Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kösz az elemzést toxique.
Kicsit kiegészíteném, a training c-ek és a scout 53-as cikkek alapján: RB poszton a sorrend inkább - Murray, Dunbar, Randle, Tanner, de persze forgóban is játszhatnak majd.
TE sorrend: Witten, Hanna, Escobar (Őt sokat kritizálják a blokkolási elégtelenségei miatt, de ezt reméljük kinövi. Ahogy egy amcsi kommenter írta, annak idején Witten is gyatrán blokkolt első évében.)
Aki még jó, hmmm, fergeteges? Ware és Lee.

Az első héten kiderül.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
WR poszton a bőség zavara... egyetlen aggasztó dolog talán az, hogy a Raiders secondary nagyon jól fedezte Bryant-et. Ennyire egyoldalú passzjátékkal (tavaly sajnos többször "elkövettük") egy erősebb secondary ellen nagy bajban lehetünk. Ha Tony hajlandó keresni a többieket, akkor nem lesz gond. Ilyen pazar receiver-felhozatal mellet nem kellene egy emberre építgetni a passzjátékot. Úgy gondolom, hogy kisebb sérülések esetén sem lesz fennakadás a helyettesítések terén (nálam Armstrong is és Green is "jól vizsgázott")toxique
uganazt a meccset néztük? a második drive-ban volt három egymás utáni Dez catch, amikor a védelem azt sem tudta, merre van éppen.
Green meg lehet, hogy kijátszotta magát az 53-as keretből, volt két nagyon csúnya dropja az utolsó drive-ban.
WR-sor úgyis Dez-Austin-Williams lesz, plusz a spec team miatt Harris, plusz Beasley, aki a kezdőpáros után a legtöbbet mutatta. hatodik WR? hát, nem tudom...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Front7 = védőfal + linebacker sor

Amiről Te beszélsz, az a támadófal. 😊somoskovig
Igaz 😊 . Kössz. Akkor kijavítom.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Front7 = védőfal + linebacker sor

Amiről Te beszélsz, az a támadófal. 😊

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nos. Úgy gondolom, hogy unalmamban elemezgetem egy keveset a kedvenc NFC csapatom eddigi preseason teljesítményét.
#O: Mindent egybevetve: a Cowboys erőssége továbbra is az Offense. Romo idei formája - egyelőre - homály. Keveset láttuk, az edzőtáborból kiszivárgő hírek/videók sem kielégítő mélységűek, többnyire pletyka-szinten mozognak, így csak az a biztos, hogy a 108m$-os ember lesz a franchise irányító. Kedvelem Romo-t, ugyanis nem vagyok biztos benne, hogy egy ilyen fal-teljesítmény mögött Brady, vagy bármelyik Manning többet lett volna képes kihozni ebből (tudom-tudom: AT&T 😊 - Another Throw & Turnover). Romo mögött egyértelműen Orton a Q2. A Q3 Stephens, a Q4 Tanney (PS vagy cut vagy...? Inkább PS...). A camp-en sokat gyakoroltuk a no-huddle szituációkat, beiktattuk az 1RB-2TE-s felállás mellé a 2RB(vagy: 1RB-1FB)-1TE felállást (így a TE kérdés kevésbé "kiélezett"), változtattunk a playcalling rendszerén (Callahan több beleszólást kap), tehát történtek alapvető változtatások az O területén. Ezzel az átalakítással Callahan eleget tett a futójáték miatti nyomásnak. A RB lineupban egyértelműen Murray a No1, mögötte Randle, Tanner a No2-3 (majd Lawrence és Dunbar) - számomra nagyon nehéz lenne a keretszűkítés 😀
Randle-time: .
A fentieknek megfelelően a TE poszton kisebb a szórás, Witten a No1 és Escobar a No2. Bár a 2 preseason meccsen nem sokat láttunk Escobar-tól, de a camp-ből kiszivárgó infók alapján a stáb sokra tartja. A No2 poz. kérdésébe Hanna szólhatna bele, feltéve, ha hajlandó lenne összekapni magát.
Witten 😊 :  www.youtube.com/watch?v=mw2qXhRPUnM

WR poszton a bőség zavara... egyetlen aggasztó dolog talán az, hogy a Raiders secondary nagyon jól fedezte Bryant-et. Ennyire egyoldalú passzjátékkal (tavaly sajnos többször "elkövettük") egy erősebb secondary ellen nagy bajban lehetünk. Ha Tony hajlandó keresni a többieket, akkor nem lesz gond. Ilyen pazar receiver-felhozatal mellet nem kellene egy emberre építgetni a passzjátékot. Úgy gondolom, hogy kisebb sérülések esetén sem lesz fennakadás a helyettesítések terén (nálam Armstrong is és Green is "jól vizsgázott").


Offensive fal: Frederick a legnagyobb durranás. Olyat játszott a Miami ellen, hogy nálam egyértelműen Ő a kezdő C. Costa a backup. Úgy gondolom, hogy ez a zseb (a bal orcája) egy másik szinvonalon játszik. Az eddigi legaggasztóbb momentum - talán - Sio Moore sack-je volt, illetve az, hogy mennyire zavartalanul lépett át lehúzni a gyepre Romo-t. Remélem, hogy Tony-nak idén kevesebbet kell majd rohannia az életéért és a futójáték szempontjából nagy minőségi különbséget jelent majd a kipofozott front7 a tavalyihoz képest. A Raiders elleni 4 holding büntetés is soknak tűnik.

#D: Kiffin style - egyelőre partyképes. Sőt! A játékok nagyrészt működtek. A #Dline a Dolphins és/vagy a Raiders ellen több kezdő potenciált is mutatott: Hayden, Wilber, Taylor, Pendleton és -természetesen- Selvie. A Dolphins elleni red-zone hatékonyság mellett - nekem - többen is meglepetést okoztak... most már (lassacskán) elhiszem, hogy tényeg nagyobb gebbancs lehetett a Rob Ryan -fél playekkel, mint ahogyan az kívülről látszott. DL szinten mindenképpen hatékonyabbak leszünk, az újoncainkkal - a régiekkel rotációban - ügyesen lehet majd kevergetni a kártyákat (páran új erőre is kaphatnak ebben az új szisztémában). A secondary a Miami ellen alakított jobbat, de - öszességében - a Raiders ellen felemásan teljesített.
De: a 4 turnover 2 meccs alatt mindenképpen jelentősen nagyobb #D hatékonyságot sejtet a tavalyi (összes) 16 turnoverhez képest. A 4-3 felállás és Kiffin nyerőnek ígérkezik.

#spec: 26 yardról blokkolt FG és egy blokkolt punt. Plusz egy 51 yardos kick-return TD. 😕 Beszedtük.

3. preseason game: Arizona
Tyrann Mathieu (Safety) veszélyes (4 szerelés, 1 sack, 1 leütés és egy szép punt-return). A front7 "kiemelt helyzetét" figyelembe véve különösen, bár a Cards passrush teljesítményét árnyalja, hogy a Green Bay O-teljesítménye a "kaki" szóval volt jellemezhető a leginkább (talán 7 elpuntolás és (valami döbbenetes) 10 yardos drive-átlag). Vagyis: nem tudhatjuk, hogy mennyire volt ez a GB betlije, illetve az Arizona zsenije. Egy biztos: a Cards fel van szívva, nyerni akar és a GB után minket is ki akar fektetni a szurkolói lába és a sajtó elé (nagy trófea a Dallas, no). 😀
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/08/13/az_nfl-nek_elege_van_a_farsangbol/

Pedig Ware nem most kezdte el hordani ezt a rácsot, és megint ő húzta a rövidebbet a többiek miatt.
Ezek között különben is az övé a legkonszolidáltabb.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Arról nem esett szó hogy Claiborne is megy MRI-re... Ahol tavaly abbahagytuk... 😕Blevi
Claiborneról nagy a kuss, valahogy ez nem kapott média figyelmet. Elvileg day-to-day státuszban volt, de nem tudott napok óta edzeni.gyeek
pedig ha kiderül, hogy komolyabb a sérülése akkor nagy szarban vagyunk.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Arról nem esett szó hogy Claiborne is megy MRI-re... Ahol tavaly abbahagytuk... 😕Blevi
Claiborneról nagy a kuss, valahogy ez nem kapott média figyelmet. Elvileg day-to-day státuszban volt, de nem tudott napok óta edzeni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Arról nem esett szó hogy Claiborne is megy MRI-re... Ahol tavaly abbahagytuk... 😕
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szóljon belőletek a próféta!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
sztem egyértelmű segítség lenne. jelenlegi G állomány nem túl biztató....beltazor
Ez igaz, de úgy is, hogy 2011 óta nem játszott? Ha most, így beszáll, akkor valamit nagyon kell tudnia. Vagy még várunk valakire, aki esetleg kiesik más csapattól? (Callahan vadul telefonálgat?)Charlie Firpo
vedd úgy, hogy egy évet regenerálódott a teste 😊slowmotion
Szerintem Waters egyértelműen erősítés lenne,ha mostanába igazolnánk le,még lenne legalább 2 hét TC neki,ami persze nem elég ilyen hosszú kihagyás után,de jelenleg G poszton depth sincs nagyon,és ha mondjuk a regular season 3. meccsére már összeszedné magát egy közepes szintre(hozzá viszonyítva közepes!!!) akkor egy egézséges Leary,Bernadeau,Livings rotációval már lehetne mit kezdeni,esetleges injury esetén pedig lenne "rendes" beugró.
Véleményem szerint nagy esély van rá,hogy Waters hamarosan cowboy lesz,főleg Leary sérülése után.
Lehet JJ most olyan ajánlatot tesz,amit Waters nem fog visszautasítani 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
miért, Davis már nincs a Ninersben?slowmotion
Az nfl.com szerint (meg a wiki szerint is) szabadügynök.Charlie Firpo
aha.
szerintem az lehet a baj, hogy már akkor is lassú szar volt, amikor két éve cutoltuk. gondolom, azóta nem lett gyorsabb...slowmotion
Most nézem, Leary csak két hétre esik ki.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
miért, Davis már nincs a Ninersben?slowmotion
Az nfl.com szerint (meg a wiki szerint is) szabadügynök.Charlie Firpo
aha.
szerintem az lehet a baj, hogy már akkor is lassú szar volt, amikor két éve cutoltuk. gondolom, azóta nem lett gyorsabb...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
miért, Davis már nincs a Ninersben?slowmotion
Az nfl.com szerint (meg a wiki szerint is) szabadügynök.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
sztem egyértelmű segítség lenne. jelenlegi G állomány nem túl biztató....beltazor
Ez igaz, de úgy is, hogy 2011 óta nem játszott? Ha most, így beszáll, akkor valamit nagyon kell tudnia. Vagy még várunk valakire, aki esetleg kiesik más csapattól? (Callahan vadul telefonálgat?)Charlie Firpo
vedd úgy, hogy egy évet regenerálódott a teste 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
miért, Davis már nincs a Ninersben?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
sztem egyértelmű segítség lenne. jelenlegi G állomány nem túl biztató....beltazor
Ez igaz, de úgy is, hogy 2011 óta nem játszott? Ha most, így beszáll, akkor valamit nagyon kell tudnia. Vagy még várunk valakire, aki esetleg kiesik más csapattól? (Callahan vadul telefonálgat?)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?Charlie Firpo
sztem egyértelmű segítség lenne. jelenlegi G állomány nem túl biztató....

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerintetek Waters segítség lenne? Ezzel az erővel Leonard Davis is visszajöhetne, nem?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Leary-t műtik pénteken. 2-4 hét a felépülés.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A training camp jelenlegi legjobbjai: 1. Ware, 2. Bryant, 3. Hatcher, 4. Lee, 5. Witten, 6. Scandrick, 7. Dunbar, 8. Free, 9. Sims, 10. Murray,
A teljes cikk:
 www.dallascowboys.com/news/article-1/After-First-2-Some-Surprises-Among-Top-10-Players-Of-Camp/c608b937-9056-4b98-b7fc-11b02107cec9
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Wilcox édesanyja elhunyt, hétvégén tér vissza a srác a csapathoz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.gyeek
Hoho van meg egy Arkin is. 😥Blevi
Arkinnál olcsóbb ugyanolyan súlyú homokzsák és ugyanazt tudják.gyeek
Nem volt véletlen a smiley 😉
Nem vicces a helyzet mindenesetre.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.gyeek
Hoho van meg egy Arkin is. 😥Blevi
Arkinnál olcsóbb ugyanolyan súlyú homokzsák és ugyanazt tudják.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Leary => kneescope... Lássuk csak: Bernadeau, Livings, Leary, Kowalski kuka első hétre. Maradt össz-vissz Frederick, Costa és Cook. Nincs mese, meg kell Waterst fizetni.gyeek
Hoho van meg egy Arkin is. 😥