Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez hogy jött most elő?? honnan került elő ez a videó?beltazor
Biztos kell a pénz az ex-spanoknak új kéróra meg kocsikra. Viccet félretéve, állítólag összevesztek Dezzel, és így akarnak/tudnak neki a legjobban betartani. Bár Schefter elmondása szerint már tavaly szeptember óta tud erről és dolgozik a sztorin (csak mivel bizonyítéka nem volt - még- ezért nem kerülhetett napvilágra. Eddig.)

Mondom, ha Deznek van egy kis szerencséje, Jerry bácsi elintézi, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon(felvásárolja a felvételt közvetítők útján, és bekussoltatja akiknnél az most van). Ha nincs, akkor kereshettek új 1. számú WRt...
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ez hogy jött most elő?? honnan került elő ez a videó?

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Undorítónak vélem ezt az egész bosszúhadjáratot, akár csinált valamit Dez, akár nem.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma robban az állítólagos bomba, amikor rájön mindenki, hogy a volt haverok csak a hírverést nyomják, hogy lejárassák Bryantet.Stez
Úgy tűnik az ex-haverok screenshotokkal támadnak.
 terezowens.com/more-info-on-the-dez-bryant-video-release/

Közben Dez is csiripelt egyet az ügyről, majd törölte a tweetet:
 terezowens.com/dez-bryants-deleted-tweet/
Hm...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dez PS4-et vett több Dallas-fannak. Most kiderült, hogy nem vette meg, hanem fegyverrel kirabolta a Wall Martot, menekülés közben pedig megerőszakolta Goodell feleségét, majd aztán váltságdíjat követelt érte az NFL mindenható urával.
Most derült ki, hogy ő volt az, mert egyébként jól elmaszkírozta magát.
Sima ügy.
Ma robban az állítólagos bomba, amikor rájön mindenki, hogy a volt haverok csak a hírverést nyomják, hogy lejárassák Bryantet.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry bácsi helyében megpróbálnám nagyon gyorsan megvenni a felvételt Dez ex-spanjaitól. Bár az, hogy pl. Schefter tud róla, nehezíti majd ekkor is az eltusolását. De persze semmi sem lehetetlen, hisz mint tudjuk van az a pénz.


én nem hiszem, és nem is fogom elítélni, egy állítólagos felvétel miatt.beltazor
Nem is te fogod elítélni, megteszi ezt helyetted Goodell, ha napvilágra kerül a dolog.iktriad
visszamenőleg? akkor alsó hangon eltilthatná a liga negyedét...slowmotion
Ha napvilágra kerül a felvétel (értsd megveszi a TMZ), akkor az új esetnek számít. Akkor Goodell nem tehet mást, mint eltiltja, minimum 1 de inkább 2 évre. Szét is szedné a közvélemény, hogyha nem ezt tenné a Ray Rice ügy után, pláne, ha mindenki látná a bizonyítékot (tehát ha megveszi a TMZ a felvételt és publikussá teszi).
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Jerry bácsi helyében megpróbálnám nagyon gyorsan megvenni a felvételt Dez ex-spanjaitól. Bár az, hogy pl. Schefter tud róla, nehezíti majd ekkor is az eltusolását. De persze semmi sem lehetetlen, hisz mint tudjuk van az a pénz.


én nem hiszem, és nem is fogom elítélni, egy állítólagos felvétel miatt.beltazor
Nem is te fogod elítélni, megteszi ezt helyetted Goodell, ha napvilágra kerül a dolog.iktriad
visszamenőleg? akkor alsó hangon eltilthatná a liga negyedét...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mi ez, hogy five times worse? Miért five? Leüt egy nőt a liftben, és még megy is vele +5 emeletet?gorbel
Nem, öt nőt üt le egy ütéssel! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry bácsi helyében megpróbálnám nagyon gyorsan megvenni a felvételt Dez ex-spanjaitól. Bár az, hogy pl. Schefter tud róla, nehezíti majd ekkor is az eltusolását. De persze semmi sem lehetetlen, hisz mint tudjuk van az a pénz.


én nem hiszem, és nem is fogom elítélni, egy állítólagos felvétel miatt.beltazor
Nem is te fogod elítélni, megteszi ezt helyetted Goodell, ha napvilágra kerül a dolog.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
én nem hiszem, és nem is fogom elítélni, egy állítólagos felvétel miatt.

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Mi ez, hogy five times worse? Miért five? Leüt egy nőt a liftben, és még megy is vele +5 emeletet?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy tűnik Dez Bryant lehet az idei Ray Rice.... 😐
 sandrarose.com/2015/02/dez-bryants-nfl-career-in-jeopardy-horrific-video-set-for-release-today/
Schefter is tud a felvételről(szeptember óta!), szóval nem kamu a dolog.
 terezowens.com/adam-schefter-talks-about-dez-bryant-video-on-radio-show/iktriad
Ja, a 'haverok' állítólagos felvétele, hogy most lehúzzák a jó zsírosra hízott Dez-t.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Dez Bryant lehet az idei Ray Rice.... 😐
 sandrarose.com/2015/02/dez-bryants-nfl-career-in-jeopardy-horrific-video-set-for-release-today/
Schefter is tud a felvételről(szeptember óta!), szóval nem kamu a dolog.
 terezowens.com/adam-schefter-talks-about-dez-bryant-video-on-radio-show/
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jól látom, hogy márc. 10-ig kellene megállapodnunk a játékosainkkal? Az már kevesebb mint két hét, sűrű lesz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
egy kis draft: Byron Jones tetszetősen szerepelt szívesen látnám nálunk 😊 ( nem első körben választva 😊 )beltazor
Patmonnal ketten megalapítják a LOB II.-t 😀
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
egy kis draft: Byron Jones tetszetősen szerepelt szívesen látnám nálunk 😊 ( nem első körben választva 😊 )

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Ha Rice-szintű videóról van szó, akkor egyébként is szarban a haza, mivel akkor eltiltás lehet belőle, vagy pedig alapból olyan dolog lehetne, ami miatt a Cowboys mondjuk nem biztos, hogy meg akarná tartani. Ez az egész szarkavarásnak tűnik számomra, de hát ez csak tipp. Csak ez elég gyenge, hogy állítólag van valami videó, amiről persze senki sem tud semmit sem, de pont a hosszabbítás előtt napvilágot látott. És persze hetek óta tudnak róla, de mégsem tudnak róla, mert hát Amerikában, ahol egyébként még szarni sem tudsz elmenni, hogy az ne derülne ki, esetünkben viszont mégsem tudja senki sem megszerezni ezt az állítólagos videót.

Lehetséges, hogy ez is valami olyasmi lehet, hogy ha valaki megnézi, hét napon belül meghal? Tudjuk, hogy létezik, de aki látta, azóta már nem él. 😊Stez
ez persze igaz, de mennyire lehet visszamenőlegesen alkalmazni egy új szabályt? mert az oké, hogy Rice esete tavasszal történt ugye, viszont még a szezon előtt felfüggesztették, tehát már nem is játszott mérkőzést utána.
de Goodell-nek van-e joga az idén decembertől érvényes szabályozást alkalmazni egy, mondjuk, három éves esetre? szerintem bármelyik kerületi bíró élből söpörné le az eltiltást, mert a visszamenőleges ítélkezés tiltása viszonylag elfogadott alapelv a nyugati jogrendszerekben...
vagy akkor ennyiből minden egyes játékosnak a múltját meg lehetne, meg kellene nézni x évig visszamenőleg, és kiszámolni, hogy ki hány meccs eltiltást kap? mert igazából az lenne a jogos, ha akkor minden játékosra egyenlő feltételek vonatkoznának...

nem egyszerű a szitu, és úgy főleg nem, hogy kit érint, de a most már van egy szabály, amit alkalmazni lehet és kell is. ha Dez ezt most csinálta, akkor azt mondom: mindegy, mennyire fontos nekünk, tiltsák el a faszba.
de esetleg évekre visszamenőleg büntetni? az már aggályos, ráadásul akkor az összes olyan játékos beperelhetné a ligát, akinek a kihágása akkor eltiltással járt, most meg csak pénzbüntetéssel vagy még azzal sem.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Rice-szintű videóról van szó, akkor egyébként is szarban a haza, mivel akkor eltiltás lehet belőle, vagy pedig alapból olyan dolog lehetne, ami miatt a Cowboys mondjuk nem biztos, hogy meg akarná tartani. Ez az egész szarkavarásnak tűnik számomra, de hát ez csak tipp. Csak ez elég gyenge, hogy állítólag van valami videó, amiről persze senki sem tud semmit sem, de pont a hosszabbítás előtt napvilágot látott. És persze hetek óta tudnak róla, de mégsem tudnak róla, mert hát Amerikában, ahol egyébként még szarni sem tudsz elmenni, hogy az ne derülne ki, esetünkben viszont mégsem tudja senki sem megszerezni ezt az állítólagos videót.

Lehetséges, hogy ez is valami olyasmi lehet, hogy ha valaki megnézi, hét napon belül meghal? Tudjuk, hogy létezik, de aki látta, azóta már nem él. 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
na, valami állítólag mozgolódik Dez-fronton.
mármint nem a szerződés-fronton (arra is kihathat), hanem personal conduct-fronton.

aztán lehet, hogy csak klikkvadászat.slowmotion
A“Ray Rice-type of an impact” féle állítólagos videóra gondolsz?
Ha tényleg van, akkor fíni, ha meg nincs, akkor meg minek meglengetni? Szerintem ez nem a Dallas érdeke, bárhogy is tűnik 'árleszorító' tételnek, szerintem ez ártalmas. Nem örülni én most, van.Charlie Firpo
ja. mondjuk amíg meg nem jelenik, addig csak bulvárként kezelem. meg aztán az is érdekelne, hogy ha létezik ez a videó, és tényleg Dez van rajta, és büntetőjogilag szankcionálható tényállást valósít meg rajta, akkor ez mikor készült, és elévült-e? és a liga eltilthat-e egy, teszem azt, ötéves történet miatt? és ezt már NFL-alkalmazottként követte el, vagy még nem volt az?

jó lenne tudni, mi is ez az egész...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
na, valami állítólag mozgolódik Dez-fronton.
mármint nem a szerződés-fronton (arra is kihathat), hanem personal conduct-fronton.

aztán lehet, hogy csak klikkvadászat.slowmotion
A“Ray Rice-type of an impact” féle állítólagos videóra gondolsz?
Ha tényleg van, akkor fíni, ha meg nincs, akkor meg minek meglengetni? Szerintem ez nem a Dallas érdeke, bárhogy is tűnik 'árleszorító' tételnek, szerintem ez ártalmas. Nem örülni én most, van.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
na, valami állítólag mozgolódik Dez-fronton.
mármint nem a szerződés-fronton (arra is kihathat), hanem personal conduct-fronton.

aztán lehet, hogy csak klikkvadászat.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Broaddus szavára néha illik odafigyelni, szokott jót mondani.
 www.dallascowboys.com/news/2015/02/22/broaddus-final-notes-indy-including-look-petty-and-buzzworthy-wrrva
Az utolsó bekezdés akár elképzelhető is lehet. Futásnál ugyan jól blokkolt Harris, de nem biztos, hogy megéri megtartani, és Bell meg jó kis helyettese lehetne (főleg a haja miatt 😀😀) mind offenseben, mind ST-ben. 6. körben már nem biztos hogy benn lesz, de az 5. végén talán van esélyünk lecsapni rá.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Broaddus szavára néha illik odafigyelni, szokott jót mondani.
 www.dallascowboys.com/news/2015/02/22/broaddus-final-notes-indy-including-look-petty-and-buzzworthy-wr
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Tudok angolul. 😉
Először eltiltást írtak, utána már pénzbüntetést.Stez
ez az új league substance abuse policy, csak valaki nyilván figyelmetlen volt.
ettől függetlenül nem vet rá jó fényt.
persze kérdés, hogy mit használt. bármennyire sem tetszik nekem az, hogy mindent magukhoz vesznek, azért mégsem tartom egyenértékűnek a teljesítményfokozót és a marihónalját.rva
ha kokszol, akkor az egyből ban, nem? csak a fű miatt van ejnye, aztán ejnyebejnye, aztán hellóslowmotion
nem, szteroidra, növekedési hormonra és egyéb ilyesmire 4 meccs eltiltás jár
vízhajtóra, meg enyhe cuccokra 2 meccs
ez elsőre
másodjára 10 meccs
harmadjára 2 év
ezek a PED vagyis a performance enhance drugs
emellett a fű meg egyéb tudatmódosító az Substance abuse policy-ba tartozik, azért elsőre már nem jár eltiltás egyáltalán (ezt is módosították ugye akkor, amikor Scandrick visszatérhetett a harmadik meccsére)rva
jó, hát így részletezve nyilván szebb, de lényegében ugyanazt mondtuk...slowmotion
igen, de a ban-t én a "végleges eltiltás"-nak értelmeztem 😊 ezért fejtettem ki
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Tudok angolul. 😉
Először eltiltást írtak, utána már pénzbüntetést.Stez
ez az új league substance abuse policy, csak valaki nyilván figyelmetlen volt.
ettől függetlenül nem vet rá jó fényt.
persze kérdés, hogy mit használt. bármennyire sem tetszik nekem az, hogy mindent magukhoz vesznek, azért mégsem tartom egyenértékűnek a teljesítményfokozót és a marihónalját.rva
ha kokszol, akkor az egyből ban, nem? csak a fű miatt van ejnye, aztán ejnyebejnye, aztán hellóslowmotion
nem, szteroidra, növekedési hormonra és egyéb ilyesmire 4 meccs eltiltás jár
vízhajtóra, meg enyhe cuccokra 2 meccs
ez elsőre
másodjára 10 meccs
harmadjára 2 év
ezek a PED vagyis a performance enhance drugs
emellett a fű meg egyéb tudatmódosító az Substance abuse policy-ba tartozik, azért elsőre már nem jár eltiltás egyáltalán (ezt is módosították ugye akkor, amikor Scandrick visszatérhetett a harmadik meccsére)rva
jó, hát így részletezve nyilván szebb, de lényegében ugyanazt mondtuk...