Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Tudok angolul. 😉
Először eltiltást írtak, utána már pénzbüntetést.Stez
ez az új league substance abuse policy, csak valaki nyilván figyelmetlen volt.
ettől függetlenül nem vet rá jó fényt.
persze kérdés, hogy mit használt. bármennyire sem tetszik nekem az, hogy mindent magukhoz vesznek, azért mégsem tartom egyenértékűnek a teljesítményfokozót és a marihónalját.rva
ha kokszol, akkor az egyből ban, nem? csak a fű miatt van ejnye, aztán ejnyebejnye, aztán hellóslowmotion
nem, szteroidra, növekedési hormonra és egyéb ilyesmire 4 meccs eltiltás jár
vízhajtóra, meg enyhe cuccokra 2 meccs
ez elsőre
másodjára 10 meccs
harmadjára 2 év
ezek a PED vagyis a performance enhance drugs
emellett a fű meg egyéb tudatmódosító az Substance abuse policy-ba tartozik, azért elsőre már nem jár eltiltás egyáltalán (ezt is módosították ugye akkor, amikor Scandrick visszatérhetett a harmadik meccsére)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Tudok angolul. 😉
Először eltiltást írtak, utána már pénzbüntetést.Stez
ez az új league substance abuse policy, csak valaki nyilván figyelmetlen volt.
ettől függetlenül nem vet rá jó fényt.
persze kérdés, hogy mit használt. bármennyire sem tetszik nekem az, hogy mindent magukhoz vesznek, azért mégsem tartom egyenértékűnek a teljesítményfokozót és a marihónalját.rva
ha kokszol, akkor az egyből ban, nem? csak a fű miatt van ejnye, aztán ejnyebejnye, aztán helló
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Tudok angolul. 😉
Először eltiltást írtak, utána már pénzbüntetést.Stez
ez az új league substance abuse policy, csak valaki nyilván figyelmetlen volt.
ettől függetlenül nem vet rá jó fényt.
persze kérdés, hogy mit használt. bármennyire sem tetszik nekem az, hogy mindent magukhoz vesznek, azért mégsem tartom egyenértékűnek a teljesítményfokozót és a marihónalját.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Lassan minden fontos lejáró szerződésű játékosunkról kiderül valami turpisság, a következő Free lesz, amint szexuálisan zaklat egy hegyi zergét.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudok angolul. 😉
Először eltiltást írtak, utána már pénzbüntetést.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Ha Rolando marad, akkor négymeccses eltiltással kezdi a következő szezont.Stez
tegyük tisztába a dolgokat.
a fine általában pénzbüntetést jelent, a suspension pedig eltiltást.

minden oldalon pénzbüntetést emlegetnek, és a következő rontott teszt esetén következik a négymeccses eltiltás.

nem mindegy.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
mondtam, hogy gyökér...Amadeus91
nem gyökér, egy ejnstein!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
mondtam, hogy gyökér...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha Rolando marad, akkor négymeccses eltiltással kezdi a következő szezont.Stez
Failed test - yesss! :-/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Rolando marad, akkor négymeccses eltiltással kezdi a következő szezont.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Néhány hír:

Cowboys owner Jerry Jones said that they will continue to be a run-oriented team with or without DeMarco Murray next year. However, Jones added that they want Murray back. (Clarence Hill)

Jones said that they have a number range for Murray, but would consider going beyond that range in order to keep him in Dallas. (Clarence Hill)

Jones didn’t rule out the possibility of drafting another offensive lineman in the first-round of the 2015 draft. (Clarence Hill)

As for the defensive side of the ball, Jones acknowledged they could spend multiple early picks on that side of the ball. (Clarence Hill)

Jerry Jones said "Mo Claiborne's situation is problematic for us."
Eddig mindig csak jókat mondtak róla, fordul a szél. Mondjuk a rehab is szarul áll, nem csodálom.

"The Cowboys have already made an offer to Dez Bryant, but have not heard back from his agent, according to the Clarence Hill of the Star-Telegram. "

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Micsoda véletlen, hogy épp a szerződése előtt jön valami rejtélyes videó, és állítólag valami hatalmas balhé volt, ami Florio szerint egy szinten van a Ray Rice-cirkusszal.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dez twittelte ki:

Charlie Firpo
értem a szöveget, de azt nem hogy mit akar mondani. ( ?csapat nem irányíthatja őt?)beltazor
Hogy kire gondolhat itt: "now that I’m no longer allowing that to happen it seems to be a problem" ???
Tanácsadói? Családja? A csapat vezetői???
Én sem értem.
Már valami 'mystery video tape' saga is elindult, ami befolyásolhatja a szerződéskötést és amin domestic violence van.
Na az szép lenneeee

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dez twittelte ki:

Charlie Firpo
értem a szöveget, de azt nem hogy mit akar mondani. ( ?csapat nem irányíthatja őt?)

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dez twittelte ki:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
JG sajtótájékoztatója a Combine-ról:
 www.youtube.com/watch?v=VzvixypK3E4
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Én DT-t vagy CB-t mondanék első körre, esetleg egy DE.
De ha Murray megy, akkor az sem lepne meg, ha Gordont elvinné a Dallas.Stez
a logika ezt diktálja (DT vagy CB) kérdés, hogy 27. helyen ki lesz még elérhető?
DE-ből tavaly már egyre "beruháztunk" és ha minden úgy alakul, ahogy tervezik, akkor nem lesz szükség még egy első körös DE-re, inkább kiegyenlítettebb nyomás kell (azaz belső is nem csak külső)
Ha Rolando-val aláírnak, Lee beáll weakside LB-nek, két oldalon lesz Lawrence/Mincey meg Selvie (Mincey + Lawrence páros esetleg? most egy oldalon játszanak) + egy első körös DT hmm.... bilibe lóg a kezem 😀
Okoye visszajön DT-nek, Brent is ott van DT-nek a másik McClain is ott van... szóval közepes DT sor van, egy igazi komoly ember kellene ezek közé 😊

ja, szerintetek Nick Hayden-nek búcsút intenek? unrestricted free agent idénre...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én DT-t vagy CB-t mondanék első körre, esetleg egy DE.
De ha Murray megy, akkor az sem lepne meg, ha Gordont elvinné a Dallas.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
no kit látnánk szívesen első körben?
lassan itt a combine, kezdődhet a találgatás 😊

akikre én szavazok pillanatnyi állás szerint: Eddie Goldman (DT) figyelembe véve, hogy 27-ik helyen választunk.rva
Kicsit reach, de szerintem szóba jöhet Cameron Erving (Fla. St.) is, aki játszott LT és C poszton is. Jó, hogy nálunk ez a két pozíció telített, de azt írják, hogy a falban bárhol megállja a helyét (lásd Martin). És, nem biztos, hogy nem szorulunk majd egy kis upgradere az O-linban, így akár szóba is jöhet egy újabb első körös támadófal pick. Amúgy is, ez nekünk szokott működni😀balentin
hát, ha látják benne a potenciált mint Martin-ban, akkor nem kell Free-t és Parnell-t újra szerződtetni, lesz egy X-edik első körös draft játékos az O falban, és reménykedhetünk, hogy az elv miszerint "ha te teszed fel a több pontot a táblára mindenképpen nyersz" beválik taktikának 2015-re 😀
de viccet félretéve, az utóbbi két év draftját nézve én bízom a front office-ban. nem találtak sokadik körben különleges képességű superhuman embereket, de azért legalább a körökben található tehetségek közül jól válogattak. Kivéve a Martin pick, aki rookie-ként All Pro meg Pro Bowl, hát ilyen pickekkel bármikor kiegyezne más is, főleg a 16. helyen nem 1/1-ben 😀

mondjuk most olvastam egy érdekes felvetést, hogy egy Brandon Graham is szóba kerülhet DE-ként. Anno a Philly-be 4-3 DE-ként draftolták, de a váltással linebacker lett belőle, amikor a Philly váltott 3-4-re. Volt egy ronda ACL sérülése is első évében, amivel a fél szezont kihagyta szóval nincs "agyonhasználódva" 😊 visszatérve egy 4-3-ba talán ismét csodákat lehetne tőle várni. Valahol nyilatkozta, hogy egy 4-5 éves szerződésre, meg 7 milliós éves keretre vár 20 milla körüli garantálttal, ami a jelenlegi helyzetünket nézve nem tűnik vállalhatatlannak. Állítólag a Philly már ajánlott neki 4 évet 6,2 millió átlaggal és 11 millió garantálttal... nyilván nem lesz nagy kapkodás érte, nézve az öt szezonban vagy 50 meccsen összeszedett 8 kezdő státuszát, meg a sérülését. Kérdés, hogy jönne-e Dallasba játszani egy low-risk-high-reward szerződéssel, vagy lesz valaki, aki mindezek ellenére megajánlja neki a nagy pénzt? (Bucs?)
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
no kit látnánk szívesen első körben?
lassan itt a combine, kezdődhet a találgatás 😊

akikre én szavazok pillanatnyi állás szerint: Eddie Goldman (DT) figyelembe véve, hogy 27-ik helyen választunk.rva
Kicsit reach, de szerintem szóba jöhet Cameron Erving (Fla. St.) is, aki játszott LT és C poszton is. Jó, hogy nálunk ez a két pozíció telített, de azt írják, hogy a falban bárhol megállja a helyét (lásd Martin). És, nem biztos, hogy nem szorulunk majd egy kis upgradere az O-linban, így akár szóba is jöhet egy újabb első körös támadófal pick. Amúgy is, ez nekünk szokott működni😀
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Kb. 14 milla cap space-ünk van, most.

 www.bloggingtheboys.com/2015/2/18/8062469/dallas-cowboys-2015-nfl-salary-cap-dez-bryant-demarco-murray-tyron-smith-brandon-carr-tony-romoCharlie Firpo
pont ezt nézegetem én is... ha tageljük Bryant-et akkor marad 1 és kezdődhetnek az esztelen átstruktúrálások... nagyon kéne az a long term deal! Romo szerződéséhez nagyon nem kéne most nyúlni ha az elkövetkezendő években szeretnénk nagyot dobbantani!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kb. 14 milla cap space-ünk van, most.

 www.bloggingtheboys.com/2015/2/18/8062469/dallas-cowboys-2015-nfl-salary-cap-dez-bryant-demarco-murray-tyron-smith-brandon-carr-tony-romo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezért fölösleges erről vitáznunk.
Mert én abszolút megértem, hogy te Dallas-fanként miért rosszallod ezt a sagát, ennek ellenére nem értek mindenben egyet. 😊 És igazat tudok adni a játékosnak is egyes helyzetekben ebben a cirkuszban. Mint ahogy egyébként van, ahol meg úgy gondolom, a csapat jól gondolkozik.

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
...Stez
Sok hozzászólásodat olvastam már, és nem gondollak egy naiv kisgyereknek, úgyhogy remélem nem gondolod komolyan, hogy itt a plusz-mínusz milliók kibokszolásánál Deznek és családjának jövője a fő szempont 😊 Viccesnek tartom, hogy teljesen negligálod az ügynökség szerepét, főleg egy ilyen volumenű bagázsét, mint akik most Dezt "képviselik".
Az üzleti rész, amit mondtál, egyértelmű, de amíg te ebben az esetben semleges vagy, és inkább a játékos pártján állsz, én Cowboys szurkolóként a csapat érdekeit tartom szem előtt, hiába az üzleti oldala.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem furcsa.
Pontosan annyi esze van neki is, hogy tudja, Cowboys family ide vagy oda, lehet, hogy Romóval dugnak is ráadásul, ennek ellenére ez üzlet. Majd ha te leszel ugyanebbe a helyzetben egy ilyen sportnál, ahol ennyire faktor a sérülésveszély, és mondjuk tudod jól, hogy karriered folyamán valószínűleg ez lesz az egyetlen esélyed arra, hogy megalapozd a családod, a saját jövődet egy egész életre, akkor lehet, te is másként kezelnéd az ügyet, Dallas family ide vagy oda.
Teszem hozzá ennek ellenére szvsz a szezonban ugyanúgy mindent megtenne a csapatért, annyi történne, hogy nem lenne ott az OTA-n, amit egyébként a játékosok 20%-a kihagy, és nem csak azok, akik sírnak a pénzért.
Pont nem történne semmi sem igazából.
A régi szerződések meg nem mérvadóak olyan szempontból, hogy Wallace, Harvin még 16 kézzel sem hozzák Dez szintjét, és Dez szvsz aláírási pénzként biztos valamivel többet kapna a kezébe, mint a tag.

Megatron és Fitz szerződése pedig más egyébként, mert ők kurva húzós összértékű szerződést kaptak, ezzel párhuzamosan viszont kevesebb volt a garantált tartalom a szerződésben. Viszont ugye Jackson és Wallace már nagyobb garantáltat kapott. A Dallastól függ, melyik irányt lépik meg. De összességében Dez el fogja kérni az évi 15-16 milliót. És szerintem jogosan teszi ezt.
Az pedig tök jó, hogy tudja, milyen helyzetben van a Dallas, meg hogy ez van, az van, de ez akkor is üzlet. Neki ugyanúgy üzlet, mint Joneséknak, akik ezeket a milliókat nem akarják kifizetni.Stez
Ez szépen hangzik így levezetve, de van néhány gyengéje:
1. esze van neki is - ne képzelj már bele Dez fejébe közgazdászt
2. a Romo-s kitétel remélem egy rossz poen
3. az OTA kitételedet nem tudom megítélni, de sosem árt, ha edz, pl. egy új backup qb-val, ha ne adj Isten.
4. eddig sem az összérték volt a kérdés - már ha jól követtem ezt a sagat-t - hanem az időbeni terjedelem, ezzel próbáljuk az évi cap-ot csökkenteni, amúgy pénz van dögivel, ha jól sejtem.
5. Jones-ék ki akarják fizetni a nagy lóvét, csak hosszú a sor az ajtó előtt ilyen alapon
6. az pedig, hogy az ügynöksége (vagy ő) tisztában van dolgokkal és a tárgyalást nehezíti az tudod kinek tök jó? Az ellenfeleinknek...

update:
Zt ott van a : 'Fitzgerald, a klubhű' cikk is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.