Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
 www.bloggingtheboys.com/2015/3/5/8150249/dallas-cowboys-draft-2015-full-seven-round-mock-with-trades
Olvastátok? Mit szóltok hozzá?
Elég korrekt lenne ez így, és még a hátsó körös, speedster WR kívánságunk is benne van.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sztán mög DeMarco elment a krémmel labdát pattogtatni a Duke-ra, Dez meg nem? A madár és béljósok ebből szerződést olvashatnak ki.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Egy kis LB mélyítés:

 www.rotoworld.com/player/nfl/4728/keith-riversCharlie Firpo
ez azért a mélyítésnél szerintem több, itt komolyan felmerül a kérdés, hogy ha a Durant-deal ennyire közel van, és Hitchens még polírozódik az edzőtáborban, visszatér Lee, akkor mi szükség van Rolando-ra?
Cameron Lawrence idénre még szerződött (585.000 USD) és Kyle Wilber is (szintén kb ekkora összegért, 660.000 USD) őket mondjuk el lehet küldeni (Wilber után maradna kb 100.000 USD cap hit, de Lawrence után nem)
de őket cserélnék le? akik valamilyen szinten már ismerik a rendszert?
értem én, hogy megint egy korábban magas helyen draftolt egyénnek adunk esélyt, de én most perpill a linebacker sort látom a legkomplettebbnek (a lehetőségekhez képest) nem cornerback posztra kellene erősítés? 😊rva
Szerintem ez inkább Carter távozását vetíti előre, Lee-vel nem szabad úgy számolni, mint egy megoldott poszt, Hitchens a tavalyi remeklése ellenére inkább depth játékos optimális esetben. Durantet olcsóbban alá tudjuk íratni, mint Cartert, a hírek is arról szólnak, hogy vele egyezkedünk. McClain érdekes kérdés, de nem hiszem, hogy olyna irreálisan magas fizut kérne, hogy ne tudjuk megtartani.
Ami pedig a CB-ket illeti, oda komoly upgrade kell, majd az FA piac nyitása után számítsunk aktivitásra. Rivárs simán lehet, hogy az első keretszűkítést sem éli majd meg, csak gondolom a Rolando-jelenség után kinyílt a csipánk.gorbel
nem teljesen vágom, de ezeknél az egy éves szerződéseknél nem mind garantált összeg? azt értem, hogy a sapka alá nem fog beszámítani ha nem éri meg a keretszűkítést, de ennyi pénze van JJ-nek, hogy bedobunk egy misit hátha bejön?
vagy ha a keretszűkítést sem éri meg, akkor ez az összeg neki sem jár?

Rolando szerződésére: Lee 42 millás (14 garantált) szerződése ugyan azon a poszton, ugyan abban a csapatban, hasonlóan 'injury prone' játékosnál azért valamennyire mégiscsak viszonyítási alap... nyilván egy jó év után nem fog 40 millát kérni, de basszus egy Curtis Lofton 27.5-et kap a Saints-ben, azért lenne mire alapozva nagy pénzt kérni.
3-4 millió körül (per szerződés) olyanok karistolnak mint Mason Foster, Kevin Mintner meg John Bostic.rva
elhiheted, hogy fogalmam sincs loftonnak miért adtak annyi pénzt nálunk, nem volt és most sincs mögötte teljesítmény.Ezért is akarjuk eltradelni. Ha meg nem jön össze akkor kirakjuk.


több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
nem teljesen vágom, de ezeknél az egy éves szerződéseknél nem mind garantált összeg? azt értem, hogy a sapka alá nem fog beszámítani ha nem éri meg a keretszűkítést, de ennyi pénze van JJ-nek, hogy bedobunk egy misit hátha bejön?
vagy ha a keretszűkítést sem éri meg, akkor ez az összeg neki sem jár?
rva
Javítsatok ki, de ha jól tudom, az ilyen egy éves pickup szerződésnél pont, hogy nincs benne garantált, ezért is kötnek sok ilyet a csapatok még free agency előtt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Egy kis LB mélyítés:

 www.rotoworld.com/player/nfl/4728/keith-riversCharlie Firpo
ez azért a mélyítésnél szerintem több, itt komolyan felmerül a kérdés, hogy ha a Durant-deal ennyire közel van, és Hitchens még polírozódik az edzőtáborban, visszatér Lee, akkor mi szükség van Rolando-ra?
Cameron Lawrence idénre még szerződött (585.000 USD) és Kyle Wilber is (szintén kb ekkora összegért, 660.000 USD) őket mondjuk el lehet küldeni (Wilber után maradna kb 100.000 USD cap hit, de Lawrence után nem)
de őket cserélnék le? akik valamilyen szinten már ismerik a rendszert?
értem én, hogy megint egy korábban magas helyen draftolt egyénnek adunk esélyt, de én most perpill a linebacker sort látom a legkomplettebbnek (a lehetőségekhez képest) nem cornerback posztra kellene erősítés? 😊rva
Szerintem ez inkább Carter távozását vetíti előre, Lee-vel nem szabad úgy számolni, mint egy megoldott poszt, Hitchens a tavalyi remeklése ellenére inkább depth játékos optimális esetben. Durantet olcsóbban alá tudjuk íratni, mint Cartert, a hírek is arról szólnak, hogy vele egyezkedünk. McClain érdekes kérdés, de nem hiszem, hogy olyna irreálisan magas fizut kérne, hogy ne tudjuk megtartani.
Ami pedig a CB-ket illeti, oda komoly upgrade kell, majd az FA piac nyitása után számítsunk aktivitásra. Rivárs simán lehet, hogy az első keretszűkítést sem éli majd meg, csak gondolom a Rolando-jelenség után kinyílt a csipánk.gorbel
nem teljesen vágom, de ezeknél az egy éves szerződéseknél nem mind garantált összeg? azt értem, hogy a sapka alá nem fog beszámítani ha nem éri meg a keretszűkítést, de ennyi pénze van JJ-nek, hogy bedobunk egy misit hátha bejön?
vagy ha a keretszűkítést sem éri meg, akkor ez az összeg neki sem jár?

Rolando szerződésére: Lee 42 millás (14 garantált) szerződése ugyan azon a poszton, ugyan abban a csapatban, hasonlóan 'injury prone' játékosnál azért valamennyire mégiscsak viszonyítási alap... nyilván egy jó év után nem fog 40 millát kérni, de basszus egy Curtis Lofton 27.5-et kap a Saints-ben, azért lenne mire alapozva nagy pénzt kérni.
3-4 millió körül (per szerződés) olyanok karistolnak mint Mason Foster, Kevin Mintner meg John Bostic.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
annyi pénzük nincs, hogy oda igazoljon.
és kell egy QB is. aki ha nem Mariota, akkor sokba kerül...
(megjegyzem Mariota is sokba kerülne, csak azt nyilván draftcetlikben mérik)rva
valóban nincs annyi? Több mint 20 milla space van idénre. QB-nk is van.

Ne ezzel magyarázd, hogy tuti nem jön ide. Inkább azzal, hogy Chip nem akkora fasz, hogy kirúg egy Shady-t a fizetése miatt majd hoz egy másik túlfizetést igénylő futót 😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Beasley will make $1 million in base salary this season, which means he will carry a $2 million salary-cap figure in 2015. With this deal, the Cowboys saved about $400,000 in salary-cap space in 2015....Beasley will earn $2.356 million in 2016, with the contract becoming fully guaranteed on the fifth day of the league year. For now, $2 million is guaranteed for injury only. He would earn base salaries of $3 million in 2017 and $3.25 million in 2018.Todd Archer
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Egy kis LB mélyítés:

 www.rotoworld.com/player/nfl/4728/keith-riversCharlie Firpo
ez azért a mélyítésnél szerintem több, itt komolyan felmerül a kérdés, hogy ha a Durant-deal ennyire közel van, és Hitchens még polírozódik az edzőtáborban, visszatér Lee, akkor mi szükség van Rolando-ra?
Cameron Lawrence idénre még szerződött (585.000 USD) és Kyle Wilber is (szintén kb ekkora összegért, 660.000 USD) őket mondjuk el lehet küldeni (Wilber után maradna kb 100.000 USD cap hit, de Lawrence után nem)
de őket cserélnék le? akik valamilyen szinten már ismerik a rendszert?
értem én, hogy megint egy korábban magas helyen draftolt egyénnek adunk esélyt, de én most perpill a linebacker sort látom a legkomplettebbnek (a lehetőségekhez képest) nem cornerback posztra kellene erősítés? 😊rva
Szerintem ez inkább Carter távozását vetíti előre, Lee-vel nem szabad úgy számolni, mint egy megoldott poszt, Hitchens a tavalyi remeklése ellenére inkább depth játékos optimális esetben. Durantet olcsóbban alá tudjuk íratni, mint Cartert, a hírek is arról szólnak, hogy vele egyezkedünk. McClain érdekes kérdés, de nem hiszem, hogy olyna irreálisan magas fizut kérne, hogy ne tudjuk megtartani.
Ami pedig a CB-ket illeti, oda komoly upgrade kell, majd az FA piac nyitása után számítsunk aktivitásra. Rivárs simán lehet, hogy az első keretszűkítést sem éli majd meg, csak gondolom a Rolando-jelenség után kinyílt a csipánk.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Egy kis LB mélyítés:

 www.rotoworld.com/player/nfl/4728/keith-riversCharlie Firpo
ez azért a mélyítésnél szerintem több, itt komolyan felmerül a kérdés, hogy ha a Durant-deal ennyire közel van, és Hitchens még polírozódik az edzőtáborban, visszatér Lee, akkor mi szükség van Rolando-ra?
Cameron Lawrence idénre még szerződött (585.000 USD) és Kyle Wilber is (szintén kb ekkora összegért, 660.000 USD) őket mondjuk el lehet küldeni (Wilber után maradna kb 100.000 USD cap hit, de Lawrence után nem)
de őket cserélnék le? akik valamilyen szinten már ismerik a rendszert?
értem én, hogy megint egy korábban magas helyen draftolt egyénnek adunk esélyt, de én most perpill a linebacker sort látom a legkomplettebbnek (a lehetőségekhez képest) nem cornerback posztra kellene erősítés? 😊
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Egy kis LB mélyítés:

 www.rotoworld.com/player/nfl/4728/keith-riversCharlie Firpo
Pac 12-es válaszunk Alonsora😀 Már csak a Giantsnek meg a Redskinsnek kell ex Bills-es LB😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egy kis LB mélyítés:

 www.rotoworld.com/player/nfl/4728/keith-rivers

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Ne kapkodjunk a beszarással az Eagles trade miatt. Mi volt anno a Trent Richardson tradenél? Haha. McCoy már nem az Eaglesben játszik, ez jó hír. Sokkal nagyobb veszélyt jelent mint akármelyik LB.gyeek
A rossz hír viszont az, hogy idén újra farkasszemet kell néznünk vele, de mázli, hogy legalább nem kétszer.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
annyi pénzük nincs, hogy oda igazoljon.
és kell egy QB is. aki ha nem Mariota, akkor sokba kerül...
(megjegyzem Mariota is sokba kerülne, csak azt nyilván draftcetlikben mérik)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ne kapkodjunk a beszarással az Eagles trade miatt. Mi volt anno a Trent Richardson tradenél? Haha. McCoy már nem az Eaglesben játszik, ez jó hír. Sokkal nagyobb veszélyt jelent mint akármelyik LB.gyeek
Igazat szólsz.
Viszont ha úgy alakul, elvihetik előlünk vag Ingramot, vagy pedig a draft jobb futói egyikét.
De furcsa lesz eaglesz mecs lesón nélkül...Charlie Firpo
még furább lenne ha Murray oda igazolna 😀beltazor
az nem fura, az baj lenne!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ne kapkodjunk a beszarással az Eagles trade miatt. Mi volt anno a Trent Richardson tradenél? Haha. McCoy már nem az Eaglesben játszik, ez jó hír. Sokkal nagyobb veszélyt jelent mint akármelyik LB.gyeek
Igazat szólsz.
Viszont ha úgy alakul, elvihetik előlünk vag Ingramot, vagy pedig a draft jobb futói egyikét.
De furcsa lesz eaglesz mecs lesón nélkül...Charlie Firpo
még furább lenne ha Murray oda igazolna 😀

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ne kapkodjunk a beszarással az Eagles trade miatt. Mi volt anno a Trent Richardson tradenél? Haha. McCoy már nem az Eaglesben játszik, ez jó hír. Sokkal nagyobb veszélyt jelent mint akármelyik LB.gyeek
Igazat szólsz.
Viszont ha úgy alakul, elvihetik előlünk vag Ingramot, vagy pedig a draft jobb futói egyikét.
De furcsa lesz eaglesz mecs lesón nélkül...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Sean Lee vs Kiko Alonso?Tehenész
Milyen szempontbol?Wirtschaftsteil
Mindkettő fehér tacklegyár MLB, méretben is közel azonosak, ACL sérülés...tényleg érdekes párhuzam. Ráadásul a stílusuk is hasonló, gyorsak, jól olvasnak, jellemző rájuk a sok INT.gorbel
igenigen,ilyesmikre gondoltam én is.Én személy szerint nem örülök,Kiko Alonsot az egyik legjobbnak tartom,és még alig töltött el pár évet a ligában.RB posztra amúgyis hamarabb találnak hasonló! kvalitású játékost,mint mondjuk egy jó MLB-t.Tehenész
hát az vicces, mert egy évet játszott, egyet pedig végigült, aztán el is jutottunk a mai napig.
persze ezzel nem leszólni akarom, mert mégiscsak egy egykori DPoY-ről beszélünk, de azért eleve egy évig nem játszott. nem is volt lehetősége sophomore slump-ra o_o
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ne kapkodjunk a beszarással az Eagles trade miatt. Mi volt anno a Trent Richardson tradenél? Haha. McCoy már nem az Eaglesben játszik, ez jó hír. Sokkal nagyobb veszélyt jelent mint akármelyik LB.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Szerintem mi jól jártunk ezzel a trade-el. Egyébként is baszott jó volt az Eagles front 7, ezután is az lesz viszont McCoy egy jó párszor borsot tört az orrunk alá! Ahogy olvastam valahol az imént: Alonsora nem kell game plant építeni de McCoyra kellett...speeedy1
Az viszont annyira nem jó előjel, hogy egy volt DROY-rel megerősödött Eagles front7 könnyen naggyá tehet egy nem teljesen fogalmatlan secondaryt.
És visszagondolok, hogy egy szalagszakadás után jó páran elég impresszív szezonnal tértek vissza (Charles, Peterson, Maclin; na jó, Griffin nem).balentin
sztem is erősödött az Eagles, RB-t fognak találni aki pótolja. ( most is van ott jó RB) és a Dkerítésük még jobban erősödött. Abban bízhatunk hogy 3-4 nem fog tudni átállni 😀

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Sean Lee vs Kiko Alonso?Tehenész
Milyen szempontbol?Wirtschaftsteil
Mindkettő fehér tacklegyár MLB, méretben is közel azonosak, ACL sérülés...tényleg érdekes párhuzam. Ráadásul a stílusuk is hasonló, gyorsak, jól olvasnak, jellemző rájuk a sok INT.gorbel
igenigen,ilyesmikre gondoltam én is.Én személy szerint nem örülök,Kiko Alonsot az egyik legjobbnak tartom,és még alig töltött el pár évet a ligában.RB posztra amúgyis hamarabb találnak hasonló! kvalitású játékost,mint mondjuk egy jó MLB-t.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Szerintem mi jól jártunk ezzel a trade-el. Egyébként is baszott jó volt az Eagles front 7, ezután is az lesz viszont McCoy egy jó párszor borsot tört az orrunk alá! Ahogy olvastam valahol az imént: Alonsora nem kell game plant építeni de McCoyra kellett...speeedy1
Az viszont annyira nem jó előjel, hogy egy volt DROY-rel megerősödött Eagles front7 könnyen naggyá tehet egy nem teljesen fogalmatlan secondaryt.
És visszagondolok, hogy egy szalagszakadás után jó páran elég impresszív szezonnal tértek vissza (Charles, Peterson, Maclin; na jó, Griffin nem).balentin
meg az is kérdés, hogy Alonsónak hogyan fog feküdni a 3-4. Lee is jól elkaristolt benne, de ott talán kicsit combosabb emberekre van szükség...
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Szerintem mi jól jártunk ezzel a trade-el. Egyébként is baszott jó volt az Eagles front 7, ezután is az lesz viszont McCoy egy jó párszor borsot tört az orrunk alá! Ahogy olvastam valahol az imént: Alonsora nem kell game plant építeni de McCoyra kellett...speeedy1
Az viszont annyira nem jó előjel, hogy egy volt DROY-rel megerősödött Eagles front7 könnyen naggyá tehet egy nem teljesen fogalmatlan secondaryt.
És visszagondolok, hogy egy szalagszakadás után jó páran elég impresszív szezonnal tértek vissza (Charles, Peterson, Maclin; na jó, Griffin nem).
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Szerintem mi jól jártunk ezzel a trade-el. Egyébként is baszott jó volt az Eagles front 7, ezután is az lesz viszont McCoy egy jó párszor borsot tört az orrunk alá! Ahogy olvastam valahol az imént: Alonsora nem kell game plant építeni de McCoyra kellett...
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Sean Lee vs Kiko Alonso?Tehenész
Kiko Alonso az Eagles-ben folytatja
nem örülök neki...

 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/in-shocking-trade--eagles-send-lesean-mccoy-to-buffalo-for-kiko-alonso-234812218.html
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Sean Lee vs Kiko Alonso?Tehenész
Milyen szempontbol?Wirtschaftsteil
Mindkettő fehér tacklegyár MLB, méretben is közel azonosak, ACL sérülés...tényleg érdekes párhuzam. Ráadásul a stílusuk is hasonló, gyorsak, jól olvasnak, jellemző rájuk a sok INT.