Dunbar-ral megy majd. (Én valamelyiket fent hagytam volna.)
Charlie Firpo
CB nem az RB
100yard
pontosan, Leon McFadden =/= Run DMC
slowmotion
Akkor a klasszik Zeke-RunDMC felállás lesz, az okés.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Bródusz szerint inaktív lesz:
Sanchez. L McFadden. Morris. Nzeocha. Cooper. Ash.

Akkor a futás Zeke-vel és Dunbar-ral megy majd. (Én valamelyiket fent hagytam volna.)
Charlie Firpo
CB nem az RB
100yard
pontosan, Leon McFadden =/= Run DMC
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Bródusz szerint inaktív lesz:
Sanchez. L McFadden. Morris. Nzeocha. Cooper. Ash.

Akkor a futás Zeke-vel és Dunbar-ral megy majd. (Én valamelyiket fent hagytam volna.)
Charlie Firpo
CB nem az RB
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bródusz szerint inaktív lesz:
Sanchez. L McFadden. Morris. Nzeocha. Cooper. Ash.

Akkor a futás Zeke-vel és Dunbar-ral megy majd. (Én valamelyiket fent hagytam volna.)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tegnap még arról szóltak a hírek hogy Wade Phillips WAS-ba megy interjúra, de aztán közben leszerződött a Rams-hez. Nem bánom hogy így alakult. Nem hiányzott volna oda egy jó DC.
100yard
Rams nem 4-3-at játszik évek óta?
slowmotion
Eddig úgy volt, most jön a 3-4.
empty taxi
Azt nyilatkozta Phillips hogy nem számít hogy 4-3 vagy 3-4, a játékosok( érted játékKosok 😀 😛 ) adottságainak megfelelő rendszer lesz használva.
Az való igaz, hogy tudtommal, Wade Phillips mindig 3-4es csapatokat dirigált, így vagy úgy. A Chargers, Mi, a Houston, meg a Denver mind 3-4es csapat (volt). A Titans mondjuk lehet 4-3as csapat volt anno, nem tudom.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Tegnap még arról szóltak a hírek hogy Wade Phillips WAS-ba megy interjúra, de aztán közben leszerződött a Rams-hez. Nem bánom hogy így alakult. Nem hiányzott volna oda egy jó DC.
100yard
Rams nem 4-3-at játszik évek óta?
slowmotion
Eddig úgy volt, most jön a 3-4.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Tegnap még arról szóltak a hírek hogy Wade Phillips WAS-ba megy interjúra, de aztán közben leszerződött a Rams-hez. Nem bánom hogy így alakult. Nem hiányzott volna oda egy jó DC.
100yard
Rams nem 4-3-at játszik évek óta?
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Tegnap még arról szóltak a hírek hogy Wade Phillips WAS-ba megy interjúra, de aztán közben leszerződött a Rams-hez. Nem bánom hogy így alakult. Nem hiányzott volna oda egy jó DC.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Remélem beférek 😀

ano92
Hozod a piás mojodat is? 😀

Nyilván elfogult vagyok, de a 2017es Év Kommentje címre erős jelölt ez már ilyen korán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Ezt Giants drukkerek csak saját felelősségre nézzék! 😊

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2017/01/08/odell-beckham-left-hands-miami-twitter-hold-back-giants-lose-miss-chance-cowboys-rematch
gyeek
Legszebb öröm a káröröm...

Egyedül azt sajnálom, hogy így soha nem derül ki, hogy egy harmadik meccsen sikerült volna-e visszavágnotok, illetve így már a Pats-nek sincs esélye ugyan erre. No nem baj, majd jövőre, egy resetelés utáni első szezonnak ez egyáltalán nem volt rossz 😊

Sok sikert a Packers-höz, előre az NFC East becsületéért!
Awesome88
Megmondtam előre,ezzel fogják mantrázni a Bajnokot..ezért szerettem volna a második nagy almás csapatot..megmérettettetek és könnyűnek találtattatok.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Brandon Carr szerintetek kap új szerződést vagy elengedik? Hasznára lenne még a csapatnak?
samu09
hát a Carr - Claiborne kettősből az egyiket meg kell tartani
Claiborne idén jól játszott, amíg egészséges volt
Carr meg stabilan játszott, és soha nem volt sérült (a teljes szerződése alatt egy meccset nem hagyott ki)
Szerintem mindkettőt megpróbálják hometown discount-al megtartani, mert akkor kisebb lesz a need drafton
(ettől függetlenül jó lenne második-harmadik körben találni egy kezdő szintű cornert, hátha megint kiesik Claiborne...)
rva
Carr erős közepes és nem is fiatal már, igaz ennek ellenére nem nagyon volt sérült. Amíg nincs megfelelő pótlás szerintem megtartható egy cap barát szerződéssel.
Mo-t szerintem nem sok értelme van megtartani, hiába jó játékos ha nem tud egészséges maradni. Ha nekem kellene választanom akkor Carr-t tartanám meg mert rá legalább lehet építeni.
Egyébként az új fiú Brown egész jó szezont futott 10 PD 1 INT 1 FF körülbelül a szezon felében játszott. Szerintem az egyik kezdő CB meg van. A másik meg valószínűleg Scandrick lesz ha MO és Carr is megy.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Brandon Carr szerintetek kap új szerződést vagy elengedik? Hasznára lenne még a csapatnak?
samu09
hát a Carr - Claiborne kettősből az egyiket meg kell tartani
Claiborne idén jól játszott, amíg egészséges volt
Carr meg stabilan játszott, és soha nem volt sérült (a teljes szerződése alatt egy meccset nem hagyott ki)
Szerintem mindkettőt megpróbálják hometown discount-al megtartani, mert akkor kisebb lesz a need drafton
(ettől függetlenül jó lenne második-harmadik körben találni egy kezdő szintű cornert, hátha megint kiesik Claiborne...)
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Brandon Carr szerintetek kap új szerződést vagy elengedik? Hasznára lenne még a csapatnak?
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.dallascowboys.com/news/2017/01/11/practice-update-cowboys-full-roster-participating-wednesday-practice?sf50457860=1
mindenki edzésben, bár páran limitáltan (Tyron Smith pl)
rva
Jöhet a Tyron - Julius csata!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Remélem beférek 😀

ano92
Ne már tesó! 😀 😀 xD(de ugy lett volna az igazi ha Romot valamelyik fekete játékoshoz írod 😀 😛 )
Mayowa igy is szep szamokat hoz,foleg snappekhez kepest, jó szemuk volt Marinellieknek. Ha D Law egeszseges lett volna, vagy lenne elit sack mesternk ez a védelem nem kicsit lett volna még jobb.
Remelem Irving egyre több szerepet kap majd.
Kroos
Én a védelemben Collins-tól várok szép dolgokat, minden meccsen egyre jobb volt eddig. Most megmutathatja.
(Azért Marinelli első és második körös játékosokból milyen falat tudna építeni, váúúúú!!)
Charlie Firpo
Rod az egyik legjobb deffensive coordinator a ligában. 😊
Szerencse hogy HCként csúnyán lebőgött,így nem viszik el 😀 😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
 www.dallascowboys.com/news/2017/01/11/practice-update-cowboys-full-roster-participating-wednesday-practice?sf50457860=1
mindenki edzésben, bár páran limitáltan (Tyron Smith pl)
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Meg az a kulcs ami azon a meccsen is volt hogy 3 pontokon tartottuk a Green Bay-t. Az utolsó öt percben sikerült csak TD-t szerezniük.
Pedig sokat tettünk azon a meccsen hogy ne mi nyerjünk. DAK-nak volt két fumblija ( az egyik amikor futás közben egyszerűen elhagyta a labdát), meg egy INT-je a mi 15 yardunkon.
Meg összeszedtünk vagy 60 yardot büntetésből is.
Rogers egyébként nem volt rossz azon a meccsen. 70%-kal dobált. Az O faluk jó volt megvédték rendesen. Lacy is játszott még, igaz nem tudom mennyire volt egészséges, de hozott egy elfogadható teljesítmény.
100yard
Most, hogy mondod, volt ott esélye a GB-nek? Nekem úgy rémlik, nem sok. Az után a meccs után kezdték a Dallas-t komolyan venni, ha jól emlékszem rögtön fel is ugrottunk a póvarenkingen. De az a GB nagyon más volt.
Ha a 4 kulcsszereplőnek nem remeg meg a térde nálunk, akkor meglehet.
Charlie Firpo
Nem igazán volt esélye a GB-nek, csak azt írtam hogy mi megtettünk mindent hogy segítsünk neki.
Egyébként ma néztem vissza a velünk játszott meccset és szemre egész olyan volt a GB mint most a NYG ellen. Sok időt biztosított az O fal Rogersnek, a passz pontossága is hasonló volt ( 40/25 NYG, 42/31 ellenünk ). Kicsit talán a hosszú játékok jobban jöttek most nekik. Futni is nagyjából annyit futottak mint ellenünk, olyan 80 yard körül, Lacy-nak 17 futása volt, és még vagy négy másnak.
Két nagy különbség volt. egyrészt ellenünk nem tudtak TD-t szerezni, illetve mi szépen végig értünk több támadás végén, és TD-vel fejeztük be szemben a NYG-val.
Valamint a turnover csatát 4-2-re nyertük.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Remélem beférek 😀

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mayowa igy is szep szamokat hoz,foleg snappekhez kepest, jó szemuk volt Marinellieknek. Ha D Law egeszseges lett volna, vagy lenne elit sack mesternk ez a védelem nem kicsit lett volna még jobb.
Remelem Irving egyre több szerepet kap majd.
Kroos
Én a védelemben Collins-tól várok szép dolgokat, minden meccsen egyre jobb volt eddig. Most megmutathatja.
(Azért Marinelli első és második körös játékosokból milyen falat tudna építeni, váúúúú!!)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mayowa igy is szep szamokat hoz,foleg snappekhez kepest, jó szemuk volt Marinellieknek. Ha D Law egeszseges lett volna, vagy lenne elit sack mesternk ez a védelem nem kicsit lett volna még jobb.
Remelem Irving egyre több szerepet kap majd.

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amugy vágjátok hogy a a végén Mayowa lett a házi savk király 8 sackkel? Én nagyon meglepődtem, oké év végére egész jol játszott de igy fejből 5 sacknél többet biztos nem adtam volna neki a szezonra.
Cowboykarcsi90
nfl.com szerint 6 sackje van idén. A 8 az az egész karrier.
undisputedly
Akkor én néztem be. Bár még a hat is soknak tűnik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy vágjátok hogy a a végén Mayowa lett a házi savk király 8 sackkel? Én nagyon meglepődtem, oké év végére egész jol játszott de igy fejből 5 sacknél többet biztos nem adtam volna neki a szezonra.
Cowboykarcsi90
nfl.com szerint 6 sackje van idén. A 8 az az egész karrier.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Meg az a kulcs ami azon a meccsen is volt hogy 3 pontokon tartottuk a Green Bay-t. Az utolsó öt percben sikerült csak TD-t szerezniük.
Pedig sokat tettünk azon a meccsen hogy ne mi nyerjünk. DAK-nak volt két fumblija ( az egyik amikor futás közben egyszerűen elhagyta a labdát), meg egy INT-je a mi 15 yardunkon.
Meg összeszedtünk vagy 60 yardot büntetésből is.
Rogers egyébként nem volt rossz azon a meccsen. 70%-kal dobált. Az O faluk jó volt megvédték rendesen. Lacy is játszott még, igaz nem tudom mennyire volt egészséges, de hozott egy elfogadható teljesítmény.
100yard
Most, hogy mondod, volt ott esélye a GB-nek? Nekem úgy rémlik, nem sok. Az után a meccs után kezdték a Dallas-t komolyan venni, ha jól emlékszem rögtön fel is ugrottunk a póvarenkingen. De az a GB nagyon más volt.
Ha a 4 kulcsszereplőnek nem remeg meg a térde nálunk, akkor meglehet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hat kemeny melo lesz,sokkal nehezebb mint legutóbb.
Pass rush nem várható szinte semmi, vmi mast kell kitalalni. Nyilván futni,futni, rövid passzok Beaslye,Witten fele es 1-2 nagy elkapás Dez,T Will,Butlertől.
D Law kerdeses, 4 meccses eltiltása utan, meg egez evben csak limitaltan edzett,nem tudom mennyit tud játszani majd,illetve újabb műtét utén jövőre is ki tudja mennyire fogja a háta bírni.

Tyron es Mo is edzett ma. Mo nem tudom milyen állapotban lesz félek h nem 100%osan megégetik.,remelem az idei arcat mutatja, és nem az előzőket.
Kroos
Emlékszem amikor Lawrence visszatért az eltiltásból, a Bengals ellen, még azon a kevés snappen is amit kapott, nagyon jol nézett ki, többször is ott volt Daltonon, nem sokon mulott hogy egy 1-2 sackkes meccsel térjen vissza. Aztán rögtön a következő meccsen összeszedte (vagy kiújult, a fene se tudja) ezt a hátsérülését, és azóta alig észre vehető. Én sajnálom a srácot, mert amikor egészséges volt és ki is jött a lépés (tavaly év vége, vagy a 2014es PO) meg meg villant, látszott hogy van benne potenciál, csak nem tudni valaha a pályára is tudja e tenni.
Amugy vágjátok hogy a a végén Mayowa lett a házi savk király 8 sackkel? Én nagyon meglepődtem, oké év végére egész jol játszott de igy fejből 5 sacknél többet biztos nem adtam volna neki a szezonra.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!