Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Wilcox édesanyja elhunyt, hétvégén tér vissza a srác a csapathoz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.gyeek
Hoho van meg egy Arkin is. 😥Blevi
Arkinnál olcsóbb ugyanolyan súlyú homokzsák és ugyanazt tudják.gyeek
Nem volt véletlen a smiley 😉
Nem vicces a helyzet mindenesetre.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.gyeek
Hoho van meg egy Arkin is. 😥Blevi
Arkinnál olcsóbb ugyanolyan súlyú homokzsák és ugyanazt tudják.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.gyeek
Hoho van meg egy Arkin is. 😥
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Sziasztok! Ha nem bánjátok, egy öreg dallas-drukker is csatlakozna a fórumhoz. Dzsoki a jóbarátom, eddig őt vegzáltam, mostantól írnék ide is.

Ha még nem láttátok volna:Charlie Firpo
Tőled azt vártam volna, hogy sirályul köszönj be. na mindegy...
üdv a süllyedő fedélzeten!
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Sziasztok! Ha nem bánjátok, egy öreg dallas-drukker is csatlakozna a fórumhoz. Dzsoki a jóbarátom, eddig őt vegzáltam, mostantól írnék ide is.

Ha még nem láttátok volna:Charlie Firpo
Végre, öreg 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok! Ha nem bánjátok, egy öreg dallas-drukker is csatlakozna a fórumhoz. Dzsoki a jóbarátom, eddig őt vegzáltam, mostantól írnék ide is.Charlie Firpo
...Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát... 😀
Üdv körünkben!Wong
Az elfogyott ! 😕) - mint a támadófal tartalékjaink 😥 .
Kösz az üdvözlést!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Sziasztok! Ha nem bánjátok, egy öreg dallas-drukker is csatlakozna a fórumhoz. Dzsoki a jóbarátom, eddig őt vegzáltam, mostantól írnék ide is.Charlie Firpo
...Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát... 😀
Üdv körünkben!
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok! Ha nem bánjátok, egy öreg dallas-drukker is csatlakozna a fórumhoz. Dzsoki a jóbarátom, eddig őt vegzáltam, mostantól írnék ide is.

Ha még nem láttátok volna:

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
 www.sbrforum.com/nfl-football/free-picks/nfl-picks-2013-14-nfl-defensive-power-rankings-a-31958/

Azért a Dallas D# 27.ként rangsorolása nálam már eléggé a vicc kategóriába tartozik.Wirtschaftsteil
ez a lista vicc. nem csak a mi helyünk megmosolyogtató, hanem több csapat is elég érdekes helyen van (pats, panthers)

ezek ilyenkor vita indítónak jó, de ez még annak sem 😊beltazor
Kiemel egy-két játékost a védelmekből, aztán megmagyarázza, hogy miattuk olyan brütál a gárda. Belegondolni mi történik egy sérülés esetén a csapategységgel és a helyezéssel már level 2 lenne, de szerintem ne feszegessük tovább mennyi baromságot hordott még össze az a dilettáns. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
 www.sbrforum.com/nfl-football/free-picks/nfl-picks-2013-14-nfl-defensive-power-rankings-a-31958/

Azért a Dallas D# 27.ként rangsorolása nálam már eléggé a vicc kategóriába tartozik.Wirtschaftsteil
ez a lista vicc. nem csak a mi helyünk megmosolyogtató, hanem több csapat is elég érdekes helyen van (pats, panthers)

ezek ilyenkor vita indítónak jó, de ez még annak sem 😊

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 www.sbrforum.com/nfl-football/free-picks/nfl-picks-2013-14-nfl-defensive-power-rankings-a-31958/

Azért a Dallas D# 27.ként rangsorolása nálam már eléggé a vicc kategóriába tartozik.Wirtschaftsteil
Ez nem vicc hanem baromság. Majd alapszakaszban lehet hesszelni mire vagyunk képesek. Addig meg nyaljanak kakit...Wong
Inkább ez, minthogy túl legyünk hypeolva, aztán az első forduló után koppanjunk. Így majd mindenki más fog nagyokat nézni! 😊Mr. Bombastic
Az underdog bosszúja? 😊 Költői lesz!
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
 www.sbrforum.com/nfl-football/free-picks/nfl-picks-2013-14-nfl-defensive-power-rankings-a-31958/

Azért a Dallas D# 27.ként rangsorolása nálam már eléggé a vicc kategóriába tartozik.Wirtschaftsteil
Ez nem vicc hanem baromság. Majd alapszakaszban lehet hesszelni mire vagyunk képesek. Addig meg nyaljanak kakit...Wong
Inkább ez, minthogy túl legyünk hypeolva, aztán az első forduló után koppanjunk. Így majd mindenki más fog nagyokat nézni! 😊


több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 www.sbrforum.com/nfl-football/free-picks/nfl-picks-2013-14-nfl-defensive-power-rankings-a-31958/

Azért a Dallas D# 27.ként rangsorolása nálam már eléggé a vicc kategóriába tartozik.Wirtschaftsteil
Ez nem vicc hanem baromság. Majd alapszakaszban lehet hesszelni mire vagyunk képesek. Addig meg nyaljanak kakit...
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
 www.sbrforum.com/nfl-football/free-picks/nfl-picks-2013-14-nfl-defensive-power-rankings-a-31958/

Azért a Dallas D# 27.ként rangsorolása nálam már eléggé a vicc kategóriába tartozik.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Na üdv újra srácok,sajnos 2 hétig nem volt netem,így az első 2 preseason meccset ki kellett,hogy hagyjam..Olyan kérdésem lenne,hogy valakinek van e esetleg NFL Game passe?Mert én is szeretnék beruházni idénre,csak most jelenleg ahová költöztünk,a maximum net amit tudtak adni az 10mb..az lenne a kérdésem,hogy ezen rendesen elfutna e? Persze megnéztem Game pass honlapján az alap követelményt,de hát abba sose lehet bízni 😀

kösz és bocs az offértTehenész
400-4500 kbps között tudod állítani a közvetítés minőségét, 1200-1600 körül már csak a hangyákat nem látod a fűszálak között.
nekünk upc fp50 van, ott a garantált sávszélesség 15 mbps le és 2 mpbs fel. na most a 15-ös garantált alatt az 1600 kbps teljesen simán jön nekem, szóval a 10 megás nettel sem kellene hogy baj legyen. legfeljebb meccsek alatt a letöltést szünetelteted 😊slowmotion
nagyon szépen köszönöm a segítséget !
akkor már csak be kell fizetni rá és élvezni 😀Tehenész
az biztos 😊
nem tudom, mikor veszem rá magam, hogy minden meccset megnézzek (compacted módban 30-40 percben látsz mindent, igaz, ismétlések nélkül), szerintem majd szezon kezdetétől...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Na üdv újra srácok,sajnos 2 hétig nem volt netem,így az első 2 preseason meccset ki kellett,hogy hagyjam..Olyan kérdésem lenne,hogy valakinek van e esetleg NFL Game passe?Mert én is szeretnék beruházni idénre,csak most jelenleg ahová költöztünk,a maximum net amit tudtak adni az 10mb..az lenne a kérdésem,hogy ezen rendesen elfutna e? Persze megnéztem Game pass honlapján az alap követelményt,de hát abba sose lehet bízni 😀

kösz és bocs az offértTehenész
400-4500 kbps között tudod állítani a közvetítés minőségét, 1200-1600 körül már csak a hangyákat nem látod a fűszálak között.
nekünk upc fp50 van, ott a garantált sávszélesség 15 mbps le és 2 mpbs fel. na most a 15-ös garantált alatt az 1600 kbps teljesen simán jön nekem, szóval a 10 megás nettel sem kellene hogy baj legyen. legfeljebb meccsek alatt a letöltést szünetelteted 😊slowmotion
nagyon szépen köszönöm a segítséget !
akkor már csak be kell fizetni rá és élvezni 😀
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
According to Calvin Watkins of ESPNDallas.com, the Dallas Cowboys have made a contract offer to Brian Waters.Wirtschaftsteil
Ő már járt nálunk ha jól tudom. Kicsit öreg is, meg talán lassú is, sok pénzt biztos nem kap. De ennyire kell most nekünk vagy biztos ami biztos alapon hívtuk?Wong
Hát ha csak fele annyira jól teljesít mint a Patsnél akkor úgy kell nektek mint szomjas tevének az oázis tó! Rossz üzletet nem kötöttetek vele az tuti!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Na üdv újra srácok,sajnos 2 hétig nem volt netem,így az első 2 preseason meccset ki kellett,hogy hagyjam..Olyan kérdésem lenne,hogy valakinek van e esetleg NFL Game passe?Mert én is szeretnék beruházni idénre,csak most jelenleg ahová költöztünk,a maximum net amit tudtak adni az 10mb..az lenne a kérdésem,hogy ezen rendesen elfutna e? Persze megnéztem Game pass honlapján az alap követelményt,de hát abba sose lehet bízni 😀

kösz és bocs az offértTehenész
400-4500 kbps között tudod állítani a közvetítés minőségét, 1200-1600 körül már csak a hangyákat nem látod a fűszálak között.
nekünk upc fp50 van, ott a garantált sávszélesség 15 mbps le és 2 mpbs fel. na most a 15-ös garantált alatt az 1600 kbps teljesen simán jön nekem, szóval a 10 megás nettel sem kellene hogy baj legyen. legfeljebb meccsek alatt a letöltést szünetelteted 😊
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
According to Calvin Watkins of ESPNDallas.com, the Dallas Cowboys have made a contract offer to Brian Waters.Wirtschaftsteil
Ő már járt nálunk ha jól tudom. Kicsit öreg is, meg talán lassú is, sok pénzt biztos nem kap. De ennyire kell most nekünk vagy biztos ami biztos alapon hívtuk?
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
According to Calvin Watkins of ESPNDallas.com, the Dallas Cowboys have made a contract offer to Brian Waters.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Na üdv újra srácok,sajnos 2 hétig nem volt netem,így az első 2 preseason meccset ki kellett,hogy hagyjam..Olyan kérdésem lenne,hogy valakinek van e esetleg NFL Game passe?Mert én is szeretnék beruházni idénre,csak most jelenleg ahová költöztünk,a maximum net amit tudtak adni az 10mb..az lenne a kérdésem,hogy ezen rendesen elfutna e? Persze megnéztem Game pass honlapján az alap követelményt,de hát abba sose lehet bízni 😀

kösz és bocs az offért
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Sz@r van a palacsintában:

Lényegében teljesen más lett az előszezon első meccse mint amire számítani lehetett.
Az O fal rendesen tesztelés alatt van. Cserélgetik is a pozíciókat, hogy miként is muzsikálhatna a legszebben ezekből az alapanyagokból, és van miben bíznunk a látottak alapján.
A Romo sacket nem lehet a falra fogni. A tavalyihoz képest amikor Romonak folyamatosan a menekülést kellett gyakorolnia, most az átlag ideje jóval több egy passz kivitelezéséhez. Ezen a meccsen is volt olyan, hogy 9 másodpercet töltött a fal mögött miután eldobta (pedig nem volt sürgetve, bőven lett volna még ideje, de az is más kérdés, hogy még így is incomplete lett belőle) és a fal rendületlenül visszavert minden csapást.

JJ Wilcox-ot a kezdőbe akarom! -ennyi-

QB: Romo-ra nem volt kihegyezve a meccs az biztos. Felment egy picit, dobott párat és köszönte szépen.Bár a Red Zone-ban nyújtott teljesítménye alapján jól seggberúgnám.
Orton iszonyat halvérű. 6/6 TD (az egyetlen passz TD a meccsen)
Többit nem kell említeni.

Amitől az agyam ledobta az ékszíjat vagy inkább akitől az Webb. Tiszta homály volt a srác. Ha csak simán sz@r napja volt akkor élete egyik legrosszabbja volt. A meccs csak rajta ment el. Volt kb 5 olyan megmozdulása, hogy blokkolta 3 yardnál az ellent aztán az meg lezárta magáról és sima first down. Turnover 20yradnál ugye megint csak ő. A safetynek folyamatosan rá kellett figyelnie és ezt az Okland ki is használta tisztességgel. Meg is lett az eredménye. Én azon csodálkoztam, hogy nem küldték hamarabb pihenni, csak szinte a meccs legvégén. Akkor ha Claiborne a szezon során lesérül akkor leszünk ám nagy bajban, pedig még neki is van mit fejlődnie így a második évében.

A védelem nálam 10/8. Jó látni de tényleg. Még mindig a rövid passzos route-oknál látok rést, ahol sebezhetők vagyunk, bár még mindig nem láttam értelmes CB-el működni a szisztémát.Wong
Webbnek ez volt a második meccse a felnőttek között, tanulni fog a hibákból. Garrett nem is hagyta szó nélkül, azt csiripelik a madarak.
védelem meg a rövidpasszos route-ok: erről szól Kiffin összes védelme. ne engedjünk nagy játékot, hanem csak sok rövidet, és hagyjuk, hogy az ellenfél játékába becsússzon a hiba. ha bemegy a fal mögé a WR az nem baj, mert jön General Lee, és szájbaszexuálja. a lényeg a turnovereken van, abból hétvégén is volt.

Bisacciának kell összerántania a brigádot, mert ennyit JoeD-vel is simán megcsináltak, sőt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Sz@r van a palacsintában:

Lényegében teljesen más lett az előszezon első meccse mint amire számítani lehetett.
Az O fal rendesen tesztelés alatt van. Cserélgetik is a pozíciókat, hogy miként is muzsikálhatna a legszebben ezekből az alapanyagokból, és van miben bíznunk a látottak alapján.
A Romo sacket nem lehet a falra fogni. A tavalyihoz képest amikor Romonak folyamatosan a menekülést kellett gyakorolnia, most az átlag ideje jóval több egy passz kivitelezéséhez. Ezen a meccsen is volt olyan, hogy 9 másodpercet töltött a fal mögött miután eldobta (pedig nem volt sürgetve, bőven lett volna még ideje, de az is más kérdés, hogy még így is incomplete lett belőle) és a fal rendületlenül visszavert minden csapást.

JJ Wilcox-ot a kezdőbe akarom! -ennyi-

QB: Romo-ra nem volt kihegyezve a meccs az biztos. Felment egy picit, dobott párat és köszönte szépen.Bár a Red Zone-ban nyújtott teljesítménye alapján jól seggberúgnám.
Orton iszonyat halvérű. 6/6 TD (az egyetlen passz TD a meccsen)
Többit nem kell említeni.

Amitől az agyam ledobta az ékszíjat vagy inkább akitől az Webb. Tiszta homály volt a srác. Ha csak simán sz@r napja volt akkor élete egyik legrosszabbja volt. A meccs csak rajta ment el. Volt kb 5 olyan megmozdulása, hogy blokkolta 3 yardnál az ellent aztán az meg lezárta magáról és sima first down. Turnover 20yradnál ugye megint csak ő. A safetynek folyamatosan rá kellett figyelnie és ezt az Okland ki is használta tisztességgel. Meg is lett az eredménye. Én azon csodálkoztam, hogy nem küldték hamarabb pihenni, csak szinte a meccs legvégén. Akkor ha Claiborne a szezon során lesérül akkor leszünk ám nagy bajban, pedig még neki is van mit fejlődnie így a második évében.

A védelem nálam 10/8. Jó látni de tényleg. Még mindig a rövid passzos route-oknál látok rést, ahol sebezhetők vagyunk, bár még mindig nem láttam értelmes CB-el működni a szisztémát.