Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sziasztok,nincsen véletlenül streametek a holnapi meccsről?Én nem találok a neten egyet sem:/ Megkoszonnem..klash44
eredménykövető topikban láttam párat 😊
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Sziasztok,nincsen véletlenül streametek a holnapi meccsről?Én nem találok a neten egyet sem:/ Megkoszonnem..

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
a fenébe, nem leszek képes fenn maradni Larry Christopher Allen beszédéig. asszem, majd holnap megnézem 😕slowmotion
Én is most néztem meg, de az nfl.com így harangozta be: "Former Dallas Cowboys offensive tackle Larry Allen gives an unforgettable speech at the 2013 Pro Football Hall of Fame enshrinement ceremony."
Úgyhogy tényleg megérte:
 www.youtube.com/watch?v=8OSw0B3p2R0Wirtschaftsteil
végül megnéztem, mert a kislányom felkelt enni, és pont akkor jött LA.
160 kilós embert én így még nem láttam elérzékenyülni 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
a fenébe, nem leszek képes fenn maradni Larry Christopher Allen beszédéig. asszem, majd holnap megnézem 😕slowmotion
Én is most néztem meg, de az nfl.com így harangozta be: "Former Dallas Cowboys offensive tackle Larry Allen gives an unforgettable speech at the 2013 Pro Football Hall of Fame enshrinement ceremony."
Úgyhogy tényleg megérte:
 www.youtube.com/watch?v=8OSw0B3p2R0
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az a szomorú h nem lógna ki a mostani O falból ha beraknánk...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
a fenébe, nem leszek képes fenn maradni Larry Christopher Allen beszédéig. asszem, majd holnap megnézem 😕
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Pazar... Az nem opció, hogy Costa vagy Frédi játszik G-t? Már ha Costa össze van annyira drótozva.Mr. Bombastic
Opció, és biztos hogy lesznek rotálva, de előszezonmeccsen mindenki mindenhol fog játszani, majd a week1 lesz érdekes, hogy Leary tud-e magának kezdő pozíciót szerezni, vagy marad a Livings-Bernadeau páros.Wirtschaftsteil
Livings lehet, hogy nem épül fel a szezonnyitóra, valahol azt olvastam, hogy felvágják
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Pazar... Az nem opció, hogy Costa vagy Frédi játszik G-t? Már ha Costa össze van annyira drótozva.Mr. Bombastic
Opció, és biztos hogy lesznek rotálva, de előszezonmeccsen mindenki mindenhol fog játszani, majd a week1 lesz érdekes, hogy Leary tud-e magának kezdő pozíciót szerezni, vagy marad a Livings-Bernadeau páros.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Pazar... Az nem opció, hogy Costa vagy Frédi játszik G-t? Már ha Costa össze van annyira drótozva.


több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Atya ég milyen fal ez...... nem sok gyengébb van szerintem a ligában, ha Smith hozza magát, Freem a 2 évvel ezelőtti arcát, és Frederick ami várható akkor nem lesz akkor baj, ha nem....?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Korai még, de valószínűleg Livings a Giants ellen se fog tudni játszani, valószínűleg ez is közrejátszott abban, hogy Romot pihentetik a héten. Ő akart játszani pár snapet, de Bernadeau se 100% , úgyhogy elég érdekes lesz hogy vitelezik ki a támadófalat.Wirtschaftsteil
Smith-Arkin-Frederick-Leary-Free
hacsak valamelyikük nem harapja el a nyelvét egy turbulencia miatt az odaúton
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Korai még, de valószínűleg Livings a Giants ellen se fog tudni játszani, valószínűleg ez is közrejátszott abban, hogy Romot pihentetik a héten. Ő akart játszani pár snapet, de Bernadeau se 100% , úgyhogy elég érdekes lesz hogy vitelezik ki a támadófalat.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
na, Gémpássz aktiválva, az egész tokkal-vonóval egy perc se volt, és közben még a címemet is át kellett írni. ja, és egy átutalás is volt benne.
egy perc, értitek. két tetszőleges magyar bank között az átutalás meg kettő-négy óra alatt megy le, de csak akkor, ha délután 2 óra előtt indítod a tranzakciót...slowmotion
Az Usa-ban a külföldre irányuló utalások esetén van egy hasonló megkötés: délután 2-ig utalványozni kell és kb. 12 óra a lefutási ideje (a fogadó-bank rendszerétől függően). Usa-n belül prompt jóváírás van a rendszerek között (swift). Nálunk GIRO van (ami ma alapból 4óra, de 2012.06 előtt 24 óra volt az átfutás, ha intézmények között belföldön utalsz).
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Dallas Cowboys offensive guard Nate Livings needs to have another surgery on his right knee, according to ESPN Dallas.

Livings underwent knee surgery in February.

He got hurt again in May, but was unable to practice Thursday.

The Cowboys are also without guard Mackenzy Bernadeau due to a hamstring injury.

So, the Cowboys have signed Jeff Olson and James Nelson as reinforcements for the line.

The Cowboys are also looking at former Kansas City Chiefs and New England Patriots offensive guard Brian Waters.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
na, Gémpássz aktiválva, az egész tokkal-vonóval egy perc se volt, és közben még a címemet is át kellett írni. ja, és egy átutalás is volt benne.
egy perc, értitek. két tetszőleges magyar bank között az átutalás meg kettő-négy óra alatt megy le, de csak akkor, ha délután 2 óra előtt indítod a tranzakciót...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szivesen megnézném a Miami elleni HoF meccsetCowboykarcsi
A Raiders elleni P1-et jobban várom (már csak az Oakland miatt is), de ezt sem szeretném kihagyni!
Valahonnan biztosan le lehet majd tölteni...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Szivesen megnézném a Miami elleni HoF meccset,de ha jól tudom az itteni idő szerint a hétórás sávban lesz nem?Cowboykarcsi
a főoldalon ott a visszaszámláló, a válasz nem, hajnali kettőkor kezdődik
Fűzővel kifelé! – Minden, ami amerikai foci


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bassza meg tényleg hogy repül az idő...melózok nyáron aztán mire észbe kapok már itt az előszezon,igazából csak ide néztem be minden második harmadik nap ha tudtam,hogy van e valami sérült,eddig komoly dologról - hálisten - nem olvastam.Szivesen megnézném a Miami elleni HoF meccset,de ha jól tudom az itteni idő szerint a hétórás sávban lesz nem?Akkor én meg még javában lapátolni fogom a GDP-t...Sebaj hétfőn viszont off day,marad az összefoglaló.

Ja és persze én is üdvözlöm az friss harcostársat! 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.slowmotion
én már voltam ott Slow!
Mondjam a címet, ahová vàrom a jegyeket?
😊 😊 😊VIZILÓ
tudom, hogy voltál, Te mázlista 😊
egyébként melyik hotelben szálltatok meg, a Melegek Urában? 😉 (segítség: Gaylord Texan)
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.slowmotion
én már voltam ott Slow!
Mondjam a címet, ahová vàrom a jegyeket?
😊 😊 😊VIZILÓ
héhéhé másnak is hagyd meg a lehetőséget!
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.slowmotion
én már voltam ott Slow!
Mondjam a címet, ahová vàrom a jegyeket?
😊 😊 😊
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.slowmotion
Biztos voltam benne, hogy rosszul fogalmaztam 😀
Úgy értettem, hogy nem felvételről láttam a meccset (pl az utolsó SB) hanem tv-ben. De ettől függetlenül nem zárkózom el attól, hogy összedobjuk a jegyekre valót nekem 😀 😀Mr. Bombastic
majd megtanulod, hogy én mindenkinek kiforgatom a szavait. ha olyanom van, akkor a sajátomat is.
ha fikázod Romo-t akkor külön figyelemben is részesülsz. 😉slowmotion
Nem vagyok az az igazán nagy Romo hater, talán még bízok is benne, hogy idén mutat vmit.. csak nehogy megint csalódás legyen belőle...


több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.slowmotion
Biztos voltam benne, hogy rosszul fogalmaztam 😀
Úgy értettem, hogy nem felvételről láttam a meccset (pl az utolsó SB) hanem tv-ben. De ettől függetlenül nem zárkózom el attól, hogy összedobjuk a jegyekre valót nekem 😀 😀Mr. Bombastic
majd megtanulod, hogy én mindenkinek kiforgatom a szavait. ha olyanom van, akkor a sajátomat is.
ha fikázod Romo-t akkor külön figyelemben is részesülsz. 😉
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Üdv Mindenkinek!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, mostanra eljutottam odáig, hogy regisztráljak is.
Érdeklődnék mi a helyzet mostanában a camp-ben? A rookie-k hogy muzsikálnak?Mr. Bombastic
Üdv!
Jó helyre jöttél, örömmel "látunk"!Wong
Köszi! 😊
Remélem idén legalább megduplázom az élőben látott PO W-k számát 😀Mr. Bombastic
te már voltál a stadionban? 😊
nos, ha ezen múlik, akkor összedobunk két menetre valót, hátha a döntőig is bejössz, mint kabala 😊

amúgy üdv a fedélzeten.slowmotion
Biztos voltam benne, hogy rosszul fogalmaztam 😀
Úgy értettem, hogy nem felvételről láttam a meccset (pl az utolsó SB) hanem tv-ben. De ettől függetlenül nem zárkózom el attól, hogy összedobjuk a jegyekre valót nekem 😀 😀