Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
amikor az olyan cikkeket olvasom, hogy pl Crabtree-nek elszakadt az Achillese OTA-n, akkor valahogy mindig örülök, hogy az ilyenek eddig elkerülték a csapatot...slowmotion
Én meg pont hogy elkezdtem parázni, hogy itt is lesz valami ilyesmi.Wirtschaftsteil
a tavalyi sérüléshullám miatt simán megérdemelné a csapat, hogy nulla fő IR-rel hozza le az idényt a kezdőt tekintve
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
amikor az olyan cikkeket olvasom, hogy pl Crabtree-nek elszakadt az Achillese OTA-n, akkor valahogy mindig örülök, hogy az ilyenek eddig elkerülték a csapatot...slowmotion
Én meg pont hogy elkezdtem parázni, hogy itt is lesz valami ilyesmi.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egy kis OTA.
 www.dallascowboys.com/news/article-BryanBroaddusBlog/Broaddus-Carter-Will-Thrive-In-4-3-WR-Williams-Catching-On-/9353bc90-c939-4768-9b74-dafe91bfbad8
Frederick egész jól mozog, bár LB-k simán meg blokkolják 😛.Blevi
Ember legyen a talpán akiket Lee és Carter kit nem blokkol? 😛 mekkora páros válhat belőlük te jó ég, idén még nagyobbat fognak robbantani(csak sérülés ne legyen).

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
amikor az olyan cikkeket olvasom, hogy pl Crabtree-nek elszakadt az Achillese OTA-n, akkor valahogy mindig örülök, hogy az ilyenek eddig elkerülték a csapatot...
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Egy kis OTA.
 www.dallascowboys.com/news/article-BryanBroaddusBlog/Broaddus-Carter-Will-Thrive-In-4-3-WR-Williams-Catching-On-/9353bc90-c939-4768-9b74-dafe91bfbad8
Frederick egész jól mozog, bár LB-k simán meg blokkolják 😛.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000205298/article/dallas-cowboys-will-win-nfc-east-after-productive-offseason
egész jó kis cikk,végre nem a szokásos dallas sucks szövegTehenész
csúnya is lenne, ha pont Brandt írna egy 'Dallas sucks' cikket csak úgy, elég sokáig kapta Dallasból a fizetését az öreg (huszonnyolc évig, hogy egész pontosak legyünk)
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gv4wypiqgyltqula7zsx
Dallas Cowboys will win NFC East after productive offseason
The Dallas Cowboys haven't made the playoffs since 2009. Will that drought end in 2013? Gil Brandt gives 10 reasons why Jerry Jones' team will win one of the NFL's most competitive divisions.

egész jó kis cikk,végre nem a szokásos dallas sucks szöveg
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tavalyi szezonból nekem Dez maradt meg. Az ujjai alig működött, de így is elkapott mindent.
+ ha jól emlékszem fumbleja nem volt, és dropjai is alig, szemben pl. az előtte draftolt D. Thomas-szal akti egy párszor megtréfált a bogyó..beltazor
Dezt nem akarom baszogatni egyrészt mert én amúgy is eléggé az őt savazók táborában voltam,másrészt mert a szezon második felében azért rendesen befogta a pofámat 😊 De azért az első kb 6 meccsen voltak gondjai a srácnak gazdagon,dropjai meg fumble-je is(utána vették el tőle a PRt)volt,nem is beszélve a kb fél tucat sloppy route runningról amiből lett int is. Tény hogy nagyjából a második NY meccstől All Pro szinten tolta a szezon végéig,végre Romoval is megértették egymást,igazi clutch receiver lett.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Sources say Tony Romo to miss OTAs after having cyst removed from back last month
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Tavalyi szezonból nekem Dez maradt meg. Az ujjai alig működött, de így is elkapott mindent.
+ ha jól emlékszem fumbleja nem volt, és dropjai is alig, szemben pl. az előtte draftolt D. Thomas-szal akti egy párszor megtréfált a bogyó..

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem meglepő,izgalmas meccseink vannak évek óta,szerintem az utóbbi 5 évből mindegyikből lehetne választani legalább kettőt ami ugyan így beleférne egy ilyen top 20 games of the year kollekcióba,az már szomorúbb hogy ezeknek a nagy része hasonló végeredménnyel zárult mint a most beválasztott,valahol ez el is mond mindent a csapatról és Romoról is. Igen visszahozta a csapatot 23 pontos hátrányból,de abban a 23 pontos hátrányban legalább 50%ban ő is benne volt.Szép eredmény ez a negyedik negyedes QB rating is csak eredményekre nem nagyon sikerült ezt váltani és ez a nagy baj. Én nem mondom hogy ez kizárólag Romo hibája,mert az egész csapat erről szól évek óta,sok yard,szép megoldások,izgalmas meccsek csak éppen a sok yardot nem tudják pontokra váltani a szép megoldások éppenhogy de pályán kívül érnek földet,az izgalmas meccseket meg nagyrészt bukjuk. Meg nem tudom ki ez a faszi de az nfl.comon ritkán lehet ilyen józan rálátású,nem hatásvadász tömegszart olvasni,főleg Romoról és a Dallasról.Pacsi neki.Cowboykarcsi
Igen. CP-nél is hasonló volt a sztori Oaklandben, azzal a különbséggel, hogy a "földbe vert karó" mozgása ellenére még jó alaposan be is szírt a beszakadó zsebtől és zavarában odadobta az első kezes-lábas figurának aki szembe jött. Nem is értem, hogyan lett ennyire kevés INT (vmiféle mázlifaktornak tudom be - sok mindent nem ítélt giveaway-nek a videobíró) - pl ez a statisztika egyáltalán nem tükrözi azt a lehetetlen QB játékot. 4200 passzolt jard? Ki nem kak-ja le? A lényeg úgyis a 22TD (ami ennyi yardból siralmas) és a 4-12.

Romo azért más világ.
A Dallas O-nál - szerintem - az a bizonyos 3-5sec zsebben töltött "gondolkodási idő" 😊 hiányzott a leginkább. Úgy gondolom, hogy rendre akkor dobálgatott Tony a szélrózsa minden irányába, amikor a passrush lenullázta a zsebet. Ha szét tudott nézni a pályán normálisan, akkor menekülésből is jól improvizált (nagyrészt - mert azért ellenpélda is volt 😊 ). Nem tartom Őt "tökéletesnek", de az Ő teljesítménye nagyban függ a falemberek teljesítményétől. Lehet, hogy az Ő fejlesztésének a titka a fal fejlesztése (mivel az "Istenek fegyverzete" már megvan). Remélem, hogy az idén ezt fogjuk látni a statisztikákon és az eredményekben is.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem meglepő,izgalmas meccseink vannak évek óta,szerintem az utóbbi 5 évből mindegyikből lehetne választani legalább kettőt ami ugyan így beleférne egy ilyen top 20 games of the year kollekcióba,az már szomorúbb hogy ezeknek a nagy része hasonló végeredménnyel zárult mint a most beválasztott,valahol ez el is mond mindent a csapatról és Romoról is. Igen visszahozta a csapatot 23 pontos hátrányból,de abban a 23 pontos hátrányban legalább 50%ban ő is benne volt.Szép eredmény ez a negyedik negyedes QB rating is csak eredményekre nem nagyon sikerült ezt váltani és ez a nagy baj. Én nem mondom hogy ez kizárólag Romo hibája,mert az egész csapat erről szól évek óta,sok yard,szép megoldások,izgalmas meccsek csak éppen a sok yardot nem tudják pontokra váltani a szép megoldások éppenhogy de pályán kívül érnek földet,az izgalmas meccseket meg nagyrészt bukjuk. Meg nem tudom ki ez a faszi de az nfl.comon ritkán lehet ilyen józan rálátású,nem hatásvadász tömegszart olvasni,főleg Romoról és a Dallasról.Pacsi neki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
Második Cowboys meccs a top20ban (Pitt@Dal). Karcsi, ajánlom a táblázatot a figyelmedbe! 😉
 www.nfl.com/top20games

Meg be is kukkanthattok Seahawks topicba ha valami érdekeset szeretnétek látni. trololo

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000201145/article/dallas-cowboys-olineman-tyron-smiths-family-ordeal azért ha ez igaz,az elég szomorú.Cowboykarcsi
Ennél már csak az szomorúbb, ha az ember meghallgatja egy átlagos hómlesz sztoriját, hogy került az utcára.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xitj9gyfhf8zbpiyhjtu
Dallas Cowboys O-lineman Tyron Smith's family ordeal
Dallas Cowboys offensive tackle Tyron Smith was forced to take legal action against his siblings, mother and stepfather after being harassed for money. Smith recently told his harrowing story.
azért ha ez igaz,az elég szomorú.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Utoljára a Saintsben volt kezdő még 2009ben,elvileg tud DE és DT is játszani de én meglepődnék ha szeptemberben még rosteren lenne.Wilberre leszek amúgy kíváncsi akit fel turbóztak DEnek,azt mondják ígéretes.

Pay cut=marad nálunk Free,csak kb az eredeti fiztése negyedéért.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Anthony Hargrove ki a rák? elvileg DE.

pay cut micsoda?

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Persze a támadó részleg egyelőre - bár most még szintén csak papíron - úgy néz ki meg lett oldva,ha minden jól megy végre lesz egy legalább átlagos running game,Romo ha nem chokeerkedik támadó oldalon rendeben kell hogy legyünk.Cowboykarcsi
Azt gondolom, hogy a nyilvánvaló hibái ellenére Romo egész szezonban - lényegében - csak menekült és táncolt, amivel azért sok szituációt megoldott ő (gondoljatok bele, hogy mi lett volna egy ilyen fal mögött egy olyan stílusú irányítóval mint Palmer? 4000 yard, 22 TD és 1-15-ös szezon?). Az O-val most már én is optimista vagyok, úgyhogy alig várom a szezont! A D... ? Rosszabb ne legyen a tavalyinál és akkor az O megoldhatja... elméletileg.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 www.dallascowboys.com/multimedia/photo-gallery/Dallas-Cowboys-Golf-Classic/8a79bb1f-17fc-4bcb-ac97-c406943b8495#336ee2e4-e56c-483b-a027-e7f331532109 Murray baszki mint egy LB ugy néz ki...Cowboykarcsi
Jó adottságai vannak, annyi szent. Még az NFL előtt főiskolásként az MMA-ban kezdte a "pályafutását".
Kár, hogy ennyire sérülékeny. Annak ellenére, hogy nem bunyós mégis ő az arca az egyik legnagyobb márkának:
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/multimedia/photo-gallery/Dallas-Cowboys-Golf-Classic/8a79bb1f-17fc-4bcb-ac97-c406943b8495#336ee2e4-e56c-483b-a027-e7f331532109 Murray baszki mint egy LB ugy néz ki...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000200102/article/doug-free-takes-pay-cut-to-stay-with-dallas-cowboys

pay cut megvoltTehenész
akkor kifog-játszani T-t?

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lcq3juxffvfdrfalzl1s
Doug Free takes pay cut to stay with Dallas Cowboys
Doug Free's future with the Dallas Cowboys was uncertain after struggling last season. The Pro Bowl offensive tackle, however, has agreed to a big pay cut to stay with the team.


pay cut megvolt
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys explore options with Frisco, Arlington and Irving for a new practice facility.

Valley Ranch búcsúzik 28 év után.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha az évek során valamit megtanultam itt az az hogy abszolút fölösleges ilyen év előtti jósolgatásokba bele menni,de azt is megtapasztalta az ember hogy ha egy kicsit direkt pesszimistábban nézi a dolgokat nem vágódik akkorát az arcára. A védelem számomra egy óriási kérdőjel és az is marad szeptemberig amíg nem látjuk őket élseben. Lehet Kiffinek akármekkora múltja,meg papíron jól nézhet ki a védelmünk,meg a játékosok nyilatkozhatják hogy mennyire könnyű lesz ez az átállás,nekem amíg nem bizonyít a pályán ez a védelem,addig én egy olyan csapatrészt látok csak ebben az egységben amelyet csak azért vert szét a vezetőség mert izgatottak lettek pár kétezres évek eleje/közepe béli Buccs meccs megnézése után. A tavalyi 3-4es védelem egy igazi nosetacklenyire volt a teljességtől,esetleg a safety poszton lehetett volna bepróbálkozni valami nagyobb névvel a Sensabough-Church páros valamelyikének a helyére,de egyébként cakkumpakk - nagyjából a cserékkel is - megvolt egy olyan csapatrész amelyen a következő 3-4 évben kisebb foldozgatásokon kívül nem nagyon kellett volna foglalkozni.A mostanival meg az van hogy vagy bejön vagy nem,és ha be is,a védőfal akkor is még csak négy darab emberből áll semmi depth. Fölösleges lenne ezt minden egyes alkalommal elkárognom itt amikor feljön szóba,ezért nem is teszem,meg persze cáfoljanak rám,én lennék a legboldogabb,de ezt a move-ot én a mai napig elég nagy faszságnak tartom JJéktől.Márpedig akármennyire is offense liga a mostani,védelem nélkül nem lehet bajnokságot nyerni,nézzük meg most is milyen védelmek játszottak SB-t...

Persze a támadó részleg egyelőre - bár most még szintén csak papíron - úgy néz ki meg lett oldva,ha minden jól megy végre lesz egy legalább átlagos running game,Romo ha nem chokeerkedik támadó oldalon rendeben kell hogy legyünk.Cowboykarcsi
Nem sok mindent jósoltam, csak annyit, hogy érdekes év elé nézünk, amit a jelenlegi csapat körüli hírekből össze lehet szedni is ezt bizonyította, ahogy te véleményed is.

Nem szeretek pesszimistán hozzáállni semmihez, pláne nem azért, hogy utána kevésbé fájjon a pofára esés. Ez nem az én műfajom, ha az lenne akkor valószínű valamelyik divatcsapat drukkere lennék, NE, PIT, NYG és nem Cowboys fan. Én így állok hozzá, pozitívan, bízva abban, hogy tudják miért szedték szét a védelmet. Mert nem hiszem, hogy azért, hogy szarabb legyen vagy óriási nagy lutri, csak nézzük meg az alapszakaszbeli Super Bowl győztes elleni meccsünket. Mégis szét lett szedve a védelem, nehezem hiszem , hogy csak úgy vagy vagy alapon.

Visszanézem az összes tavalyi meccsünket, 1-1 kulcsjelenetet akár 10x is visszatekerek, és amilyen Rob fan vagyok, (mert az edzői gárdából benne hittem a legjobban) így a holtszezonban rászánva az időt nagyon de nagyon sok érdekes dolgot vélek felfedezni ami "élesben" vagy elkerülte a figyelmem vagy fáradt voltam vagy az adrenalin nem engedett gondolkodni.