Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Shady helyett Gore riogathat majd titeket 😀dande
Bevallom neked nem tört bennem fel a félelem.. Gore-t előbb megállítjuk mint McCoyt
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady helyett Gore riogathat majd titeket 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem akarom fényezni magam, de a ragyogó kinézetem és a már-már zavarba ejtően magas intelligenciaszintem mellett a csapat needjeire is kiválóan látom a megoldásokat: Broaddus szerint az FA-k közül egyértelműen a (még) chicagói Paea a fő kiszemelt, rá fogunk menni.gorbel
Ne szerénykedj..ábá ex-medvéket betippelni nem ér! Túl kézen fekvő!😛
Viszont most nézem hogy egyfelől a sasok beindultak, másfelől a jaguárok akarják Murray-t.
És mi van Rolandóval, meg a satöbbi egyebekkel? Már ráültem a tűimre.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nem akarom fényezni magam, de a ragyogó kinézetem és a már-már zavarba ejtően magas intelligenciaszintem mellett a csapat needjeire is kiválóan látom a megoldásokat: Broaddus szerint az FA-k közül egyértelműen a (még) chicagói Paea a fő kiszemelt, rá fogunk menni.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.gyeek
De nem értem mit vártok, ha nincs rá pénzetek? Maradjon nyomott áron? Irreális.Amadeus91
Ki mondta, hogy nincs rá a Cowboysnak pénze? Tudod mi az irreális? XY játékos aláír 5 évre csillió dorar-ért, egy évre rá meg szerződést bontanak. A Cowboys bár nagyon szívesen igazolná újra le Murrayt, de az elmúlt évtizedben van jónéhány példa túlfizetett játékosokra és mindegyiknek ugyanaz lett a vége. C.U.T. Teljesen korrekt módon bánnak Murayjel és nem szarral gurigáznak. Tudják mi az amit meg tudnak maguknak engedni és mi az ami nem éri meg. Nem csak azért, mert a cappel okosan kell bánni. De most szólok, figyeld meg mi lesz Peterson, McCoy és Lynch sorsa jövőre.gyeek
Ebben a cikkben érdekes és talán reális felvetés van Murray áráról:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25095322/agents-take-what-the-asking-price-should-be-for-20-top-free-agents

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.gyeek
De nem értem mit vártok, ha nincs rá pénzetek? Maradjon nyomott áron? Irreális.Amadeus91
Ki mondta, hogy nincs rá a Cowboysnak pénze? Tudod mi az irreális? XY játékos aláír 5 évre csillió dorar-ért, egy évre rá meg szerződést bontanak. A Cowboys bár nagyon szívesen igazolná újra le Murrayt, de az elmúlt évtizedben van jónéhány példa túlfizetett játékosokra és mindegyiknek ugyanaz lett a vége. C.U.T. Teljesen korrekt módon bánnak Murayjel és nem szarral gurigáznak. Tudják mi az amit meg tudnak maguknak engedni és mi az ami nem éri meg. Nem csak azért, mert a cappel okosan kell bánni. De most szólok, figyeld meg mi lesz Peterson, McCoy és Lynch sorsa jövőre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Állítólag közel Murray visszaigazolása!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Állítólag megvan a Free deal, 3 évre nagyjából 15 misiért. Reális.gorbel
Jó hír. Alakul ez.
Kéne valami infó az átstrukturálásokról is (Carr, Smith, Lee és Tony).

És ezen a helyen emlékezzünk meg Ron Leary igen 'csapatbarát' 585 ezres szerződéséről is!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Állítólag megvan a Free deal, 3 évre nagyjából 15 misiért. Reális.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Nagyon szeretem Murray-t de egy RB sem ér 10 milliót, ha menni akar nagy lóvéért, menjen... Sok szerencsét, szurkolok majd neki! Ha elég neki itt a 6-7 misi akkor meg marad és örülök! 😊
A fal egyben maradt és ez itt a lényeg...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.gyeek
De nem értem mit vártok, ha nincs rá pénzetek? Maradjon nyomott áron? Irreális.Amadeus91
Ez türelemjáték is, minket nem sürget semmi, keddtől lesz éles, ha más bekínál egy nagyobb összeget.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.gyeek
De nem értem mit vártok, ha nincs rá pénzetek? Maradjon nyomott áron? Irreális.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Alapból azt nyilatkozták valamelyik nap a Dallasnál, hogy azért nem fizetnek ki neki egy zsák pénzt, mert úgy gondolják, hogy a top támadófal miatt volt ilyen jó, mint sem azért, mert kiemelkedő játékos lenne.
És egyébként ez így is van, Murray nem közepes futó, de egy közepes futó is hozna ilyen fal mögött 1300 yardokat. Ez a poszt elértéktelenedett, a drafton meg kettesével viszik a hátsó körökben a jobbnál jobb futókat, miért költenének rá 8-10 milliót évente.
Ott lesz Tevin Coleman, vagy Abdullah 2-3. körben, esetleg mázlival Gurley is csúszhat.Stez
A pontosság kedvéért: senki nem nyilatkozott olyat, hogy Murray a jó fal miatt volt ilyen jó tavaly. De ez is belejátszik abba, hogy még nincs szerződése. Amiről nem beszélnek az az, hogy maga Murray mentalitása mennyire értékes a csapatnak, az az amit egy átlagos futó nem nagyon tudna pótolni. De mentalitásra nem fognak milliókat kicsengetni sajna, nem engedhetik meg.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alapból azt nyilatkozták valamelyik nap a Dallasnál, hogy azért nem fizetnek ki neki egy zsák pénzt, mert úgy gondolják, hogy a top támadófal miatt volt ilyen jó, mint sem azért, mert kiemelkedő játékos lenne.
És egyébként ez így is van, Murray nem közepes futó, de egy közepes futó is hozna ilyen fal mögött 1300 yardokat. Ez a poszt elértéktelenedett, a drafton meg kettesével viszik a hátsó körökben a jobbnál jobb futókat, miért költenének rá 8-10 milliót évente.
Ott lesz Tevin Coleman, vagy Abdullah 2-3. körben, esetleg mázlival Gurley is csúszhat.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.gyeek
Pedig jó eséllyel egy gyengébb fal mögé megy, ha megy.Charlie Firpo
A legjobbtól távozna, csakis gyengébbhez mehet. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.gyeek
Pedig jó eséllyel egy gyengébb fal mögé megy, ha megy.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.Charlie Firpo
Ja, első év garantált... aztán jó eséllyel cut. Szegény Laurent Robinson is gallyra ment miután nagy pénzért ment egy kvázi-retardált csapatba, ahol túl sokat vártak tőle és összeszedett kb 3 agyrázkódást egy évben. Sajnálnám ha Murray is engedne a pénz csábításának aztán két éven belül amortizálják.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahogy nézem a többi sztárfutót, egy tegnapi cikk szerint is, kb 10 millió körül lenne Murray ára - másnak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Bár tudom hogy esélytelen az összes FA játékos, de mondjuk Buster Skrine-t szívesen láttam volna a csapatban.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Keddtől piac, a lehetőség adott.
Remélem ez az oldal hiteles, 5 milla lesz a draft-unk, és most ez alapján elvileg csak 2,2 pluszban vagyunk.

 www.spotrac.com/nfl/dallas-cowboys/cap/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Elvileg Freevel hamarosan megállapodik a csapat.Blevi
Végre valami.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Elvileg Freevel hamarosan megállapodik a csapat.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Rolando szerződésére: Lee 42 millás (14 garantált) szerződése ugyan azon a poszton, ugyan abban a csapatban, hasonlóan 'injury prone' játékosnál azért valamennyire mégiscsak viszonyítási alap... nyilván egy jó év után nem fog 40 millát kérni, de basszus egy Curtis Lofton 27.5-et kap a Saints-ben, azért lenne mire alapozva nagy pénzt kérni.
3-4 millió körül (per szerződés) olyanok karistolnak mint Mason Foster, Kevin Mintner meg John Bostic.rva
elhiheted, hogy fogalmam sincs loftonnak miért adtak annyi pénzt nálunk, nem volt és most sincs mögötte teljesítmény.Ezért is akarjuk eltradelni. Ha meg nem jön össze akkor kirakjuk.kapitnono
igen, ezért írtam, hogy ha nulla teljesítményre is jár 27,5 misi, akkor van keresnivalója a nagy szerződéssel 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.bloggingtheboys.com/2015/3/5/8150249/dallas-cowboys-draft-2015-full-seven-round-mock-with-trades
Olvastátok? Mit szóltok hozzá?
Elég korrekt lenne ez így, és még a hátsó körös, speedster WR kívánságunk is benne van.balentin
roppant mód tetszik, mert én is a 2-3-4 körös pick halmozás híve vagyok.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.bloggingtheboys.com/2015/3/5/8150249/dallas-cowboys-draft-2015-full-seven-round-mock-with-trades
Olvastátok? Mit szóltok hozzá?
Elég korrekt lenne ez így, és még a hátsó körös, speedster WR kívánságunk is benne van.balentin
Láttam én is, ez az egyik szcénárió, a letrade. Na meg a Yeldon.
Szerintem a FA piac után lehet majd újrabootolni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.