Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Látta vki a meccset?OL milyen volt? Williams miért nem játszott?Mr. Bombastic
aha. tűrhető, Romo sack-je nem az ő saruk. Williams sérült.
Randle TD-je egész jól nézett ki 😀 Wilcox INT szintén szép, remélem megragad az arc a kezdőben. Lee is beköszönt egy kierőszakolt fumble-val. 😊 Romo lehozta INT nélkül azt a 8 kísérletet. Így az NFL.com-os összefoglaló alapján.Mr. Bombastic
kicsit bővebben: mindhárom csapat (OAK, DAL, bírók) erősen preseason formában tolta, Wilber egész jól élt a LT ellen, egyszer konkrétan csak nyakfogással tudták megállítani, síp persze nuku. ellenben az első drive-ot a bírók sikeresen megfojtották egy Witten elleni holdinggal (a kamera szögéből egyáltalán nem tűnt annak, csak egyszerűen kitolta a hashmarktól a számokig), főleg hogy kapásból 1st&goal lett volna a hatoson. mindegy.

szóval a támadósor első drive-ja felejthető, a másodikban meg blokkolták a FG-t, de addig egész normálisan ment a szekér. Coale kezdett 3.WR poszton, de Beasley simán lejátszotta. Escobar még engem sem tudna blokkolni,

védelem (hiányzók: Hatcher, Armstrong, Claiborne, meg ugye FS-re biztos, hogy nem Allen a legjobb jelölt): Lee állat, Moore és Wilcox még nem kezdő szint, mint ahogy Webb sem - még. Albright eléggé hiányzott a cseresorból.

90-ből az első cut könnyű lesz, még talán 65-ig is az, alatta majd kiderül.
a első-második számú irányító megkérdőjelezhetetlen, a maradék közül az egyik max PS-szintű, de elvinni nem fogja őket senki, az biztos.
Darrell Green fia meg nem lesz HoF-er, mint az apja, egy jó megoldásra jut két rossz vagy három.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Azt vagja valaki, hogy Crawfordhoz miert irnak ket tacklet? Komisz trefa... :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Látta vki a meccset? OL milyen volt? Williams miért nem játszott?
Randle TD-je egész jól nézett ki 😀 Wilcox INT szintén szép, remélem megragad az arc a kezdőben. Lee is beköszönt egy kierőszakolt fumble-val. 😊 Romo lehozta INT nélkül azt a 8 kísérletet. Így az NFL.com-os összefoglaló alapján.


több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nálunk is járt anno próbajátékon, de nem kellett.danyly
Biztos azért, mert próbajátékon senki nem tudta kikerülni a... hátsó felét. 😊
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Carr had just returned to Los Angeles with teammates from the Hall of Fame Game when he received the word that his fiancée was in labor. He packed a bag and headed back to the airport. He was able to watch the birth on FaceTime.

nem semmi 😀Wirtschaftsteil
Döbbenet 😊 . On FaceTime...
A frequent dialog on the plane:
- "shut up bitch! I'm watching my first family-video."
😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Carr had just returned to Los Angeles with teammates from the Hall of Fame Game when he received the word that his fiancée was in labor. He packed a bag and headed back to the airport. He was able to watch the birth on FaceTime.

nem semmi 😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Állítólag nem tudott megbirkózni azzal, hogy repülőre szálljon és otthagyja a családját. Pedig JJ biztos adott volna neki valami családi rezidenciát, ha tényleg olyan szintet tudott volna hozni. Na mindegy, egy kis ideig felcsillant a szemem, de részemről érthető indok.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem igaz bakker..... .(

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moorezolika26
Most őszintén: ez mire volt jó? Ha már amúgy is azon gondolkozott, hogy abba hagyja, akkor előtte miért kellett az ideget hoznia a Cowboys vezetőségébe? Aláírok és utána fél nap múlva meg "bocs mégsem"? Számomra érdekes. Biztos nem bírta NY otthagyni.
Nálunk is járt anno próbajátékon, de nem kellett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moorezolika26
úgy látszik, félti a seggét a latino gyökerű irányítóktól. ez van.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
halovány remény, egy elfogadható támadó falhoz, tova szállt.

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moorezolika26
Nagy testben lassan folynak a gondolatok...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol és tényleg.

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moore


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Moore hogy került ide? mármint Jetsnek miért nem kellett? miért akart visszavonulni? milyen állapotban van?
Azért ha hozza amit tud messze jobb Livingséknél. sokat erősödhetünk vele szerintem.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, hogy nem érv, de a PFF-nél Mathis, Yanda és Boone mögött a 4. legjobb OG volt a 2012-es szezonban

több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
kb Livings-nél rosszabb, de Bernadeau jobb. talán.

több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀


több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
jól látod a dolgokat, de az összes Dolphins LT (egyelőre) kuka, Peters vagy Beatty ellen nem lesz ilyen egyszerű, hiába erős a front7kristof
Köszi. 😊
Igen gondolkodtam azon, hogy záró mondatként odaírom, hogy vegyük figyelme a mindkét oldalon az erősen B csapatot. De ez "természetes" egy Hall of Fame Game-en. és még hozzátehetném azt is, hogy a Dolphins 150 yardal több területet szerzett mi meg erősen 300 össz yard alatt maradtunk. Vagy a büntetések számát, ami 9 ide 3 oda.
De a remény hal meg utoljára...Wong
Houston is nyert már meccset 100 alatti összteljesítménnyel, élesben...
más: B csapat az B csapat, de ezeken a meccseken kell felvennie a sebességet az újoncoknak., plusz nem a kezdőket kell megtalálni, hanem a depth-et kialakítani.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
jól látod a dolgokat, de az összes Dolphins LT (egyelőre) kuka, Peters vagy Beatty ellen nem lesz ilyen egyszerű, hiába erős a front7kristof
Köszi. 😊
Igen gondolkodtam azon, hogy záró mondatként odaírom, hogy vegyük figyelme a mindkét oldalon az erősen B csapatot. De ez "természetes" egy Hall of Fame Game-en. és még hozzátehetném azt is, hogy a Dolphins 150 yardal több területet szerzett mi meg erősen 300 össz yard alatt maradtunk. Vagy a büntetések számát, ami 9 ide 3 oda.
De a remény hal meg utoljára...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
jól látod a dolgokat, de az összes Dolphins LT (egyelőre) kuka, Peters vagy Beatty ellen nem lesz ilyen egyszerű, hiába erős a front7
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
sajna bealudtam így csak az összefoglalót láttam. milyen volt az ofall? voltak jó teljesítmények?beltazor
Frederick előtt le a kalappal. Azt csinálta amit vártunk tőle. Ha ilyen az alap formája akkor nagyon széles mosoly lesz a szezonban az arcomon. Gyönyörű lyukakat nyitott a futónak.
Ortont valóban nem tesztelték sokat, Tanneyt a kommentátorok meg kicsit kikezdték. Szerintem a srácban viszont van potenciál. Stephens meggondoltabb de úgy érzem korlátozottabb tehetség mint Tanney. Egy jó QB edző sokat ki tudna hozni belőle.
Randle nekem nagyon pozitív csalód volt. Escobarból semmit nem láttunk, Armstrong pedig biztos, hogy felkeltette a vezetőség figyelmét.
Kiffin féle védelem szépen muzsikált.
Rövidpasszos TE slanteknél éreztem egy kis lyukat. ez olyan 5-8 yard körül van, ezen lehetne azért javítani, bár ugye nem mindegy ki figyel erre a részre és milyen gyorsan ér oda. Jelentem alássan van pass rush-unk és oda is érünk. Rendszerint az erős oldali LB de tetszett amit láttam. Screen passzokat is szépen fogtuk és az azonos oldali mélyebbeket is. Volt néhány CB hiba ami sok yardba került, ill egy pár belső LB hiba. Safety poszton nem volt sok dolgunk, így ezzel kapcs. passz.
Sokszor állítottuk meg a delfineket - (mínusz) yardon.
Persze nem kell sokat alapozni erre a meccsre a jövővel kapcsolatban, de már körvonalazódnak a dolgok és szépen festenek!
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
sajna bealudtam így csak az összefoglalót láttam. milyen volt az ofall? voltak jó teljesítmények?beltazor
Fredericknek jó meccse volt. Én az első félidőt néztem meg, addig tényleg ügyes volt. Pass protection-ben volt egy két hibája. Leary-nek is volt pár jó playe, vsz. esélyes lesz a kezdő posztra. Szépen futkostak mögöttük de ez azért egyenlőre nem mond semmit, tavalyi fal mögött is megeredt Dunbar az előszezonban, aztán alapszakasz végére 30.-ak voltunk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sajna bealudtam így csak az összefoglalót láttam. milyen volt az ofall? voltak jó teljesítmények?beltazor
Selvie nagyot játszott, szerintem ő volt a meccs legjobbja, de az offenseről mindent elmond, hogy Orton 1 azaz egy driveot volt fent. Futásban eléggé fickándozott mindenki, akit beraktak.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
sajna bealudtam így csak az összefoglalót láttam. milyen volt az ofall? voltak jó teljesítmények?