Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀


több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv nálunk, jó hogy egyre többen vagyunk.

A rookiekról nagyon sokat lehet olvasni a cowboys weboldalán, illetve minden nap kerül fel új videó, ami 10-20 perc közötti idősávban kommentárral együtt betekintést enged a gyakorlatokba.

Röviden a srácokról:
Most hogy Leary és Livings is visszatért, Frederick már a snapek nagy részét centerként játssza. Azt olvasni hogy nagyon szépen muzsikál, és most már minden bizonnyal tényleg centerként is fog kezdeni, majd a vasárnapi HoF meccsen láthatjuk.
Escobar az első csapattal edz, nem tudni hogy Hannah hamstring sérülése miatt vagy amúgy is ott lenne, de lényeg a lényeg, ő is jól nyomja, szép elkapásai vannak.
Tarrence Williams is előre láthatólag komoly csatában van a 3rd WR posztjáért, pár videóban látszott ahogy Carrt és Claibornet is megverte rendesen ráadásul TD-ért.
Wilcox elvileg azért hajt hogy Churchel tandemben kezdhessen, és nagyon jó irányba halad. Párszor rá kellett szólni, hogy fogja vissza magát, mert elég keményeket ütközött, egyszer azt hiszem 'late hit"-et is fújtak, ami jó nagyot csattant 😀
BW Webbel semmi extra nincs, az előzetes írásokban azt várták tőle, hogy kezdő nickelback lesz, de Scandrick is rendesen bekezdett, úgyhogy ez elveszni látszik.
Azt írták Randel-nek jobb szemei vannak mint Murray-nek, és nagyon szép réseket meglát.
UDFA-k közül talán Eric Rodgers-t lehet kiemelni. Eddig kb mindent elkapott amit felé dobtak, bár még nem láttam Carr vagy Claiborne ellen az 1on1 drilleken, de egy udfatól ez se kevés. Úgy látszik ő lehet a jackpot.Wirtschaftsteil
Köszi szépen az infókat 😊
Csupa-csupa jó dolog 😀 Romonak annyi jó célpontja lesz, hogy nem tudja majd eldönteni hova passzoljon. Mondjuk az nem lenne hátrány ha a fal adna neki időt is erre...
Randle jó lesz ha besegít Murray mellett.
Remélem Wilcox robbant idén, és akkor idén az egyetlen bajunk a DL közepe...


több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv nálunk, jó hogy egyre többen vagyunk.

A rookiekról nagyon sokat lehet olvasni a cowboys weboldalán, illetve minden nap kerül fel új videó, ami 10-20 perc közötti idősávban kommentárral együtt betekintést enged a gyakorlatokba.

Röviden a srácokról:
Most hogy Leary és Livings is visszatért, Frederick már a snapek nagy részét centerként játssza. Azt olvasni hogy nagyon szépen muzsikál, és most már minden bizonnyal tényleg centerként is fog kezdeni, majd a vasárnapi HoF meccsen láthatjuk.
Escobar az első csapattal edz, nem tudni hogy Hannah hamstring sérülése miatt vagy amúgy is ott lenne, de lényeg a lényeg, ő is jól nyomja, szép elkapásai vannak.
Tarrence Williams is előre láthatólag komoly csatában van a 3rd WR posztjáért, pár videóban látszott ahogy Carrt és Claibornet is megverte rendesen ráadásul TD-ért.
Wilcox elvileg azért hajt hogy Churchel tandemben kezdhessen, és nagyon jó irányba halad. Párszor rá kellett szólni, hogy fogja vissza magát, mert elég keményeket ütközött, egyszer azt hiszem 'late hit"-et is fújtak, ami jó nagyot csattant 😀
BW Webbel semmi extra nincs, az előzetes írásokban azt várták tőle, hogy kezdő nickelback lesz, de Scandrick is rendesen bekezdett, úgyhogy ez elveszni látszik.
Azt írták Randel-nek jobb szemei vannak mint Murray-nek, és nagyon szép réseket meglát.
UDFA-k közül talán Eric Rodgers-t lehet kiemelni. Eddig kb mindent elkapott amit felé dobtak, bár még nem láttam Carr vagy Claiborne ellen az 1on1 drilleken, de egy udfatól ez se kevés. Úgy látszik ő lehet a jackpot.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?


több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Fantasy játékkal , hogy álltok? Greengo
én pl továbbra sem értem, hogy látszólag okos emberek hogy képesek időt elbaszni bármilyen fantasy focira 😊
viszont cserébe nem is szállok be, a többieknek jó szórakozást!slowmotion
Igazság szerint sok időt nem igényel és addig nem is tudod meg milyen jó is tud ez lenni amíg ki nem próbáltad. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Fantasy játékkal , hogy álltok? Greengo
én pl továbbra sem értem, hogy látszólag okos emberek hogy képesek időt elbaszni bármilyen fantasy focira 😊
viszont cserébe nem is szállok be, a többieknek jó szórakozást!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Fantasy játékkal , hogy álltok?
Alakulóban van egy NFC EAST Fantasy Liga itt a bowl.hu-n. Minden csapatból 4-5 ember vehet részt benne. Ha van kedvetek itt tudtok csatlakozni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Dez pihent csípő probléma miatt. Nem kéne...
több mint 10 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Sziasztok,
Nem tudom ki hallotta Garrett beszédét, de nagyon érdemes:
 mmqb.si.com/2013/07/17/jason-garrett-dallas-cowboys-speech/

Egy pisszenés sincs a teremben...
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Kiffin a kalitkából fogja hívni a playeket. Hiába az Ő korában már lehet végig álldogálni egy meccset.

Scandricket nagyon dicsérik a megfigyelők.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Gyors camp jelentés:

*Nate Livings (foot) returned to practice with the first-team offense at left guard. The injuries to the offensive line had Livings also getting snaps with the third team at guard.

*Miles Austin and Jason Hatcher each received a veterans day off not because of injury but to give them a rest.

*Ronald Leary (calf), Mackenzy Bernadeau (hamstring), Demetress Bell (conditioning), Jermey Parnell (hamstring), Danny Coale (knee), James Hanna(hamstring), LP Ladouceur (calf), Ike Ikponmwosa (lower leg), Jay Ratliff (hamstring) and Anthony Spencer (knee) missed practice.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Romo valószínűleg kihagyja a HOF gamet.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
az U of P az USA legnagyobb diplomagyára, szóval a maga nemében ők se kispályásokjjncaa
akár. még nem volt szerencsém hozzájuk. bár lehet, hogy gyorsabban szereztem volna keménypapírt, mint itt a rakparton sikerült.

más: aztán végiggondoltam, milyen csapatok hazai arénája viseli az AT&T nevet:
SF Giants ááááááááááááááá
SA Spurs ááááááááááááááá
Texas Tech ááááááááááááááá

mondjuk ami vicces, hogy az AT&T Field Chattanooga, TN-ben meg pont a Dodgers farmcsapatáé
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
az U of P az USA legnagyobb diplomagyára, szóval a maga nemében ők se kispályások


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Emlékszem még örültünk, hogy bár nem valami kreatív, mégse olyan nyomi név a Cowboys Stadium mint mondjuk a FedEx Field. 😛 Hurrá...

Legalább a balszerencse kitakarodhatna az új nevű stadionból.gyeek
valahol várható volt, hogy a Cowboys Stadium elnevezés csak pár évig marad. melyik a legújabb olyan stadion, aminek nincs névszponzora?slowmotion
nem maradt nagyon más, a Lambeau-t, a Soldier Fieldet, a Ralph Wilson és a Paul Brown Stadiumokat meg az Arrowheadet nem fogják átnevezni, a Georgia Dome helyett meg már jön az újjjncaa
na hát ez az.
hiába kőgazdag JW, azért a stadion 1.3md USD-jából nem csak Arlingtonnak fájt egy nagyon nagy összeg, hanem neki is. célszerű minden centet megragadnia, hogy javítsa a balance sheet-et.
négy szezont lehúzott a csapat szponzor nélkül, azért ez így is szép, máshol már az alapkő letétele előtt lehet tudni, kinek a reklámja fog virítani a főbejárat felett. Lucas Oil, MetLife Insurance, Levi's...

asszem a Cardinals stadionja az utolsó, aminek nem valami cég a névszponzora, hanem a U of PHX...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Emlékszem még örültünk, hogy bár nem valami kreatív, mégse olyan nyomi név a Cowboys Stadium mint mondjuk a FedEx Field. 😛 Hurrá...

Legalább a balszerencse kitakarodhatna az új nevű stadionból.gyeek
valahol várható volt, hogy a Cowboys Stadium elnevezés csak pár évig marad. melyik a legújabb olyan stadion, aminek nincs névszponzora?slowmotion
nem maradt nagyon más, a Lambeau-t, a Soldier Fieldet, a Ralph Wilson és a Paul Brown Stadiumokat meg az Arrowheadet nem fogják átnevezni, a Georgia Dome helyett meg már jön az új


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Emlékszem még örültünk, hogy bár nem valami kreatív, mégse olyan nyomi név a Cowboys Stadium mint mondjuk a FedEx Field. 😛 Hurrá...

Legalább a balszerencse kitakarodhatna az új nevű stadionból.gyeek
valahol várható volt, hogy a Cowboys Stadium elnevezés csak pár évig marad. melyik a legújabb olyan stadion, aminek nincs névszponzora?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Emlékszem még örültünk, hogy bár nem valami kreatív, mégse olyan nyomi név a Cowboys Stadium mint mondjuk a FedEx Field. 😛 Hurrá...

Legalább a balszerencse kitakarodhatna az új nevű stadionból.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
lehet, hogy Rob szisztémája kifinomult, de a DC-nek nem áll ott meg a feladata, hogy papíron gyönyörű és verhetetlen a védelem, azt át is kell ültetni a gyakorlatba.slowmotion
😊 Wong kérdése után ez volt az első dolog, ami az eszembe jutott RR DC tevékenységéről. Ha a nagy részét át tudta volna ültetni a gyakorlatba, akkor ma az RR irányította Cowboys védelem lenne a legjobb a ligában.
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
DT poszton egyáltalán van most normális játékosunk?Hatchert tudom,de ő 33 lesz idén,Ratlif-et én nem is igazán értem meg miért tartotta meg a vezetés,Crawford out,Spears a hollóknál,Coleman már rég nincs itt.Ki fog játszani?Hozzá teszem a két DE poszt se életbiztosítás mert depth alig van,Vilber idén fog először ezen a poszton játszani,aztán asszem van még Albright aki ilyen hibrid,ő se nagyon játszott még endet,csak collageban. Márpedig az egész sémának az alapja egy atom passrusht nyomó Dline,én ezt nagyon nem látom hogy honnan jönne,akkor meg nem sokat fogunk érni a ligaelit LB sorral,meg a solid secondaryvel.Végülis megérte ez a Kiffin move,a Ryan féle 3-4es védelembe kb 1 darab értelmes NT kellett volna szerezni és nagyából a védelem kész lenne,csere sorral együtt,persze akkor nem lenne most min izgulni.Cowboykarcsi
azért nem egy darab nose tackle hiányzott abból a védelemből. pl volt Hatcher, aki kezdő szintű end volt, és játszott is rendesen, aztán nagyjából ennyi.
Coleman - öreg és sérült
Ratliff sérült és azért - valljuk be - DT-nek kicsi, DE pozi meg egészen más tészta
cserék:
Spears: már nem kezdő szint.
Crawford: még nem kezdő szint
Brent: neki nem a foci lesz a legnagyobb gondja a következő pár évben
Lissemore: cserének jó, de nem tudott szintet lépni
meg ugye voltak még az év közben szerzett emberek.

ehhez társult az, hogy Rob szisztémája - tetszik vagy nem - bazi bonyolult. nem olyan, hogy bejön valaki az utcáról, aztán nagyjából tudja is, hogy mi a dolga. a kezdő védelemmel sikerült egész felállásokat elbaszni, az meg már csak hab volt a tortán, amikor cseresor10, vagy 9(!) emberrel állt fel védekezni.
lehet, hogy Rob szisztémája kifinomult, de a DC-nek nem áll ott meg a feladata, hogy papíron gyönyörű és verhetetlen a védelem, azt át is kell ültetni a gyakorlatba.
Kiffin rendszere ehhez képest kő egyszerű, van 4 ember, aki támadja az irányítót, meg a többi, aki védekezik. könnyen meg lehet tanulni, és főleg van egy k**va jó DL coach Marinelli személyében. a kulcspozícióra (MLB) van egy nagyon jó és egy még jobb játékos, és nekik végre nem kell benga falemberekre figyelniük.
a spec teamnek is jobban fekszik a 4-3, mert abban eleve gyorsabb linebackerekre építenek, nem pedig erősebb, de nehezebb (és így lassabb) LB-kre.
tartottam én is az átállástól, de ha belegondolok, a liga egyik (ha nem a) legjobb linebacker-sorát nem kell egy átlagos fal mögött elvesztegetni. a kulcsjátékosok (Ware, Spencer, Lee, Carter) visszatérnek abba a pozícióba, amiben egyetemen villantottak, márpedig az egész koncepció azon múlik, hogy ők hogy tudnak átállni. szerintem jó döntés volt Kiffint hozni, főleg, hogy Marinelli személyében megvan az utód, plusz a linebacker coach (Eberflus) volt Ryan "esze", egy napon még belőle is simán lehet DC.

aztán persze a választ csak az idő adja meg, meg persze a jószerencse.slowmotion
Nagyrészt egyet értek. Viszont ami a D-line legnagyobb gondja lesz/van/volt az a belső passrush illetve annak hiánya. Hiába van két kva jó DE ha két T kívülre szorítja őket es a zsebbe fellépve meg Hawaii van.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
DT poszton egyáltalán van most normális játékosunk?Hatchert tudom,de ő 33 lesz idén,Ratlif-et én nem is igazán értem meg miért tartotta meg a vezetés,Crawford out,Spears a hollóknál,Coleman már rég nincs itt.Ki fog játszani?Hozzá teszem a két DE poszt se életbiztosítás mert depth alig van,Vilber idén fog először ezen a poszton játszani,aztán asszem van még Albright aki ilyen hibrid,ő se nagyon játszott még endet,csak collageban. Márpedig az egész sémának az alapja egy atom passrusht nyomó Dline,én ezt nagyon nem látom hogy honnan jönne,akkor meg nem sokat fogunk érni a ligaelit LB sorral,meg a solid secondaryvel.Végülis megérte ez a Kiffin move,a Ryan féle 3-4es védelembe kb 1 darab értelmes NT kellett volna szerezni és nagyából a védelem kész lenne,csere sorral együtt,persze akkor nem lenne most min izgulni.Cowboykarcsi
azért nem egy darab nose tackle hiányzott abból a védelemből. pl volt Hatcher, aki kezdő szintű end volt, és játszott is rendesen, aztán nagyjából ennyi.
Coleman - öreg és sérült
Ratliff sérült és azért - valljuk be - DT-nek kicsi, DE pozi meg egészen más tészta
cserék:
Spears: már nem kezdő szint.
Crawford: még nem kezdő szint
Brent: neki nem a foci lesz a legnagyobb gondja a következő pár évben
Lissemore: cserének jó, de nem tudott szintet lépni
meg ugye voltak még az év közben szerzett emberek.

ehhez társult az, hogy Rob szisztémája - tetszik vagy nem - bazi bonyolult. nem olyan, hogy bejön valaki az utcáról, aztán nagyjából tudja is, hogy mi a dolga. a kezdő védelemmel sikerült egész felállásokat elbaszni, az meg már csak hab volt a tortán, amikor cseresor10, vagy 9(!) emberrel állt fel védekezni.
lehet, hogy Rob szisztémája kifinomult, de a DC-nek nem áll ott meg a feladata, hogy papíron gyönyörű és verhetetlen a védelem, azt át is kell ültetni a gyakorlatba.
Kiffin rendszere ehhez képest kő egyszerű, van 4 ember, aki támadja az irányítót, meg a többi, aki védekezik. könnyen meg lehet tanulni, és főleg van egy k**va jó DL coach Marinelli személyében. a kulcspozícióra (MLB) van egy nagyon jó és egy még jobb játékos, és nekik végre nem kell benga falemberekre figyelniük.
a spec teamnek is jobban fekszik a 4-3, mert abban eleve gyorsabb linebackerekre építenek, nem pedig erősebb, de nehezebb (és így lassabb) LB-kre.
tartottam én is az átállástól, de ha belegondolok, a liga egyik (ha nem a) legjobb linebacker-sorát nem kell egy átlagos fal mögött elvesztegetni. a kulcsjátékosok (Ware, Spencer, Lee, Carter) visszatérnek abba a pozícióba, amiben egyetemen villantottak, márpedig az egész koncepció azon múlik, hogy ők hogy tudnak átállni. szerintem jó döntés volt Kiffint hozni, főleg, hogy Marinelli személyében megvan az utód, plusz a linebacker coach (Eberflus) volt Ryan "esze", egy napon még belőle is simán lehet DC.

aztán persze a választ csak az idő adja meg, meg persze a jószerencse.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nemtom, ESPN-en néztem ott 31-nek írják. Honnan jön ez a 33? 😀 Most megnéztem pár helyen, és 82esnek írják.