Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Ebben a viszonylatban kellene elhelyezni Dez-t:

Here’s what the highest-paid wide receivers were averaging per year in 2014:

Calvin Johnson, $16.2 million.
Larry Fitzgerald, $16.1 million.
Mike Wallace, $12 million.
Dwayne Bowe, $11.2 million.
Vincent Jackson, $11.1 million.
Percy Harvin, $10.7 million.
Brandon Marshall, $10 million.
Jordy Nelson, $9.7 million.
Andre Johnson, $9.6 million.
Greg Jennings, $9 million.Charlie Firpo
A 13 milliós tag-gel egész jól járnánk. Mennyi helyünk van 2-3 millió?


több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Mellesleg Murray lett az év támadója, ahogy az várható is volt. Viszont, hogy Rolando helyett Gronk kapta az év visszatérőjét.. Véleményes. Biztos van bennem elfogultság, de szerintem az ő sztorija nagyobb. Beckham elsősége Martinnal szemben még elfogadható.Mr. Bombastic
Én is így éreztem, Gronk visszatérése meg nem visszatérés, mindenki sérült-sérül-sérülni fog, ő akkor is nagyon jó játékos maradt.
Rolando viszont tényleg visszatért, szinte a semmiből és megmentett egy komplett védelmet.Charlie Firpo
Ha végig tudna játszani egy szezont, akkor Sean Leenek már lehet is borítékolni a következő éves díjat.gyeek
Ott a pont!Charlie Firpo
Csak az a ha ne lenne...


több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mellesleg Murray lett az év támadója, ahogy az várható is volt. Viszont, hogy Rolando helyett Gronk kapta az év visszatérőjét.. Véleményes. Biztos van bennem elfogultság, de szerintem az ő sztorija nagyobb. Beckham elsősége Martinnal szemben még elfogadható.Mr. Bombastic
Én is így éreztem, Gronk visszatérése meg nem visszatérés, mindenki sérült-sérül-sérülni fog, ő akkor is nagyon jó játékos maradt.
Rolando viszont tényleg visszatért, szinte a semmiből és megmentett egy komplett védelmet.Charlie Firpo
Ha végig tudna játszani egy szezont, akkor Sean Leenek már lehet is borítékolni a következő éves díjat.gyeek
Ott a pont!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Mellesleg Murray lett az év támadója, ahogy az várható is volt. Viszont, hogy Rolando helyett Gronk kapta az év visszatérőjét.. Véleményes. Biztos van bennem elfogultság, de szerintem az ő sztorija nagyobb. Beckham elsősége Martinnal szemben még elfogadható.Mr. Bombastic
Én is így éreztem, Gronk visszatérése meg nem visszatérés, mindenki sérült-sérül-sérülni fog, ő akkor is nagyon jó játékos maradt.
Rolando viszont tényleg visszatért, szinte a semmiből és megmentett egy komplett védelmet.Charlie Firpo
Ha végig tudna játszani egy szezont, akkor Sean Leenek már lehet is borítékolni a következő éves díjat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ebben a viszonylatban kellene elhelyezni Dez-t:

Here’s what the highest-paid wide receivers were averaging per year in 2014:

Calvin Johnson, $16.2 million.
Larry Fitzgerald, $16.1 million.
Mike Wallace, $12 million.
Dwayne Bowe, $11.2 million.
Vincent Jackson, $11.1 million.
Percy Harvin, $10.7 million.
Brandon Marshall, $10 million.
Jordy Nelson, $9.7 million.
Andre Johnson, $9.6 million.
Greg Jennings, $9 million.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mellesleg Murray lett az év támadója, ahogy az várható is volt. Viszont, hogy Rolando helyett Gronk kapta az év visszatérőjét.. Véleményes. Biztos van bennem elfogultság, de szerintem az ő sztorija nagyobb. Beckham elsősége Martinnal szemben még elfogadható.Mr. Bombastic
Én is így éreztem, Gronk visszatérése meg nem visszatérés, mindenki sérült-sérül-sérülni fog, ő akkor is nagyon jó játékos maradt.
Rolando viszont tényleg visszatért, szinte a semmiből és megmentett egy komplett védelmet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Mellesleg Murray lett az év támadója, ahogy az várható is volt. Viszont, hogy Rolando helyett Gronk kapta az év visszatérőjét.. Véleményes. Biztos van bennem elfogultság, de szerintem az ő sztorija nagyobb. Beckham elsősége Martinnal szemben még elfogadható.


több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Amelett hogy mint játékos is abszolut megérdemli,elégdurva hogy ha jol tudom 5(!) bajnoki gyűrűje is van. Kettő a 'Ninersel három a Cowboysal.Amare
jól tudod. pont ezért volt nonszensz, hogy eddig kimaradt, mert nem csak egy sokadik csere volt egyik bajnokcsapatban sem.

pont ezért lesz érdekes pár év múlva TO, mert neki vannak olyan meredek dolgai, mint Haley-nek (csak TO nem bipoláris, hanem csak szimplán három helyen is összeférhetetlen lett), viszont emellett a Jerry Rice dominanciája és a Calvin Johnson érkezése közötti időszak talán legjobb elkapója volt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Lynch állítólagos évi 10m$-ja Murray jövőbeli szerződésének összegét, nem hiszem hogy csökkenti :/beltazor
Lynch addigra kétszeres SB-győztes lesz, Murray ügynökét meg a jövő héten fogjuk elrabolni. nem lesz gáz a szerződéssel.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Lynch állítólagos évi 10m$-ja Murray jövőbeli szerződésének összegét, nem hiszem hogy csökkenti :/

több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amelett hogy mint játékos is abszolut megérdemli,elégdurva hogy ha jol tudom 5(!) bajnoki gyűrűje is van. Kettő a 'Ninersel három a Cowboysal.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
végre Haley-t is beválasztották oda, ahova tartozik.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
ha valakire, akkor Murray-re kellene tag-et tenni.
Dez van annyira ligaelit elkapó, hogy 4-5 éves szerződést érjenrva
Murrayt a pénz miatt nem tartanánk meg, és tag-et akarsz rá rakni? 😀 ( gyors számítás: 9,2m körül fájna)

Dez tag-e meg lehet hogy az olcsóbb megoldás...beltazor
úgy értettem ha a kettő közül valamelyikre (Dez vagy Murray) akkor inkább Murray.

Dez tagje visszafelé is elsülhet, elég hangulatembernek tartom, nem akarom, hogy a teljesítményére rányomja a bélyeget egy ilyenrva
Azért az az egy évre 13 millió nem fogja elszomorítani,szerződés esetén se kapna nagyon többet.Tehenész
de igen, csak nem mind erre az évre számlálódna.
a signing bonus-t egyben kapja a számlájára, csak könyveléstechnikailag más évre kerül legfeljebb 80 százaléka.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
ha valakire, akkor Murray-re kellene tag-et tenni.
Dez van annyira ligaelit elkapó, hogy 4-5 éves szerződést érjenrva
Murrayt a pénz miatt nem tartanánk meg, és tag-et akarsz rá rakni? 😀 ( gyors számítás: 9,2m körül fájna)

Dez tag-e meg lehet hogy az olcsóbb megoldás...beltazor
úgy értettem ha a kettő közül valamelyikre (Dez vagy Murray) akkor inkább Murray.

Dez tagje visszafelé is elsülhet, elég hangulatembernek tartom, nem akarom, hogy a teljesítményére rányomja a bélyeget egy ilyenrva
Azért az az egy évre 13 millió nem fogja elszomorítani,szerződés esetén se kapna nagyon többet.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ha valakire, akkor Murray-re kellene tag-et tenni.
Dez van annyira ligaelit elkapó, hogy 4-5 éves szerződést érjenrva
Murrayt a pénz miatt nem tartanánk meg, és tag-et akarsz rá rakni? 😀 ( gyors számítás: 9,2m körül fájna)

Dez tag-e meg lehet hogy az olcsóbb megoldás...beltazor
úgy értettem ha a kettő közül valamelyikre (Dez vagy Murray) akkor inkább Murray.

Dez tagje visszafelé is elsülhet, elég hangulatembernek tartom, nem akarom, hogy a teljesítményére rányomja a bélyeget egy ilyen
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
DeMarco Murray: "I don’t think about [the one big contract], I’m thinking about winning a Super Bowl. What’s best for me to win a Super Bowl and win one now. At the end of the day, the money is irrelevant to some degree. But you definitely want to get what you’re worth and things like that. At the end of the day it’s about winning a Super Bowl."
"These Guys Are My Brothers...My Family. I Love Playing For Them."

Az elmúlt napok "termése"! Nagyon nagy kedvencem a srác rookie kora óta, ha belemegy egy csapatbarát szerződésbe, baxottul boldoggá tesz! 😊 Rendelném is a 29-es mezt!speeedy1
Tehát akkor elmegy a szíhókszba a Lincs helyére kevesebb pénzért, hogy jövőre SB-be jusson?Charlie Firpo
nem tudom, hogy állnak a cap-el de most kell kifizetni Wilsont, szerintem többek közt ezért is kell Lincsnek mennie meg még ki tudja ki(k)nek... Mondjuk bármennyire is szeretem Murray-t évi 6-7-nél többért ne maradjon :/ Lássuk be 4-5 nagyon kevés neki, 8-9 meg a csapatnak nagyon sok. Hátha...
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ha valakire, akkor Murray-re kellene tag-et tenni.
Dez van annyira ligaelit elkapó, hogy 4-5 éves szerződést érjenrva
Murrayt a pénz miatt nem tartanánk meg, és tag-et akarsz rá rakni? 😀 ( gyors számítás: 9,2m körül fájna)

Dez tag-e meg lehet hogy az olcsóbb megoldás...

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ha valakire, akkor Murray-re kellene tag-et tenni.
Dez van annyira ligaelit elkapó, hogy 4-5 éves szerződést érjen
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
FK-ról:

"A lejáró szerződésű Dez Bryant hamarosan megkapja a franchise taget az ESPN Dallas szerint. A WR tag idén $13 millió körülre várható."


több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DeMarco Murray: "I don’t think about [the one big contract], I’m thinking about winning a Super Bowl. What’s best for me to win a Super Bowl and win one now. At the end of the day, the money is irrelevant to some degree. But you definitely want to get what you’re worth and things like that. At the end of the day it’s about winning a Super Bowl."
"These Guys Are My Brothers...My Family. I Love Playing For Them."

Az elmúlt napok "termése"! Nagyon nagy kedvencem a srác rookie kora óta, ha belemegy egy csapatbarát szerződésbe, baxottul boldoggá tesz! 😊 Rendelném is a 29-es mezt!speeedy1
Tehát akkor elmegy a szíhókszba a Lincs helyére kevesebb pénzért, hogy jövőre SB-be jusson?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
DeMarco Murray: "I don’t think about [the one big contract], I’m thinking about winning a Super Bowl. What’s best for me to win a Super Bowl and win one now. At the end of the day, the money is irrelevant to some degree. But you definitely want to get what you’re worth and things like that. At the end of the day it’s about winning a Super Bowl."
"These Guys Are My Brothers...My Family. I Love Playing For Them."

Az elmúlt napok "termése"! Nagyon nagy kedvencem a srác rookie kora óta, ha belemegy egy csapatbarát szerződésbe, baxottul boldoggá tesz! 😊 Rendelném is a 29-es mezt!
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Valaki tudna olyan oldalt adni,ahonnan le lehetne tölteni a régebbi Cowboys super bowlokat?Engem már elkapott az offseason hangulat,pedig van még egy super bowl is 😛
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
OFF:

Sziasztok!
Ma jött meg az E. Smith mezem, viszont sajnálatos módon kicsi az XL a parányi falember testemre.. 😕 Ha vkit érdekelne 3500 Ft+postáért adom, Kaposváron és Zalaegerszegen személyesen is oda tudom adni. Remek állapotban van. Kérésre dobok privátban képet.

ONMr. Bombastic
3500? honnan rendelted, Aliról?slowmotion
Facebook-on van egy amerikaifocis csoport, ott rakott ki egy srác mezeket, köztük ezt is. Jól nézett ki, meg last minute ajánlat is volt, mert a srác ma dobbantott külföldre. Az Aikman mezem szintén XL-es, az jó. Ez sajnos nem lett az... :/


több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
OFF:

Sziasztok!
Ma jött meg az E. Smith mezem, viszont sajnálatos módon kicsi az XL a parányi falember testemre.. 😕 Ha vkit érdekelne 3500 Ft+postáért adom, Kaposváron és Zalaegerszegen személyesen is oda tudom adni. Remek állapotban van. Kérésre dobok privátban képet.

ONMr. Bombastic
3500? honnan rendelted, Aliról?
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
OFF:

Sziasztok!
Ma jött meg az E. Smith mezem, viszont sajnálatos módon kicsi az XL a parányi falember testemre.. 😕 Ha vkit érdekelne 3500 Ft+postáért adom, Kaposváron és Zalaegerszegen személyesen is oda tudom adni. Remek állapotban van. Kérésre dobok privátban képet.

ON