Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
 www.profootballfocus.com/wp-content/uploads/2013/07/daily-depth-Cowboys.png

érdekes, van azért pár hely, ahol más színt választottam volna...

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Schefter: Cowboys released fullback Lawrence Vickers today.vassadi
Nagy füst, semmi láng. Au revoir.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Schefter: Cowboys released fullback Lawrence Vickers today.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Mai napig nem értem mit keres rosteren.Blevi
szerintem a főnök feleségét ápolgatja lefelé, amikor Jerry-nek nem áll fel, valszeg csak ezért van még mindig a csapatnál.slowmotion
Anno még jött ki valami cikk, hogy számolnak vele a jövőben, remélve hogy maximum eltiltást kap és nem csukják le. Nem tudom hogy ebben mennyi realitás van, de nem hiszem hogy mostanában bármikor is pályára lépne.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Mai napig nem értem mit keres rosteren.Blevi
szerintem a főnök feleségét ápolgatja lefelé, amikor Jerry-nek nem áll fel, valszeg csak ezért van még mindig a csapatnál.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mai napig nem értem mit keres rosteren.
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Brent ügyében még a TC előtt dönt a liga.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hátha valaki nem nézne csevegőt
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"Sean Lee, Dallas Cowboys yet to begin contract talks"
Nem sokat szaroztak vele. Szerintem a fizuja majd megközelíti a Bowman-Willis kettősét.Wirtschaftsteil
Ez azt jelenti, hogy még nem kezdték meg a tárgyalásokat a szerződéséről.vassadi
Igazad van, de azt hogy
"Nem sokat szaroztak vele." úgy értettem, hogy még nem sokat "törődtek" vele. 😊 De tényleg marhára félreérthető, bocsi 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Tavaly ki volt a 3. QB? idén kik harcolnak a helyért?beltazor
tavaly senki.
idén Nick Stephens, Dalton Williams, de maximum PS-be kerülnek, 53-as rosterre nemigen.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Tavaly ki volt a 3. QB? idén kik harcolnak a helyért?

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
"Sean Lee, Dallas Cowboys yet to begin contract talks"
Nem sokat szaroztak vele. Szerintem a fizuja majd megközelíti a Bowman-Willis kettősét.Wirtschaftsteil
Ez azt jelenti, hogy még nem kezdték meg a tárgyalásokat a szerződéséről.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"Sean Lee, Dallas Cowboys yet to begin contract talks"
Nem sokat szaroztak vele. Szerintem a fizuja majd megközelíti a Bowman-Willis kettősét.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Kellett rézbőrű, hazafi, szent, nálam csak a denveri musztángok bajnokcsapatának kiválósága lóg ki ebből a körből, szóval rá szavazok 😀Wyatt
Tökéletes logicska! 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kellett rézbőrű, hazafi, szent, nálam csak a denveri musztángok bajnokcsapatának kiválósága lóg ki ebből a körből, szóval rá szavazok 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
slow +1 ! jót röhögtem
más: twitteren, az NFL.com ezzel a képpel kívánt boldog July.4-et
 pbs.twimg.com/media/BOVpaNZCMAQ1XCC.jpg:large
Azért ebben a felhozatalban "kicsit" erősnek érzem RG III.-tWong
A politikai korrektség jegyében készült ez a giccses fos... 😊gyeek
Akkor viszont a három fehér qb-ból az egyik meleg, vajon melyik? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
slow +1 ! jót röhögtem
más: twitteren, az NFL.com ezzel a képpel kívánt boldog July.4-et
 pbs.twimg.com/media/BOVpaNZCMAQ1XCC.jpg:large
Azért ebben a felhozatalban "kicsit" erősnek érzem RG III.-tWong
A politikai korrektség jegyében készült ez a giccses fos... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
slow +1 ! jót röhögtem
más: twitteren, az NFL.com ezzel a képpel kívánt boldog July.4-et

Azért ebben a felhozatalban "kicsit" erősnek érzem RG III.-t
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Uborkaszezon powa. Hulk lányával való eljegyzés, DCC választás... 😊 Legyen mán szezon.Blevi
Ááááá. Addig még beházasítják a csapatot a Marvel Univerzumba... Romoról kiderül majd 600+2 titok; hogy miért nyerő fazon Ő 2013-ban (és kontra)...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Underrated Cowboys players:

Tony Romo -- QB, 2003-present
Who He Is: a player whose every mistake is the lead highlight on SportsCenter, and whose career is remembered more for a dropped snap, trip to Mexico and dating Jessica Simpson. Oh, his 7.9 yards per attempt are sixth ALL-TIME.

Why Romo is Underrated: Don't worry Romo haters, at least Romo's passer rating sucks. It's only 95.6, fifth ALL-TIME. Wait! He's not a "winner." Guessing 55-38 is a horrific record. While the Cowboys have a myriad of issues, be it offensive line, DeMarco Murray's health, or a defense that couldn't stop anyone last year, Romo was not the problem. He's been a solid citizen in Dallas and a very good player, if not great. His most famous miscue -- the dropped snap against the Seattle Seahawks -- was bad. Too bad no one ever mentions the fact that almost no starting quarterbacks in the NFL are ever asked to hold for kicks. If Romo is really as terrible as people say he is, then why don't people hate Quincy Carter, Chad Hutchinson or Drew Henson? Because they stunk.

Interesting Sidenote: An explanation for Romo not being a "Top 100 player" is that he isn't clutch, like an Eli Manning. Take a wild guess who the NFL's active leader in fourth quarter passer rating is ... as in, higher than Brady, Brees, and Eli? Yup, it's Romo.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ls2tuytrelcwd3evnz1h
Dallas Cowboys: All-time underrated, overrated players
Dallas Cowboys QB Tony Romo has had his fair share of ups and downs as the leader of "America's Team." But should he be considered underrated or overrated? Elliot Harrison has the answer.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Uborkaszezon powa. Hulk lányával való eljegyzés, DCC választás... 😊 Legyen mán szezon.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Ha esetleg valaki kedvet kapott a leírásod alapján akkor így könnyebben megtalálja.Rataxes
extreme sports-on nincs túltengés cowboys-kötődésű műsorból, ráadásul ha a port.hu-n rákeresel a Cowboys-ra, akkor elég egyértelmű találatot ad, és semmilyen squad vagy team nincs benne
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha esetleg valaki kedvet kapott a leírásod alapján akkor így könnyebben megtalálja.Rataxes
'making the squad'-re ugyan úgy azt dobja ki ( első találat: Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team), úgyhogy igazából tökmindegy..
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha esetleg valaki kedvet kapott a leírásod alapján akkor így könnyebben megtalálja.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
making the team, a making the squad a Dolphins-os változatjjncaa
a lényegen nem változtat, vagy igen?