Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mi van Harrissel? 3. számú elkapóból lassan csak visszahordó lett v mi? nem nagyon olt elkapása? játszik v mi van vele?
Cole Beasley már nekem tavaly nagykedvenc volt, remélem idén még több lehetőséget kap, ő a mi kis Welkerünk 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Stephens 12 passzából 7 volt sikeres, míg Orton tiszta passz-stattal behúzta a meccset: én - egyelőre - neki adnám a Q2 posztot. Tanney - szerintem - már nincs ütőtávban.toxique
én szeretnék egy olyan meccset is látni, ahol Tanney kapja meg a második sort, és Stephens a harmadikat. a jettes számú irányító személye meg nem kérdéses, mind Stephens, mind Tanney messze áll még attól, hogy akár csak esélye is legyen erre a szokásos sérülgetős út kivételével. mindkettőről elmondható, hogy nem kápráztatnak el a pontosságukkal, de legalább dobnak néhány nagy homályt is. Tanney-nek az az előnye, hogy jobban mozog ki szélre, ha nincs hely a zsebben.slowmotion
Igen, ez igaz. Egyelőre Tanney dobálgatja látványosabban az incomplete-eket és így nehéz lesz előrébb lépnie.
(Csak most látom, hogy tele volt az irományom szóismétléssel és "fura" megfogalmazásokkal. Ez egyértelmű jele a kialvatlanságnak (és a fociszezon kezdetének 😊 )).toxique
Idény eleji forma... 😊
Majd belejössz Te is, és a szezonnyitón már olajozottan dícséred a brigàdot!!!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Stephens 12 passzából 7 volt sikeres, míg Orton tiszta passz-stattal behúzta a meccset: én - egyelőre - neki adnám a Q2 posztot. Tanney - szerintem - már nincs ütőtávban.toxique
én szeretnék egy olyan meccset is látni, ahol Tanney kapja meg a második sort, és Stephens a harmadikat. a jettes számú irányító személye meg nem kérdéses, mind Stephens, mind Tanney messze áll még attól, hogy akár csak esélye is legyen erre a szokásos sérülgetős út kivételével. mindkettőről elmondható, hogy nem kápráztatnak el a pontosságukkal, de legalább dobnak néhány nagy homályt is. Tanney-nek az az előnye, hogy jobban mozog ki szélre, ha nincs hely a zsebben.slowmotion
Igen, ez igaz. Egyelőre Tanney dobálgatja látványosabban az incomplete-eket és így nehéz lesz előrébb lépnie.
(Csak most látom, hogy tele volt az irományom szóismétléssel és "fura" megfogalmazásokkal. Ez egyértelmű jele a kialvatlanságnak (és a fociszezon kezdetének 😊 )).
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Stephens 12 passzából 7 volt sikeres, míg Orton tiszta passz-stattal behúzta a meccset: én - egyelőre - neki adnám a Q2 posztot. Tanney - szerintem - már nincs ütőtávban.toxique
én szeretnék egy olyan meccset is látni, ahol Tanney kapja meg a második sort, és Stephens a harmadikat. a jettes számú irányító személye meg nem kérdéses, mind Stephens, mind Tanney messze áll még attól, hogy akár csak esélye is legyen erre a szokásos sérülgetős út kivételével. mindkettőről elmondható, hogy nem kápráztatnak el a pontosságukkal, de legalább dobnak néhány nagy homályt is. Tanney-nek az az előnye, hogy jobban mozog ki szélre, ha nincs hely a zsebben.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
2013 HOF Game a Miami ellen.

Először is azt szeretném kiemelni, hogy tetszett az, amit láttam. A csapatok a tartalékos/próbálgatós felállástól függetlenül élvezetes meccset produkáltak, nem vették félvállról az összecsapást: érdemes megnézni.
A passzjáték kevésbé dominált, a futás annál inkább ment - ezzel lehetne összefoglalni az O Hof-os teljesítményét. A 175 futott yard nagyban köszönhető Philip Tanner (59yrds - H1) és Joseph Randle (75yrds - H2) tevékenységének. Futásból elértünk 2 TD-t (Tanner és Lawrence) és a látottak alapján a srácok - Murray mögött - ígéretes depth-nek tűnnek. A WR-ek közül Armstrong (WR - speciálisok) és Green tartotta a frontott egy-egy szép megmozdulással, míg Cole Beasley nem nagyon találta a labdát. Igaz, hogy Orton és Stephens passzai sem voltak mindig 100%-osak. Tanney bemutatkozása izgalmasra sikerült: pont a bejátszott kapufakidobálós Youtube video után dobni egy ilyen vakot 😊. Aztán nyomott egy "wow-t" a sisak alatt, amin (és a balul sikerült bemutatkozása miatt - lámpaláz 😀 ?) sokáig elröhögtek a kommentátorok is. De - végülis - megoldottuk ezt is. A falban Leary-t (G) és Frederik-et (C) emelném ki, aki ólajtónyi lyukakat hasított a Delfinek front7-jébe, így a futók lazán cikkázhattak rajta keresztül és kasul.
Pár név, akik a Defense-ből megmaradtak a 2 órás játékidő után: Pellerin (S) és Selvie (DE), valamint Pendleton (DT). Tartalékos felálláshoz képest kielégítően működött a D egésze. Ahogyan Ware is nyilatkozta: ez a felállás aggresszívebb és sokkal egyszerűbb mint korábban. Nem akarom elkiabálni, de a szóban forgó meccs alapján a 4-3 hatékonynak tűnik. A futás ellen remekelt a front7, így pl. a Miami 4 redzone próbálkozásából csupán 1-et tudott FG-re váltani. Szép mozzanatok voltak Armstrong (WR) H1-H2 villanásai (2 védő közötti "0 room" elkapása (H1) és a nem megadott labdaleütése (H2)), valamint Holloman 75 yard-os INTreturn TD-je.
A HOF után úgy gondolom, hogy Orton a Q2 és stephens a Q3. Murray után - nálam - Randle és Tanner a RB depth. Cole Beasley pedig nagy tehetség. Annak ellenére, hogy nem igazán sikerült nagy játékot bemutatnia - nekem nagy kedvencem. Armstrong tuti melós a speciálisok között. Frederick és Pellerin mininmum depth 😊 .

Preseason1: az Oakland Raiders ellen.

Nem hiszem, hogy könnyű feladat egy olyan csapat ellen pályára lépni, ami ellen nem lehet jól felkészülni. Új játékosok, edzői stáb, playbook... stb. így a 17-19 könnyen lehetett volna másképp, de nem lett. Mindkét oldal hagyott kisebb-nagyobb lehetőségeket a meccsben, ez nem vitás, de a végeredmény ellenére ez sem volt egy katasztrofális összecsapás.

A Coliseum-ban tett vendégszereplés után Romo mögött Orton (59yrds) és Stephens (78yards /1 int) a Q2-depth "csata" fő résztvevői. Stephens 12 passzából 7 volt sikeres, míg Orton tiszta passz-stattal behúzta a meccset: én - egyelőre - neki adnám a Q2 posztot. Tanney - szerintem - már nincs ütőtávban. A futók között jobbnál jobb depth-ek között válogathatunk (Tanner, Randle, Dunbar), akik közül Tanner "szenvedte meg" a legjobban az előrejutást (ütötte az Oakland front7 rendesen). Beasley nálam már kezdőnek számít 😊 , ez nem vitás. Ami biztos, hogy a Raiders ellen már magabiztosabbnak látszott mint a HoF-meccsen. Ellentétben Armstrong-al, aki most haloványabban teljesített. Igaz, hogy lehetőséget sem kapott annyit. Kicsit úgy éreztem, hogy - ha épp a pályán kolbászolt, akkor - Bryant volt "mindenáron" az első számú célpont, ami kissé sematikussá tette a passzjátékot (az 55yard, ezt figyelembe véve, szép teljesítmény!) és jól védekezték le az ellenoldalon. A Defense... Lee (LB) és J.J. Wilcox. Hatcher (DE). Lee és Ware. Lee 😀 . Frederick-et nem értettem, hogy az előző front7-nyitogató bemutatkozó után miért került más poziba - valszeg kipróbálták, de nem nagyon szuperált. A vereség ellenére jól szuperált a D.
Többet nem nagyon lehet elmondani a meccsről... még mindig sok a sérült és a berozsdált kezdő + sok játéklehetőséget kapnak az újak (magától értetődő módon). A következő meccs után okosabbak leszünk.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Azt vagja valaki, hogy Crawfordhoz miert irnak ket tacklet? Komisz trefa... :/gyeek
mert az nfl.com rendszere nem tudja kezelni, ha egy csapat egy mezszámához több játékos van rendelve.
a DAL #98-ra Crawford az alapértelmezett opció, de mivel 90 fős TC roster van, néhány számot viszont nem osztanak ki, ezért (gondolom, egyelőre) ideglenes megoldásként Selvie is a 98-as mezszámot kapta.

ami Crawfordnak van bejegyezve a statisztikában, az valójában Selvie-é.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Látta vki a meccset?OL milyen volt? Williams miért nem játszott?Mr. Bombastic
aha. tűrhető, Romo sack-je nem az ő saruk. Williams sérült.
Randle TD-je egész jól nézett ki 😀 Wilcox INT szintén szép, remélem megragad az arc a kezdőben. Lee is beköszönt egy kierőszakolt fumble-val. 😊 Romo lehozta INT nélkül azt a 8 kísérletet. Így az NFL.com-os összefoglaló alapján.Mr. Bombastic
kicsit bővebben: mindhárom csapat (OAK, DAL, bírók) erősen preseason formában tolta, Wilber egész jól élt a LT ellen, egyszer konkrétan csak nyakfogással tudták megállítani, síp persze nuku. ellenben az első drive-ot a bírók sikeresen megfojtották egy Witten elleni holdinggal (a kamera szögéből egyáltalán nem tűnt annak, csak egyszerűen kitolta a hashmarktól a számokig), főleg hogy kapásból 1st&goal lett volna a hatoson. mindegy.

szóval a támadósor első drive-ja felejthető, a másodikban meg blokkolták a FG-t, de addig egész normálisan ment a szekér. Coale kezdett 3.WR poszton, de Beasley simán lejátszotta. Escobar még engem sem tudna blokkolni,

védelem (hiányzók: Hatcher, Armstrong, Claiborne, meg ugye FS-re biztos, hogy nem Allen a legjobb jelölt): Lee állat, Moore és Wilcox még nem kezdő szint, mint ahogy Webb sem - még. Albright eléggé hiányzott a cseresorból.

90-ből az első cut könnyű lesz, még talán 65-ig is az, alatta majd kiderül.
a első-második számú irányító megkérdőjelezhetetlen, a maradék közül az egyik max PS-szintű, de elvinni nem fogja őket senki, az biztos.
Darrell Green fia meg nem lesz HoF-er, mint az apja, egy jó megoldásra jut két rossz vagy három.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Azt vagja valaki, hogy Crawfordhoz miert irnak ket tacklet? Komisz trefa... :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Látta vki a meccset? OL milyen volt? Williams miért nem játszott?
Randle TD-je egész jól nézett ki 😀 Wilcox INT szintén szép, remélem megragad az arc a kezdőben. Lee is beköszönt egy kierőszakolt fumble-val. 😊 Romo lehozta INT nélkül azt a 8 kísérletet. Így az NFL.com-os összefoglaló alapján.


több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nálunk is járt anno próbajátékon, de nem kellett.danyly
Biztos azért, mert próbajátékon senki nem tudta kikerülni a... hátsó felét. 😊
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Carr had just returned to Los Angeles with teammates from the Hall of Fame Game when he received the word that his fiancée was in labor. He packed a bag and headed back to the airport. He was able to watch the birth on FaceTime.

nem semmi 😀Wirtschaftsteil
Döbbenet 😊 . On FaceTime...
A frequent dialog on the plane:
- "shut up bitch! I'm watching my first family-video."
😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Carr had just returned to Los Angeles with teammates from the Hall of Fame Game when he received the word that his fiancée was in labor. He packed a bag and headed back to the airport. He was able to watch the birth on FaceTime.

nem semmi 😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Állítólag nem tudott megbirkózni azzal, hogy repülőre szálljon és otthagyja a családját. Pedig JJ biztos adott volna neki valami családi rezidenciát, ha tényleg olyan szintet tudott volna hozni. Na mindegy, egy kis ideig felcsillant a szemem, de részemről érthető indok.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem igaz bakker..... .(

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moorezolika26
Most őszintén: ez mire volt jó? Ha már amúgy is azon gondolkozott, hogy abba hagyja, akkor előtte miért kellett az ideget hoznia a Cowboys vezetőségébe? Aláírok és utána fél nap múlva meg "bocs mégsem"? Számomra érdekes. Biztos nem bírta NY otthagyni.
Nálunk is járt anno próbajátékon, de nem kellett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moorezolika26
úgy látszik, félti a seggét a latino gyökerű irányítóktól. ez van.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
halovány remény, egy elfogadható támadó falhoz, tova szállt.

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moorezolika26
Nagy testben lassan folynak a gondolatok...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol és tényleg.

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
Gondolkozott a dolgon és inkább visszavonult Moore


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Moore hogy került ide? mármint Jetsnek miért nem kellett? miért akart visszavonulni? milyen állapotban van?
Azért ha hozza amit tud messze jobb Livingséknél. sokat erősödhetünk vele szerintem.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, hogy nem érv, de a PFF-nél Mathis, Yanda és Boone mögött a 4. legjobb OG volt a 2012-es szezonban

több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀Mr. Bombastic
kb Livings-nél rosszabb, de Bernadeau jobb. talán.

több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Brandon Moore (OG) egy évre a ‪#‎Cowboys‬ játékosa lett. Juhú 😀 Remélem Romo nem fog belefutni a hátsójába 😀 😀


több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
jól látod a dolgokat, de az összes Dolphins LT (egyelőre) kuka, Peters vagy Beatty ellen nem lesz ilyen egyszerű, hiába erős a front7kristof
Köszi. 😊
Igen gondolkodtam azon, hogy záró mondatként odaírom, hogy vegyük figyelme a mindkét oldalon az erősen B csapatot. De ez "természetes" egy Hall of Fame Game-en. és még hozzátehetném azt is, hogy a Dolphins 150 yardal több területet szerzett mi meg erősen 300 össz yard alatt maradtunk. Vagy a büntetések számát, ami 9 ide 3 oda.
De a remény hal meg utoljára...Wong
Houston is nyert már meccset 100 alatti összteljesítménnyel, élesben...
más: B csapat az B csapat, de ezeken a meccseken kell felvennie a sebességet az újoncoknak., plusz nem a kezdőket kell megtalálni, hanem a depth-et kialakítani.