Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Kaphat "non-exclusive franchise tag"-et? Ezzel jövőre $12.797 M-t fog zsebre vágni, feltéve ha addig nem állapodunk meg vele hosszútávon.
A "non-exclusive tag" értelmében szabadon tárgyalhat más csapatokkal, azonban ha megállapodik velük, akkor jogunk van matchelni az ajánlatukat. Ha úgy érezzük h a kialkudott fizetését mi nem tudjuk állni, akkor két első körös pick lesz a vigaszdíjunk.

Ezt amúgy a Denveri topikban olvastam, csak ott DT-vel kapcsolatosan. Ez elég win-win szitu lenne.


több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Dez ma megkapja a franchise tag-et
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tehát akkor Dez tag, Murray pedig ágyő, vagyis csak relatíve olcsón vissza.. Bízunk az Ol-ben rendesen.
És akkor jobb tackle az O-ba és RB az első két körben?Charlie Firpo
Hova kerülhet Murray? Colts, Jaguars?beltazor
A jaguárokat már láttam írva, meg mintha 60 millájuk lenne a cap alatt, vagy ilyesmi.Charlie Firpo
Ha valójában gyűrűért akar játszani, ahogy mondta, akkor Colts. Egyébként, a Jets sincs teljesen kizárva szerintem, hiába futottak csapat szinten jól, de egy feature back (aki nem Ivory) azért rájuk férne.balentin
Szerintem, ha gyűrűért akarna játszani, ahogy mondta, akkor marad. Ha nagy lóvéért, akkor megy.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Tehát akkor Dez tag, Murray pedig ágyő, vagyis csak relatíve olcsón vissza.. Bízunk az Ol-ben rendesen.
És akkor jobb tackle az O-ba és RB az első két körben?Charlie Firpo
Hova kerülhet Murray? Colts, Jaguars?beltazor
A jaguárokat már láttam írva, meg mintha 60 millájuk lenne a cap alatt, vagy ilyesmi.Charlie Firpo
Ha valójában gyűrűért akar játszani, ahogy mondta, akkor Colts. Egyébként, a Jets sincs teljesen kizárva szerintem, hiába futottak csapat szinten jól, de egy feature back (aki nem Ivory) azért rájuk férne.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tehát akkor Dez tag, Murray pedig ágyő, vagyis csak relatíve olcsón vissza.. Bízunk az Ol-ben rendesen.
És akkor jobb tackle az O-ba és RB az első két körben?Charlie Firpo
Hova kerülhet Murray? Colts, Jaguars?beltazor
A jaguárokat már láttam írva, meg mintha 60 millájuk lenne a cap alatt, vagy ilyesmi.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Tehát akkor Dez tag, Murray pedig ágyő, vagyis csak relatíve olcsón vissza.. Bízunk az Ol-ben rendesen.
És akkor jobb tackle az O-ba és RB az első két körben?Charlie Firpo
Hova kerülhet Murray? Colts, Jaguars?

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tehát akkor Dez tag, Murray pedig ágyő, vagyis csak relatíve olcsón vissza.. Bízunk az Ol-ben rendesen.
És akkor jobb tackle az O-ba és RB az első két körben?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Igen, nonsense az egész, de mondjuk az a vicc, hogy már az ilyen pletykák után is nyert a Dallas, mivel ők rámondhatják, hogy balhés ez a Dez, és így mondjuk kevesebb garantáltat adnak neki, meg kicsit lecsippentenek az éves átlagából is, és mondjuk az általa kért 16 millió helyett 10-11 millát kínál majd szerintem.Stez
az a vicces, hogy nem.
három éve "tiszta", inkább ennek kéne mértékadónak lennie, mint annak a régi időszakának, ahol effektíve fiatalkorú bűnöző volt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, nonsense az egész, de mondjuk az a vicc, hogy már az ilyen pletykák után is nyert a Dallas, mivel ők rámondhatják, hogy balhés ez a Dez, és így mondjuk kevesebb garantáltat adnak neki, meg kicsit lecsippentenek az éves átlagából is, és mondjuk az általa kért 16 millió helyett 10-11 millát kínál majd szerintem.

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha egy 2011es balhé miatt elítélik akkor mindeki baszódjon meg. Voltak balhéi de 3 éve semmi offield issueról nem hallani. A Stez által említett 6 rendőrségi hívás már volt itt részletezve. Egy szenzációhajhász újságíró köcsögösködése kb....
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ez alapján a report alapján Dezt nem is Rice-hoz, inkább Sztálinhoz hasonlítanám.gorbel
Adam Schefternek meg egy disznó tépje ki a máját! A gané ezen a "sztorin" dolgozik szeptember óta... -_-

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azt írják, Beasley szerződtetése folyamatban van, hosszú távút kaphat.
2015-re kb. 2,4 millió lesz a fizetése.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ez alapján a report alapján Dezt nem is Rice-hoz, inkább Sztálinhoz hasonlítanám.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Bryant-incidens 2011-ben történt, tehát ennyit arról, mennyire korrekt lenne egy eltiltás ezek után.
Plusz említenek olyat, hogy 2011 óta hatszor hívták ki a zsarukat Dez házához, de állítólag sosem volt semmilyen letartóztatás meg hasonlók.
A Wal-Martos dolog meg a parkolóban történt, amiről senki sem tud semmit, csak hogy kihívták a rendőröket, és a parkolóban ott volt a Bryant nevére regisztrált kocsi is, Dez viszont később érkezett csak a helyszínre, de kivizsgálták az ügyet, és arra jutottak, hogy nem történt bűncselekmény.

Szóval ez így összességében elég vicces, és semmitmondó is. Viszont a Dallasnak meg jó, mert rá tudja fogni Dezre, hogy balhés játékos, és emiatt kevesebbet kínálhat neki.

több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha lesz vmi video akkor bármennyire is fáj,a legjobbkor,nincs pénz,szerződés.
Akkor mehet Murrayre,meg fasza D játékosokra... és akkor draft 1.kör Wr....Kroos
Behúzzátok helyette DGB-t 😀Shilkor
Ja majd ő is megkapja JJ erőembereit hogy "vigyázzanak" a fejére 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha lesz vmi video akkor bármennyire is fáj,a legjobbkor,nincs pénz,szerződés.
Akkor mehet Murrayre,meg fasza D játékosokra... és akkor draft 1.kör Wr....Kroos
Behúzzátok helyette DGB-t 😀
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
ha lenne videó valaki már fizetett volna érte
szerintemrva
Gondolom komplikált az ügy. Ahogy Schefter fogalmazott:
“I’ve been working on this since September,” Schefter said. “There’s a lot involved.”
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/02/25/schefter-confirms-rumor-of-dez-bryant-video/?utm_source=fantasyleaguegm.comiktriad
 www.sportsgrid.com/nfl/adam-schefter-says-he-knows-whats-on-the-dez-bryant-video-but-hasnt-seen-it/
hallgasd meg az egészet.
kb lóf.szt nem mond, csak, hogy úgy gondolja létezik a videó, és nem látott belőle eddig semmit (!!!)
ahogy olvasom az amerikai sajtót egyre inkább úgy tűnik ha volt is videó, akkor is abból már csak screenshotok vannak meg, amiből ráadásul nem egyértelmű, hogy Bryant van rajta. ezekkel a screenshotokkal haknizzák/ták végig a teljes médiát a tulajdonosai pénzt remélve. még nem kapták meg....

FIKCIÓ: vagy másik scenario, hogy a screenshotok mind fake, de a helyzet amit tartalmaznia kellene az valóság volt ezért nem tagadja Bryant.

FIKCIÓ: harmadik eset, hogy olyan ember is van a videón, aki nagyobb, mint Bryant. vagy a Jones család, vagy az NFL. (nem sok ilyen ember létezik, és az mind politikus)

a véleményem az, hogy ha lenne videó az már az interneten lenne. így, vagy úgy.

ugyan azt gondolom amúgy, mint amit a rendőröknek meg a pénzügyőröknek tanítanak az előrántott fegyverről: ha fenyegetve érzed magad, és előveszed a (legálisan tartott) fegyvert, akkor lőni kell vele. különben téged fognak vele lelőni.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha lesz vmi video akkor bármennyire is fáj,a legjobbkor,nincs pénz,szerződés.
Akkor mehet Murrayre,meg fasza D játékosokra... és akkor draft 1.kör Wr....

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
ha lenne videó valaki már fizetett volna érte
szerintemrva
hát a TMZ-nek tutira nincs annyi pénze, mint a Jones klánnak...

Gondolom komplikált az ügy. Ahogy Schefter fogalmazott:
“I’ve been working on this since September,” Schefter said. “There’s a lot involved.”
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/02/25/schefter-confirms-rumor-of-dez-bryant-video/?utm_source=fantasyleaguegm.comiktriad
szinte kizártnak tartom, hogy ne tudta volna megszerezni öt hónap alatt, ha akarja.

Ha napvilágra kerül a felvétel (értsd megveszi a TMZ), akkor az új esetnek számít. Akkor Goodell nem tehet mást, mint eltiltja, minimum 1 de inkább 2 évre. Szét is szedné a közvélemény, hogyha nem ezt tenné a Ray Rice ügy után, pláne, ha mindenki látná a bizonyítékot (tehát ha megveszi a TMZ a felvételt és publikussá teszi).iktriad
ha ez tegnap történik, akkor azt mondom, dugják rács mögé, függesszék fel.
de egy nyolc éves video mihez képest új? Bryant egész utóbbi két éve erről szól, hogy megváltozott, benőtt a feje lágya. az tényleg jó üzenetet közvetít, hogy tényleg mindegy, ha jó útra térsz, akkor is elkapunk?

ha előkerül valami, ami jó eséllyel már büntetőjogilag is elévült, akkor továbbra sem látom a jogalapját annak, hogy felfüggessze. nem kellett volna engedni, hogy a draftra jelentkezhessen. én kérek elnézést.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha lenne videó valaki már fizetett volna érte
szerintemrva
Gondolom komplikált az ügy. Ahogy Schefter fogalmazott:
“I’ve been working on this since September,” Schefter said. “There’s a lot involved.”
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/02/25/schefter-confirms-rumor-of-dez-bryant-video/?utm_source=fantasyleaguegm.com
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
ha lenne videó valaki már fizetett volna érte
szerintem
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most olvasom, hogy Carr-ral megkezdődtek a trágyalások. Így, mert azért szar ügy ez is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ez hogy jött most elő?? honnan került elő ez a videó?beltazor
Biztos kell a pénz az ex-spanoknak új kéróra meg kocsikra. Viccet félretéve, állítólag összevesztek Dezzel, és így akarnak/tudnak neki a legjobban betartani. Bár Schefter elmondása szerint már tavaly szeptember óta tud erről és dolgozik a sztorin (csak mivel bizonyítéka nem volt - még- ezért nem kerülhetett napvilágra. Eddig.)

Mondom, ha Deznek van egy kis szerencséje, Jerry bácsi elintézi, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon(felvásárolja a felvételt közvetítők útján, és bekussoltatja akiknnél az most van). Ha nincs, akkor kereshettek új 1. számú WRt...iktriad
T. WilliamsCharlie Firpo
Akkor nincs is miért aggódni. 😀iktriad
Nyugodj meg, mi sem izgulunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez hogy jött most elő?? honnan került elő ez a videó?beltazor
Biztos kell a pénz az ex-spanoknak új kéróra meg kocsikra. Viccet félretéve, állítólag összevesztek Dezzel, és így akarnak/tudnak neki a legjobban betartani. Bár Schefter elmondása szerint már tavaly szeptember óta tud erről és dolgozik a sztorin (csak mivel bizonyítéka nem volt - még- ezért nem kerülhetett napvilágra. Eddig.)

Mondom, ha Deznek van egy kis szerencséje, Jerry bácsi elintézi, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon(felvásárolja a felvételt közvetítők útján, és bekussoltatja akiknnél az most van). Ha nincs, akkor kereshettek új 1. számú WRt...iktriad
T. WilliamsCharlie Firpo
Akkor nincs is miért aggódni. 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ez hogy jött most elő?? honnan került elő ez a videó?beltazor
Biztos kell a pénz az ex-spanoknak új kéróra meg kocsikra. Viccet félretéve, állítólag összevesztek Dezzel, és így akarnak/tudnak neki a legjobban betartani. Bár Schefter elmondása szerint már tavaly szeptember óta tud erről és dolgozik a sztorin (csak mivel bizonyítéka nem volt - még- ezért nem kerülhetett napvilágra. Eddig.)

Mondom, ha Deznek van egy kis szerencséje, Jerry bácsi elintézi, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon(felvásárolja a felvételt közvetítők útján, és bekussoltatja akiknnél az most van). Ha nincs, akkor kereshettek új 1. számú WRt...iktriad
T. Williams

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.