Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Én még továbbra is Greg Hardyt nyomatom. 😊 Nem valószínű, hogy a Panthers megtartja, a vádakat ejtették ellene, bár némi eltiltás még lehet jövő szezonra, ami ár szempoontjából igen jó lehet. Szerintem Justin Houston után a legjobb DE a piacon, és mint rva is írta, az újonc pass rushereknek idő kell az NFLben.gyeek
Ha őt meg tudnánk szerezni egy szavam nem lenne 😀 Kérdés mennyire akar nagy pénzt? Tekintve, hogy kihagyott 1 évet, talán lejjebb nyomja az árát. Ha ő nem jönne össze akkor JPP? 😀Mr. Bombastic
JPP tuti többet kér és kap mint Hardy. Pedig nem jobb tehetséget tekintve...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Én még továbbra is Greg Hardyt nyomatom. 😊 Nem valószínű, hogy a Panthers megtartja, a vádakat ejtették ellene, bár némi eltiltás még lehet jövő szezonra, ami ár szempoontjából igen jó lehet. Szerintem Justin Houston után a legjobb DE a piacon, és mint rva is írta, az újonc pass rushereknek idő kell az NFLben.gyeek
Ha őt meg tudnánk szerezni egy szavam nem lenne 😀 Kérdés mennyire akar nagy pénzt? Tekintve, hogy kihagyott 1 évet, talán lejjebb nyomja az árát. Ha ő nem jönne össze akkor JPP? 😀


több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Én még továbbra is Greg Hardyt nyomatom. 😊 Nem valószínű, hogy a Panthers megtartja, a vádakat ejtették ellene, bár némi eltiltás még lehet jövő szezonra, ami ár szempoontjából igen jó lehet. Szerintem Justin Houston után a legjobb DE a piacon, és mint rva is írta, az újonc pass rushereknek idő kell az NFLben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Számomra a nagy kérdés az, hogy mi a prioritás a D-line-ban: egy igazi run stopper 1-tech DT, vagy egy komoly pass rusher LE. Spencerrel mint rotációs emberrel számolhatnánk max, de szerintem ő kimegy a piacra.
Úgy gondolom, hogy ezt a kérdést a legjobban Lawrence befolyásolja. Ha ő tudna hozni olyan nyomást, amit a képességei alapján prognosztizáltak, akkor egy Mincey kaliberű játékossal a másik oldalon vígan elkaristolhatunk. Ez esetben egyértelműen kell a koca középre, mert ilyen játékosunk csak egy van, Brent (6'2", 320lb), de ő vele inkább csak rotációs emberként számolnék ideális esetben. Azonban Lawrence jó teljesítményére alapozni nehéz lenne. Ráadásul az FA-n könnyebb lenne jó DT-t találni, mint DE-t. Suh irreális, én azt is kétlem, hogy Fairley vagy Knighton nekünk megfizethető kategória lenne. Ott van viszont Paea a Bearsből, ő 6'1" és 300 font, mozgékony, de hatékony futás ellen, évi 5 körül talán alá lehetne íratni. Bár őt valószínűleg visszaigazolják majd, de ha mégis kijönne, én őt tartanám reális opciónak.gorbel
Szerintem DE poszton megleszünk. Lawrence talán sérülés nélkül végignyomja a felkészülést és meglátjuk miért is húztuk olyan korán. Mincey a másik oldalon teljesen korrekt. Rotációban meg ott van Crawford, Selvie és Spencer (nem hinném, hogy olyan sok kérője lenne az elmúlt szezonok után).

Meltonnak én nem adnék szerződést ennyiért. Viszont a Brent, Hayden (McClain?) kezdő DT páros elég karcsú lenne...Mr. Bombastic
Ne feledd, 2 Crawfordunk van, akire te gondolsz, Jack, ő DE, de nálam még a backup szintet is nehezen üti meg. Tyrone viszont 3-tech DT-ben nagyot robbantott idén, középről is nyomást generált passz ellen, futás ellen is jó, rengeteg negatív yardos szerelést is csinált. Mellé kéne még egy anyamalac gap filler játékos, mögöttük Hayden és Brent, azzal én már jól lennék.gorbel
Igazad van!!! Ezt most benéztem! 😛 😀 Viszont abban egyetértünk, hogy vmi nagy dög kell még! 😀


több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Számomra a nagy kérdés az, hogy mi a prioritás a D-line-ban: egy igazi run stopper 1-tech DT, vagy egy komoly pass rusher LE. Spencerrel mint rotációs emberrel számolhatnánk max, de szerintem ő kimegy a piacra.
Úgy gondolom, hogy ezt a kérdést a legjobban Lawrence befolyásolja. Ha ő tudna hozni olyan nyomást, amit a képességei alapján prognosztizáltak, akkor egy Mincey kaliberű játékossal a másik oldalon vígan elkaristolhatunk. Ez esetben egyértelműen kell a koca középre, mert ilyen játékosunk csak egy van, Brent (6'2", 320lb), de ő vele inkább csak rotációs emberként számolnék ideális esetben. Azonban Lawrence jó teljesítményére alapozni nehéz lenne. Ráadásul az FA-n könnyebb lenne jó DT-t találni, mint DE-t. Suh irreális, én azt is kétlem, hogy Fairley vagy Knighton nekünk megfizethető kategória lenne. Ott van viszont Paea a Bearsből, ő 6'1" és 300 font, mozgékony, de hatékony futás ellen, évi 5 körül talán alá lehetne íratni. Bár őt valószínűleg visszaigazolják majd, de ha mégis kijönne, én őt tartanám reális opciónak.gorbel
Szerintem DE poszton megleszünk. Lawrence talán sérülés nélkül végignyomja a felkészülést és meglátjuk miért is húztuk olyan korán. Mincey a másik oldalon teljesen korrekt. Rotációban meg ott van Crawford, Selvie és Spencer (nem hinném, hogy olyan sok kérője lenne az elmúlt szezonok után).

Meltonnak én nem adnék szerződést ennyiért. Viszont a Brent, Hayden (McClain?) kezdő DT páros elég karcsú lenne...Mr. Bombastic
Ne feledd, 2 Crawfordunk van, akire te gondolsz, Jack, ő DE, de nálam még a backup szintet is nehezen üti meg. Tyrone viszont 3-tech DT-ben nagyot robbantott idén, középről is nyomást generált passz ellen, futás ellen is jó, rengeteg negatív yardos szerelést is csinált. Mellé kéne még egy anyamalac gap filler játékos, mögöttük Hayden és Brent, azzal én már jól lennék.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mincey-vel az a baj,hogy kit tudja jövőre hogyan fog teljesíteni,azért tőle szerintem nem reális az idei szint megtartása,mondom főleg ezt Selvie-re alapozva,aki első évébe nagyon jó szezont produkált lsd mint most Mincey,aztán idén láttuk mennyire eltűnt. De remélem tévedek ezzel kapcsolatban,a csapat amúgy is sokkal jobban átlátja az egészet,én meg csak egy mezei dallas drukker vagyok 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
én is hosszú távon számolok Lawrence-el. Draft utáni első évükben csak az ilyen All World játékosok mint Ware tudtak sack-ekben is értékelhető teljesítményt nyújtani, tehát a második és a harmadik év lesz mérvadó - és mivel a sérülés ellenére mutatott biztató jeleket, szerintem az egyik oldalon lehet rá stabilan számítani. Azaz Mincey és Lawrence a két oldalon adott kezdőnek. És akkor legalább egy igazi DT kellene Melton helyett, a Melton feltételezett kvalitásaival.
Marinelli a rotáció híve, és én is úgy vagyok vele, hogy inkább egy 8-as meg egy 7-es mint egy 10-es meg egy 5-ös. A tizesek mint Suh nagyon drágák, irreálisan drágák. És ha megsérülnek marad egy 5-ös embered, aki jó esetben kezdő szint, de inkább nem. A két közepesebb játékos egyrészt rotálódhat anélkül, hogy komoly teljesítményveszteség lenne a snap-ek között, ami hosszabb távon alacsonyabb sérülékenységet és nagyobb produktivitást hozhat másrészt biztosan olcsóbbak együtt.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Számomra a nagy kérdés az, hogy mi a prioritás a D-line-ban: egy igazi run stopper 1-tech DT, vagy egy komoly pass rusher LE. Spencerrel mint rotációs emberrel számolhatnánk max, de szerintem ő kimegy a piacra.
Úgy gondolom, hogy ezt a kérdést a legjobban Lawrence befolyásolja. Ha ő tudna hozni olyan nyomást, amit a képességei alapján prognosztizáltak, akkor egy Mincey kaliberű játékossal a másik oldalon vígan elkaristolhatunk. Ez esetben egyértelműen kell a koca középre, mert ilyen játékosunk csak egy van, Brent (6'2", 320lb), de ő vele inkább csak rotációs emberként számolnék ideális esetben. Azonban Lawrence jó teljesítményére alapozni nehéz lenne. Ráadásul az FA-n könnyebb lenne jó DT-t találni, mint DE-t. Suh irreális, én azt is kétlem, hogy Fairley vagy Knighton nekünk megfizethető kategória lenne. Ott van viszont Paea a Bearsből, ő 6'1" és 300 font, mozgékony, de hatékony futás ellen, évi 5 körül talán alá lehetne íratni. Bár őt valószínűleg visszaigazolják majd, de ha mégis kijönne, én őt tartanám reális opciónak.gorbel
Szerintem DE poszton megleszünk. Lawrence talán sérülés nélkül végignyomja a felkészülést és meglátjuk miért is húztuk olyan korán. Mincey a másik oldalon teljesen korrekt. Rotációban meg ott van Crawford, Selvie és Spencer (nem hinném, hogy olyan sok kérője lenne az elmúlt szezonok után).

Meltonnak én nem adnék szerződést ennyiért. Viszont a Brent, Hayden (McClain?) kezdő DT páros elég karcsú lenne...


több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Számomra a nagy kérdés az, hogy mi a prioritás a D-line-ban: egy igazi run stopper 1-tech DT, vagy egy komoly pass rusher LE. Spencerrel mint rotációs emberrel számolhatnánk max, de szerintem ő kimegy a piacra.
Úgy gondolom, hogy ezt a kérdést a legjobban Lawrence befolyásolja. Ha ő tudna hozni olyan nyomást, amit a képességei alapján prognosztizáltak, akkor egy Mincey kaliberű játékossal a másik oldalon vígan elkaristolhatunk. Ez esetben egyértelműen kell a koca középre, mert ilyen játékosunk csak egy van, Brent (6'2", 320lb), de ő vele inkább csak rotációs emberként számolnék ideális esetben. Azonban Lawrence jó teljesítményére alapozni nehéz lenne. Ráadásul az FA-n könnyebb lenne jó DT-t találni, mint DE-t. Suh irreális, én azt is kétlem, hogy Fairley vagy Knighton nekünk megfizethető kategória lenne. Ott van viszont Paea a Bearsből, ő 6'1" és 300 font, mozgékony, de hatékony futás ellen, évi 5 körül talán alá lehetne íratni. Bár őt valószínűleg visszaigazolják majd, de ha mégis kijönne, én őt tartanám reális opciónak.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Február 15-ig eldől Melton sorsa. Azért azt várjuk meg mindenféle feltételezésekkel.
És már 10-én megkezdődik az aláírási szezon, 23 FA-nk van, elkezdhetünk párat visszagombolni.Charlie Firpo
szerintem Melton sorsa már eldőlt.slowmotion
Láttad vagy érzed? Mondjuk szerintem is, de ha tudsz konkrétumot...Charlie Firpo
szerinte érzi, mint mindenki.
ACL/MCL sérülések után statisztikailag amúgy a második év szokott jó lenni, de én erre nem kockáztatnék, szerintem a 2014-es teljesítményhez képest túl magas az opció ára.rva
pontosan. 3 évre 25 milliót nem fognak odaadni neki érzésem szerint, abból két-három szolid rotációs játékost tudnak szerezni, mint pl. Mincey-t. főleg úgy ugye, hogy az első számú 3-tech az most Tyrone lett.

nem fizetsz, nem fizethetsz kétszer annyit a második opciónak.slowmotion
Lássuk azért meg a dolgot, de vita az nincs köztünk. Én pont eme okfejtés miatt nem is gondolkodom DT első körben, még csak nem is DE, hanem idén is legjobb elérhető játékosban OG, OT vagy Back D-ben, de homályosuljon már fel a védelem, főleg az LB sor, akkor világosabb lenne.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Február 15-ig eldől Melton sorsa. Azért azt várjuk meg mindenféle feltételezésekkel.
És már 10-én megkezdődik az aláírási szezon, 23 FA-nk van, elkezdhetünk párat visszagombolni.Charlie Firpo
szerintem Melton sorsa már eldőlt.slowmotion
Láttad vagy érzed? Mondjuk szerintem is, de ha tudsz konkrétumot...Charlie Firpo
szerinte érzi, mint mindenki.
ACL/MCL sérülések után statisztikailag amúgy a második év szokott jó lenni, de én erre nem kockáztatnék, szerintem a 2014-es teljesítményhez képest túl magas az opció ára.rva
pontosan. 3 évre 25 milliót nem fognak odaadni neki érzésem szerint, abból két-három szolid rotációs játékost tudnak szerezni, mint pl. Mincey-t. főleg úgy ugye, hogy az első számú 3-tech az most Tyrone lett.

nem fizetsz, nem fizethetsz kétszer annyit a második opciónak.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na valami újdonság is?:
Steve Loney is headed to Dallas - new assistant offensive line coach.
Loney spent the previous six years as the offensive line coach in St. Louis and an assistant O-line coach in Tampa Bay. Loney also worked three years with Cowboys offensive coordinator Scott Linehan.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Február 15-ig eldől Melton sorsa. Azért azt várjuk meg mindenféle feltételezésekkel.
És már 10-én megkezdődik az aláírási szezon, 23 FA-nk van, elkezdhetünk párat visszagombolni.Charlie Firpo
szerintem Melton sorsa már eldőlt.slowmotion
Láttad vagy érzed? Mondjuk szerintem is, de ha tudsz konkrétumot...Charlie Firpo
szerinte érzi, mint mindenki.
ACL/MCL sérülések után statisztikailag amúgy a második év szokott jó lenni, de én erre nem kockáztatnék, szerintem a 2014-es teljesítményhez képest túl magas az opció ára.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Február 15-ig eldől Melton sorsa. Azért azt várjuk meg mindenféle feltételezésekkel.
És már 10-én megkezdődik az aláírási szezon, 23 FA-nk van, elkezdhetünk párat visszagombolni.Charlie Firpo
szerintem Melton sorsa már eldőlt.slowmotion
Láttad vagy érzed? Mondjuk szerintem is, de ha tudsz konkrétumot...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Február 15-ig eldől Melton sorsa. Azért azt várjuk meg mindenféle feltételezésekkel.
És már 10-én megkezdődik az aláírási szezon, 23 FA-nk van, elkezdhetünk párat visszagombolni.Charlie Firpo
szerintem Melton sorsa már eldőlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Február 15-ig eldől Melton sorsa. Azért azt várjuk meg mindenféle feltételezésekkel.
És már 10-én megkezdődik az aláírási szezon, 23 FA-nk van, elkezdhetünk párat visszagombolni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Abbol indultam ki, hogy nyilvan egy 340 fontos falember kevesbe gyors, mint a 300-310 koruli nose poszton jatszo emberke. Es ez kulonosen fontos ebben a semaban. Nem tipikus nose kell hanem annak a Tampa2 valtozata. De Combine soran ugyis meglatjuk, hogy illik.e a posztra.Wirtschaftsteil
szerintem nem ennyire egyértelmű a helyzet.
egy komolyabb felépítésű (gyors) 320+ emberrel lehetne 4-3 under variációkat is játszani, segítene a passrush-on. ami ugye Marinelli-t ismerve marad 4 emberes jövőre is.
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Shelton amugy is huzos lenne a maga 340 koruli fontjaval.Wirtschaftsteil
nem a súly számít, hanem a képességek meg a tehetség.
gondolj bele, hogy Tyrone Crawford asszem 290-295 font. ha ugyanezt tudná 340 fonttal, akkor szerinted mi lenne belőle (azon kívül, hogy minden bizonnyal a liga egyik legjobb falembere)?slowmotion
Abbol indultam ki, hogy nyilvan egy 340 fontos falember kevesbe gyors, mint a 300-310 koruli nose poszton jatszo emberke. Es ez kulonosen fontos ebben a semaban. Nem tipikus nose kell hanem annak a Tampa2 valtozata. De Combine soran ugyis meglatjuk, hogy illik.e a posztra.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Shelton amugy is huzos lenne a maga 340 koruli fontjaval.Wirtschaftsteil
nem a súly számít, hanem a képességek meg a tehetség.
gondolj bele, hogy Tyrone Crawford asszem 290-295 font. ha ugyanezt tudná 340 fonttal, akkor szerinted mi lenne belőle (azon kívül, hogy minden bizonnyal a liga egyik legjobb falembere)?
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Shelton amugy is huzos lenne a maga 340 koruli fontjaval.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem se Suh se se Knighton nem jön hozzánk. Fairley akkor jöjjön ha 1 (max 3) zacskó szotyiért írna alá. DT-ként húzzuk be inkább Danny Shelton-t az első kör végén. Nagy, erős, de robbanékony és nem volt semmi komolyabb sérülése.

Az idei CB class állítólag nem lesz vmi pazar. Mi lenne ha hoznánk egy FA CB-t? Maxwell álom lenne, de rá gondolom nem lesz keret, ahogy Revisre se nagyon. Viszont Cromartie vagy Kareem Jackson?Mr. Bombastic
Shelton jó lenne, de vele csak annyi a gond, hogy előttünk több csapatnak is van komoly DT need-je, és ő Leonad Williams mögött talán a második legjobb interior lineman, így nehéz elképzelni, hogy lecsússzon hozzánk. Egy Malcom Brown (Texas), Michael Bennett (Ohio St.), Eddie Goldman (Florida St.) pick esélyesebb sokkal, ha DT-ben gondolkodunk. Egyébként, az első kettőről a BTB is beszámolt talán tegnap.balentin
Sheltont sokan top10-be várják, kötve hiszem hogy lecsúszna hozzátok talán Benett vagy Goldman...

több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Szerintem se Suh se se Knighton nem jön hozzánk. Fairley akkor jöjjön ha 1 (max 3) zacskó szotyiért írna alá. DT-ként húzzuk be inkább Danny Shelton-t az első kör végén. Nagy, erős, de robbanékony és nem volt semmi komolyabb sérülése.

Az idei CB class állítólag nem lesz vmi pazar. Mi lenne ha hoznánk egy FA CB-t? Maxwell álom lenne, de rá gondolom nem lesz keret, ahogy Revisre se nagyon. Viszont Cromartie vagy Kareem Jackson?Mr. Bombastic
Shelton jó lenne, de vele csak annyi a gond, hogy előttünk több csapatnak is van komoly DT need-je, és ő Leonad Williams mögött talán a második legjobb interior lineman, így nehéz elképzelni, hogy lecsússzon hozzánk. Egy Malcom Brown (Texas), Michael Bennett (Ohio St.), Eddie Goldman (Florida St.) pick esélyesebb sokkal, ha DT-ben gondolkodunk. Egyébként, az első kettőről a BTB is beszámolt talán tegnap.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Szerintem se Suh se se Knighton nem jön hozzánk. Fairley akkor jöjjön ha 1 (max 3) zacskó szotyiért írna alá. DT-ként húzzuk be inkább Danny Shelton-t az első kör végén. Nagy, erős, de robbanékony és nem volt semmi komolyabb sérülése.

Az idei CB class állítólag nem lesz vmi pazar. Mi lenne ha hoznánk egy FA CB-t? Maxwell álom lenne, de rá gondolom nem lesz keret, ahogy Revisre se nagyon. Viszont Cromartie vagy Kareem Jackson?


több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Amit a Dallas drukkerek műveltek a topikunkban egy hétig...
Visszaadta a sors nekik. Na boccs, most mennem kell a Dallas topikba.Bazzani
Nem volt időm megsiratni, ezt most pótlom: szegény Lions topik. 😥 Sajna mi ilyen genyók vagyunk.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bedobok egy nevet: Terrance Knighton?? nem tudom, hogy Denver mit akar vele, de talán olcsóbb lenne és jobb mint Fairley 😀beltazor
Fairley szerintem valahol évi 5-8 milla között fog kapni/év. A Lions nem élt az 5.éves opció jogával ami cirka 5 milla lett volna.
Nem hinném, hogy Knighton (aki Suh mögött a második legjobb FA DT) olcsóbb lenne.
Amúgy Fairley remekül menedzselte a súlyproblémáit, ellenetek már ott volt a partvonalon (remek súlyban), ha továbbjutunk akkor játszott is volna. Biztos vagyok benne, hogy kelendő lesz a piacon.