Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Talán még nem Austin utódját keresik...
 www.dallascowboys.com/news/article-DavidHelman/Cowboys-Sign-3rd-Rd-Pick-Terrance-Williams/e2a6306e-cf73-459f-a34b-ef6b2416398a
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"The more I watch Ronald Leary play, the more I believe there is going to be a battle at that left guard spot for the position"
Én marhára örülnék neki, bírom a srácot és nagyon jó lenne ha eljutna olyan szintre, hogy tényleg kezdő legyen LGként.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Dez minden edzésen alázza a védelmet. Ezt mondjuk jo hallani, másrészt aggasztó is.Blevi
non-contact edzések vannak, szóval azért az előny a támadók oldalán van. meg amúgy meg sem próbálják megsemmisíteni Bryant-et, ami élesben, az ellenfél elkapójával szemben esetleg első számú opció lenne.
ja, és tavaly is alázta a védelmet Bryant, és azóta nem csak a védők válhattak jobbá...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tavaly a védők között nagyjából mindenki "sérülékeny" volt.gyeek
Nagyon nem volt szerencsék ezen a téren... a sérülés meg benne van a játékban - szerintem. Úgy értem, hogy néha elképesztő ütközésekből és szerelésekből kellnek fel az emberkék 0 sérüléssel, máskor meg egy rossz lépés miatt hetekre jegelik magukat... balszerencse. 😕 Vannak, akik durva sérülésekből visszatérve (nyilvánvalóan sérülékenyebben/törékenyebben mint előtte) csinálnak világra-szóló szezonokat (pl.: Peterson RB, Minnesota); pedig kapnak annyit - még a sérült testrészre is -, mint azelőtt bármikor... jószerencse. 😊
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dez minden edzésen alázza a védelmet. Ezt mondjuk jo hallani, másrészt aggasztó is.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Készült Romoval egy 20 perces interjú, aminek ez a legérdekesebb részlete:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ykuomdvsvp3mxvdnyjtu
Tony Romo: Media members 'don't matter' to Cowboys
Tony Romo knows he's a popular talking point in the media, but he doesn't let that affect him. "Not trying to be rude, but you guys just don't matter," Romo told reporters at Cowboys minicamp.


Jól hallatszott volna egy "no one gives a fuck about you guys, sorry."... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/FK_Power_Ranking_-_part3/

"A linebacker sor náluk is gyenge, a Durant-Lee-Carter hármasnál bőven találunk jobbat a ligában."

azért ezen elmosolyodtam 😊Tehenész
Szerintem felülvizsgálták a cikket, mert jelenleg ez olvasható ugyanott:
"A kezdő linebacker hármas (Carter-Lee-Durant) egész jó, de sérülékenyek, és mögöttük nincs senki, aki át tudná venni érdemben a helyüket."

Ez így már egészen közel van a valósághoz...VIZILÓ
Folyamatosan javítja az írását a hozzászólások alapján. 😊 Amúgy én még kötözködnék a sérülékenységgel is. Tavaly a védők között nagyjából mindenki "sérülékeny" volt. Leenek a lábujjával peche volt, tavaly viszont törött kézzel is tudott játszani, csak az INTek csappantak meg egy kicsit. 😛 Carternek pedig az a bizonyos könyök sérülése volt az egyetlen amit a Cowboysnál szenvedett el.

Depthnek Albright, Sims és Holloman nem tudom mennyiben marad el a liga többi LB cseréjétől. Sims nekem továbbra is kisebb kedvenc. Ne feledjük, hogy első körös pick volt és amíg meg nem sérült komolyan, egész szép 3 szezont hozott össze Detroitban. Ahogy tavaly szezon közepén lett igazolva egy alkatának nem megfelelő pozícióra és mégis elfogadható módon teljesített, az süvegelendő. Albright akkora mint egy falember, ennek ellenére akármelyik LB poszton használható. Remélem tud alkalmazkodni a váltáshoz és nem cáfol rám. Holloman safety múltja pedig már most meglátszik edzéseken ha hátra kell húzódnia pass coveragebe, pár éven belül könnyen kezdő lehet a srác szerintem.

Csináltak egy fél órás beszámolót minicamp ezdés közben, tessék, lehet analizálni. 😊
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/MiniCamp_LIVE_On_Demand/61f363cf-055a-426f-8bd5-7ce42ace8010

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/FK_Power_Ranking_-_part3/

"A linebacker sor náluk is gyenge, a Durant-Lee-Carter hármasnál bőven találunk jobbat a ligában."

azért ezen elmosolyodtam 😊Tehenész
Szerintem felülvizsgálták a cikket, mert jelenleg ez olvasható ugyanott:
"A kezdő linebacker hármas (Carter-Lee-Durant) egész jó, de sérülékenyek, és mögöttük nincs senki, aki át tudná venni érdemben a helyüket."

Ez így már egészen közel van a valósághoz...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/FK_Power_Ranking_-_part3/

"A linebacker sor náluk is gyenge, a Durant-Lee-Carter hármasnál bőven találunk jobbat a ligában."

azért ezen elmosolyodtam 😊Tehenész
engem csak az bánt, hogy Jerry Rice nálunk van, és még észre sem vettem...slowmotion
Nálunk pedig van egy Andre Wilson nevű futó, jobb ha felkészül rá a linebacker sorotok 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Dilettáns cikket félretéve, nem tudom ki olvasta: szerencsétlen Victor Butlernek elszakadt a térdszalagja egy non-kontakt edzésen. Külön drukkoltam a srácnak off-season óta, olcsón szerezte meg a Saints és a Dallasban mutatott játéka alapján a free agency legnagyobb stealje is lehetett volna mint full-time kezdő, most megy a polcra egy évre. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/FK_Power_Ranking_-_part3/

"A linebacker sor náluk is gyenge, a Durant-Lee-Carter hármasnál bőven találunk jobbat a ligában."

azért ezen elmosolyodtam 😊Tehenész
engem csak az bánt, hogy Jerry Rice nálunk van, és még észre sem vettem...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, valóban érdekes meglátás, annyi szent

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
TOP 5 LB sor simán.
Amúgy a sima uborkaszezon cikk. Kihúznak egy nagy kalapból egy sorrendet majd minden okosat írnak hozzá.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/FK_Power_Ranking_-_part3/

"A linebacker sor náluk is gyenge, a Durant-Lee-Carter hármasnál bőven találunk jobbat a ligában."

azért ezen elmosolyodtam 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Állítólag még mindig számolunk Brenttel, ha idén nem is, de 2014-ben van a staffnak reménye afelől, hogy játszani fog és nem is akárhogy. Meglátjuk, kíváncsi leszek hogy hogyan zajlik majd a tárgyalás, bár azt hallottam nemrég elkapták betépve, úgyhogy nem igazán segít magán.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amúgy nem rég láttam dc.com-on egy videót,ahol claiborne-t kérdezték hanyasra értékelné a szereplését rookie évében..azt nyilatkozta h C-
Úgy néz ki,eléggé önkritikus a srác,azért egy B-t nálam bőven megérdemelt,amellett,hogy nagy volt a hype körülötte,de egy-két bizonytalanságtól eltekintve,nagyon tetszett a játéka,idénre sokat várok tőle(is) 😀Tehenész
Én egyet tudok érteni a C-. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de majd idén talán csinál egy B-t.Wong
Rookie év 😊 ... látta mi a dörgés, úgyhogy már tudja mi a mérce. Az önkritikája nekem is szimpatikus; ha elkezd ebből építkezni és a csapat is tudja építeni, akkor pár éven belül meghatározó playa lesz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Jeris Pendleton, a mi tavalyi 7. körös DT pickünk. Bár ez a 2. szezonja lesz/lehet, idén már 30 éves lesz. A Michigan Statere járt 1 évig, de mivel el kellett tartania a családját elhagyta az egyetemet és dolgozni kezdett évekig. Aztán kapott az Ashland egyetemtől ösztöndíjat és ott játszott, innen draftoltuk.
Run stopper DT (Itt lehet NT is), remélem legalább a P squadot megcsípi.iktriad
Max PS elképzelhető vsz. Sokan vannak előtte. Rattlif, Hatcher, Lissemore, Bass, Hayden.Blevi
Már annak is örülnék. Megérdemelné a lehetőséget.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jött Jeris Pendleton, a mi tavalyi 7. körös DT pickünk. Bár ez a 2. szezonja lesz/lehet, idén már 30 éves lesz. A Michigan Statere járt 1 évig, de mivel el kellett tartania a családját elhagyta az egyetemet és dolgozni kezdett évekig. Aztán kapott az Ashland egyetemtől ösztöndíjat és ott játszott, innen draftoltuk.
Run stopper DT (Itt lehet NT is), remélem legalább a P squadot megcsípi.iktriad
Max PS elképzelhető vsz. Sokan vannak előtte. Rattlif, Hatcher, Lissemore, Bass, Hayden.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Jeris Pendleton, a mi tavalyi 7. körös DT pickünk. Bár ez a 2. szezonja lesz/lehet, idén már 30 éves lesz. A Michigan Statere járt 1 évig, de mivel el kellett tartania a családját elhagyta az egyetemet és dolgozni kezdett évekig. Aztán kapott az Ashland egyetemtől ösztöndíjat és ott játszott, innen draftoltuk.
Run stopper DT (Itt lehet NT is), remélem legalább a P squadot megcsípi.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Amúgy nem rég láttam dc.com-on egy videót,ahol claiborne-t kérdezték hanyasra értékelné a szereplését rookie évében..azt nyilatkozta h C-
Úgy néz ki,eléggé önkritikus a srác,azért egy B-t nálam bőven megérdemelt,amellett,hogy nagy volt a hype körülötte,de egy-két bizonytalanságtól eltekintve,nagyon tetszett a játéka,idénre sokat várok tőle(is) 😀Tehenész
Én egyet tudok érteni a C-. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de majd idén talán csinál egy B-t.
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Callahan fogja hívni az O playeket idén. PO vagy húzzon a Vörös!Blevi
Ehhez a hírhez ajánlott olvasmány:  www.bloggingtheboys.com/2013/6/4/4393140/cowboys-new-offensive-scheme-the-erhardt-perkins-system

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ez már tuti? remélem így lesz, sok a 2 Garretnek, lehet ezért is a sok hiba, meg így nem kell annyit túl okoskodnia.Kroos
Igen,ez már biztos.

Amúgy nem rég láttam dc.com-on egy videót,ahol claiborne-t kérdezték hanyasra értékelné a szereplését rookie évében..azt nyilatkozta h C-
Úgy néz ki,eléggé önkritikus a srác,azért egy B-t nálam bőven megérdemelt,amellett,hogy nagy volt a hype körülötte,de egy-két bizonytalanságtól eltekintve,nagyon tetszett a játéka,idénre sokat várok tőle(is) 😀
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez már tuti? remélem így lesz, sok a 2 Garretnek, lehet ezért is a sok hiba, meg így nem kell annyit túl okoskodnia.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Callahan fogja hívni az O playeket idén. PO vagy húzzon a Vörös!
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Közben az óriásoknál JPP átesett egy műtéten, és kétséges hogy játszhat-e első héten. Kicsit megkönnyítené Romo dolgát, ha addig még padozna.